Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-09, 20:22   #991
eb83tg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer-nie-gwiazda warszawa

Ja polecam salon Figaro w Warszawie przy Siennej, szczególnie p. Jarka - super !!! Mnie strzyże od roku i jest bosko.
eb83tg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 10:13   #992
simplement
Przyczajenie
 
Avatar simplement
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: fryzjer Warszawa

Ninal nie wiem co rozumiesz pod pojęciem włosów dość krótkich i niewymiernych.
Moim skromnym zdaniem jeśli będzie istniała możliwość poprawy twojej fryzurki to on to po prostu zrobi, ale zdaję sobie sprawę że bywają takie chwile kiedy nawet najlepszy fryzjer nie jest w stanie poprawić wyglądu. Najlepiej pójść/zadzwonić i zapytać.

Cięcie miałam policzone jeszcze po "starych" cenach czyli strzyżenie 190, teraz kosztuje już 220
simplement jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 10:27   #993
ninal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 200
Dot.: fryzjer Warszawa

kosmicznie drogo
ale biorąc pod uwagę, że co fryzjer to nowe frustracje i ciągle jestem niezadowolona, więc teraz czas pójść w końcu do profesjonalisty i wyjść z salonu uśmiechnięta
i to, że po dobrym cięciu włosy się naprawdę długo dobrze układają
to warto zaryzykować

jeszcze w kwestii napiwku, jak to rozwiązałaś, takim gwiazdorom daję się napiwki?
ninal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 21:44   #994
magdazp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 52
Dot.: Jaga Hupało

Czy ktoś wie ile kosztuje kolor i strzyżenie ?
magdazp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 22:04   #995
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez ninal Pokaż wiadomość
co chcesz tym komunikatem powiedzieć?
ninal..jeżeli kogoś cytujesz to cytuj cale zdanie...
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 22:54   #996
etro
Przyczajenie
 
Avatar etro
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
GG do etro
Dot.: fryzjer Warszawa

A ja chciałam się dowiedzieć czy na każdą wizytę na Świętokrzyską 32 trzeba sie umawiac? Straaaasznie za mna chodzi obciecie wlosow i juz nie chce dluzej czekac Czy jest szansa ze jak wejde "z ulicy" to mogę liczyc na ciecie?
etro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 00:58   #997
ninal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 200
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
ninal..jeżeli kogoś cytujesz to cytuj cale zdanie...
masz rację, mea culpa
ninal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-11, 01:02   #998
ninal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 200
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez etro Pokaż wiadomość
A ja chciałam się dowiedzieć czy na każdą wizytę na Świętokrzyską 32 trzeba sie umawiac? Straaaasznie za mna chodzi obciecie wlosow i juz nie chce dluzej czekac Czy jest szansa ze jak wejde "z ulicy" to mogę liczyc na ciecie?

trudno mi powiedziec bo za każdym razem z zapisu czekałam ok. 2 tygodnie
myślę, że zawsze można spróbować wejśc z ulicy, może akurat jakaś klientka odwoła wizytę ....
podziel się wrażeniami
ninal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 07:41   #999
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: fryzjer Warszawa

__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 14:03   #1000
paipai
Raczkowanie
 
Avatar paipai
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 472
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny po długim oczekiwaniu nareszcie trafiłam do Akademii perfekt Hair Marili Kaczmarek powiem tak byłam bardzo zadowolona obsługa przemiła każdy stara się dogodzić fryzurki omawiany dobierany najpierw moja sugestia co chcę a czego nie a później co mozna z moją sugestią zrobić powiem tak zapłaciłam za obcięcie 120 zł ale jakoś nie szkoda mnie ich było polecam
Zgodzę się co do tego, że są mili.
Ja jednak nie wróce do nich, bo nie zwalili mnie z kolan. Miałam robione przez panią Marylę headlines + farbę bez amoniaku i strzyrzenie.
1) strzyrzenie fatalne - po pierwszym myciu włosy przestały się układać.
2) headlines - miewałam lepszy
3) farba - ok, tu nie mam zarzutów. Pokrywała tylko odrosty (udało się!) i dała dwa pasemka w innym kolorze. Dobrze wyglądają.

Dodam tylko, że używałam kosmetyków profesjonalnych poleconych przez panią Marylę, więc to nie kwestia wywalenia kasy na fryzjera a potem czepiania się, że nie mam takich efektów po szaponie za 5 zł.
__________________
Wymienię: Kosmetyki | Książki
paipai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 12:06   #1001
ninal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 200
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez paipai Pokaż wiadomość
1) strzyrzenie fatalne - po pierwszym myciu włosy przestały się układać.

słuchaj, a może podobnie jak ja, jesteś na etapie zapuszczania włosów? miałam 2 razy cięte włosy przez Marylę i za każdym razem analogiczna sytuacja, nie trzymają formy po pierwszym myciu. Ja to tłumaczę faktem, że to jeszcze nie jest ta fryzura docelowa, że zostały tylko nieznacznie skrócone, że muszą jeszcze podrosnąć
ninal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-13, 09:52   #1002
amisu
Raczkowanie
 
Avatar amisu
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: fryzjer Warszawa

Ja bylam wczoraj w Strefie Cięcia na Andersa, u pani Dominiki. Jestrem bardzo zadowolona, dokladnie omowiłysmy co chce miec na glowie. Ja mam duzo cienkich włosów a Dominika jest bardzo dokladna wiec siedzialam z 1,5h Zapłacilam 60 zł (70zł minus znizka 15% dla ludzi do 24lat)
amisu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 12:09   #1003
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: fryzjer Warszawa

Wiesz jak umyłam to fryzura też się nie trzymała ale teraz jak odrosły włoski bardzo ładnie się układają i fryzura jak by dopiero teraz mnie zadowala i koncówki mam nareszcie mam normalnie co żadko się zdarza. Ja nie używam kosmetyków poleconych przez fryzjera tak naprawdę dopóki nie zrobisz badania włosa na oko nikt nie dobierze kosmetyka żeby były wloski fajne ja np uzywam szamponów z echosline a wielu się nie podoba a dla mnie jest najlepsza po co mam wydawać na przeraklomowaną Welle.pozdrawiam
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 14:57   #1004
ninal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 200
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
Wiesz jak umyłam to fryzura też się nie trzymała ale teraz jak odrosły włoski bardzo ładnie się układają i fryzura jak by dopiero teraz mnie zadowala i koncówki mam nareszcie mam normalnie co żadko się zdarza. Ja nie używam kosmetyków poleconych przez fryzjera tak naprawdę dopóki nie zrobisz badania włosa na oko nikt nie dobierze kosmetyka żeby były wloski fajne ja np uzywam szamponów z echosline a wielu się nie podoba a dla mnie jest najlepsza po co mam wydawać na przeraklomowaną Welle.pozdrawiam

tzn., że miałaś badanie włosa i potem dobrano Ci kosmetyki?
ninal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 15:29   #1005
TADEUSZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 3
Question Dot.: fryzjer Warszawa

oj dziewczyny!
czysta udreka z tymi włosami.byłam dzisiaj w Strefie Cięcia na nowowiejskiej i tragedia.ścinała mnie niejaka Pani-Agatka i bardzo się starała ,ale okropnie mnie obcięła-u góry krótko ,na dole dywan.popsikała ,podkręciła szczotka-60 zł do kosza.moja fryzura,jezeli można nazwać to fryzurą jest nudna i bez życia.poza tym salon ciasny i brzydki.szczotki uzytku wielokrotnego i do tego Pani fryzjerka podrapała mi głowę.dwa miesiace temu byłam w JLD,fryzura średnia ,ale Pani mi przynajmniej cudownie wymasowała głowe.widziałam ,ze dziewczyny na forach polecaja strefe cięcia.ja stanowczo nie polecam a przynajmniej nie na naowowiejskiej.moze pozostałe salony tej marki sa fajniejsze.i teraz pytanie-moze wiecie,który z warszawskich fryzjerów ma troche polotu i zrobi mi na głowie coś fajnego,w stylu punkowym lub rockowym,wszystko jedno byle nie nudnego?może-milekdesign?
TADEUSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 16:29   #1006
ninal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 200
Dot.: fryzjer Warszawa

Tadeuszu, w takim razie polecam Kasię z Milekdesigne


Kochani, a ja wracam do Krzysztofa skruszona, jak tylko odrosną
ninal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 07:20   #1007
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez ninal Pokaż wiadomość
tzn., że miałaś badanie włosa i potem dobrano Ci kosmetyki?
ech niestety nie takie badanie jest bardzo kosztowne nawet niewiem czy takie robią w Warszawie ja się nie odważyłam raczej szkoda kasy ale tyle juz wypróbowałam ze sama wiem jaki skład nim więcej jest mi potrzebny chociaż Maryła namawia mnie na drogie japońskie kosmetyki i tak nie zrezeygnyje z tych co mam włosy lepsze nie będą z tego że zapłace o 100 zł więcej Fryzjer poleca tylko te marki co mu opłaca się sprzedawać wszyscy mnie polecali nawilzenie włosa aparatem a dostałam takiej migreny po nim już rok się lecze. Oni strzygą i reklamują!
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 12:52   #1008
TADEUSZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: fryzjer Warszawa

dzieki ninal.a tak nawiasem mówiac to mam na imie karolina .jakoś tak głupio nick wpisałam.pozdro
TADEUSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 13:09   #1009
ninal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 200
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez TADEUSZ Pokaż wiadomość
dzieki ninal.a tak nawiasem mówiac to mam na imie karolina .jakoś tak głupio nick wpisałam.pozdro
nick jest cudowny, nie zmieniaj go, to ja pojechałam stereotypami - skoro męski nick znaczy się on, a sama przecież na jednym forum mam męski nick...
ninal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-14, 13:13   #1010
ninal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 200
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
ech niestety nie takie badanie jest bardzo kosztowne nawet niewiem czy takie robią w Warszawie ja się nie odważyłam raczej szkoda kasy ale tyle juz wypróbowałam ze sama wiem jaki skład nim więcej jest mi potrzebny chociaż Maryła namawia mnie na drogie japońskie kosmetyki i tak nie zrezeygnyje z tych co mam włosy lepsze nie będą z tego że zapłace o 100 zł więcej Fryzjer poleca tylko te marki co mu opłaca się sprzedawać wszyscy mnie polecali nawilzenie włosa aparatem a dostałam takiej migreny po nim już rok się lecze. Oni strzygą i reklamują!

a tak, widziałam te kosmetyki u Maryli, stażystka nawet nałożyła mi odżywkę, zachwalając jej działanie, muszę przyznac, że była dobra, tyle, że ja mam inne podejście, uważam, że dbam o włosy zdrowo się odżywiając i regularnie podcinając końcówki, kiedy spełniam te warunki nie muszę wywalać kasy na odżywki, tym bardziej, że ta jest strasznie droga
ninal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 14:55   #1011
TADEUSZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez ninal Pokaż wiadomość
nick jest cudowny, nie zmieniaj go, to ja pojechałam stereotypami - skoro męski nick znaczy się on, a sama przecież na jednym forum mam męski nick...
o!jakl miło.jakoś tak przekornie chciałam,bo jeszcze rok temu jak sie rejestrowałam to tego typu fora wydawały mi sie śmieszne.ale przyznam się ,że jak zobaczyłam jakie laski potrafia być dla siebie miłe,chociaż wiadomo nie zawsze bo pazury też mają to bardzo sie przekonałam.tu panuje taka pokojowa atmosfera.fajne to.nie znamy sie a jesteśmy"kumpelami" no i koniecznie muszę wybrać się do milekdesign,bo moje włosy nie przetrzymały nocy z kształtem nadanym przez fryzjerke
TADEUSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 20:33   #1012
paipai
Raczkowanie
 
Avatar paipai
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 472
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez ninal Pokaż wiadomość
słuchaj, a może podobnie jak ja, jesteś na etapie zapuszczania włosów? miałam 2 razy cięte włosy przez Marylę i za każdym razem analogiczna sytuacja, nie trzymają formy po pierwszym myciu. Ja to tłumaczę faktem, że to jeszcze nie jest ta fryzura docelowa, że zostały tylko nieznacznie skrócone, że muszą jeszcze podrosnąć
No właśnie nie. Przyszłam do niej mówiąc, że zapuszczałam przez ostatnie pół roku, ale mam dość i chce mieć teraz ładne włosy i że może ścinać, ile chce.
__________________
Wymienię: Kosmetyki | Książki
paipai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 22:31   #1013
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: fryzjer Warszawa

Takie badanie włosa można podobno w Warszawie wykonać gdzieś na Kabatach. Niedługo może bede wiedziała gdzie dokładnie, to wam napisze
Co do samego badania: w Łodzi kosztuje ono 70zł, więc w Warszawie pewnie troche drożej. Mówiłam mi to wszystko kosmetyczka i powiedziała coś jeszcze ważnego. A mianowicie, że badanie takie pokazuje wszystkie choroby zapisane w naszych genach, na które możemy w przyszłości zachorować. Ale także wszystkie przebyte w przeszłości (wszystkie, albo te poważniejsze tylko, nie pamiętam:P) choroby.
ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 04:24   #1014
amisu
Raczkowanie
 
Avatar amisu
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez ogwiazdka Pokaż wiadomość
Mówiłam mi to wszystko kosmetyczka i powiedziała coś jeszcze ważnego. A mianowicie, że badanie takie pokazuje wszystkie choroby zapisane w naszych genach, na które możemy w przyszłości zachorować. Ale także wszystkie przebyte w przeszłości (wszystkie, albo te poważniejsze tylko, nie pamiętam:P) choroby.
Wróżenie z włosa
amisu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 12:08   #1015
osareck
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
WANTED!!! Piotr z salonu Gabriel w CH Klif Warszawa - PILNIE POSZUKIWANY!!!

Najlepszy na świecie fryzjer męski to Pan Piotr z salonu Gabriel w Klifie w Warszawie. Uwaga: dzwonię dzisiaj żeby się umówić a tu szok!!! Piotr tu już nie pracuje.. Kto zna Pana Piotra i wie, gdzie on teraz ścina, proszony o kontakt. UWAGA: jest jeszcze jeden Piotr z wąsikiem - nie chodzi o tego. Mój miał kolczyk
Pzdr!
osareck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 15:07   #1016
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: fryzjer Warszawa

Właśnie nie wóżenie, tylko to się tam jakoś zapisuje. Nie wiem jak, ale coś w tym jest.
ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 15:56   #1017
amisu
Raczkowanie
 
Avatar amisu
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez ogwiazdka Pokaż wiadomość
Właśnie nie wóżenie, tylko to się tam jakoś zapisuje. Nie wiem jak, ale coś w tym jest.
Ja tam bym nie wierzyla w takie bzdury. Zwykłe naciąganie człowieka. O ile jestem w stanie uwierzyc ze mozna po stanie włosa poznac w ktorym momencie człowiek był chory (osłabienie -> brak waznych witamin i pierwiastków -> ubytki w strukturze włosa) to o tej przyszłosci to śmieszne jest
amisu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 21:43   #1018
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: fryzjer Warszawa

Niektóre choroby są dziedziczne, albo wzrasta prawdopodobieństwo na zachorowanie gdy ktoś wcześniej w rodzinie na coś chorował. To nie jest przepowiednia że się na coś zachoruje, tylko możliwość chorób genetycznych. Np. moja babcia umarła na raka piersi, więc na pewno ja jestem w większej grupie ryzyka raka, niż ktoś inny (u kogo w rodzinie nie było żadnego takiego przypadku). I to na pewno mi tam 'wyjdzie'.
ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 19:32   #1019
twist1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: fryzjer Warszawa

Ja polecam styliste Adama Skórskiego, facet jest absolutnym mistrzem!
twist1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 20:29   #1020
Gosiaq
Raczkowanie
 
Avatar Gosiaq
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 370
GG do Gosiaq Send a message via Skype™ to Gosiaq
Dot.: warszawa -który fryzjer dla zkręconych???

up up
Gosiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.