Kosmetyki A.T.W. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-04-12, 18:39   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Kosmetyki A.T.W.


Była krytka Avonu powiedzcie cos teraz na temat ATW, to firma mniej powszechna od AVON czy Oriflame, ale słyszalm ze nie jest zła. Opakowania nie przyciągają, ale moze zawartość??? Miał ktoś z tym doczynienie?? Zobaczcie na stronie:
http://www.atw.com.prv.pl/
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-12, 18:56   #2
Entuzjastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 314
Re: Kosmetyki ATW

Z tego co pamietam to chyba polska firma. Mają dobre żele do mycia buzi.
Entuzjastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-12, 18:59   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Kosmetyki ATW

no własnie mam ochote na antystresowy, bo cod o nim słyszałam i ciekawa wydaje mi sie rekawica biologiczna
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-13, 07:23   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Kosmetyki ATW

Ja trochę znam te kosmetyki, bo moja koleżanka je rozprowadza [img]icons/icon7.gif[/img]
Różnią się od pozostałych tym, że opierają się na wyciągach homeopatycznych, mają znikomą ilość środków konserwujących (bo w to, że w ogóle ich nie mają nie uwierzę nigdy w życiu!) - stąd ich trwałość wynosi maksymalnie 1 rok.Jakość zdecydowanie wyższa niż opakowania, które niszczą się niemal natychmiast. Ja mam dyżurny słoiczek po kremie Vichy, do którego natychmiast kremiki ATW przekładam [img]icons/icon7.gif[/img] No i cóż jeszcze - zależy co komu odpowiada, ale mają tę zaletę, że cena jest niewygórowana i można eksperymentować. Ja mam parę rzeczy, do których wracam co jakiś czas.
Kolorówki nie używałam, bo jestem uprzedzona, ale może niesłusznie.
Pozdrawiam - Aga
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-13, 11:05   #5
obsesja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 42
Re: Kosmetyki ATW

Masazystka podczas masazu stosuje krem XXL z atw na me nogi i pupe;-) Efekty byly juz widzoczne po trzech zabiegach, dlatego szczerze polecam ten produkt
obsesja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-14, 20:48   #6
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Kosmetyki ATW

Ja znam dość dobrze te kosmetyki - jak na razie mają bardzo dobrą opinię wśród klientek. Polecam często te kosmetyki ponieważ ich jakość jest dobra (przekonuje mnie to ,że nie są przeładowane chemią), ceny dość przystępne . Podoba mi się szczególnie seria Fitoregulatory oraz kosmetyki do ciała, a dla Pań dojrzałych świetny jest Krem Trójfazowy. Opakowania rzeczywiście nie są zbyt trwałe , ani piękne (chociaż firma stara się je zmienić ), szkoda ,że działają tylko w sprzedaży bezpośredniej . Jak w przypadku każdej firmy znajdą się osoby bardzo zadowolone oraz takie , które nigdy więcej nie użyją tych kosmetyków.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-14, 20:53   #7
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Kosmetyki ATW

I jeszcze ... przypomniałam sobie ,że firma będzie chciała zdobyć zaufanie kosmetyczek i masażystów , niedługo pojawią się kosmetyki w wersji profesjonalnej . Wydaje mi się ,że to duża odwaga firmy wystartować z propozycją dla profesjonalistów. Kosmetyki stosowane w gabinetach muszą być dobrej jakości.
Ani Avon ani Oriflame nie mają i chyba nie będą mieć takiej oferty.
Wiem też ,że znany masażysta p. Piotr Szczotka z dobrym skutkiem pracuje właśnie na preparatach A.T.W.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-04-15, 15:56   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Kosmetyki ATW

no.... czyli warto sie pokusić. nie wiem jak w innych miastach ale w Łodzi idąc do nich z wydrukowanym kuponem ze strony jest rabat 30%
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-25, 10:19   #9
Monikaaleksandra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 30
Kosmetyki ATW

Nie wiem gdzie mogę zamawiać kosmetyki ATW (na stronach internetowych jest tylko sprzedaż wysyłkowa). Jak mogę kupić te kosmetyki - chętnie nawiążę kontakt np. z konsultantką ATW.
Dziewczyny, liczę na Was!
Monikaaleksandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-25, 10:39   #10
obsesja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 42
Re: Kosmetyki ATW

Jeśli mieszkasz w Katowicach to mogę podać Ci namiary na osobę, która sprzedaje te kosmetyki.
pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
obsesja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-25, 11:22   #11
Monikaaleksandra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 30
Re: Kosmetyki ATW - do Obsesji

niestety, mieszkam w Warszawie, może któraś z Was zna dystrybutorów z Warszawy?
Monikaaleksandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-09-25, 12:25   #12
obsesja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 42
Re: Kosmetyki ATW - do Obsesji

Często kosmetyki nie sprzedawane w sklepach można kupić w salonach masażu i w miejscach , gdzie pojawia się dużo kobiet, np. w siłowniach czy w centrach fitnesu. Może więc odwiedź jakiś klub i popytaj.
obsesja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-26, 17:27   #13
agnieszka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 14
Re: Kosmetyki ATW

A dlaczego nie chcesz skorzystać ze sprzedaży wysyłkowej? Od lat kupuję kosmetyki i ubrania i agd i książki i płyty itd. w sklepach wysyłkowych i internetowych i bardzo sobie chwalę. Byłam też kiedyś na stronie ATW chyba dolnośląskiej, ale straszne chamstwo...o próbkach czy katalogu nie ma mowy, dowiedziałam się że wszystko mam na stronie a interesują ich tylko kupujący od razu klienci. I nigdy nic ATW nie kupię.
agnieszka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-28, 06:50   #14
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
kosmetyki ATW

Mam ważne pytanie, czy kosmetyki ATW są skuteczne jeśli chodzi o ujędrnianie skóry, szczególnie przy odchudzaniu i to wielu kg (około 30) Polecano mi kosmetyki na skórę piersi i kąpiel ziolłową która z kolei jest bardzo gdroga, ale podobnież ma działanie zabiegóe Egipthosa, czy ktoś je stosował i z jakimi efektami? pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-28, 08:03   #15
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kosmetyki ATW

Jezeli chodzi o żel do biustu z ATW, to miałam i po całej tubce nie zauważyłam sczczególnych zmian poza nawilżeniem skóry. Na mnie ujędrniająco nie działał ten kosmetyk. Polecam natomiast zel do biustu z YR.
[img]icons/icon40.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 11:04   #16
dzana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1
kosmetyki atw

Witam, czy ktoś może udzielić mi info o skuteczności homeopatycznych kosmetyków "atw", a w szczególności płynu do odchudzających kąpieli z serii XXL? Z góry dziękuję.
dzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 11:30   #17
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: kosmetyki atw

Wpisz w wyszukiwarkę ATW. Dużo już było na ten temat.
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 19:50   #18
BeybiB0
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar BeybiB0
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 23
Dot.: kosmetyki ATW

Witaj jestem żywym przykładem na to, że kosmetyki ATW działają - schudłam 30kg w 4 miesiące i było to 3 lata temu. Oczywiście na kosmetykach, żelach i kapielach - plus świetna dieta białkowa, ale nie zabójcza. Do tej pory utrzymuję wagę, a kosmetyki nie tylko mnie odchudziły, ale przede wszystkim uratowały mi skórę przed totalną klęską. Mimo takiego schudniecia mam dobrą twarz, brak zwisów i zmarszczek. Odmłodziłam się o 20 lat i czuję się świetnie. Polecam te kosmetyki każdemu- bo firma jest sprawdzona 10 lat na rynku, nie marnuje pieniędzy na drogie reklamy, ale robi kosmetyczne cuda dla kobiet imężczyzn.
BeybiB0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 20:01   #19
BeybiB0
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar BeybiB0
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 23
Dot.: Re: kosmetyki ATW

Jeżeli chodzi o żel do biustu firmy ATW - to moje odchudzanie własnie zaczęło sie od tego żelu. Córcia karmiła synka piersią aż 3 lata. Jej piersi nie wygladały dobrze dlatego kupiła żel do biustu firmy ATW - bo miał krótki termin przydatności, a to oznaczało małą ilość konserwantów. Żel okazał sie rewelacyjny i doskonale ujedrnił jej biust. Dlatego, gdy zobaczyłam jak działa kupiłam zioła odchudzające i żele i schudłam. Te kosmetyki działają rewelacyjnie, ale wymagają systematyczności i wierności.
Polscy naukowcy naprawde potrafią tworzyć dzieła sztuki kosmetologicznej i ATW ma takie produkty. Są to bezpieczne kosmetyki bez konserwantów - a biust ma delikatna skóre i nie można tam ładować niebezpieczne konserwanty jakich pełno w innych kremach i balsamach.
BeybiB0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-17, 21:47   #20
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Kosmetyki A.T.W.

Co o nich sądzicie? używałyście je? Polecacie?
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 21:54   #21
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Kosmetyki A.T.W.

Jasne,
ja teraz używam serię przeciwtrądzikową ACNE BLOCKER - żel do mysia twarzy, tonik i żel punktowy.
Kosmetyki nawet dobre, najbardziej jestem chyba zadowolona z żelu punktowego, ale za całość zapłaciłam 40 zł.
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 21:55   #22
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Kosmetyki A.T.W.

Ja polecam zel do mycia buzi rozowy.Jest w przystepnej cenie i uwazam,ze calkiem dobry.Nie znosze natomiast ich tonikow.Jakies takie dziwne,niby bez alkoholu,ale jakos jak dla mnie slabo nawilzaja,jakby wprost wysuszaly mi skore.
Na temat maseczek sie nie wypowiadam,bo nie uzywalam nigdy.Kremy,bardziej na noc,takie odzywcze,ciezkawe,ale to jak kto lubi i preferuje.Ogolnie to chyba mozna poecic.
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 10:29   #23
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Kosmetyki A.T.W.

ja miałam punktowy żel antybakteryjny (wtedy była to seris STUDENTS, teraz nie iwem czy dalej jest ta seria)
moja mam używa żelu do higieny intymnej z przywrotnikiem i abrzdo go sobie chwali.... używa go od ładnych kilku lat, odkąd miała jakies problemy ginekologiczne
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 09:40   #24
BeybiB0
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar BeybiB0
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 23
Dot.: Kosmetyki A.T.W.

Cytat:
Napisane przez klaudynia
Ja polecam zel do mycia buzi rozowy.Jest w przystepnej cenie i uwazam,ze calkiem dobry.Nie znosze natomiast ich tonikow.Jakies takie dziwne,niby bez alkoholu,ale jakos jak dla mnie slabo nawilzaja,jakby wprost wysuszaly mi skore.
Na temat maseczek sie nie wypowiadam,bo nie uzywalam nigdy.Kremy,bardziej na noc,takie odzywcze,ciezkawe,ale to jak kto lubi i preferuje.Ogolnie to chyba mozna poecic.
Prawidłowa pielegnacja skóry to mycie, tonizowanie i kremowanie. Tonik słuzy zawsze do wklepania w skórę przed kremem. Tonik zmienia ph, wprowadza czynniki aktywne z kremu w skórę. Tonik jak tak krem ma rózne działanie np. jeden natłuszcza lekko skórę, inny wzmacnia działanie ziół z kremu, jeszcze inny napina skórę. Uczucie wysuszania po toniku ginie gdy połozymy na skóre odpowiedni krem. Toniki nie sa do mycia twarzy i gdy bedzie je się stosować prawidłowo będą dawać pełne zadowolenie.
BeybiB0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 09:59   #25
talk-a
Raczkowanie
 
Avatar talk-a
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 177
GG do talk-a
Dot.: Kosmetyki A.T.W.

Cytat:
Napisane przez anakonda
Jasne,
ja teraz używam serię przeciwtrądzikową ACNE BLOCKER - żel do mysia twarzy, tonik i żel punktowy.
Kosmetyki nawet dobre, najbardziej jestem chyba zadowolona z żelu punktowego, ale za całość zapłaciłam 40 zł.


Ja również mam tą serię...według mnie nie ma co kupować całości - za pierwszym razem miałam cały komplet, teraz mam już 5 opakowanie żelu punktowego.

Kosmetyki mają bardzo dobre,a w przeciwieństwie do AVONu i ORIFLAME specjalizują się w kosmetykach wspomagających leczenie, wygląd skóry, a nie w kosmetykach kolorowych.

Znam osoby którym te kąpiele bardzo pomogły....faktycznie kosztują dużo ale w połączeniu z dobrą dietą i ćwiczeniami mogą zdziałać cuda

Żel XXL również jest dobry...używa go moja mama....
talk-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 11:03   #26
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: Kosmetyki A.T.W.

Ja mam wrażenie,że więcej w nich wody niz składników odżywczych.Kosmetyki ATW jakos nie przypadły mi do gustu.
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 07:12   #27
BeybiB0
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar BeybiB0
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 23
Cool Dot.: Kosmetyki A.T.W.

Cytat:
Napisane przez taniacos
Ja mam wrażenie,że więcej w nich wody niz składników odżywczych.Kosmetyki ATW jakos nie przypadły mi do gustu.
Te kosmetyki zawierają całą gamę skłądników odżywczych, ponieważ są tak skonstruowane, że tworzą emulsję rozpuszczalne w wodzie więc nawet kremy tłuste są jak mgła szybko wchłaniająca się w skórę. Zróbcie w domu taki eksperyment. Weźcie 14 łyżek oleju zimnotłoczonego i kostkę twarożka i rozmiksujcie to do konsystencji masła, lub majonezu - powstanie super zdrowa margaryna, majonez - zjecie z apetytem, ale ten produkt rozpuści się w zimnej wodzie, bez problemu umyjemy samą wodą mikser i nie będzie naet śadu oczek po oleju. to znaczy, że nie ma tam oleju??? Nowoczesne kosmetyki nie mają konsystencji ciężkich emulgatorów, ale nawet tłuste odżywcze kremy są delikatne. Każda skóra potrzebuje inego kosmetyku, więc trzeba sobie umiejetnie dobrać. Ważne jest, żeby kremy nie miały w sobie zbyt dużej ilości składników ropopochodnych, niebezpiecznych konserwantów, żeby pobudzały nasz kolagen do odbudowy, a nie wpychały cos na siłę. Kolagen w skórze juz zaczyna zanikać od 20 roku zycia i juz wtedy nalezy o skóre umiejetnie dbać. Nic syntetycznego, nic sztucznego, nic co działa jak jad osy, ale delikatnie stymuluje. Teraz w ATW na pryszcze jest zestaw ze srebrem - punktowy boski, ale zalecam cały zestaw i później należy tylko uzupełniac żel punktowy - tonik i żel do mycia starczaja na długo. Jest tez nowa seria dla całej rodziny - kosmetyk bardzo tani, ale bardzo dobry. Świetny krem z dzika różą, szmpon, żel do ciała i krem do stóp. Wiem co mówie, ale czy młodzież zechce słuchać starszych.
BeybiB0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 18:24   #28
talk-a
Raczkowanie
 
Avatar talk-a
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 177
GG do talk-a
Dot.: Kosmetyki A.T.W.

Jak nie posłuchają to ich sprawa-ich cera...

BeybiBO skad jestes??
talk-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 20:16   #29
BeybiB0
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar BeybiB0
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 23
Dot.: Kosmetyki A.T.W.

Cytat:
Napisane przez talk-a
Jak nie posłuchają to ich sprawa-ich cera...

BeybiBO skad jestes??

Jestem z Pabianic.
Kosmetykami ATW zajmuję się juz 4 rok i zmam je doskonale jak własne dzieci, a nawet lepiej. Jak ktoś ma ochotę dowiedzieć się coś o odchudzaniu - schudłam i to sporo na kosmetykach ATW i diecie wysokobiałkowej - to proszę do mnie pisać. Jestem zafascynowana działaniem tych kosmetyków, znam je od A do Z i bardzo się cieszę, że trafiłam na to forum, gdzie spotykam mądre i myślące kobiety. Teraz jest w próbach nowy żel do masażu odchudzającego ultradzwiekami - to co dzieje się z sadełkiem przy takim masażu to dopiero cud świata - cellulit ginie błyskawicznie.
Moja córka ostatnio pięknie schudła na żelach i herbatkach z Herbapolu - nie stosowała żadnej diety, a masowała się sama dwa razy dziennie.
BeybiB0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 20:27   #30
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Kosmetyki A.T.W.

A.T.W ma rewelacyjny plyn do higieny intymnej z wyciagiem z debu - naprawde polecam
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.