CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-13, 14:22   #3061
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

U mnie doły i zjazdy więc proszę o pozytywne wibracje, żeby się w końcu odwróciło .....
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 17:20   #3062
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Za Czarnazuzia I Kasia-san trzymam kciuki.
Ja z kolei mieszkam w pracy...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-14, 17:51   #3063
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

za Was dziewczyny!

Ja też mieszkam w pracy, gdy akurat nie podróżuję. Tryb życia satysfakcjonujący, ale męczący. W Krakowie rozkręcam Laboratorium, na wyjazdach zajmuję się modą. I czuję się strasznie, strasznie niewyspana.

Obudziłam się o 6.30, sprawdziłam wybory i chciałam obudzić K. w celu zarządzenia szybkiego wyjazdu zanim zamkną granicę. W ciągu dnia sytuacja się zmieniła na mniej dramatyczną. Na razie zostajemy, ale zmobilizowało mnie to do ruszenia w sprawie stypendium. Docelowo chcę stąd spadać na amen.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 08:33   #3064
tharoon
Zakorzenienie
 
Avatar tharoon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 106
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

trzymam za Was wszystkie.


Miłego dnia
tharoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-21, 19:18   #3065
tharoon
Zakorzenienie
 
Avatar tharoon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 106
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

tharoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-22, 12:55   #3066
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Tigrisu

__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-23, 07:12   #3067
tharoon
Zakorzenienie
 
Avatar tharoon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 106
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Kasiu-San



Miłego dnia
tharoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-24, 21:41   #3068
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Hej!
Bylismy na wczasach! Niby nic ale to pierwszy nasz taki wyjazd od 8 lat Bylo super, chociaz Solo nie byl zachwycony plaza, woli lasy, jaki on byl szczesliwy jak wrocilismy do domu Teraz mamy naladowane akumulatory i moze dociagniemy do wiosny bez zalamania
U Was tez tak cieplo? Wszystkie te parszywe komary sie mnoza

Kciuki dla potrzebujacych!

__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-25, 12:52   #3069
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Lubcio, Wsiech

u mnie cudowna, słoneczna jesień z temperaturą, której o tej porze roku jak zyję nie widziałam, pod 20stopni chwilami

życie pędzi, a ja na przekór zaciągnełam trochę hamulec ręczny, dobrze mi z tym, troche więcej niz zwykle lenistwa i żadnych w związku z tym wyrzutów sumienia, zero, nul

Jowito, a powiedz Ty nam Kosmitoczlowieku, jak przyjęłas onegdaj, ten przecudnej urody rasistowski żarcik pana pchezid ą?
no boki zrywać

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

zapomniałam
z cyklu uprzejmnie donoszę, ze tanio i skutecznie - BANDI krem z kwasem migdałowym i polihydrokwasami

Edytowane przez Dorota-Coco
Czas edycji: 2019-10-25 o 12:53
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-25, 13:44   #3070
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Jeśli to ten to jest teraz w promce w hebe klik

Ja się szarpnęłam na jezusa w butelce - lotion P50, no zobaczymy czy będą cuda
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-25, 16:56   #3071
ragutka
Zakorzenienie
 
Avatar ragutka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 158
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Cześć, cześć, cześć
O tego mi było trzeba! Właśnie szukam czegoś na gębę i jak przeczytałam, że matuje to chyba zakupię choć jak na eksperyment to i ta cena po promocji nie jest mała. Ale może też mi pasować i wtedy będzie git. Hormony się wściekają i świecę się na pysku to matowanie jak znalazł dla mię.
Lubcio to super, że udało się wywczasować, śmieszne że Soluś odżył po powrocie. On jako chłopak po przejściach może nie mieć ciekawości do zmiany miejsca. Dom to dom
__________________
Wymiana perfumy i inne
ragutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-26, 17:40   #3072
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Ragusiu, mowie Ci, po plazy to Solus chodzil jak za kare, na wszelkie proby zabawy reagowal o tyle o ile, zeby nam nie bylo smutno to sie z nami troche poganial ale bez entuzjazmu ,
A tak w ogole to bylismy na tych wczasach z dziecmi, plus z ich polowkami. I pomyslec, ze jak przyszlam na wizaz to moja corka miala chyba ze 4 lata. A teraz ma faceta i i jest na drugim roku studiow. Nie dociera to do mnie

Chetnie wyprobowalabym ten krem Dorotto, ale u mnie go nie ma, moze jak kto do nas pojedzie to przywiezie. Tesciowa sie wybiera na Swieta, niech mi bog wybaczy, ale juz wcale nie mam ochoty na jej wizyty. Nie mam sily i cierpliwosci

Co do nie mam sily. Sluchajcie, bola mnie kolana. Ja wiem dlaczego, przenoszenie Daniela i plus moja waga. Z przenoszeniem Daniela nic nie zrobie, schudnac moge i chudne, ale to trwa a kolana bola, w lewym mialam nawet "wode", u lekarza bylam, u ortopedy, chodze na reha. I ciagle boli, to juz trwa ladnych pare miesiecy i ja juz tak psychicznie wysiadam, bo leki przeciwbolowe jakos slabowato dzialaja. Kiedys latalam z Solusiem na spacery, robilam kilometry i nic a teraz krotki spacer i wracam kulejac, czuje sie bardzo niekomfortowo z tym. Co ja moge jeszcze zrobic, zeby nie bolalo? Kto ma jaks rade? Procz zwrocenia sie do Zieby przyjmuje wszystko
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!

Edytowane przez Luba
Czas edycji: 2019-10-26 o 17:46
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-27, 19:49   #3073
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Jak fajnie się was czyta, ale zaległości mam takie, ho ho. Będę czytac do zadku.

Ja mam urlop, bo dzieci maja ferie, wieje fest, nie wiem co za atrakcje im zaplanować.

Bandi wypróbuje, jak do PL kiedyś dotrę.

A teraz po prośbie... czym ostatnio pachniecie? Co fajne? Ostatnio przetrzebiłam swoje perfumowe zapasy, a chciałabym coś od siebie dla siebie i na święta i na rocznice ślubu lol
Dalej lubię FdB, BC, CdC2, Zagorsk i nosze często, ale chciałabym cos ze sklepu, a nie nisze za £200 ( to już wole wydać ta kasę na buty).
Słodyczami tez nie pogardzę. Trochę testowałam, ale wykastrowane zapachy ulatniają się ze mnie w tempie ekspresowym.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-28, 05:48   #3074
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Dziewczonki, ten krem z migdałem i polihydroksykwasami Bandi używajcie na noc, a w ciągu dnia koniecznie jakis porządnie nawilżająco/natluszczający paszczę, bowiem ma on ( Bandi ) działanie złuszczające, więc jak kto niezaprawiony w tych okołozłuszczjących bojach, to go wysuszy na potwarzy zamiast nawilżyć i będzie kiszka
na poczatek nakladać co drugą noc i nie polecam na okolice oków!
no i wazne, żeby zobaczyc efekt, to tak ze dwa opakowania trzeba pyknąć

Mariola, zapach, który zrobił na mnie kilka lat temu mega wrażenie i ilekroc go noszę to zbieram jak kosą komplementa, to Eisenberg Chypre III, ale on ani slodziak, ani nisza
Piękny, za to cena niestety brzydka ...


dla tych co się interesuja nastrojami i polityką polecam interesujący wywiad z Anrzejem Lederem - Idzie wielka polaryzacja

---------- Dopisano o 06:48 ---------- Poprzedni post napisano o 06:42 ----------

Lubcio, a na stawy/kulanka jem sobie ciągiem Artresan Optima, w skladzie glukozamina i witaminy,
mam niezoperowane kulanka ( a powinnam! ) po zerwanych lata temu więzadłach i do dupy rzepkę, brak smarowania itp bolaczki

Edytowane przez Dorota-Coco
Czas edycji: 2019-10-28 o 06:39
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-28, 12:48   #3075
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Doroto, dziękuje, powącham. Nie szukam niszy, tylko czegoś ze sklepu
A czegoś słodkiego zawsze mi się chce na zimę, także teoretycznie szukam czegoś więcej niż jeden zapach.

Dzięki za ostrzeżenie dotyczące kremu, ja zdecydowanie nie jestem zaprawiona.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-28, 16:31   #3076
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Ach, co za ruch! A już położyłam lagę na wewątku, powiem Wam szczerze.

Doroto co do naszej dowcipnej głowy państwo, to oczywiście śmiechom nie było końca!
Nasz jubileusz w ogóle był przezabawny. U mnie na Wydziale częściowo organizowany był przez mój zespół a częściowo przez inny. My zorganizowaliśmy pokazy Virtual Reality, programowania robotów oraz futurystyczny koncert na harfie laserowej. Druga część zespołu imprezę w knajpie a la remiza i otwarcie całości, czyli Zespół Pieśni i Tańca Krakus, który wpadł w krakowskich strojach i zapodał piosenkę o dziewczynie, która weszła do ciemnego lasu i bardzo się wystraszyła, ale zobaczyła grzybka, polizała go i zrobiło jej się słodko. No! Moja uczelnia to przedziwny miks futurystycznej nowoczesności i siermiężnej rubaszności a la wąsaty wujek.

Po tym wszystkim rozchorowałam się (chyba z nerwów) i do dzisiaj jestem na zwolnieniu. Jutro zaczynam rekonwalescencję dwutygodniowym bujaniem się po Europie. Robię relacje z wystaw modowych: po kolei Fast Fashion, Thierry Mugler i Mary Quant. Pisanie recenzji z wystaw nie przynosi co prawda kokosów, ale jest genialnym pretekstem do ucieczki od codziennej rutyny.

Mariolu u mnie powrót do źródeł: Avignon i Nu. Niestety żadne nowości mi nie leżą.

Edytowane przez rawita
Czas edycji: 2019-10-28 o 16:33
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-28, 18:45   #3077
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Lubella lacze sie w bolu bo u mnie podobnie - z tym ze u mnie fosforany duze, walcze wapniem z roznym skutkiem. Do tego elastyczne opaski ze srebrem i Voltaren max.

Mariolu dawno nie widziana u mnie jesen z upolowanym dzieki Figarkowi Botrytisem i Bijou Romantique ELDO. Z nowosci nic mnie nie zachwyca.

Rawito baw sie dobrze!

No i crp spadlo w koncu wiec poszla w eter prosba o przywrocenie mnie do kolejki do przeszczepu. I tyle ....
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-28, 20:10   #3078
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Doroto a czego teraz używasz z nawilżająco-natłuszczających? Zmagam się ze ściągniętą skórą od kilku tygodni.

Dzięki Katty!
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-28, 20:28   #3079
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Samorobię Jowito
Teraz krem na maceracie z kocanki, skwalan, masło shea, olej avocado, maliny, wosk pszczeli, mocznik, liposomy, taki tluscioszek co się nawet ładnie wchlania jak nie przesadzę z ilością
Ale z przesuszem rozprawia się raz dwa




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Muszę Cię powiedzieć Jowito, że ja Ciebie podziwiam. Jawisz mi się człowiekiem z przyszłości. Kobieta wszechmogąca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-29, 21:12   #3080
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Dziekuje za typy. Będę przypominać sobie i poznawać.

Jowito, kobieta energia i rakieta z ciebie.

Potrzebującym przesyłam energii!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 09:44   #3081
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Mariolu, ja jestem niezmiennie zakochana w Tom Ford Noir, cudowny otulacz poza tym niezmiennie od lat sezon jesienno zimowy spędzam z: Jil Sander no 4, Słonik Kenzo, klasyczna Coco, L Lempickiej, Prada Amber.
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 15:33   #3082
ragutka
Zakorzenienie
 
Avatar ragutka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 158
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Lubcio,
jak pożeram paczkę śmiejżelków to sobie tłumaczę, że to na stawy i paznokcie i póki co - działa! Mam czasem problemy z rwą kulszową i biodrową i tutaj niestety śmiechżelki nie chcą pomagać - ale plaster rozgrzewający już tak

Z perfum to u mnie prawie tak jak u Tymeny - zestaw jesienno - zimowy. Nowości mnie jakoś też nie interesują. Przyjemne chwile można odnaleźć jeszcze z Hypnotic Poison - w ilościach homeopatycznych jest niezwykle miły. Oraz Yves Rocherowy Rose Oud - cudo.
__________________
Wymiana perfumy i inne
ragutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 17:43   #3083
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Cześć



Lubo, glukozamina z chondroityną, kolagen, moze niekoniecznie pod postacią śmiejzelków( tam jest duzo cukru) ale np. wywar na kosciach lub kolagen rybi. Kolagen dobrze przyjmowac razem z witaminąC.
Wszystko to razem do kupy postawiło moją mamę do pionu, wróciła do pracy i smiga jak dwudziestka, ani mysli wybrac sie na emeryturę.

Dobrze byłoby tez wspomóc sie magnezem i sezamem.


Perfumowo u mnie królowały ostatnio wyciagnięte z czeluści różano-paczulowe perły Lalique... jak one pięknie pachną jesienią,po prostu cudowne perfumy, króre biją na głowę każdą perfumeryjną nowość, wycofane z Daglasów i innych Sefór... One maja w sobie bardzo dużą dawkę molekuł ISO.

Z otulaczy to niezmiennie Shalimar,Jicky,Alien dla odmiany i inne muglery, do pracy czereśniowe LPRN black perfecto Guerlaina lub pomarańczowe elixiry Hermesowe z ambrą włącznie...ummm
I na nowo zachwycam sie czysta przestrzenną słoneczną piątką Chanel eau premiere.
Nic nowego, klasyka.
I rzeskim górskim powietrzem z fiołkami popachnę Alaiją Alaia.





Jowito, dobry nawilzacz z podobnym składem jaki podała Dorotka znajdziesz w BU , to serum odbudowujace bardzo tłuste, ale wchłania sie do jedwabistego matu.

http://www.biochemiaurody.com/sklep/serum-rebuild.html

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

tak, Rose Oud YR to było cudo, a od czasu "było" to nie mam juz czego szukac w tej firmie.
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 15:05   #3084
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Mariolu, ja jestem niezmiennie zakochana w Tom Ford Noir, cudowny otulacz poza tym niezmiennie od lat sezon jesienno zimowy spędzam z: Jil Sander no 4, Słonik Kenzo, klasyczna Coco, L Lempickiej, Prada Amber.

A widzisz, muszę sobie TM przypomnieć i koniecznie Prade! Ta juz dawno wykończyłam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez ragutka Pokaż wiadomość
Lubcio,

jak pożeram paczkę śmiejżelków to sobie tłumaczę, że to na stawy i paznokcie i póki co - działa! Mam czasem problemy z rwą kulszową i biodrową i tutaj niestety śmiechżelki nie chcą pomagać - ale plaster rozgrzewający już tak



Z perfum to u mnie prawie tak jak u Tymeny - zestaw jesienno - zimowy. Nowości mnie jakoś też nie interesują. Przyjemne chwile można odnaleźć jeszcze z Hypnotic Poison - w ilościach homeopatycznych jest niezwykle miły. Oraz Yves Rocherowy Rose Oud - cudo.

Oby szybko się polepszyło!

YR nie wąchałam, ale może gdzieś dorwę!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
Cześć



Perfumowo u mnie królowały ostatnio wyciagnięte z czeluści różano-paczulowe perły Lalique... jak one pięknie pachną jesienią,po prostu cudowne perfumy, króre biją na głowę każdą perfumeryjną nowość, wycofane z Daglasów i innych Sefór... One maja w sobie bardzo dużą dawkę molekuł ISO.

Z otulaczy to niezmiennie Shalimar,Jicky,Alien dla odmiany i inne muglery, do pracy czereśniowe LPRN black perfecto Guerlaina lub pomarańczowe elixiry Hermesowe z ambrą włącznie...ummm
I na nowo zachwycam sie czysta przestrzenną słoneczną piątką Chanel eau premiere.
Nic nowego, klasyka.

[/COLOR]tak, Rose Oud YR to było cudo, a od czasu "było" to nie mam juz czego szukac w tej firmie.

W takim razie zamówiłam próbkę Rose Oud!

Dziękuje bardzo, wyciągnęłam Perły i właśnie sie nimi zachwycam.

Hermesy na mnie nie leżą, podobnie Chanele. ——————-


Dziękuje wam bardzo za wszystkie perfumowe inspiracje.
Jakoś nie umiem niczego nowego znaleźć, to zostanę przy starociach.

Czy cos z Agent Provocateur jest warte powąchania? Widziałam kilka zapachów na wyprzedaży, ale bez testerów.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Tymeno, którym dokładnie Ford Noir sie zachwycasz?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 19:13   #3085
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Happy Halloween! IMG_1572549200.398249.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-01, 09:12   #3086
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Doroto, Mariolu dziękuje za miłe słowa

Za typy natłuszczaczy też.

Wróciłam wczoraj z Berlina z wystawy "Fast Fashion". Oczywiście daje po garach, nie ma co. Spłyca jednak problem sprowadzając wszystko do hasła: "kupuj mniej, to twoja wina zachłanny konsumencie!". Problem z fast fashion jest znacznie bardziej złożony, przerzucenie odpowiedzialności za katastrofę Rana Plaza i zdewastowanie środowiska w krajach Trzeciego Świata tylko na kupujących to chybiona perspektywa. Za tym stoi przede wszystkim bardzo brutalny model biznesu, który w latach 90 nakręcił machinę nie do powstrzymania jedynie indywidualnymi środkami. W ten sam paradygmat wpisuje się logika: "jesteś biedny? To twoja wina! Za mało pracujesz!" Takie właśnie hasła słyszą rodziny robotników w Bangladeszu.

Jak spędziliście Halloween? Ja kupiłam specjalnie na tę okazję mrożącą w żyłach grę w wirtualnej rzeczywistości. Dawno się tak nie bałam jak wczoraj wieczór!

https://www.youtube.com/watch?v=qfgcoph_IFg
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-01, 11:20   #3087
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Mariolu, to ten Noir https://www.fragrantica.pl/perfumy/T...mme-30957.html

Rawito!
Ja bylam wczoraj z kumpelkami na winie, babski wieczór. Przez chwilę było mi smutno, że mój syn jest już dorosły i już nie organizuję dzieciakom imprezy halloweenowej, nie maluję ich, nie przebieram, nie piekę. Bardzo to lubiłam. Ale tylko przez chwilę było mi smutno
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 00:45   #3088
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Doroto, Mariolu dziękuje za miłe słowa

Za typy natłuszczaczy też.

Wróciłam wczoraj z Berlina z wystawy "Fast Fashion". Oczywiście daje po garach, nie ma co. Spłyca jednak problem sprowadzając wszystko do hasła: "kupuj mniej, to twoja wina zachłanny konsumencie!". Problem z fast fashion jest znacznie bardziej złożony, przerzucenie odpowiedzialności za katastrofę Rana Plaza i zdewastowanie środowiska w krajach Trzeciego Świata tylko na kupujących to chybiona perspektywa. Za tym stoi przede wszystkim bardzo brutalny model biznesu, który w latach 90 nakręcił machinę nie do powstrzymania jedynie indywidualnymi środkami. W ten sam paradygmat wpisuje się logika: "jesteś biedny? To twoja wina! Za mało pracujesz!" Takie właśnie hasła słyszą rodziny robotników w Bangladeszu.

Jak spędziliście Halloween? Ja kupiłam specjalnie na tę okazję mrożącą w żyłach grę w wirtualnej rzeczywistości. Dawno się tak nie bałam jak wczoraj wieczór!

https://www.youtube.com/watch?v=qfgcoph_IFg
Z checia wybralabym sie na taka wystawe. Od kilku lat mam cos w typie szafy kapsulowej, ale nie jestem radykalna.
Teraz wszystko jest fast, ostatnio siedzialam sporo w pielegnacji i kolorowce i moge powiedziec, ze fast beauty tez istnieje.
Halloween swietowalismy, a jakze. Dzieci maja ferie, wiec dekorowali od weekendu. Pieklismy babeczki, jedlismy duzo czekoladowych straszydel, ogladalismy "straszne" kreskowki, chodzili po sasiadach . Chlopaki nie chcialy isc do lozek i plakali, ze juz koniec Halloween, wiec chyba im sie podobalo.

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Dziekuje, powacham w miare mozliwosci.
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 08:57   #3089
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Mariolu powiesz coś więcej o fast w przemyśle kosmetycznym? W tym w ogóle nie siedzę.

ALE wystawa Fast Fashion ma akcent optymistyczny. W części (malutkiej) poświęconej slow znalazłam informację, że Polska celuje w niszy slow fashion A swoją drogą od jakiegoś czasu chyba też w naturalnych kosmetykach, prawda?

Ja jestem daleka od kapsułkowej szafy, ale od pewnego czasu staram się unikać typowo sieciówkowej mody, zapłacić nawet dużo więcej (i dużo rzadziej), ale za coś naprawdę nietuzinkowego. Niestety mam ogromną słabość do butów. Mogłabym chodzić w kółko w jednej czarnej sukience, ale niezwykłe buty łamią moją wolę błyskawicznie.

A to wystawa, na którą wybieram się w przyszłą sobotę: https://www.kunsthal.nl/en/plan-your...thierrymugler/

Uwielbiam projekty Muglera z lat 90! Są jednocześnie futurystyczne i w klimacie kina noir.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 13:33   #3090
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Doris gwiazdeczko Ty moj

Wszystkie teraz te trendy fast są nieco przekłamane ale to chyba znak czasów na szczęście ja się w to nie wpisuję nic a nic. Wszystkie zakupy ostatnio przemyślane i ograniczone do niezbędnego minimum. A czytanie etykiet nawet Młodemu już weszło w krew

Miłego weekendu
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-28 16:11:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:20.