Ratunku rumieńce!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-25, 07:28   #1
vivian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...
Wiadomości: 385
GG do vivian

Ratunku rumieńce!!


Nie nawidzę się rumienić To jest straszne, gdy ktos mnie zawstydzi, bądź w szkole wywołaja mnie do odpowiedzi, wtenczas mam ochotę schować sie pod ziemię, mam jasna cerę, a tu nagle burak sie robi. Brr....strasznie to wyglada, pomocy!!!!
vivian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 07:54   #2
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Ratunku rumieńce!!

poczytaj w Internecie o erytrofobii.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 10:57   #3
Ginger1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 291
Dot.: Ratunku rumieńce!!

Hej nie przejmuj się
jest to naturalne dla młodych osób.Jak dojrzejesz i nabierzesz pewności siebie przestaniesz sie tym zamartwiać.Musisz uwierzyć w siebie.
Ludzie maja gorsze problemy.
Czerwienienie zdradza Twoje uczucia,ale też wydajesz sygnał np.dla zainteresowanego Twoją osobą chłopaka...
Pozdrawiam
Ginger1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 20:14   #4
camcia:)
Raczkowanie
 
Avatar camcia:)
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 37
Dot.: Ratunku rumieńce!!

helloo.... ja mam identycznie. Uwierz mi!! A najgorzej jest po w-fie, to jestem taki burak że to normalnie koszmar , aż sie wstydze pokazywać ludziom , no ale cóż taka nasza natura i trzeba sie z tym pogodzić.
camcia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 11:52   #5
Marusaaa
Raczkowanie
 
Avatar Marusaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 128
Dot.: Ratunku rumieńce!!

hey ja mam tak samo to jest okropne. jak mam chociaż powiedzieć jedno zdanie, nawet przy mojej rodzinie,gdy siedzi dużo osób przy stole a ja mam coś opowiedzieć to robę się czerwona ale mam nadzieję ,że to mi przejdzie z wiekiem... heh teraz już się tym nie przejmuje bo ludzie z mojej klasy wiedzą ,że mam skłonność do buraczenia się (np. jak mam się wypowiadać na forum klasowym itp.) i już to akceptują, ale na początku było okropne wołali do mnie burak itp... i zawsze było mi przykro teraz już mi to nie przeszkadza. już nie chowam głowy ,tak jak kiedyś jak się zaburaczyłam tylko patrzę normalnie i mam wysoko podniesioną głowę!!! myślę,że to mi przejdzie i ci też życzę,żeby przeszło a teraz ne przejmuj się tylko glowa do góry będzie ok
__________________
.wspomnień się nigdy nie pozbędziesz.
Marusaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 11:56   #6
vivian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...
Wiadomości: 385
GG do vivian
Dot.: Ratunku rumieńce!!

Hehe normalenie jakbym widziała siebie Ale ja w poniedziałek wybieram sie po krem Skrzypowity Np Pharma nie jest drogi a podobno skuteczny aprpos przeczytajcie sobie o erytrofobii, bo to chyba na podłozu psychicznym, ale miejmy nadzieję, ze nie bedziemy musiały leczyc się u psychiatry. Pozdrawiam
vivian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 14:48   #7
Marusaaa
Raczkowanie
 
Avatar Marusaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 128
Dot.: Ratunku rumieńce!!

a gdzie przyczytałaś o tym kremie??? chyba sobie kupię go za chwilkę włączam wyszukiwarkę i szukam o erytrofobii a psychiatra się nas nie doczeka heh pozdrowienia
p.s. słyszałam jeszcze ,że taka maść czy krem Elocom (czy Elcom) jest też skuteczna!!! pa
__________________
.wspomnień się nigdy nie pozbędziesz.
Marusaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-26, 18:37   #8
Mroofcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 610
Smile Dot.: Ratunku rumieńce!!

hmmm ciekawe ciekawe, też wypróbuję, a coś więcej o działaniu???
__________________
PROFIL ZAMKNIĘTY
Mroofcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 14:37   #9
Marusaaa
Raczkowanie
 
Avatar Marusaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 128
Dot.: Ratunku rumieńce!!

vivian podaj pełną nazwę tego kremu czy tam maści , ok??? proszę cię bardzo buziol
__________________
.wspomnień się nigdy nie pozbędziesz.
Marusaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 16:36   #10
vivian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...
Wiadomości: 385
GG do vivian
Dot.: Ratunku rumieńce!!

Bardzo proszęSkrzypovita Np Pharma
vivian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 13:45   #11
wisienk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: k@rtonik
Wiadomości: 69
Dot.: Ratunku rumieńce!!

ja mam takie rumience na codzien-nie tylko policzki ale i broda(pomiedzy brwiamy i kolo uszu - takie zaczerwienienie z chrostkami) napisalam tutaj(post:rumience(moze alergia?) - inaczej-cos podobnego) i mialam odp zebym "jakies" tabletki lykala i stosowala krem do cery naczynkowej, i dzis zakupilam 2 kremy bielendy-ksztanowe na noc(ale chyba nie zaszkodzi na dzien go zastosowac np pod makijaz albo bez - przed wyjsciem na dwor? )
zaplacilam 14.98 zl(jeden- 7.49), w aptece mieli najtanszy za 33 zl i jeszcze pokazali za 39zl.w drogeri - dax cosmetics - 19.99 zl. a ja w portfelu mialam tylko 15 zl.na szczescie na sklepie reala-dzial kosmetyczny mieli (tanie) kremy m.in te bielendy i wiele innych "kasztanowych" czy (ogolnie nazwa) "cera naczynkowa i wrazliwa" (rumience byly jako dodatkowe zastosowanie).do tego mozna z seri bielenda zastosowac mleczko-tonic za 8.30.
krem kasztanowy bielendy
http://www.esentia.pl/servlet/SNFProduct?p_pid=26862&se ssion=c3dd477b723c5d63
i tonik-mleczko
http://www.esentia.pl/servlet/SNFProduct?session=70bc94 06bbff29ec&p_pid=26863

sprawdzalam ten elocom na www i jest wylacznie na recepte .to jest internetowa apteka http://medi.pl/leki/cennik.phtml i zawsze mozna sprawdzic ile leki ktorych potrzebujemy orientacyjnie kosztuja.

zobaczymy czy krem mi pomoze .
dziekuje za odp na moj post
wisienk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-02, 14:21   #12
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Ratunku rumieńce!!

Tez mam ten problem, tylko nie z tego powodu ze sie wstydze, bo nie jestem wstydliwą osobą tylko jak mi jest gorąco to odrazu robie sie czerwona na twarzy i to mnie drażni;/ no ale cóż...
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 14:26   #13
MagdalenaJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5
Dot.: Ratunku rumieńce!!

hej wszystkim
Mam nadzieje, że te kremy pomogą!! Jutro pobiegam po drogeriach i aptekach.Dobry jest tez krem Floslek jest cala seria tych kosmetykow.Mnie oprocz rumienców dodatkowo robią się czerwone plamy na dekolcie i przedramionach okropność.Nie wiem jak sobie z tym radzic. Najgorzej jest na weselach bo nie mogę zalozyc szykownych , rozlegniżowanych kiecek.Cierpi kotos jeszcze na cos takiego?????Pozdrawiam:co nfused:
MagdalenaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 15:56   #14
sylwoonia1
Raczkowanie
 
Avatar sylwoonia1
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 268
Dot.: Ratunku rumieńce!!

Heh, dziewczyny, ja mam podobnie. używam od niedawna kremu na rozszerzone naczynka- Avene Diroseal. nie wiem jeszcze czy działa, bo na efekty trzeba podobno czekac ok.3 miesięcy

Vivian, napisz po jakimś czasie używania tego kosmetyku czy działa może wtedy też się zdecyduję...
__________________
moje kosmetyki na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=366437
sylwoonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 19:11   #15
Marusaaa
Raczkowanie
 
Avatar Marusaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 128
Dot.: Ratunku rumieńce!!

vivian skrabie i jak dziala ten kremik??? bo nie wiem czy kupic go sobie czy nie!!! napisz prosze!!! buzka
__________________
.wspomnień się nigdy nie pozbędziesz.
Marusaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 15:50   #16
vivian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...
Wiadomości: 385
GG do vivian
Dot.: Ratunku rumieńce!!

ten kremik to rewelacja!! Buzia po nim jest odzywiona, wilgotna, swieża, no i nieco słodzona, wiec mniejsze rumience do tego jeszcze jakis podkładzik i jest naprawdę super Polecam
__________________
Momento mori....
Experientia docet stultos....
Faber est suae quisque fortunae...
Accipere praestat quam inferre iniuriam...
http://silence-queen.blog.onet.pl/
vivian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 20:42   #17
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Ratunku rumieńce!!

Takie czerwienie sie spowodowane tym ze masz cos pwoiedziec przed wieksza liczba osob albo kiedy sie zawstydzisz.. to normalne chyba taki wiek i natura Kiedys tez tak mialam i nie wstydzilam sie np wystepowac przed ludzmi a rumience i tak same sie pojawialy ale na szczescie samo jakos minelo nawet nie wiem kiedy ZOstalo tylko to tak jak wspomnialo kilka osob ze twarz jest bardzo czerwona po wiekszym wysilku albo nawet na dworzu keidy jest zimno dwa wielkie rumience pod oczami, na policzkach.. ale do wszystkiego mozna albo przywyknac albo probowac to likwidowac
Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 08:59   #18
dzida23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 9
GG do dzida23
Dot.: Ratunku rumieńce!!

Bardzo prosze nie uzywajcie kremu ani maści ELOKOM!!!! To masc sterydowa...bardzo pomaga ale na krotko ...rumien sie powieksza coraz bardziej a skóra jest uzalezniona...TRAGEDIA... pozniej po stosowaniu masci ELOKOM nie mozna sobie poradzic ze skora na twarz.
Rumience moga byc spowodowane wieloma czynnikami .....wstydliowsc....hormo ny..rozpoczynający sie trądzik rózowaty....zle odzywianie......i wlasnie uzywanie masci sterydowych..
Ja wraz z kolzenka od trzech lat walczymy z gorącem i rumieniem na twarzy....najgorsze problemy zaczeły sie jak odstawilysmy masc ELOKOM....teraz czeka nas dlugotrwale leczenie....prosze uwierzcie jest to bardzo uciązliwe ...Pozdrawiam i Wesolych Świat
dzida23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 10:36   #19
vivian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...
Wiadomości: 385
GG do vivian
Dot.: Ratunku rumieńce!!

Dzida23 bardzo dziękujemy za cenna radę...Równiez zycze spokojnych, wesołych świąt, smacznego jajca i mokrego dyngusa
__________________
Momento mori....
Experientia docet stultos....
Faber est suae quisque fortunae...
Accipere praestat quam inferre iniuriam...
http://silence-queen.blog.onet.pl/
vivian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-15, 11:13   #20
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ratunku rumieńce!!

Witam, jeśli takie rumieńce przechodzą z wiekiem, to mam nadzieję, że już długo nie będę musiała czekać Mam 22 lata i wciąż się rumienię, ale już rzadziej niż kiedyś. Przeszkadza mi to bardzo, chociaż ze względu na mój zawód -nauczyciel. Mam cerę naczynkową, więc to też pewnie jakoś na to wpływa. Ale właśnie też chodzi o pewność siebie, jak na razie w klasie przed uczniami nie zdażyło mi się puścić "buraczka", na szczęście
Podsumowując, więcej pewności siebie i preparatów na naczynka

Pozdrawiam
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 12:27   #21
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
Dot.: Ratunku rumieńce!!

Ja mam identycznie.Nawet jak ktoś o mnie mówi coś to mam rumieńce,pozatym nawet jak pobędę chwile na słońcu to tragedia,a jak mam cos mowic przed klasa to juz wogole dramat.Ale zaakcepotwalam to i jestem z tym pogodzona.
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 20:23   #22
Marusaaa
Raczkowanie
 
Avatar Marusaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 128
Dot.: Ratunku rumieńce!!

vivian skarbie napisz proszę w jakim stopniu pomógł ci ten krem??? plose wiesz ten skrzypovita np pharma... bo napisałaś,że osłodził buzie ale czy dalej bardzo się rumienisz czy już tak leciutko??? napisz proszę, bo nie wiem czy sobie kupić go czy nie?! napisz proszę!!!
__________________
.wspomnień się nigdy nie pozbędziesz.
Marusaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 11:04   #23
szelma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 27
Dot.: Ratunku rumieńce!!

a co z zabiegami kosmetycznymi.. Moze wypowie sie profesjonalna kosmetyczka? Wprawdzie zapewne najprosciej i najpewniej wybrac sie do dermatologa, ktory doradzi odpowiednia kuracje, ale ciekawi mnie czy w ogole sa skuteczne zabiegi na ten problem do wykonania w zakladzie kosmetycznym ?
szelma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 12:15   #24
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ratunku rumieńce!!

Cytat:
Napisane przez sylwoonia1
Heh, dziewczyny, ja mam podobnie. używam od niedawna kremu na rozszerzone naczynka- Avene Diroseal. nie wiem jeszcze czy działa, bo na efekty trzeba podobno czekac ok.3 miesięcy

Vivian, napisz po jakimś czasie używania tego kosmetyku czy działa może wtedy też się zdecyduję...

Avene Diroseal dziala
Uwrazliwilam swoja cere i nabawilam sie kilku odkrytych naczynek po kuracji kwasowej-dzieki temu kremikowi wszystko wraca do rownowagi i....jestem naprawde zdumiona,ze na efekty nie trzeba dlugo czekac 3 m-ce to cala kuracja aby efekt zostal utrwalony oraz duzo zalezy od cery i problemu w jakim stopniu on Nas dotyka.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 17:46   #25
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Talking Dot.: Ratunku rumieńce!!

Ale mi ochoty narobiłaś na ten kremik On dosyc drogi jest, więc pewnie będę musiała poczekać na swoje urodziny, albo chociaż dzień dziecka, to może mi go rodzice zasponsorują
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 23:34   #26
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ratunku rumieńce!!

Niestety ten krem do tanich nie nalezy ale...jest bardzo wydajny,poza tym nakladasz go tylko na okreslone partie twarzy i rozni sie w aplikacji od innych kremow.Uwazam,ze jest wart zainteresowania-mnie sie jeszcze udalo upolowac go na licytacji na Allegro ale...Apteka w Sieci ma go dosc przystepnej cenie ok 44zl i w sumie mialam nawet go tam zamiar kupic ale wyszlo inaczej
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 12:23   #27
vivian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...
Wiadomości: 385
GG do vivian
Dot.: Ratunku rumieńce!!

Cytat:
Napisane przez Marusaaa
vivian skarbie napisz proszę w jakim stopniu pomógł ci ten krem??? plose wiesz ten skrzypovita np pharma... bo napisałaś,że osłodził buzie ale czy dalej bardzo się rumienisz czy już tak leciutko??? napisz proszę, bo nie wiem czy sobie kupić go czy nie?! napisz proszę!!!
Marusaaa kochana nic nie zaszkodzi kupic ten kremik jest dostępny w aptekach...skóra jest nieco schłodzona, nawilzona, nie pojawiają się dość często wypryski, ale co do rumieńców...raczej się nie zmniejszają, ale są mniej widoczne(jakby nieco słabsze), ale to tez zalezy w jakiej sytuacji się znajdziemy...najlepiej to wybrac się jak wspomniała kloezanka do dermatologa, albo do kardiologa, bo to moze być spowodowane niedokrwieniem, złym krazeniem, chorobą wiencową...ja polecam
__________________
Momento mori....
Experientia docet stultos....
Faber est suae quisque fortunae...
Accipere praestat quam inferre iniuriam...
http://silence-queen.blog.onet.pl/
vivian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 22:41   #28
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ratunku rumieńce!!

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Niestety ten krem do tanich nie nalezy ale...jest bardzo wydajny,poza tym nakladasz go tylko na okreslone partie twarzy i rozni sie w aplikacji od innych kremow.Uwazam,ze jest wart zainteresowania-mnie sie jeszcze udalo upolowac go na licytacji na Allegro ale...Apteka w Sieci ma go dosc przystepnej cenie ok 44zl i w sumie mialam nawet go tam zamiar kupic ale wyszlo inaczej
Hexxana, a poza nim nakładasz jeszcze jakiś kremik na noc? Z tego co napisałaś, to używasz go tylko na wybrane miejsca. Kusisz mnie nim, już kiedyś pisałaś o nim chyba na filtrowym i wtedy już miałam ochotę go kupić Niestety nie mam na razie funduszy (właśnie zaopatrzyłam się w LRP DP ) Jednak, jak używa się go nie na całą twarz, to powinien być wydajny
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 23:02   #29
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Ratunku rumieńce!!

Hej dziewczyny! ja tez mam ten problem, tylko ze raczej nie dlategoze sie wstydze a przez to, ze mam cos z naczynkami. jak mi jest troszeczke cieplej to od razu jak burak, tak jak po wuefie

znalazlam fajny portal na ten temat, jeszcze sie nie wglebilam w niego, bo nie mialam na tyle czasu, ale same sprawdzcie

http://www.czerwienienie.6r.pl/index1.html


aha ja sobie kupilam krem z SVR. zbieralam caly rok (kosztuje 70 pare zlotych) i mam nadzieje, ze spelni moje oczekiwania. niby ma tam jakis srodek chlodzacy, no ale nie wiem..narazie sie spisuje fajnie

pozdrawiam
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 23:07   #30
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ratunku rumieńce!!

Cytat:
Napisane przez mckabi
Hexxana, a poza nim nakładasz jeszcze jakiś kremik na noc? Z tego co napisałaś, to używasz go tylko na wybrane miejsca. Kusisz mnie nim, już kiedyś pisałaś o nim chyba na filtrowym i wtedy już miałam ochotę go kupić Niestety nie mam na razie funduszy (właśnie zaopatrzyłam się w LRP DP ) Jednak, jak używa się go nie na całą twarz, to powinien być wydajny

Mckabi Diroseal nakladam tylko na wybrane partie twarzy,glownie na kosciach policzkowych i w okolicy nosa-przyznam,ze sama bylam zaskoczona efektem dzialania-w koncu pozbylam sie "buraczanych rumiencow" nawet zmiana temperatury nie jest mi juz straszna i w momencie kiedy czuje,ze rumienie sie w jakiejs sytuacji to...tego nie widac,pozostaje jedynie jakby fala goracego powietrza i szybko to zanika.
Krem jest diablo wydajny,chociaz wydaje sie,ze 30ml to niewiele ale nakladam go cienka warstwa na wybrane miejsca i jest ok.
Drugi pozytywny plus to,taki ze nie musze juz nic dodatkow na noc na niego nakladac-uzywam jedynie kremu na pozostale partie twarzy i jest ok.
Jestem zadowolona z efektow,chociaz zdaje sobie sprawe ze to bedzie dluzszy romans z tym kremem
Generalnie moja cera choc dalej jest sucha duzo zmienila sie pod wplywem regularnego maziania sie filtrem Avene-dawno juz nie mialam takiego komfortu,ze nie czuje notorycznie sciagnietej cery wiec na noc sam Diroseal jest idealny.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.