Opener Festival - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-01, 18:34   #781
blub
Raczkowanie
 
Avatar blub
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 399
Dot.: Opener Festival

tez widzialam ostatnio MGMT na MTV i byli sredni ale trudno oceniac koncert ogladajac go w TV.

open'er sam w sobie ma ta niepowtarzalna atmosfere, a wiec na zywo wszystko jest calkiem inne
blub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 19:37   #782
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 578
Dot.: Opener Festival

Orange bardziej skłania się w stronę komercji niż artyzmu, więc mam nadzieję, że nie tam pojawią się FF. To by była naprawdę wielka krzywda dla TAKIEGO zespołu. Opene'r jest wg mnie najodpowiedniejszy dla nich; ewentualnie osobny koncert.
__________________
http://www.lastfm.pl/user/blue_chameleon
http://chomikuj. pl/blue_chameleon/Zachomikowane
red_chameleon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 19:44   #783
0luuun
Zadomowienie
 
Avatar 0luuun
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 192
Dot.: Opener Festival

Cytat:
Napisane przez red_chameleon Pokaż wiadomość
Orange bardziej skłania się w stronę komercji niż artyzmu, więc mam nadzieję, że nie tam pojawią się FF. To by była naprawdę wielka krzywda dla TAKIEGO zespołu. Opene'r jest wg mnie najodpowiedniejszy dla nich; ewentualnie osobny koncert.
Ja mam nadzieję, że FF jednak na Openerze nie będzie Raz, że nie lubię i moim zdaniem szkoda tyle kasy na jeden zespół, dwa że zjadą się tłumy, różnych ludzi, a nie chciałabym powtórki z PJ.

W związku z tym proponuje osobny koncert A kasę, którą Ziółek mógłby przeznaczyc dla zespołu wydać na kilka innych, mniej znanych artystów
0luuun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 21:16   #784
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Opener Festival

Cytat:
Napisane przez red_chameleon Pokaż wiadomość
Orange bardziej skłania się w stronę komercji niż artyzmu, więc mam nadzieję, że nie tam pojawią się FF. To by była naprawdę wielka krzywda dla TAKIEGO zespołu. Opene'r jest wg mnie najodpowiedniejszy dla nich; ewentualnie osobny koncert.
dokładnie o tym myślę - nie pasują tam. a dlatego chciałabym na Openera bo to byłby dla mnie dobry powód by jechać i zobaczyć przy okazji inne zespoły

Cytat:
Napisane przez 0luuun Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieję, że FF jednak na Openerze nie będzie Raz, że nie lubię i moim zdaniem szkoda tyle kasy na jeden zespół, dwa że zjadą się tłumy, różnych ludzi, a nie chciałabym powtórki z PJ.

W związku z tym proponuje osobny koncert A kasę, którą Ziółek mógłby przeznaczyc dla zespołu wydać na kilka innych, mniej znanych artystów
ale na Openerze zawsze są jacyś znani artyści tacy, którzy przyciągają tłumy. jak nie FF, to kto inny.
i nie rozumiem sformułowania "szkoda tyle kasy na jeden zespół" ?

a propos, na PJ byłam, no i niestety tylko na jeden dzień więc w sumie pojechałam specjalnie dla nich. bardzo chętnie zostałabym na całość festiwalu, bo chciałam zobaczyć parę innych rzeczy, ale niestety - względy finansowe i Muse na CLMF na to nie pozwoliły
__________________
How I choose to feel is how I am.


Edytowane przez kasiencja
Czas edycji: 2011-02-01 o 21:18
kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 21:24   #785
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Opener Festival

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
i nie rozumiem sformułowania "szkoda tyle kasy na jeden zespół" ?
Ja też nie. Ostatnio pojechałam tylko na Pearl Jam i jakoś nie było mi szkoda kasy, to było spełnienie moich marzeń.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 21:43   #786
0luuun
Zadomowienie
 
Avatar 0luuun
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 192
Dot.: Opener Festival

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Pokaż wiadomość
Ja też nie. Ostatnio pojechałam tylko na Pearl Jam i jakoś nie było mi szkoda kasy, to było spełnienie moich marzeń.
Napisałam swoją opinie, która jest uzależniona przede wszystkim niechęcią do danego zespołu. Sformułowanie "że szkoda kasy" dotyczyło oczywiście organizatorów a nie fanów. To logiczne, że jak ktoś lubi dany zespół to nie żałuje pieniędzy.

Analogiczna sytuacja: mamy Coldplay, który jest najdroższym zespołem w historii festiwalu. Wielu ludzi wkurza się, bo zamiast jednego tak drugiego zespołu, można byłoby te pieniądze przeznaczyć na kilku innych, mniej mainstreamowych artystów.

A sytuacja z PJ powinna nauczyć organizatorów albo organizacji, albo nie zapraszania takich wykonawców za którymi pójdą tłumy. Bo czwartek okazał się żenującym dniem, a przez brak organizacji i tłumy nie zdążyłam na wymarzony koncert Yeaseyer, bo 3 h spędziłam w kolejce przed wejściem.

Ah i jeszcze jedno dla mnie festiwal to przegląd tego co obecnie dzieje się w muzyce. Więc oczywistym jest fakt, że wolę tańsze zespoły a nie gigantów którzy lata świetności mają dawno za sobą. Dla nich zostawmy stadiony. Wyobraża sobie ktoś u2 na Openerze? Ja po koncercie w Chorzowie nie!

Edytowane przez 0luuun
Czas edycji: 2011-02-01 o 21:45
0luuun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 22:14   #787
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Opener Festival

no ale rownie dobrze ktos kto kocha Coldplaya , wkurzalby sie o inny zespol (nazwijmy go X) , moglby analogicznie stwierdzic " Dlaczego dajecie zespol X, nie mozna dodac troszke kaski i zaprosic Coldplaya?".....

btw z checia zobaczylabym Paramore na zywo.
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 06:28   #788
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 578
Dot.: Opener Festival

Każdy ma swoje zdanie na temat zapraszania zespołów oraz zróżnicowany gust muzyczny. Nie byłam na Openerze, kiedy ostatnio odwiedziła nas Polly Harvey, ale z tego co piszesz oluuun wnioskuje, że nie było tak przyjemnie (mam na myśli te kolejki). Ja to rozumiem.
Proponuję każdej z Was postawić się w odmiennej sytuacji. Ja np. wkurzyłabym się, gdyby ogłosili R.E.M. i musiałabym godzinami czekać na wejście z powodu ogromnej ilości osób, chcących dostać się na ich koncert.
Natomiast dla FF zniosłabym wszystko!
Tylko, że haczyk jest jeszcze w tym, że niektórzy wybulają kasę na Opka i chcą być w pełni zadowoleni. Jak już wspomniałam cieszyłabym się jak cholerka, gdyby ogłosili FF. Jeśli jednak się tak nie stanie będę modliła się o osobny koncert. Dave to spoko gość i myślę, że za grubo by z fanów skóry nie zdarł.
__________________
http://www.lastfm.pl/user/blue_chameleon
http://chomikuj. pl/blue_chameleon/Zachomikowane
red_chameleon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 06:40   #789
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Opener Festival

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Pokaż wiadomość
Ja też nie. Ostatnio pojechałam tylko na Pearl Jam i jakoś nie było mi szkoda kasy, to było spełnienie moich marzeń.
Moich też.
Nie mówiąc już o Foo Fighters, o których koncercie marzę od kilku lat.
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 07:44   #790
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Opener Festival

Cytat:
Napisane przez 0luuun Pokaż wiadomość
A sytuacja z PJ powinna nauczyć organizatorów albo organizacji, albo nie zapraszania takich wykonawców za którymi pójdą tłumy. Więc oczywistym jest fakt, że wolę tańsze zespoły a nie gigantów którzy lata świetności mają dawno za sobą. Dla nich zostawmy stadiony. Wyobraża sobie ktoś u2 na Openerze? Ja po koncercie w Chorzowie nie!
Powinna ale to nie nasz problem, rozumiem Twoje rozgoryczenie.
Pozwól, że tego nie skomentuje, bo uderzasz w tym momencie w kogoś gusta muzyczne.
Dla mnie Opener jest z nazwy festiwalem, jest miejscem w którym w Polsce można zobaczyć kogoś wyjątkowego, kogo trudno byłoby ściągnąć ot tak, na koncert.
Festiwalami wg Twojej definicji są dla mnie Off Festiwal, Jarocin itd. (mając na myśli alternatywne, rockowe klimaty)
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 12:24   #791
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Opener Festival

co do błędów w organizacji - niestety się zgadzam. organizatorzy chyba nie przewidzieli, że będzie tylu chętnych, a z kolei wielu ludzi też popełniło ten błąd, że do Gdyni przyjechali na ostatnią chwilę. moja znajoma była w Trójmieście dzień wcześniej, a na teren festiwalu dotarła tak późno, że... wpuścili ją bez opaski!


0luuun
pewnie że takie zespoły jak PJ czy U2 czy nawet Muse dałyby świetne koncerty stadionowe. jakby mi zależało i taki by był - pojechałabym. niestety nie zawsze udaje się takie zorganizować, a wielu ludzi chce ich oglądać. poza tym wszystkie europejskie duże festiwale mają to do siebie, że oprócz debiutantów i mniej znanych zespołów są wielkie gwiazdy grające od wielu lat. popatrz na line-up Rock Am Ring, Oxegen czy Glastonbury. Opener też powoli im dorównuje, a dlatego mamy mniejsze festiwale, by były na nich mniejsze i "tańsze" gwiazdy.

gdyby przyjechał na przykład Rage Against The Machine albo SOAD, wielu ludzi skakałoby z radości i byłyby tłumy. ja nie jestem fanką żadnego, ale to nie powód, bym wtedy marudziła, że wydano na nich dużo kasy.


a koncert Pearl Jamu był świetny i już
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 13:01   #792
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Opener Festival

Cytat:
Napisane przez 0luuun Pokaż wiadomość
Też bym chciała, ale podobno są słabi koncertowo. I na Warsaw Festival wypadli mega słabo
No niestety nie są za dobrzy na żywo.
Cytat:
Napisane przez 0luuun Pokaż wiadomość
O tak Ariel Pink bardzo bardzo chętnie! The Cure z sentymentu też bym zobaczyła.
Ariel Pink będą na OFFie
Cytat:
Napisane przez biedronka91 Pokaż wiadomość
Festiwalami wg Twojej definicji są dla mnie Off Festiwal, Jarocin itd. (mając na myśli alternatywne, rockowe klimaty)
Audioriver, Pohoda ...

Ja przyjechałam wcześniej, opaskę dostałam praktycznie bez kolejki, więc nie mogę narzekać na organizacje.

Ale prysznice, to była makabra. Kolejki, woda, która była zimna albo wcale nie leciała. Żeby umyć się w normalnych warunkach trzeba było robić to nad ranem.
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 13:19   #793
svamp
Zadomowienie
 
Avatar svamp
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 250
Dot.: Opener Festival

Nikt nigdy nie zrobi takiego festiwalu, który odpowiadałby gustom i zachciankom każdej osoby, a jak wiadomo - apetyt rośnie w miarę jedzenia. Pamiętam, że gdy w 2005r. po raz pierwszy pojechałam na Open`era i zobaczyłam The White Stripes, Faithless, FatBoya Slima - w życiu nie myślałam o tym, co chciałabym usłyszeć w przyszłym roku - po prostu cieszyłam się, że w Polsce coś zaczęło się dziać. Jednak z kolejnymi edycjami Open`era moje oczekiwania względem festiwalu zaczęły rosnąć... co poskutkowało tym, że w 2010 się na niego wypięłam, stwierdzając, że takiego beznadziejnego line-upu moje oczy nie widziały (coś czułam, że Yeasayer wpadnie ponownie do Polski ) Marudziłam, krytykowałam, straciłam wiarę w Żiółka... lato spędziłam jeżdżąc po wszystkich innych festiwalach, w efekcie byłam na jednych z najlepszych koncertów w moim życiu. Po prostu zmieniłam podejście - co będzie, to będzie, jak nie podpasują mi zespoły, to nie pojadę, jak podpasują, zawsze fajnie będzie wpaść do Gdyni.

Open`er owszem ma klimat, ale nie jest jedynym słusznym festiwalem... w Polsce coraz więcej się dzieje, a i niedaleko naszych granic można znaleźć świetne wydarzenia, dlatego ogłoszenia traktuję na luzie

A co do MGMT... na żywo porażka, po OWF przestałam ich słuchać, tak mnie zniechęcili
__________________
when I grow up, I want to be a forester
run through the moss on high heels
that’s what I’ll do, throwing out boomerang
waiting for it to come back to me
svamp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 15:08   #794
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Opener Festival

Svamp, a jakie festiwale np zaliczyłaś?


mnie trochę wkurza jedna rzecz. jak powszechnie wiadomo, bilety na festiwale są na kieszeń przeciętnego Polaka (przy czym najczęściej to licealiści i studenci) dosyć drogie. kiedyś był głównie Opener i offowy OFF, teraz jest jeszcze Coke i Selector w Krakowie, Orange w Warszawie, Jarocin i wiele innych. nawet na Juwenalia przyjeżdżają zagraniczne zespoły wszystko super i w ogóle, fajnie że w Polsce tyle się dzieje, ale problem się pojawia, gdy zespoły, które chcesz zobaczyć, w jedne wakacje są na 3-4 różnych festiwalach. mnie zwyczajnie na to nie stać.

w zeszłym roku miałam Pearl Jam na Openerze, Muse na CLMF i do tego Biffy Clyro na Jarocinie. nie dałabym rady wszystkich zobaczyć i znam jeszcze kilka osób, które mają podobny problem.

byłabym więc bardziej za tym, by festiwale były bardziej określone jeśli chodzi o ogólny klimat, rodzaj muzyki. wiem, że wielu zespołów po prostu nie da się tak zaszufladkować, ale można mniej więcej odróżnić 'czysty' rock od elektroniki, lekkiego popu, r'n'b, hip-hopu i tak dalej. zespoły mainstreamowe od takich offowych. rozumiecie?
a teraz się wszystko coraz bardziej miesza.
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 20:54   #795
svamp
Zadomowienie
 
Avatar svamp
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 250
Dot.: Opener Festival

Kasiencja - w tamtym roku byłam na Selectorze, Audioriverze, Nowej Muzyce, nawet na Coke`u (znajomi mnie wyciągnęli i zgodziłam się chyba tylko dzięki temu, że upolowałam na allegro sporo tańszy bilet), na Erze, na festiwalu Ambientalnym, na Synesthesii.

Powiem tak... najbardziej cieszy mnie to, że w Polsce mamy coraz więcej możliwości posłuchania świetnej muzyki na żywo... Świetnie, że są nowe festiwale, że w końcu zaistnieliśmy pod tym względem w Europie... najlepiej zainwestowane przez mnie pieniądze to te, które wydałam przez te kilka lat jeżdżenia po festach. Co do kasy - owszem, takie rzeczy kosztują, a jak ktoś słucha dużo różnej muzyki, w dodatku takich zespołów, które mają w planach występ w Polsce... pojawia się problem. Ze swojego doświadczenia wiem, że jak się chce, to można. Z tym, że akurat ja jestem taką osobą, która nie wydaje kasy w galeriach, bo chodzę po lumpach, nie tracę majątku w klubach, do kina chodzę tylko, gdy naprawdę uznam, że coś jest warte zobaczenia na dużym ekranie... itp., itd. umiem zaoszczędzić, gdyby nie to, nie pojechałabym na większość koncertów w moim życiu, powiedzmy, że to takie trochę kosztowne hobby

Nawiasem, jutro 2 gwiazdy - main i tent, jestem ciekawa co to będzie tym razem!
__________________
when I grow up, I want to be a forester
run through the moss on high heels
that’s what I’ll do, throwing out boomerang
waiting for it to come back to me
svamp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 21:54   #796
Libra2
Zadomowienie
 
Avatar Libra2
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 203
Dot.: Opener Festival

Ale to dobrze że na festiwalach gatunki są wymieszane,dzięki temu mamy okazje zobaczyć na żywo artystów których mniej lubimy czy też takich których w ogóle nie znamy i na których szkoda by było wydać te dodatkowe 100 zł a czasami i więcej.Ja np. w życiu bym nie poszła na koncert najnudniejszego zespołu świata jakim jest dla mnie Coldplay a tak mam okazje ich zobaczyć i ewentualnie zweryfikować swoje zdanie o ile w tym czasie nie będzie nic ciekawszego.
Generalnie zgadzam się ze svamp, jak się chce to można wszystko, wiele razy odmawiałam sobie dobrodziejstw współczesnego świata żeby mieć na koncert, w te wakacje ciężko pracowałam by móc spełnić swoje marzenie i pojechać na Primavere , rodzice niestety nie podzielają mojej pasji i nie są skłonni do fundowania mi biletów .Pewnie że jest mi przykro że nie mogę objechać całego świata ale te polskie festiwale są w zasięgu mojej studenckiej ręki ,jakby nie patrzeć w porównaniu z innymi europejskimi eventami u nas w dalszym ciągu ceny są konkurencyjne , a to że jakieś "gwiazdy" pojawiają się nieco pózniej -trudno nie mozna mieć wszystkiego.

Edytowane przez Libra2
Czas edycji: 2011-02-02 o 21:57
Libra2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 22:07   #797
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Opener Festival

Hej dziewczyny Ja przybywam z pewnym pytaniem,bo rozpisywać się nt. zespołów które chciałabym zobaczyć to chyba sensu nie ma,bo te "moje" albo były jakoś w Polsce w zeszłym roku i ciut wcześniej więc pewnie szanse nikłe.Na razie Coldplay mi pasuje ale czekam jeszcze na coś innego na Openerze lub Coke'u
A moje pytanie dotyczy kwestii powiedzmy towarzystwa-czy kiedykolwiek byłyście na festiwalu same? Na ten moment tak by to dla mnie wyglądało,ale może orientujecie się czy się nieznajomi ludzie jakoś skrzykują przed festiwalem i jadą i trzymają się razem?

Z góry dzięki za jakiekolwiek info
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 08:52   #798
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 282
Dot.: Opener Festival

Ja też nie za bardzo rozumiem stwierdzenie o wydawaniu tyllee kasy na jeden zespół.
Na openerze byłam w 2009 roku, jeden dzień, jechałam na Faith no More tylko, a przy okazji byłam na koncercie Madness, których bardzo lubię i na Fiszu - wydałam na to 140 PLN, czyli i tak mniej niż jak bym miała jechać na wszystkie te kapele osobno...
A i tak wydałabym dwa razy tyle, żeby móc zobaczyć FNM i Mike'a jeszcze raz Najlepszy koncert w moim życiu!!!:love :

W tym roku jak do tej pory nic ciekawego... Marzy mi się Smashing Pumpkins albo Queens of the Stone Age

PS. Sama na pewno nie jechałabym na taki festiwal, ale ja mam problem z poznawaniem nowych ludzi ....
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 09:42   #799
svamp
Zadomowienie
 
Avatar svamp
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 250
Dot.: Opener Festival

windykatorka - raz zdarzyło mi się jechać samej, bodajże na Open`era w 2008 roku. Sprawa wyglądała tak, że większość moich ówczesnych znajomych uważała, że jeżdżenie na takie festiwale jest bez sensu - bo sporo kosztują, bo mam do przejechania całą Polskę, bo te zespoły wcale nie są jakieś super znane i ciekawe. Oczywiście było to zdanie osób, które na co dzień słuchają eski i rmf, więc nawet nie chciało mi się z nimi polemizować na ten temat. Ewentualne osoby, które były wcześniej na Open`erze nie mogły w tamtym roku jechać, więc wyglądało to niezbyt ciekawie. Jakieś dwa tygodnie przed festiwalem weszłam na forum wydarzenia na laście, podobijałam się wątkiem 'kto jedzie sam i szuka towarzystwa' i tak jakoś z przypadku, ciekawości i chyba lekkiej desperacji napisałam do jednej dziewczyny... Miałyśmy dość podobny gust, więc wydała mi się idealną kandydatką. Pisała, że jedzie sama, ma namiot i nie pogardzi towarzystwem. W dodatku też jechała z Wrocławia jak ja, więc jak najbardziej pasował mi taki układ. Szybko kupiłam bilet, żeby nie zmienić zdania, ale muszę przyznać, że te dwa tygodnie do festiwalu to był dla mnie jeden wielki stres, bo... rodzicom, dla ich własnego dobra, sprzedałam wersję, że jadę ze znajomą, jej siostrą i koleżanką siostry. Znajomi szczegóły wyprawy też poznali dopiero po fakcie, bo wiem, że by mnie zatrzymywali. Jak dla mnie to była jedna wielka przygoda, mega spontan, bo tak naprawdę jestem bardzo nieśmiała! Bałam się, że się nie dogadamy i moja wizja spędzenia festiwalu będzie odbiegała od jej wizji (nie upijam się na koncertach itp.), ale okazało się, że dziewczyna jest świetna, fajnie się razem bawiłyśmy... pojeździłyśmy po trójmieście, pokąpałyśmy się, przegadałyśmy razem całe dnie, bo naprawdę dużo nas łączyło i... tyle, nie żałuję, do dziś mamy ze sobą kontakt. Gdyby nie to, że na studiach poznałam mnóstwo ludzi słuchających podobnej muzyki, a przede wszystkim poznałam TŻ-ta, z którym jeżdżę gdzie się da... to pewnie bym się skusiła na taki wyjazd w ciemno po raz drugi

i tak - jest sporo miejsc w internecie, w którym ludzie bez towarzystwa zbierają się i jadą razem, chociażby wspomniany last
__________________
when I grow up, I want to be a forester
run through the moss on high heels
that’s what I’ll do, throwing out boomerang
waiting for it to come back to me

Edytowane przez svamp
Czas edycji: 2011-02-03 o 09:44
svamp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 13:08   #800
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Opener Festival

Cytat:
Napisane przez svamp Pokaż wiadomość
i tak - jest sporo miejsc w internecie, w którym ludzie bez towarzystwa zbierają się i jadą razem, chociażby wspomniany last
Ja spędziłam tegorocznego Open'era z lastowymi znajomymi, których poznałam na miejscu, a wcześniej pisałam z nimi na szałcie festiwalu. Moja koleżanka nawaliła a ja chciałam jechać.
Powiedziałam rodzicom, że śpię w namiocie u koleżanki z internetu, wzięli tylko jej numer tel, i nic nie mówili. Teraz co jakiś koncert spotykam się z nimi, sylwester też był wspólny.
Moim zdaniem znajomi bardziej przeszkadzają na festiwalu i lepiej poznać kogoś na miejscu.

Ciekawe co tam Zioło na dziś zaplanował.

A i co do Primavery. Tegoroczny line-up
Coraz poważniej myślę nad tym, żeby się wybrać, ale nie wiem jak się tam dostać, bo loty w maju są strasznie drogie.
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 14:01   #801
Libra2
Zadomowienie
 
Avatar Libra2
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 203
Dot.: Opener Festival

Ja na pierwszego openera jechałam sama, w pociągu poznałam dziewczynę która do tej pory jest moją najlepszą koncertową towarzyszką ,nie wyobrażam sobie żadnego eventu bez jej towarzystwa.
Na polu namiotowym też poznałam wiele ciekawych osób z niektórymi utrzymuje kontakt do tej pory z innymi nie, ale ogólnie zawsze jakoś tak trafiam że obok mnie znajduje się grupa która chętnie się integruje.

Karmenka ja jadę z przyjaciółmi samochodem,koszty dzielimy na 5 osób więc wychodzi nam taniej niż samolot nie wiem jeszcze gdzie będziemy spać ale liczę że znajdzie się w pobliżu jakieś pole namiotowe,a jak nie to najwyżej rozbijemy namiot na plaży
Libra2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 16:19   #802
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Opener Festival

No u mnie niestety na studiach też brak kompanów do festiwalowej zabawy, bo albo wszyscy myślą o nauce, albo o pracy i tak w kółko, na szczęście są genialni znajomi z LO. : )
Jeżeli miałabym wyjście jechać z kimś nieznajomym, z osobami, z którymi zakumplowałam się w internecie, myślę, że zrobiłabym to, na pewno trzęsła bym portkami, ale pojechałabym.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!

Edytowane przez biedronka91
Czas edycji: 2011-02-03 o 16:21
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 19:29   #803
svamp
Zadomowienie
 
Avatar svamp
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 250
Dot.: Opener Festival

Foals na Open`erze - jak dla mnie bomba!
__________________
when I grow up, I want to be a forester
run through the moss on high heels
that’s what I’ll do, throwing out boomerang
waiting for it to come back to me
svamp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 19:30   #804
0luuun
Zadomowienie
 
Avatar 0luuun
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 192
Dot.: Opener Festival

Cytat:
Napisane przez svamp Pokaż wiadomość
Foals na Open`erze - jak dla mnie bomba!
"lubię to!"
0luuun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 19:52   #805
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Opener Festival

Cytat:
Napisane przez svamp Pokaż wiadomość
Foals na Open`erze - jak dla mnie bomba!
<3<3<3 uwielbiam!
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 19:52   #806
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 282
Dot.: Opener Festival

o kurde mol! PRIMUS!!!!!!!!!!!!!!!!!:j upi:
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 20:52   #807
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Opener Festival

Dziewczyny bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi i sugestie (tymbardziej,że nie spodziewałam się że komukolwiek będzie się chciało coś pisać na ten temat ). Myślę,że nie zrezygnuje z Openera tylko z braku towarzystwa,gdy będzie już bliżej to zacznę się rozglądać za jakimiś fajnymi(oby!) ludźmi którzy też kogoś szukają bo jadą sami albo którzy chętnie kogoś przyjmą,zwłaszcza na Laście.
Dzięki
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 21:26   #808
Modette
Zakorzenienie
 
Avatar Modette
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 095
Dot.: Opener Festival

Aaaaaaaaa, Foals i Primus!

Fajnie max!
Modette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 22:05   #809
poppy seed
Zakorzenienie
 
Avatar poppy seed
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7 036
Dot.: Opener Festival

FOALS! FOALS! FOALS! FOALS! FOALS! <33333333

zaczynam poważnie rozważac pojawienie się tam na jeden dzień, z powodu wyżej wymienionego zespołu
__________________

poppy seed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 22:08   #810
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Opener Festival

Cytat:
Napisane przez Libra2 Pokaż wiadomość

Karmenka ja jadę z przyjaciółmi samochodem,koszty dzielimy na 5 osób więc wychodzi nam taniej niż samolot nie wiem jeszcze gdzie będziemy spać ale liczę że znajdzie się w pobliżu jakieś pole namiotowe,a jak nie to najwyżej rozbijemy namiot na plaży
Szkoda, że nie macie zapasowego miejsca
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-16 13:28:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:49.