rozjasnianie czarnych włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-22, 14:49   #1
lalka1978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4
Angry

rozjasnianie czarnych włosów


Witam.Moje włosy sa obecnie koloru czarnego.Malowałam je może trzy razy na ten kolor.Mój naturalny kolor to sredni blond.Mam grube i zdrowe włosy.Chcę je rozjasnic i wrócic do blondu.Proszę o porade jak to zrobić.Słyszałam ze rozjaśniacze z firmy Leo sa bardzo dobre i nie niszcza włosów.a moze po mału robic pasemka i wtedy cos z tego bedzie,poniewaz słyszałam ze bardzo ciezko rozjasnic kolor czarny.Proszę o odpowiedz.
lalka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 16:23   #2
7selena7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6
Dot.: rozjasnianie czarnych włosów

niema super rozjaśniacza do czarnych farbowanych włosów,lepiej spóbuj najpierw pasemko i co z tego wyjdzie nawet u fryzjera
7selena7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 17:52   #3
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: rozjasnianie czarnych włosów

Witaj
Ja uzywalam Garniera badz L'oreala ale nie kazdy jest z nich zadowolony,ale jesli masz mocne wloski to mozesz zaryzykować.Używalam tez Joanny,różnicą była gladkosc wlosa,chyba jednak najlepszy jest Garnier(dla mnie)
Po dekoloryzacji trzeba nalozyć farbę aby pokryc ten dziwny kolor ktory wychodzi po zdjeciu czerni
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 20:16   #4
lalka1978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4
Dot.: rozjasnianie czarnych włosów

Witam.Rozjaśniłam swoje włosy rozjaśniaczem z firmy Leo.Z czrnych po około pół godziny wyszedł kolor jasno pomarańczowy.Nato położyłam ciemny blond z Londy i efekt jest super.Jeszcze jedno rozjaśnianie i bede miał jasny blond.Włoski są całe i zdrowe.Polecam ten rozjaśniacz.Jest bez amoniaku i bardzo ładnie pachnie.
lalka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 22:34   #5
anulka_211
Raczkowanie
 
Avatar anulka_211
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: rozjasnianie czarnych włosów

Ja tez przechodziłam z czarnego do blądu ale to trwało ponad pół roku bo robiłam pasemka, potem kolor sie troche spłukał więc juz było mi łatwiej. Używałam różnych rozjaśniaczy wiec nie pamietam który był najlepszy. Chyba jednak lepiej iść do fryzjera- on zrobi to za pierwszym razem i na dodatek z upragnionym blondem. POZDRAWIAM
anulka_211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 22:35   #6
anulka_211
Raczkowanie
 
Avatar anulka_211
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: rozjasnianie czarnych włosów

A dodam jeszcze że każde rozjaśnianie niszczy włosy więc lepiej raz a dobrze niz kilka razy męczyc włosy.
anulka_211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 19:30   #7
matine
Raczkowanie
 
Avatar matine
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 298
Smile Dot.: rozjasnianie czarnych włosów

[quote=lalka1978]Witam.Rozjaśniłam swoje włosy rozjaśniaczem z firmy Leo.Z czrnych po około pół godziny wyszedł kolor jasno pomarańczowy.

pisałam na ten sam temat w innym poście cieszę się bardzo z udanego rozjaśniania sama też chciałabym mocno rozjaśnić. szukałam czegoś na temat tego rozjaśniacze LEO i mam pytanko: otóż czy rozjaśniać tylko tym bezamoniakowym, czy to nie ma znaczenia? do kupienia są: rozjaśniaz blond specjal, rozjaśniacz silver, rozjaśniacz super plus, rozjaśniacz pro-line oraz rozjaśniacz active, który z nich powinnam wybrać???. czy kupuje się do tego specjalne wody utlenione? jeżeli tak to jaka powinna być? 6%, 9% czy 12%, aha i takie mniej ważne :P na ile rozjaśniań starcza opakowanie 400-500g? pozdrawiam
matine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-28, 06:44   #8
lalka1978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4
Dot.: rozjasnianie czarnych włosów

hej.ja rozjaśniałam włosy tym blond specjal.to że jest bez amoniaku to prawdopodobnie duzo mniej niszczy włosy.Moje nie są zniszczone tak jak po innych rozjaśniaczach.do tego proszku trzeba dokupić jeszcze wode utlenioną tez firmy Leo.kosztuje to wszystko razem około 60 zł.Przy włosach takich do ramion powinno ci to wystarczyć na jakies 10 farbowań.pozatym ta farba bardzo ładnie pachnie nie tak jak np.joanna która nie rozjaśnia tylko pali włosy.i jeszcze jedno ja uzywałam wody 9% bo tak poradziła mi fryzjerka.12% jest za mocna.Życze udanego rozjaśniania
lalka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 13:33   #9
matine
Raczkowanie
 
Avatar matine
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 298
Dot.: rozjasnianie czarnych włosów

dziękuję bardzo za informacje, mam nadzieję, że mi też wyjdzie
matine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 13:40   #10
Karolina79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 16
GG do Karolina79
Dot.: rozjasnianie czarnych włosów

Cytat:
Napisane przez lalka1978
hej.ja rozjaśniałam włosy tym blond specjal.to że jest bez amoniaku to prawdopodobnie duzo mniej niszczy włosy.Moje nie są zniszczone tak jak po innych rozjaśniaczach.do tego proszku trzeba dokupić jeszcze wode utlenioną tez firmy Leo.kosztuje to wszystko razem około 60 zł.Przy włosach takich do ramion powinno ci to wystarczyć na jakies 10 farbowań.pozatym ta farba bardzo ładnie pachnie nie tak jak np.joanna która nie rozjaśnia tylko pali włosy.i jeszcze jedno ja uzywałam wody 9% bo tak poradziła mi fryzjerka.12% jest za mocna.Życze udanego rozjaśniania
Czegos tu nie rozumiem. Przeciez jeśli jest bez amoniaku a dodaje się wody utlenionej to na jedno wychodzi, tez niszczy. Moze mi to ktos kompetentny wyjasnic??
Karolina79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 13:54   #11
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: rozjasnianie czarnych włosów

Ja też mam jedno pytanie : gdzie można kupić taki rozjaśniacz, czy jest dostępny w drogeriach czy w salonach fryzjerskich ? czy zakłady na nich pracują?
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-11, 19:01   #12
KC_Norbert_xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Rozjasnianie włosów

Witam .
Wiem ze pewnie gdzies na stronach byl juz taki owy wątek Ale poprotu niemam czasu zeby przeszukac wszystkie str. A jest ich dosyc duzo . A mianowicie potrzebuje szybkiej porady na temat rozjasnienia czarnych wlosow . Rok temu zafarbowalam sobie wlosy na kolor czarny , ale po ciaglym farbowaniu odrostow i nie tylko dlatego , znudzil mi sie ten kolor . Chcialabym zostac blondynka ;D I wlasnie to pytanie . Czy jest taka mozliwosc ? Nie chce zostac jakąs bardzo jasna blondi ale no taki ciemny blond by wystarczył . Ile kosztuje taki zabieg ? I czy wgl . Fryzjer sie tego podejmie bo czytalam gdzies ze podobno jest to ryzykowne bo grozi zniszczeniem wlosow . A i dodam ze moje wlosy nie sa w najlepszej kondycji a wlosy mam do ramion ;( . Prosze w miare mozliwosci o szybka odpowiedz . Z gory dziekuje
KC_Norbert_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 21:01   #13
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Rozjasnianie włosów

Skoro nie chce się wysilić i poczytać wątku o dekoloryzacji nie licz na odpowiedz
batkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 21:22   #14
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Rozjasnianie włosów

niestety ..ale nie bedziemy powielac odpowiedzi...po ta sa tematy aby je czytac...na temat dekoloryzacji i sciagania czarnego koloru ..jest wiele watkow... zapraszam do lektury
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:17.