Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4 - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-23, 18:00   #2071
SsmutnaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Witam. Nie chcę wprowadzać kolejnego wątku, więc podłącze się tutaj. Drogie Panie! Mam 17 lat, został mi jeszcze rok szkoły. Jestem z chłopakiem od prawie 4 lat. Jesteśmy na prawdę szczęśliwi. Lecz ja bardzo pragnę mieć dziecko. Bardzo proszę o rade. Bo z drugiej strony wiem, że to za wcześnie. Bardzo proszę o rady
SsmutnaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 18:03   #2072
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez SsmutnaS Pokaż wiadomość
Witam. Nie chcę wprowadzać kolejnego wątku, więc podłącze się tutaj. Drogie Panie! Mam 17 lat, został mi jeszcze rok szkoły. Jestem z chłopakiem od prawie 4 lat. Jesteśmy na prawdę szczęśliwi. Lecz ja bardzo pragnę mieć dziecko. Bardzo proszę o rade. Bo z drugiej strony wiem, że to za wcześnie. Bardzo proszę o rady
to zdecydowanie za wcześnie
a co Twój chlopak na to?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 18:10   #2073
SsmutnaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

On oczywiście odwodzi mnie od tego. Ale wie , że bardzo tego pragnę. Myślę, że by się zgodził. Często o tym rozmawiamy.
SsmutnaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 18:15   #2074
nacik23
Rozeznanie
 
Avatar nacik23
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 662
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

no prosze tu 17 latka chca miec dziecko a ja mam prawie 24 i to jest ostatnia "rzecz" jaka bym chciala
nacik23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 18:17   #2075
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez SsmutnaS Pokaż wiadomość
On oczywiście odwodzi mnie od tego. Ale wie , że bardzo tego pragnę. Myślę, że by się zgodził. Często o tym rozmawiamy.
A za co chcialabys to dziecko utrzymac? Jak pogodzilabys dziecko i szkołę?
Zastanawiałaś się nad tym?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 18:22   #2076
SsmutnaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Tak. Ja wiem i rozumiem to wszystko. I wiem, że nie mogę mieć tego dziecka. Ale mi strasznie z tym źle. Dlatego postanowiłam tutaj napisać. Chciałam otrzymać jakieś wsparcie. bo jak na razie to muszę ukończyć szkołę. Wiem o tym. Ale sobie nie radze. nie wiem czemu tak jest. ja sama tego nie rozumiem.
SsmutnaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 18:23   #2077
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez SsmutnaS Pokaż wiadomość
Tak. Ja wiem i rozumiem to wszystko. I wiem, że nie mogę mieć tego dziecka. Ale mi strasznie z tym źle. Dlatego postanowiłam tutaj napisać. Chciałam otrzymać jakieś wsparcie. bo jak na razie to muszę ukończyć szkołę. Wiem o tym. Ale sobie nie radze. nie wiem czemu tak jest. ja sama tego nie rozumiem.
A dlaczego chcesz mieć dziecko?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-23, 18:31   #2078
SsmutnaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Chyba nie znam odpowiedzi na to pytanie. Ale ja o tym marze. Wiem, że każdemu wydaje się to głupie. Ale ja bardzo tego pragnę. Kupiłam nawet śpioszki, ale są schowane i poczekają reszce trochę.
SsmutnaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 18:31   #2079
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez SsmutnaS Pokaż wiadomość
Tak. Ja wiem i rozumiem to wszystko. I wiem, że nie mogę mieć tego dziecka. Ale mi strasznie z tym źle. Dlatego postanowiłam tutaj napisać. Chciałam otrzymać jakieś wsparcie. bo jak na razie to muszę ukończyć szkołę. Wiem o tym. Ale sobie nie radze. nie wiem czemu tak jest. ja sama tego nie rozumiem.
moze zostan wolontariuszka w domu dziecka?tam Twoj instynkt macierzynski powinien znalezc ujscie
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 18:34   #2080
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
moze zostan wolontariuszka w domu dziecka?tam Twoj instynkt macierzynski powinien znalezc ujscie
dobry pomysł
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 18:34   #2081
SsmutnaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Niestety mieszkam w małej miejscowości. I nigdzie blisko nie ma domu dziecka.
SsmutnaS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-23, 20:09   #2082
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez SsmutnaS Pokaż wiadomość
Niestety mieszkam w małej miejscowości. I nigdzie blisko nie ma domu dziecka.
Kup sobie kota. Soryy , może głupia rada ale ja mam kota i jak potrzebuje kogoś przytulic i pogadac do niego, pobawic sie to bombarduje go tym wszystkim
Ale mam nadzieję, że wiesz... Zabezpieczacie się póki co?
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 20:28   #2083
sroda
Rozeznanie
 
Avatar sroda
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 817
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

no to teraz kolej na moje. DDDD

nie umiem się pohamować w niektórych sytuacjach- to jest moja wada, zdaję sobie z tego sprawę, z reguły jednak zachowuję zimną krew, ale raz do roku,w razie abstynencji i stęsknienia wychodzą mi takie milusie sprawy jak ta:

dziś mamy 23.10
10.10 rozpoczęłam tygodniową terapię antybiotykiem, zakończoną 17.10 rano.
13.10 zaczęłam przerwę, którą skończyłam w ten poniedziałek.

no i dziś oczywiście przed prezerwatywą (bo tak, ja wiem, że trzeba dodatkową mechaniczną) trochę poszaleliśmy bez. no i teraz problem. minęło PRAWIE 7 dni po kuracji, konkretniej to będzie 6,5, ale zrobiłam przerwę, a zaleca się jej nie robić (ponoć, różne opinie w takiej sytuacji)
no i co teraz? nie martwić się czy jednak martwić?
__________________
nie mam podpisu :<
sroda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 21:16   #2084
aguss8787
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

hej, czy jest mozliwosc wydobycia sie spermy z prezerwatywy zalozonej na czlonek ?? jakos bokami ?
po stosunku po 5 minutach prezerwatywa samoczynnie zsunela sie z czlonka...po wstaniu z lozka...
aguss8787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 21:38   #2085
sroda
Rozeznanie
 
Avatar sroda
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 817
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

nie ma opcji.
a zsunęła się, bo wzwód się skończył po orgazmie=członek się zmniejszył (;
__________________
nie mam podpisu :<
sroda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 21:55   #2086
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez sroda Pokaż wiadomość
no to teraz kolej na moje. DDDD

nie umiem się pohamować w niektórych sytuacjach- to jest moja wada, zdaję sobie z tego sprawę, z reguły jednak zachowuję zimną krew, ale raz do roku,w razie abstynencji i stęsknienia wychodzą mi takie milusie sprawy jak ta:

dziś mamy 23.10
10.10 rozpoczęłam tygodniową terapię antybiotykiem, zakończoną 17.10 rano.
13.10 zaczęłam przerwę, którą skończyłam w ten poniedziałek.

no i dziś oczywiście przed prezerwatywą (bo tak, ja wiem, że trzeba dodatkową mechaniczną) trochę poszaleliśmy bez. no i teraz problem. minęło PRAWIE 7 dni po kuracji, konkretniej to będzie 6,5, ale zrobiłam przerwę, a zaleca się jej nie robić (ponoć, różne opinie w takiej sytuacji)
no i co teraz? nie martwić się czy jednak martwić?
Czyli od 21 bierzesz znowu tabletki a dzis poszaleliscie? To nie ma sie czym martwic
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 08:24   #2087
fun
Przyczajenie
 
Avatar fun
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 19
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

czy jest jakiekolwiek prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży, jeśli brałam tabletki przez pół roku potem była zalecana przerwa na miesiąc i znowu 1 zaczęte opakowanie po nim odstawienie. W czasie tego ostatniego opakowania doszło do stosunku, jednak i z tabletkami i z prezerwatywą. Juz 11 dzień spóźnia mi się okres. Pierwszą tabletke z ostatniego opakowania wzięłam 17.09 gdy był pierwszy dzień miesiączki i po skończeniu opakowania dalej nie mam okresu a jest 26.10... Nie wiem czym to jest spowodowane, albo zabawą hormonami, stresem, albo ciążą... Najbardziej martwi mnie to że nie mam żadnych dolegliwości które mogłyby wskazywać że miesiączka przyjdzie, nie wiem czy jest sens robić test, mogłabym być w takim wypadku w ciązy?
fun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 08:43   #2088
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez SsmutnaS Pokaż wiadomość
Niestety mieszkam w małej miejscowości. I nigdzie blisko nie ma domu dziecka.
A może masz jakąś przyjaciółkę, ciocię, kuzynkę, która ma dziecko? Zaoferuj pomoc przy maluchu. Czegoś się przy tym nauczysz a kto wie czy Ci się nie odechce?
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 08:46   #2089
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

ale wtedy może zechcieć mieć to dziecko..
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-26, 09:00   #2090
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez sharlottek Pokaż wiadomość
ale wtedy może zechcieć mieć to dziecko..
Ale SsmutnaS już je chce, więc skoro jej instynkt macierzyński tak się dopomina przydałaby się raczej "terapia zastępcza" żeby się trochę wstrzymała z zajściem w ciążę w wieku 17 lat
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 09:02   #2091
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

ale mi chodzi o to że może tak pokochać to dziecko przy którym będzie pomagać że zechce je mieć dla siebie..
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 09:15   #2092
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez sharlottek Pokaż wiadomość
ale mi chodzi o to że może tak pokochać to dziecko przy którym będzie pomagać że zechce je mieć dla siebie..
To już brzmi z lekka psychopatycznie

Wydaje mi się, że na taki nastoletni instynkt macierzyński powinno pomóc zderzenie z rzeczywistością, ja na przykład momentami zazdrościłam mojej koleżance, która zaszła w ciążę, dopóki bliżej nie zaznajomiłam się z jej dzieciaczkiem i zorientowałam się, że absolutnie nie jestem gotowa na dziecko, nie tylko materialnie, ale i emocjonalnie, bo dziecko to nie tylko słodkie małe ubranka, gaworzenie jak z reklamy gerbera ale też kupy i niekończące się wrzaski przyprawiające o rozstrój nerwowy...Wiem, że z innej strony może zachcieć dziecka jeszcze bardziej, ale wydaje mi się, że w wieku 17 lat raczej nie wie się, czy takie "chcenie" ma coś wspólnego z rzeczywistością, i zwykle okazuje się, że nie ma.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 09:18   #2093
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

według mnie wcale to psychopatycznie nie brzmi, ale to jedynie moja opinia i moje zdanie
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 10:21   #2094
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez sharlottek Pokaż wiadomość
według mnie wcale to psychopatycznie nie brzmi, ale to jedynie moja opinia i moje zdanie
Przepraszam, jeśli sformułowanie "psychopatycznie" uraziło Cię, ale taka sytuacja skojarzyla mi się z amerykańskimi melodramatami, w których zdesperowana bezpłodna pielęgniarka kradnie młodej mamie dziecko i wywozi na drugi koniec kraju.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 10:24   #2095
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

sharlottek, przeczytałam Twoje posty i doskonale Cię rozumiem.

Mam 18 lat i narzeczonego o 7 lat starszego. Niektóre dziewczyny z Wizażu krytykowały to, jako niedojrzały krok. Ja uważam, a nawet jestem pewna, że jestem gotowa spędzić z NIM całe życie. Nasza miłość nie ma podłoża szczeniackiego impulsu, czy płytkiej fizycznej miłości. My na prawdę się kochamy i chcemy być ze sobą. Mimo, że mam 18 lat, to bardzo chciałabym mieć już dziecko, bo wiem, że to piękny owoc miłości dwojga ludzi. Wiem, że ON byłby w 7 niebie, gdyby się dowiedział, że jestem w ciąży, wiem , jestem pewna że kochałby mnie jeszcze bardziej. Jeśli chodzi o sytuację materialną, to jesteśmy dobrze usytuowani, a nawet bardzo dobrze, mamy gdzie mieszkać, z czego żyć, to też jest ważne.
W tym roku mam maturę, ale po maturze, we wrześniu pobieramy się, nie żałuje tej decyzji. Studia - będą - zaoczne. Życie jest piękne , trzeba w to uwierzyć
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________

Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 16:09   #2096
maszka5
Raczkowanie
 
Avatar maszka5
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 284
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

z mężem staramy sie o 2 dziecko do zbliżeń doszło w dni płodne ,ale dzisiaj odczuwam ból owulacyjny ,chciałam sie dowiedziec czy to znaczy ze nie doszło do zapłodnienia ?
maszka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 16:49   #2097
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

to zależy ile dni temu sie kochałaś, bo jak np. 2-3 dni temu, to może plemniki sobie doczekają do owulacji
flybird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 12:33   #2098
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Ja mam pytanie i bardzo proszę o szybką odpowiedz.Wiec w tym miesiacu tydzien przed spodziewana @ dostalam plamienia ktore trwalo ok.5 dni.bylo koloru ciemno brazowego.Dopiero w 4 dniu zabarwione bylo krwia.Nie odczuwalam zadnych objawow okresu.Zawsze miesieczke mam opozniona a nie wczesniejsza i jest bardzo obfita i bolesna w pierwszych dwoch dniach.Przy tym plamieniu nie bolaly mnie ani piersi ani brzuch.Czulam tylko lekkie klocie w brzuchu i mrowienie w kregoslupie.Plamienie sie skonczylo a ja okresu nadal nie mam tylko od wczoraj jest mi nie dobrze i miewam zawroty glowy.Czy moze to być objawem ciazy.Ponadto uczucia goraca dusznosci.A moze te zawroty glowy to reakcja mojego organizmu na brak nikotynu (od 2 dni nie pale papierosow).Nie wiem co myslec pomozcie.To nie byl okres ..bo trwalo to tylko 5 dni a zawsze mam 7 dni...ponadto nie byla to krew tylko brazawy sluz i nie mialam dolegliwosci okresowych.zawsze umieram z bolu brzucha.Dzis caly dzien dziwnie sie czuje nie dobrze mi kreci mi sie w glowie.Prosze o szybka odpowiedz
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 12:37   #2099
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie i bardzo proszę o szybką odpowiedz.Wiec w tym miesiacu tydzien przed spodziewana @ dostalam plamienia ktore trwalo ok.5 dni.bylo koloru ciemno brazowego.Dopiero w 4 dniu zabarwione bylo krwia.Nie odczuwalam zadnych objawow okresu.Zawsze miesieczke mam opozniona a nie wczesniejsza i jest bardzo obfita i bolesna w pierwszych dwoch dniach.Przy tym plamieniu nie bolaly mnie ani piersi ani brzuch.Czulam tylko lekkie klocie w brzuchu i mrowienie w kregoslupie.Plamienie sie skonczylo a ja okresu nadal nie mam tylko od wczoraj jest mi nie dobrze i miewam zawroty glowy.Czy moze to być objawem ciazy.Ponadto uczucia goraca dusznosci.A moze te zawroty glowy to reakcja mojego organizmu na brak nikotynu (od 2 dni nie pale papierosow).Nie wiem co myslec pomozcie.To nie byl okres ..bo trwalo to tylko 5 dni a zawsze mam 7 dni...ponadto nie byla to krew tylko brazawy sluz i nie mialam dolegliwosci okresowych.zawsze umieram z bolu brzucha.Dzis caly dzien dziwnie sie czuje nie dobrze mi kreci mi sie w glowie.Prosze o szybka odpowiedz
a były sytuacje które mogły skończyć się ciążą?
owszem, to mogą być pierwsze objawy ale nie muszą.. zrób test, a wszystko będzie jasne
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 12:54   #2100
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Jeśli chodzi o sytuacje to oczywiście było kilka sprzyjających.Jestem dorosła mieszkam z chlopakiem wiec zdarza sie poszalec.Jednak współżjąc uważamy.Nie zabezpieczamy ale stosujemy stosunek przerywany.Ponadto nigdy nie zdarzyło się żeby moj chlopak skonczył we mnie.Jednak podejrzewam ze w tym miesiacu uprawialismy seks w dni plodne gdyz..zaobserwowalam w trakcie stosunku ..mbiały mleczny sluz.Czy rzeczyw3iscie w tym plynie przedwytryskowym u chlopaka sa plemniki zdolne do zaplodnienia??Naprwade brazowy sluz przed miesieczka moze byc objawem ciazy??(Ps.przed spodziewana miesieczka.) dziekuje za odpowiedz i czekam...na kolejna
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.