Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-01, 12:44   #1921
DoraBe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 18
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

saming, a dlaczego tak oponujesz przeciwko dwóm biustonoszom na raz? Chyba chodzi o to, żeby biust podczas biegania był dobrze podtrzymany, lepiej niż normalnie do chodzenia??
DoraBe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 12:54   #1922
megusiia
Zakorzenienie
 
Avatar megusiia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 5 882
GG do megusiia Send a message via Skype™ to megusiia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

dwa biustonosze? no bez przesady ja biegam w zwyklym jednym biustonoszu ale tez zastanawiam sie nad kupnem sportowego
__________________
Walcze od nowa ... dzis stan sie lepsza wersja wczorajszej siebie
megusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 13:21   #1923
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez megusiia Pokaż wiadomość
dwa biustonosze? no bez przesady ja biegam w zwyklym jednym biustonoszu ale tez zastanawiam sie nad kupnem sportowego
na pewno warto nabyć coś takiego. Jakiś czas temu przerzuciłam się na sttanik sportowy i różnica jest kolosalna. Mam mały biust, więc nie czułam dyskomfortu. Ale jak sobie pomyślę, jak po latach podskakiwania wyglądałyby moje piersi, to aż mnie coś rozbolało. Uprawianie sportu, w którym biust skacze bez dobrego wsparcia to po prostu niszczenie ładnego wyglądu piersi. Z wiekiem biust przegrywa z grawitacją, dlatego nie warto jeszcze samodzielnie powodować, by szybciej obwisł i zrobił się brzydki.

Ktoś wywołał takie krótkie topy sportowe, kótre jak na mój gust nadają się jako wierzchnie nakrycie. Planuję zakup takiego na lato, ale wyłącznie jako osłona stanika, nic więcej. To z pewnością nie daje solidnego podparcia.
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 13:29   #1924
DoraBe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 18
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

czyli jednak jest luka na rynku w dziedzinie staników sportowych. Zwłaszcza dla większych piersi.....ale jeszcze mam nadzieje, ze ktos poleci jakis sklep z bielizna sportowa dla pań
DoraBe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 15:20   #1925
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez DoraBe Pokaż wiadomość
czyli jednak jest luka na rynku w dziedzinie staników sportowych. Zwłaszcza dla większych piersi.....ale jeszcze mam nadzieje, ze ktos poleci jakis sklep z bielizna sportowa dla pań
Ale nie ma sklepu w Polsce z dobrą bielizną sportową dla pań.
Jeszcze...
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 15:36   #1926
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Jeśli chodzi o sportowe biustonosze na duże biusty to wiem, że freaya i panache mają swoje modele sportowe. W ogóle na lobby biuściastych czytałam kiedyś o sportowych biustonoszach.
Ja na allegro kupiłam bardzo polecany shock absorber- niestety nie można go nigdzie kupić stacjonarnie. Ale naprawdę różnica jest kolosalna i myślę że przede wszystkim jest dobry dla naszych biustów (nie tylko ten lecz ogólnie dobry sportowy stanik), bo podtrzymuje ale nie ma fiszbinów, ma przewiewny oddychający materiał i specjalne nieobcierające ramiączka. Ja mogę naprawdę polecić.

Jeśli chodzi o ten konkretny model to należy wziąć rozmiar większy obwód i co za tym idzie mniejszą miseczkę, np. ja noszę 70GG to z tego mam 75G
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 17:50   #1927
DoraBe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 18
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Dzięki! Ja właśnie wróciłam z biegania. Zrobiłam eksperyment z podwójnym stanikiem, ale.... przyznaje ze nie za bardzo się spisuje ten patent. No, może i lepiej podtrzymuje ale za to jest niewygodnie i uciska. Znalazłam jeszcze staniki sportowe Anita w sklepach internetowych, wyglądają ok. Cena między 150 a 200 zł, do przyjęcia. Jednak ten stanik to dobra rzecz, nie tylko do biegania ale ogólnie do sportów dla kobiet.
Jeśłi chodzi o moje dzisiejsze bieganie, to jest coraz lepiej. Wypuściłam sie nieco dalej
Tak przy okazji - dziewczyny, do biegania lepiej zdejmujcie biżuterię Właśnie zgubiłam złoty krzyzyk wysadzany cyrkoniami......
DoraBe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-01, 17:57   #1928
NicNieMusisz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: połud.-zachód
Wiadomości: 1 011
GG do NicNieMusisz
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

A więc od poniedziałku zaczynam biegać! ;-)
Kurczę, zbyt wielkiego urodzaju na klatce piersiowej to ja nie mam, ale jednak trzeba pomyśleć o tym staniku. Na razie trzeba się pomęczyć

lepiej biegać około godziny 19-20 czy z same rana?
ja mam szkołe więc w tydzień odpada, a w weekend?
NicNieMusisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 17:59   #1929
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez DoraBe Pokaż wiadomość
Dzięki! Ja właśnie wróciłam z biegania. Zrobiłam eksperyment z podwójnym stanikiem, ale.... przyznaje ze nie za bardzo się spisuje ten patent. No, może i lepiej podtrzymuje ale za to jest niewygodnie i uciska. Znalazłam jeszcze staniki sportowe Anita w sklepach internetowych, wyglądają ok. Cena między 150 a 200 zł, do przyjęcia. Jednak ten stanik to dobra rzecz, nie tylko do biegania ale ogólnie do sportów dla kobiet.
Jeśłi chodzi o moje dzisiejsze bieganie, to jest coraz lepiej. Wypuściłam sie nieco dalej
Tak przy okazji - dziewczyny, do biegania lepiej zdejmujcie biżuterię Właśnie zgubiłam złoty krzyzyk wysadzany cyrkoniami......
A czemu nie chcesz Shock Absorbera? Jest najlepszym ze sportowych staników i bardzo polecany

Ja tam nigdy w biżuterii nie biegam, ani nie ćwiczę. Chodzę na aerobik jeszcze i szczerze to przeraża mnie jak widzę wszystkie dziewczyny w tipsach, pierścionkach, bransoletkach i długich kołach w uszach. Ja tak nie potrafię. Jak ćwiczę to muszę być 'goła'. Nawet makijażu nie lubię wtedy, smyram się jedynie podkładem mineralnym bo mam okropną twarz po trądziku, ale to inna sprawa.
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 18:34   #1930
DoraBe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 18
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

saming, chce shock absorbera, ale podobno już go nigdzie nie można dostać. A, no i nigdy nie kupowałam stanika przez internet, w sklepie zwykle mierze z 10 par, wiec troche sie boje czy trafie, a jeśli nie? Dlatego złoszcze sie, ze w normalnych sklepach nie ma biustonoszy sportowych wrrrr
A jeszcze mi sie przypomniało: jak biegacie, to uzywacie dezodorantu? Bo ja stwierdziłam, ze dam sie ciału wypocić i po przybiegnięciu do domu biore po prostu prysznic (z masażem ostrą gąbką) i zrezygnowałam z dezodorantów wszelkiej maści. Nie pocę sie jakoś bardzo no i wiatr troche owiewa.
Makijażu do biegania nie używam wcale, kto by mi sie tam przyglądał? Jak już ktoś patrzy to pewnie na mój tyłek....z reszta, jak pisałam, nie biegam w mieście wśród ludzi i rzadko kogos spotykam. Tak czy owak, myśle ze bieganie jest o tyle fajne, ze mozna miec wszystko w d... i sobie po prostu biec
DoraBe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 18:39   #1931
NicNieMusisz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: połud.-zachód
Wiadomości: 1 011
GG do NicNieMusisz
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

kobietyy! rano czy wieczór?
NicNieMusisz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-01, 18:46   #1932
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez NicNieMusisz Pokaż wiadomość
kobietyy! rano czy wieczór?
To nie ma znaczenia - jak wolisz Ja w tyg ze względu na szkołę biegam ok 16-17, a w weekendy rano
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 18:49   #1933
NicNieMusisz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: połud.-zachód
Wiadomości: 1 011
GG do NicNieMusisz
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez stupify Pokaż wiadomość
a w weekendy rano
a co z niedzielami? ;-)
łuhuu, mam już strój do biegania, gorzej ze stanikiem sportowym
__________________

NicNieMusisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 11:25   #1934
Martyna100
Przyczajenie
 
Avatar Martyna100
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Ja tam zawsze biegam po poludniu/wieczorem - zależnie od temperatury i czasu.
A mam na sobie buty do biegania, jakieś dresy/szorty najzwyklejsze i koszulkę kalenji. Na chłodniejsze dni mam bluzę kalenji isolate 1000. No i jeszcze czapeczka z daszkiem
Martyna100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 11:56   #1935
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Hej Od jakiegoś czasu myślę o bieganiu, ale moja kondycja... Nawet na skakance nie daje rady :/ ale bardzo chce to zmienić. Dzisiaj przejadę się po okolicy i poszukam fajnego miejsca do biegania.
P.s.Buty do biegania lepiej sztywne czy miękkie?
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 11:58   #1936
NicNieMusisz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: połud.-zachód
Wiadomości: 1 011
GG do NicNieMusisz
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Ej, a ile na początek? Ja tam taka świetna nie jestem.
__________________

NicNieMusisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 13:10   #1937
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez Djapira Pokaż wiadomość
P.s.Buty do biegania lepiej sztywne czy miękkie?
po prostu buty do biegania, przystosowane konkretnie do tego rodzaju aktywności.
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 15:33   #1938
laka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 25
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cześć dziewuchy! Ja w sumie niedawno zaczęłam biegać! Jakiś tydzień już będzie. W sumie to się odchudzam a wysiłek fizyczny pomógł mi podwoić zrzucone kilogramy. Praktycznie przez miesiąc jest mnie już 10 kilo mniej. Sorki, ale musiałam się komuś pochwalić ;P A wracając do biegania to bez stanika sportowego bardzo te cycki się zniekształcą? Bo przez najbliższy czas nie stać mnie będzie na stanik sportowy! Dołek finansowy, ehhh. Buty mam twarde kupione specjalnie do biegania. A korzystając z okazji przyłanczam się do was ;-) Życzę wszystkim powodzenia ;*
laka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 16:02   #1939
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez laka Pokaż wiadomość
Cześć dziewuchy! Ja w sumie niedawno zaczęłam biegać! Jakiś tydzień już będzie. W sumie to się odchudzam a wysiłek fizyczny pomógł mi podwoić zrzucone kilogramy. Praktycznie przez miesiąc jest mnie już 10 kilo mniej. Sorki, ale musiałam się komuś pochwalić ;P A wracając do biegania to bez stanika sportowego bardzo te cycki się zniekształcą? Bo przez najbliższy czas nie stać mnie będzie na stanik sportowy! Dołek finansowy, ehhh. Buty mam twarde kupione specjalnie do biegania. A korzystając z okazji przyłanczam się do was ;-) Życzę wszystkim powodzenia ;*
im dłużej nie mają właściwiego podparcia, tym bardziej. Nikt nie powie, o ile cm obwisną po tyg, a ile po miesiącu, bo to sprawa bardzo indywidualna.

Pewne jest, że kobiety zawsze używające dobrych staników podczas uprawiania sportu z pewnością będą miały ładniejsze i kształtniejsze piersi od tych pań, które lekceważą dobre wsparcie biustu. I jest pewne, że bieganie jest chyba najbardziej obciążającą biust aktywnością.
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-02, 16:07   #1940
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez NicNieMusisz Pokaż wiadomość
Ej, a ile na początek? Ja tam taka świetna nie jestem.
Tyle ile dasz rade Jeśli jest totalna masakra i nie przebiegniesz od razu np 20min truchtem to biegaj według planu z I strony. Biegając wg tego planu dziewczyny szybciutko dochodzą do 30min ciągłego biegu Powodzenia
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 16:14   #1941
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez stupify Pokaż wiadomość
Tyle ile dasz rade Jeśli jest totalna masakra i nie przebiegniesz od razu np 20min truchtem to biegaj według planu z I strony. Biegając wg tego planu dziewczyny szybciutko dochodzą do 30min ciągłego biegu Powodzenia
dodam jeszcze, że trening bez rozgrzewki powinien trwać min. 40 min. Jeżeli nie dajemy rady cały czas biegiem, robimy marszobiegi.
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 17:04   #1942
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Mam pytanie
Czy lepsze będzie 30 minut ciągłego biegu, czy 20 minut biegu 5 minut marszu i znowu 20 minut biegu ?? (pomijam tu rozgrzewkę i rozciąganie )
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 17:11   #1943
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez mircia14 Pokaż wiadomość
Mam pytanie
Czy lepsze będzie 30 minut ciągłego biegu, czy 20 minut biegu 5 minut marszu i znowu 20 minut biegu ?? (pomijam tu rozgrzewkę i rozciąganie )
Interwały. Gdy masz do wyboru 30 minut biegu i 45 minut marszobiegu, wybieraj marszobieg. To spala więcej kalorii, przygotowuje nas do długiego wysiłku, jest najlepszą metodą do wydłużania biegu ciągłego.

Edytowane przez annan_
Czas edycji: 2010-05-02 o 17:13
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 17:16   #1944
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez annan_ Pokaż wiadomość
Interwały. Gdy masz do wyboru 30 minut biegu i 45 minut marszobiegu, wybieraj marszobieg. To spala więcej kalorii, przygotowuje nas do długiego wysiłku, jest najlepszą metodą do wydłużania biegu ciągłego.
Dziękuję za odpowiedź
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 18:07   #1945
NicNieMusisz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: połud.-zachód
Wiadomości: 1 011
GG do NicNieMusisz
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Właśnie wróciłam z pierwszego dnia biegu. Zaraz skoczę do wanny, lecz chcę powiedzieć, że męczę się strasznie.. Po dosłownie 5 minutach miałam zadyszkę, tyle że biegłam i mówiłam z koleżanką.
A nie rozmawiając to może nie całe 10 min i muszę sie zatrzymać.

mam pytanie, a w święto czyli np jutro też biegacie ?
__________________


Edytowane przez NicNieMusisz
Czas edycji: 2010-05-02 o 18:09
NicNieMusisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 18:14   #1946
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez NicNieMusisz Pokaż wiadomość

mam pytanie, a w święto czyli np jutro też biegacie ?
a co ma święto do biegania? Oczywiście, że biegamy, jeżeli w ten dzień wypada nam trening. Mało tego, święta są fajne, bo nie trzeba sie zrywać do pracy, więc zamiast wstawać o 6, pójdę sobie pobiegać o 8, a może nawet o 9!
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 18:21   #1947
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez annan_ Pokaż wiadomość
a co ma święto do biegania? Oczywiście, że biegamy, jeżeli w ten dzień wypada nam trening. Mało tego, święta są fajne, bo nie trzeba sie zrywać do pracy, więc zamiast wstawać o 6, pójdę sobie pobiegać o 8, a może nawet o 9!
dokładnie
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 18:53   #1948
NicNieMusisz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: połud.-zachód
Wiadomości: 1 011
GG do NicNieMusisz
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

biegacie codziennie czy np. co dwa dni ?
wybaczcie za te pytania, ale póki co to po tym moim pierwszym chulaniu mam wątpliwości ;- d
__________________

NicNieMusisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 19:29   #1949
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez NicNieMusisz Pokaż wiadomość
biegacie codziennie czy np. co dwa dni ?
wybaczcie za te pytania, ale póki co to po tym moim pierwszym chulaniu mam wątpliwości ;- d
bieganie 7x7 to kiepski pomysł. Ale bieganie 4-5 razy w tyg to już całkiem dobry plan. Sama możesz sobie rozplanować, kiedy wypada trening, ale pamiętaj, przerwa nie może być dłuższa niż 3 dni, więc nie może być tak, że biegasz tylko w pon, wt i śr. Dużo lepiej jest np. pon, śr, pt, ndz - trening powinien być równomiernie rozłożony na cały tydzień.
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 19:46   #1950
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

annah_ z tego co zaobserwowałam to znasz się na bieganiu i pewnie od dawna to robisz Przygotowujesz się do jakiegoś maratonu/półmaratonu czy biegasz tak dla przyjemności? Jeśli można wiedzieć to z jaką prędkością biegasz i ile trwa Twój trening? Ja biegam ok 40min z prędkością ok. 9km/n czasem szybciej, ale wydaje mi się że to żółwie tempo, tak więc moje pytanie: bardzo wolno biegam i czy to ma jakiś sens?:d
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:53.