Cała Prawda O Grzywkach - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-18, 14:47   #391
mieta08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 17
Jak mam podpiąć krótką grzywkę?

Tak na wstępie, jeśli coś nie tak to przepraszam za kategorię.
Otóż, ja głupia obcięłam sobie grzywkę, i to tak dosłownie całą przy samej skórze._. Czekałam rok i już mi trochę odrosła, jak prostuję to mam do oczu, tylko, że jest jeszcze nierównomierna i niektóre włoski są krótsze inne znowu dłuższe. Ale już nie chce nic z tym robić, więc niech sobie rosną, a jak będą dłuższe to pójdę do fryzjerki i mi podetnie równo. No, ale do rzeczy. Niby jest okej jak prostuję, ale to jest tak, że te włoski się wywijają(te krótsze), bo mam ogólnie kręcone włosy i grzywka zazwyczaj zwijała mi się w chińskie S. No i teraz ją niby podpinam, ale właśnie te krótsze włoski wystają i nie chcą się podpiąć ani nic, a jak znowu wszystko podepnę do góry, to wygląda tak jakbym miała zgolone. Więc też odpada, i co ja mam z nią do cholery zrobić? Wkurza mnie to serio, haha. Już nawet nie chodzi o to, że brzydko wyglądam, bo chce czuć się swobodnie. Drugą opcją jest opaska, ale mi nie pasuje, bo mam trochę podłużną twarz i małe oczy c: Czy pozostaje mi tylko czekać aż odrośnie?
mieta08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 14:54   #392
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Jak mam podpiąć krótką grzywkę?

Cytat:
Napisane przez mieta08 Pokaż wiadomość
Tak na wstępie, jeśli coś nie tak to przepraszam za kategorię.
Otóż, ja głupia obcięłam sobie grzywkę, i to tak dosłownie całą przy samej skórze._. Czekałam rok i już mi trochę odrosła, jak prostuję to mam do oczu, tylko, że jest jeszcze nierównomierna i niektóre włoski są krótsze inne znowu dłuższe. Ale już nie chce nic z tym robić, więc niech sobie rosną, a jak będą dłuższe to pójdę do fryzjerki i mi podetnie równo. No, ale do rzeczy. Niby jest okej jak prostuję, ale to jest tak, że te włoski się wywijają(te krótsze), bo mam ogólnie kręcone włosy i grzywka zazwyczaj zwijała mi się w chińskie S. No i teraz ją niby podpinam, ale właśnie te krótsze włoski wystają i nie chcą się podpiąć ani nic, a jak znowu wszystko podepnę do góry, to wygląda tak jakbym miała zgolone. Więc też odpada, i co ja mam z nią do cholery zrobić? Wkurza mnie to serio, haha. Już nawet nie chodzi o to, że brzydko wyglądam, bo chce czuć się swobodnie. Drugą opcją jest opaska, ale mi nie pasuje, bo mam trochę podłużną twarz i małe oczy c: Czy pozostaje mi tylko czekać aż odrośnie?
pokaż zdjęcie

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

I powiedz mi jeszcze.. czemu obcięlas grzywke przy skorze? tez tak kiedys zrobilam ale mialam wtedy 7 lat
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 15:01   #393
mieta08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 17
Dot.: Jak mam podpiąć krótką grzywkę?

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
pokaż zdjęcie

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

I powiedz mi jeszcze.. czemu obcięlas grzywke przy skorze? tez tak kiedys zrobilam ale mialam wtedy 7 lat
Zbyt mi się nudziło, a nożyczki leżały obok, no to czemu nie, wzięłam je, i obcięłam sobie tą cholerną grzywkę._. No, a ja mam 15, prawie 16, dojrzała ja, serio. Dałabym zdjęcie, ale dzisiaj akurat włosy umyłam, bo już miałam tłuste od ciągłego prostowania i wcale mi się nie chciały układać. Ale jak wyschną to zrobię, ewentualnie mogę zrobić zdjęcie jak wygląda ta grzywka, tzn dokąd jest.
mieta08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 15:13   #394
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Jak mam podpiąć krótką grzywkę?

Cytat:
Napisane przez mieta08 Pokaż wiadomość
Zbyt mi się nudziło, a nożyczki leżały obok, no to czemu nie, wzięłam je, i obcięłam sobie tą cholerną grzywkę._. No, a ja mam 15, prawie 16, dojrzała ja, serio. Dałabym zdjęcie, ale dzisiaj akurat włosy umyłam, bo już miałam tłuste od ciągłego prostowania i wcale mi się nie chciały układać. Ale jak wyschną to zrobię, ewentualnie mogę zrobić zdjęcie jak wygląda ta grzywka, tzn dokąd jest.
dodaj jakąs fotke to pomyslimy co z tym zrobic moze da się cos wymyslec
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 15:41   #395
mieta08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 17
Dot.: Jak mam podpiąć krótką grzywkę?

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
dodaj jakąs fotke to pomyslimy co z tym zrobic moze da się cos wymyslec
No więc wstawiam zdjęcie! Nr.1: Całą długość takowej grzywki. Tzn te długie włosy to normalne włosy, bo miałam mieć grzywkę na prosto i fryzjerka mi obcięła, ale stwierdziłam, że mi brzydko, to zaczesuję ją wraz z tą moją pierwszą grzywką która znajduje się pod spodem tych długich włosków. Nr.2: Długość tej pierwszej grzywki, którą obcięłam i wygląda teraz tak._. Nr.3 wygląd grzywki po jej zaczesaniu do tyłu, jednak nie mogę tak chodzić, bo jak jest wilgoć to jeszcze bardziej mi się kręci.
Mam iść z tym do fryzjera, mógłby coś zrobić? Czy jest na to jakiś domowy sposób? A i na zdjęciu numer 2 widać jeszcze odległość między grzywką a moim okiem. To są włosy tuż po umyciu, jak wyprostuje sięgają do oka Tylko ,że wtedy robią się sztywnie proste i nie mogę spiąć tych krótszych włosków, bo spinka nie chwyta. Na zdjęciach wygląda to serio okropnie.

Zdjęcie: http://pl.tinypic.com/r/33w6vpe/8
mieta08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 16:16   #396
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Jak mam podpiąć krótką grzywkę?

Cytat:
Napisane przez mieta08 Pokaż wiadomość
No więc wstawiam zdjęcie! Nr.1: Całą długość takowej grzywki. Tzn te długie włosy to normalne włosy, bo miałam mieć grzywkę na prosto i fryzjerka mi obcięła, ale stwierdziłam, że mi brzydko, to zaczesuję ją wraz z tą moją pierwszą grzywką która znajduje się pod spodem tych długich włosków. Nr.2: Długość tej pierwszej grzywki, którą obcięłam i wygląda teraz tak._. Nr.3 wygląd grzywki po jej zaczesaniu do tyłu, jednak nie mogę tak chodzić, bo jak jest wilgoć to jeszcze bardziej mi się kręci.
Mam iść z tym do fryzjera, mógłby coś zrobić? Czy jest na to jakiś domowy sposób? A i na zdjęciu numer 2 widać jeszcze odległość między grzywką a moim okiem. To są włosy tuż po umyciu, jak wyprostuje sięgają do oka Tylko ,że wtedy robią się sztywnie proste i nie mogę spiąć tych krótszych włosków, bo spinka nie chwyta. Na zdjęciach wygląda to serio okropnie.

Zdjęcie: http://pl.tinypic.com/r/33w6vpe/8
ta grzywka jest taka wąska? bo dziwnie poucinalas zdjęcia a u mnie kiepsko z wyobraźnią
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 16:22   #397
mieta08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 17
Dot.: Jak mam podpiąć krótką grzywkę?

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
ta grzywka jest taka wąska? bo dziwnie poucinalas zdjęcia a u mnie kiepsko z wyobraźnią
Tak wąska, hahaXD No, bo nie chciałam dawać takich zdjęć gdzie wszystko byłoby mi widać, aż wstyd.
mieta08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-25, 21:57   #398
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Powiedzcie mi czy ta grzywka nosi jakąs fachową nazwę? Jak wytlumaczyc fryzjerce czego oczekuje?
Chodzi o takie wystrzepione z rogu... nooo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg f8ad868256392e7953f883da96907579.jpg (48,0 KB, 110 załadowań)
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 19:11   #399
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

pokaz jej zdjecie
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 11:45   #400
Kinia67
Raczkowanie
 
Avatar Kinia67
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 184
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Wystarczy powiedzieć że na bok po skosem i wystrzępić ale opcja ze zdjęciem jest lepsza
__________________
BeautyBook.pl - największa w Polsce wyszukiwarka salonów kosmetycznych, która skupia społeczność zainteresowaną tematyką Beauty.
Kinia67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 14:26   #401
mieta08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 17
Angry Zbyt krótka grzywka - co mam zrobic?

No wiec, juz jakies kilka miesiecy temu, w sumie miesiac po rozpoczeciu roku szkolnego, skusilo mnie i obcielam sobie ta cholerna grzywke, Od tamtego czasu mi troche urosla, bo ucielam sobie przy samej skorze, teraz jest juz prawie do brwi, no niby jest do tych brwi, ale podwija mi sie troche, bo mam krecone wlosy. No i ani nie idzie jej upiac, bo te wloski sie nie chca trzymac, a jak wyprostuje to ta czesc grzywki staje sie taka strasznie tlusta i wcale sie nie uklada. Zaczyna mnie to wnerwiac, bo wygladam idiotycznie i co chwile w szkole sprawdzam czy wygladam w miare normalnie. To serio idiotycznie wyglada, bo nie dosc ze sobie obcielam ta grzywke, to jeszcze mam male oczy c: Co mam zrobic? Isc do fryzjera? Poszlabym w sumie do fryzjera, ale boje sie, ze jeszcze bardziej skiepsci, chociaz moglby mi to jakos zrobic tak, zeby te mniejsze wloski ukladaly sie naturalnie na skos, daloby rade? Z gory dziekuje za pomoc
mieta08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-19, 20:01   #402
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Zbyt krótka grzywka - co mam zrobic?

ja bym nic nie ruszala, ewentualnie wcierała cos zeby szybciej odrosło.jak mialam za krótka grzywke to tak zrobilam, nic nie scinaj bo będziesz mieć daszek. jesli przetłuszcza Ci sie grzywka to zapewne od tłustego czoła- przypudruj to miejsce skrobią <ja tak robie i działa>
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 07:31   #403
candicedolly
Raczkowanie
 
Avatar candicedolly
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 55
Angry Za krótka grzywka! RATUNKU!

Witam serdecznie!
Jestem bardzo zła, nawet nie potrafię tego wyrazić, jak bardzo!:ma d::ma d:

A więc, kupiłam sobie ostatnio maseczkę z MARION TERMOOCHRONNĄ, podczas suszenia włosów, zaczęła mi się kruszyć i tj. palić grzywka!
Nosiłam od roku przedziałek na środku, teraz moja grzywka jest taka dłuższa do połowy czoła, nie mam pojęcia jak mam ją ułożyć tak, żeby w dalszym ciągu mieć ten przedziałek na środku!
Proszę o jakieś rady, o cokolwiek, bo jestem załamana!
Na punkcie moich włosów mam bzika i chce mi się płakać ilekroć pójdę do lustra i się tam spojrzę!
__________________
Cel musi być odległy, porywający, wielki i konkretny.

Edytowane przez candicedolly
Czas edycji: 2014-06-05 o 07:34
candicedolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 08:35   #404
karolinaP103
Zadomowienie
 
Avatar karolinaP103
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 313
Dot.: Za krótka grzywka! RATUNKU!

Calcium panthotenicum używaj 5 tabl dziennie ( może być na raz ) drastycznie przyspieszy porost włosów ( paznokci też) . Kup w aptece , cena ok 7zł. Tyle mogę pomóc bo z układania włosów jestem totalny zieleniak
Może wstaw jakies foty to ktoś Ci doradzi jak je teraz ułożyć..
karolinaP103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 08:45   #405
candicedolly
Raczkowanie
 
Avatar candicedolly
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 55
Dot.: Za krótka grzywka! RATUNKU!

Teraz to raczej nie wstawię z powodu takiego, że była zaczesana do góry i stoi dęba. Dziękuję za odpowiedź.
__________________
Cel musi być odległy, porywający, wielki i konkretny.
candicedolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 14:15   #406
valeera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 179
Problem z grzywką

Witam,
mam grube, ciężkie włosy z tendencją do strączkowania, dobrze nawilżone i zadbane, z silnym połyskiem. Kształt mojej twarzy narzuca mi asymetryczną grzywkę (wyglądam fatalnie "plasko" i bez wyrazu, kiedy mam przedziałek po środku-po prostu brzydko), która swoją drogą i tak wygląda jak śledź za sprawą ciężaru włosów.
Przejdźmy do sedna. Jestem tancerką-na początku mojej "kariery" grzywka niekoniecznie mi przeszkadzała (w kategorii amatora), ale coraz częściej słyszę, że muszę ją zapuścić, ponieważ na występie przy intensywnym ruchu zaczynam wyglądać jak pudel, w dodatku niewiele widzę, a za to odejmują punkty (na co dzień neutralna fryzura zaczyna wyglądać brzydko i niechlujnie, kiedy grzywa zaczyna żyć własnym życiem bo nie mogę jej poprawić podczas tańca). Jestem wściekła, bo mam do wyboru wyglądać na co dzień naprawdę źle, lub użerać się z brakiem komfortu w tańcu. Nie jest to żaden mój kompleks, bliscy potwierdzają, że brak grzywki kompletnie mi nie pasuje, takie samo zdanie mają również dalsi znajomi-każdy mi to mówi.
Czy znacie jakieś alternatywne fryzury, które pozwolą w miarę możliwości "zaczesać" się na co dzień w bok, ale pozbawione będą elementu wyraźnie ściętej grzywki? W tym momencie mam prawie identycznie cięcie jak ta pani z grafiki google z tą różnicą, że moje włosy nie są cieniowane.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 49ff1cbe0a89b76920779e001ccfafb8[1].jpg (18,6 KB, 58 załadowań)
valeera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 15:34   #407
vanniaa
Zadomowienie
 
Avatar vanniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: srodziemnomorskie
Wiadomości: 1 351
Dot.: Problem z grzywką

A nie mozesz tej grzywki po prostu spinac wsuwkami na czas wystepow?
vanniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 15:35   #408
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Problem z grzywką

Też o tym pomyślałam.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 16:09   #409
valeera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 179
Dot.: Problem z grzywką

Nie ma szans. Włosy są śliskie, już na samych treningach wsuwki od razu spadają (niezależnie od sposobu upięcia). Specjalnie zaznaczyłam na wstępie, jakie mam włosy. Nie trzymają się żadne warkocze i kucyki, do zwykłego kucyka używam dwóch gumek, bo jedna od razu się zsuwa. Pominę już to, że takie spięcie wygląda tylko i wyłącznie debilnie i niekobieco.
Ktoś ma może jeszcze jakieś inne propozycje? B
valeera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-25, 16:24   #410
grapelollipop
Raczkowanie
 
Avatar grapelollipop
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 197
Dot.: Problem z grzywką

może symetryczna grzywka? myślę, że pasowałaby do Twojej twarzy gdyby tak ją lekko wycieniować zabierając objętości?
grapelollipop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 16:54   #411
valeera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 179
Dot.: Problem z grzywką

Hmm, miałam już kiedyś prostą grzywkę, ale zrobioną dość kiepsko (fryzjerka zagarnęła zbyt dużą część włosów). Faktycznie, tego typu fryzura aż tak nie leci jak grzywa kucyka szetlandzkiego Sęk w tym, że mam bardzo wyraziste rysy twarzy, zarysowaną szczękę, duży i ostry (choć prosty) nos i ogółem kontrastową urodę, a symetryczna grzywka nadawała mi jeszcze więcej pazura, przez co swojego czasu mówiono na mnie Hitler... Dochodzi też do tego asymetria moich oczu-pamiątka po zabiegu wycięcia gradówki przez śpieszącego się chirurga-którą fryzura zaczesana na bok dość sprawnie redukuje.
Na pewno to przemyślę i skonsultuję ze stylistą. Prosiłabym o jeszcze kilka pomysłów jeśli komuś coś wpadnie
valeera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 00:57   #412
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Problem z grzywką

Prostej nie rób, nie będzie pasować
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 12:03   #413
smocurka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 30
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Marzę o takich włosach i grzywce jak na zdjęciuniestety nie realne
smocurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 20:57   #414
kejtiiq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 76
Czy warto wyciąć grzywkę?

Mam długie cienkie cieniowane włosy. Mam kilka kosmetyków krótszych i króciutkie odrosty przy czole przez co nie mogę zaczesywac ich do tyłu. Zastanawiam się nad scieciem grzywki. Czy utrzymanie jej jest trudne?
kejtiiq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 18:07   #415
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Czy warto wyciąć grzywkę?

Cytat:
Napisane przez kejtiiq Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad scieciem grzywki. Czy utrzymanie jej jest trudne?
Mnie grzywka okropnie się przetłuszczała, przez co ją zapuściłam. Musiałam myć ją rano, a już po południu wyglądała nieświeżo. Dodatkowym problemem były krosty na czole.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 20:13   #416
shinecrush
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 36
Źle obcięta grzywka~

Dobry Więc przychodzę do was z moim duuużym problemem. Mianowicie - źle obciętą grzywką. Byłam u fryzjerki dwa dni temu, chodziło mi o to, żeby zakryła moje tak jakby *wygolone miejsce (bawiłam się nożyczkami jak byłam młodsza i od kilku lat czekam aż odrośnie, póki co nie widać efektów)* przy skroniu. Ogólnie grzywkę miałam na prawo, ładnie zapuszczona, długością gdzieś do nosa. No i chciałam, żeby to wygolone/obcięte miejsce jakoś mi zakryła, ale nie, że tą moją grzywką tylko jakoś tymi normalnymi włosami, nie wiem - coś z tylnych włosów obciąć i, żeby jakoś na przód leciało~ W sumie też nie wiem czy tak się da, ale kurczeD: Z natury mam kręcone włosy i nie dość, że grzywka jest zbyt krótka (bo ona mi to właściwie na lewo pocieniowała, a mi lepiej jest na prawo i przekładam na prawo) to teraz się podwija, przetłuszcza szybko i meh wyglądam jak taki wieśniak typowo. Jeszcze jakbym miała duże oczy to by może jakoś wyglądało, ale mam małe i typowo niezbyt dobrze to wygląda:C Coś, ktoś? D:
shinecrush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 15:34   #417
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Źle obcięta grzywka~

Cytat:
Napisane przez shinecrush Pokaż wiadomość
Dobry Więc przychodzę do was z moim duuużym problemem. Mianowicie - źle obciętą grzywką. Byłam u fryzjerki dwa dni temu, chodziło mi o to, żeby zakryła moje tak jakby *wygolone miejsce (bawiłam się nożyczkami jak byłam młodsza i od kilku lat czekam aż odrośnie, póki co nie widać efektów)* przy skroniu. Ogólnie grzywkę miałam na prawo, ładnie zapuszczona, długością gdzieś do nosa. No i chciałam, żeby to wygolone/obcięte miejsce jakoś mi zakryła, ale nie, że tą moją grzywką tylko jakoś tymi normalnymi włosami, nie wiem - coś z tylnych włosów obciąć i, żeby jakoś na przód leciało~ W sumie też nie wiem czy tak się da, ale kurczeD: Z natury mam kręcone włosy i nie dość, że grzywka jest zbyt krótka (bo ona mi to właściwie na lewo pocieniowała, a mi lepiej jest na prawo i przekładam na prawo) to teraz się podwija, przetłuszcza szybko i meh wyglądam jak taki wieśniak typowo. Jeszcze jakbym miała duże oczy to by może jakoś wyglądało, ale mam małe i typowo niezbyt dobrze to wygląda:C Coś, ktoś? D:
Ale czego oczekujesz właściwie?
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 18:56   #418
Kurami
Raczkowanie
 
Avatar Kurami
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 90
Angry Problem z grzywką

Dziewczyny pomocy, nie wytrzymuje!!!!
Widziałam wątek, ale nie mogę go znaleźć XD.
Mam grzywke od 3 lat a ona nadal się nie układa, na dodatek wygląda jak przetłuszczona i cały czas opada na oko. uż, doradźcie, czy muszę ją obciąć czy co(lakier nie wchodzi w gre)
__________________
くらみ
"Wysiłek sam nic nie znaczy, a teraz patrz, bo pokażę Ci coś, co rozrywa ściany."
Kurami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 15:04   #419
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Myć codziennie, nie ma innej rady
Co to znaczy opada na oko? Skróć
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 20:03   #420
Kurami
Raczkowanie
 
Avatar Kurami
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 90
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Większość osób np.jak schyli głowę to grzywka tylko troszkę zmniejszy kształt. Coś jak u tych co mają przez całe czoło czy emo....
U mnie opada na oko, nwm jak to opisać....jest taka "lekka" że spada, zakrywające całe oko, prze co muszę ją poprawiać ponieważ nic nie widzę. I to jest jeden z powodów z których grzywka się szybciej przetłuszcza, widać też gdy mam włosy związane(rzadko) też włosy gdzie jest partia grzywki się szybciej
przetłuszcza. :/

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Źle się czuje z krótszą grzywką a i tak ona by opadała, kiedyś specjalnie skróciłam kilka razy z nadzieją że problem zniknie :')
Teraz to zapuszczam
__________________
くらみ
"Wysiłek sam nic nie znaczy, a teraz patrz, bo pokażę Ci coś, co rozrywa ściany."

Edytowane przez Kurami
Czas edycji: 2016-02-17 o 20:05
Kurami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-18 11:44:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:05.