Błyszczyk Maybelline- do krakowianek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-11, 14:22   #1
annes
Raczkowanie
 
Avatar annes
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 189

Błyszczyk Maybelline- do krakowianek


Witam, gdzie moge kupić w Krakowie nowy błyszczyk Maybelline Water Shine Gloss? w Sephorze w Geant i M1 panie wytrzeszczają na mnie oczy nie wiedząc o czym mówie a w Douglasie chyba w ogóle nie maja tych kosmetykówa a może przegapiłam, w każdym razie nigdzie nie moge na niego trafić.. Pomóżcie
__________________
wredoty jedne, kłamliwe, podłe istoty...taka jest natura kobiet...dlatego właśnie kocham facetów
annes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 14:27   #2
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Re: Błyszczyk Maybelline- do krakowianek

Ja go mam i kupiłam go w drogerii "Filirt"(czy jakoś tak) na ul.Długiej
__________________
Champs




Masz marzenia, które chcesz spełnić ?! To o nie zawalcz !...
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 17:49   #3
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Re: Błyszczyk Maybelline- do krakowianek

Sprawdź jeszcze Firlit na Szewskiej
A na Długiej są 3 drogerie Gdzieś powinnaś trafić

P.S. Trzy Agniechy z Krakowa
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 19:36   #4
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Re: Błyszczyk Maybelline- do krakowianek

Ten sklep na ul.Długiej to właśnie Firlit tam ten błyszczyk jest napewno!
Jeśli chodzi o ten sam sklep tylko na ul.Szewskiej to tam tego błyszczyka narazie nie ma(wiem bo dziś tam byłam)
__________________
Champs




Masz marzenia, które chcesz spełnić ?! To o nie zawalcz !...
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 19:40   #5
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Re: Błyszczyk Maybelline- do krakowianek

A to może wiesz przy okazji, gdzie jest podkład Rimmela Natural Sensation?
Albo chociaż stoisko Rimmela? Bo ja tam wchodze i lecę od razu do lakierów Inglota, na resztę nie patrzę Kojarzy Ci się coś?
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 19:59   #6
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Re: Błyszczyk Maybelline- do krakowianek

Stoiska Rimmela są napewno we Filircie na ul.Szewskiej i Długiej.Rimmel jest także w Galerii Centrum i Rossmanie
Co do podkładu o który pytasz to nie wiem czy w tych sklepach jest, ponieważ wogóle nie używam podkładów
__________________
Champs




Masz marzenia, które chcesz spełnić ?! To o nie zawalcz !...
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 21:04   #7
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Re: Błyszczyk Maybelline- do krakowianek

nowy błyszczyk maybellina jest na pewno w Galerii Centrum- widziałam razem z nowymi cieniami i nowym różem i nowym podkładem. PS. ja też mam na imię Agnieszka
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-03-12, 08:18   #8
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Re: Błyszczyk Maybelline- do krakowianek



no to w GC będzie też mój podkłd thx
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-13, 13:13   #9
annes
Raczkowanie
 
Avatar annes
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 189
Re: Błyszczyk Maybelline- do krakowianek

dzieki serdeczne za odpowiedzi a tak na marginesie to ten nowy musowy podkład Maybelinna jest całkiem fajny boszz jestem uzależniona od kosmetykow na maxa

PS> Tośmy se Agniechy pogadały
__________________
wredoty jedne, kłamliwe, podłe istoty...taka jest natura kobiet...dlatego właśnie kocham facetów
annes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-13, 13:18   #10
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Re: Błyszczyk Maybelline- do krakowianek


Ja słyszałam (czytałam na KWC) że podkreśla suchą skórkę, która u mnie jest wszechobecna, nawet po tonie kremu nawilżającego. Dlatego go nie kupię. Za to po paru dniach przeszukiwania KWC zdecyduję się chyba na True Match albo Air Wear Loreal'a Zjechałyśmy trochę z tematu Ale też jestem uzależniona, i potrafię przesiedzieć nad opiniami parę ładnych godzin, zastanawiając się na co mam się zdecydować
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-13, 13:31   #11
annes
Raczkowanie
 
Avatar annes
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 189
Re: Błyszczyk Maybelline- do krakowianek

OooOOO skoro podkeśla suche skórki to również nie dla mnie niestety..wszystkie te fajnie zapowiadające sie podkłady kompletnie mi nie pasują i mimo że mają korygować, matować ujednolicać i sprawiać że cera będzie jak po photoshopie, wcale tego nie robią w wręcz przeciwnie przynajmniej u mnie Agoosia ja miałam próbke True Match bo sie napaliłam na niego i on niestety też podkreśla suche skórki Wiec wypróbuj go najpierw na wszelki wypadek..czy znacie podkład do cery mieszanej własnie z suchymi skórkami który by tego nie podkreślał?? Moja cera mimo ze chyba wysuszona to sie jednak błyszczy i przydałby mi sie jakiś matujący ale własnie te chyba przesuszają skóre..POzdrawiam)
__________________
wredoty jedne, kłamliwe, podłe istoty...taka jest natura kobiet...dlatego właśnie kocham facetów
annes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-13, 13:41   #12
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Re: Błyszczyk Maybelline- do krakowianek

Aga napisał(a):
Agoosia ja miałam próbke True Match bo sie napaliłam na niego i on niestety też podkreśla suche skórki Wiec wypróbuj go najpierw na wszelki wypadek..

Poważnie????? o kurcze, to chyba trzeba go skreślić... na mojej liście zostanie już tylko 6 podkładów

Spróbuję szybko przejrzeć te, które sobie zaznaczałam i powiem Ci, gdyby któryś nie miał żadnej opinii z tymi suchymi skórkami
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-13, 13:44   #13
annes
Raczkowanie
 
Avatar annes
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 189
Re: Błyszczyk Maybelline- do krakowianek

Dzieki Będe czekać
__________________
wredoty jedne, kłamliwe, podłe istoty...taka jest natura kobiet...dlatego właśnie kocham facetów
annes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-13, 14:03   #14
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Re: Błyszczyk Maybelline- do krakowianek

No więc... ten ma niezłe opinie, ale chyba raczej jest do cery suchej (ale przynajmniej nie podkreśla suchości (CHYBA...) Ktoś tam napisal, że do jego mieszanej cery się nadaje... trzeba sprawdzić: (Astor)
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=8467

Ten ma też niezłe opinie (Loreal):
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=196

Tutaj Max Factor:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1623
(jedna opinia że podkreśla te cholerne skorki )

I jeszcze Rimmel:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=246

A tutaj Max Factor:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ails&itemid=13

Szczerze mówiąc to się trochę zakręciłam Może używałaś już jakiegoś?? Ograniczy to nam poszukiwania

Szukałam w tych średniotanich (albo średniodrogich )
Teraz sobie tak myślę, że mój największy problem to to, że nie wiem, jaką ja mam w końcu cerę (z czego wynika, że albo nijaką albo mieszaną) i równie dobrze mogę kupić coś zupełnie nie dla siebie i nawet nie będę wiedzieć. Poza tym na części podkładów jest napisane "do każdego rodzaju cery"... yhh... mam problem
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-13, 14:25   #15
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Re: Błyszczyk Maybelline- do krakowianek

a czy wie ktoś może gdzie można kupić w Krakowie puder prasowany Manhattan Clearface? szukam i szukam już od dawna! są niby stoiska Manhattanu w Firlitach ale tam nie ma tego pudru. Proszę o pomoc
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-13, 14:30   #16
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
teraz o PODKŁADACH

Jeszcze raz
Tym razem krótkie podsumowanie:
*AirWear Loreala jest średniodrogi lekki, kiepsko matuje i jest mało trwały (ale poza tym ma fajne opinie)
*Natural Fit Astora średniotani, milutki nawilżający, do cery suchej idealny, dopasowuje się do koloru skóry i nie matuje
*Natural Sensation Rimmela się błyszczy..., jest tani, wydajny, dobrze kryje, pozostawia aksamitne, pudrowe wykończenie a twarzy. Trochę rozświetlający (?)
*Facefinity Max Factora (podobno już go nie ma?) dobrze matuje, mocno kryje, jest trwały, dopasowuje się do koloru cery, nie wysusza skóry, nadaje się do suchej i normalnej
*Hypersmooth Max Factora nawilża, wygładza, nie matuje i jest nietrwały, do cery suchej i łuszczącej się.

Trochę to chaotycznie, ale wypisałam mniej więcej co sądziły o nich dziewczyny, ale na wszelki wypadek zapoznaj się osobiście z wszystkimi opiniami
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-13, 14:37   #17
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Re: Błyszczyk Maybelline- do krakowianek

Będę w poniedziałek/wtorek w pobliżu skupisk pudrów i podkładów, to zwrócę uwagę, może gdzieś go zobaczę
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-13, 14:41   #18
sarimatha
Rozeznanie
 
Avatar sarimatha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Radom/Lublin/Warszawa
Wiadomości: 620
GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha
Re: Błyszczyk Maybelline- do krakowianek

ja suchoskóra polecam natural fit astor
sarimatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-13, 14:46   #19
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Re: Błyszczyk Maybelline- do krakowianek

Gdybym ja jeszcze wiedziała, jaką mam cerę.... Pod grzywką mam cerę tłustą na nosie nieciekawą, trochę się łuszczy, ale sucha nie jest, świeci się, czasem są niespodziewane niespodziewani ... Policzki są bez zarzutu
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-13, 14:51   #20
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Re: Błyszczyk Maybelline- do krakowianek

dla mojej tłustej cery ideałem był magic skin astor. swietnie krył bez maski, nawilżał, matował, nie podkreślał suchości. ale już go nie ma. astor teraz wprowadził SILK PERFECT - byc może to jest niezbyt zmodyfikowany nastepca magic skina. tylko nie wiem czy odważę się go spróbować bo ma kolory strasznie pomarańczowe. ale kosztuje tylko 26 zl wiec moze jak się troszkę opalę... co do piankowego maybellina to fakt podkreśla suche skórki. az się zdziwiłam jak do mnie dotarło jaki straszny błąd robiłam- nigdy nie nawilżałam twarzy bo zawsze się świeciła! teraz to nadrabiam. i gdy na warstwe kremu nawilżającego nałozę dream matte mousse to mam twarz świezą i zmatowioną do wieczora!!
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-13, 14:54   #21
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Re: Błyszczyk Maybelline- do krakowianek

Widzę, że ja robiłam ten sam błąd
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-13, 14:56   #22
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Re: Błyszczyk Maybelline- do krakowianek

też ubolewam nad tym że mało u nas manhattana! genialna i bardzo tania firma. ostatnio wkurzyło mnie że rossmann też go wycofał! manhattan chyba jest jeszcze w elefancie- koło bagateli, kedyś był w krakchemii. a w firlicie na długiej sprawdzałaś? bo mnie się wydaje że tam jest półeczka Clearface.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-13, 15:03   #23
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Re: Błyszczyk Maybelline- do krakowianek

moja cera się zmieniła z bardzo tłustej w kierunku mieszanej po tym jak przez ponad rok stosowałam pure porefection- matującą emulsję avonu. i teraz muszę zrobić kapitalny przegląd moich mazidełek do pielęgnacji cery. tego kremu już nie kupię. natomiast zamierzam nabyć serię happyderm. czy któraś z was już może wie coś o nim? nurtuje mnie pytanie czym się różni wersja w słoiczku od tej we flakoniku z pompką, zwłaszcza że cena jest taka sama. a panie w drogeriach nic na ten temat nie wiedzą.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-13, 16:02   #24
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Re: Błyszczyk Maybelline- do krakowianek

hmm na Długiej faktycznie jeszcze nie byłam, jutro pójde a w Elefancie jak pytałam, to nie było.. dzięki za pomoc
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-13, 19:09   #25
annes
Raczkowanie
 
Avatar annes
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 189
Re: Błyszczyk Maybelline- do krakowianek

o kruca fuks ale sie dyskusja rozwinęła hehe Agoosia wiec tak sie skłaniam po Twoich podsumowianiach do Air Wear l'oreala, podoba mi sie też NAtural Fit Astora ale z tego co pamietam to on jest chyba mało kryjący(?) chyba że myle go z jakimś innym a ja jednak potrzebuje ukryć co nie co Kurcze ten mus Maybelinna daje śliczną cere z tego co widziałam u koleżanki i tak sie na niego napaliłam a tu taka lipa eh..a jest jeszcze Colour Adapt MAx Factora podobno też całkiem fajny ale dziewczyny porównują go do True Match L'oreala wiec pewnie tez będzie podkreslał te nieszczesne skórki Już sama nie wiem.. niby skóre mam mieszaną i wyskakują mi czasem jakieś niespodzianki i boje sie kupić podkład do cery suchej bo takiej to na pewno nie mam i pewnie dostałabym wysyp pryszczy, no nic pewnie sie w koncu na jakiś zdecyduje bo poprzedni mam na wykończeniu a tak a propo może któraś z was ma błyszczyk Silk Glossa Max Factora interesuje mnie jakiś z tych ciemniejszych odcieni i ie tak zastanawiam czy dają one mocny kolor czy raczej delikatnie barwią? Bo w opakowaniu wygląd mają dość intensywny..I oczywiście błyszczyk Maybelinna też mam na oku co najmiej 3 odcienie i chyba bede musiała obrabować bank. No to tyle, za uwagę dziekuje maniaczka zakupów kosmetyków kolorowych, zwłaszcza błyszczyków i innych zresztą też Pozdrawiam
__________________
wredoty jedne, kłamliwe, podłe istoty...taka jest natura kobiet...dlatego właśnie kocham facetów
annes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-13, 19:14   #26
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: Błyszczyk Maybelline- do krakowianek

Air Wear niestety już wycofano dobre kilka miesięcy temu, tak więc już go na pewno nie znajdziesz

Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-13, 19:16   #27
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: Błyszczyk Maybelline- do krakowianek

Silk Glossy, nawet te najciemniejsze, dają bardzo delikatny, transparentny kolor na ustach. Ja mam odcień 340, w opakowaniu bardzo ciemny, po nałożeniu jest tylko delikatnie widoczny.

Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-13, 19:19   #28
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Re: Błyszczyk Maybelline- do krakowianek

Aga napisał(a):
> o kruca fuks ale sie dyskusja rozwinęła hehe Agoosia wiec tak sie skłaniam po Twoich podsumowianiach do Air Wear l'oreala, podoba mi sie też NAtural Fit Astora ale z tego co pamietam to on jest chyba mało kryjący(?) chyba że myle go z jakimś innym a ja jednak potrzebuje ukryć co nie co Kurcze ten mus Maybelinna daje śliczną cere z tego co widziałam u koleżanki i tak sie na niego napaliłam a tu taka lipa eh..a jest jeszcze Colour Adapt MAx Factora podobno też całkiem fajny ale dziewczyny porównują go do True Match L'oreala wiec pewnie tez będzie podkreslał te nieszczesne skórki Już sama nie wiem.. niby skóre mam mieszaną i wyskakują mi czasem jakieś niespodzianki i boje sie kupić podkład do cery suchej bo takiej to na pewno nie mam i pewnie dostałabym wysyp pryszczy, no nic pewnie sie w koncu na jakiś zdecyduje bo poprzedni mam na wykończeniu a tak a propo może któraś z was ma błyszczyk Silk Glossa Max Factora interesuje mnie jakiś z tych ciemniejszych odcieni i ie tak zastanawiam czy dają one mocny kolor czy raczej delikatnie barwią? Bo w opakowaniu wygląd mają dość intensywny..I oczywiście błyszczyk Maybelinna też mam na oku co najmiej 3 odcienie i chyba bede musiała obrabować bank. No to tyle, za uwagę dziekuje maniaczka zakupów kosmetyków kolorowych, zwłaszcza błyszczyków i innych zresztą też Pozdrawiam

Jeśli chodzi o błyszczyki, to już pół roku męczę się z "Shine extreme" Astora i wypadałoby coś zmienić na tej płaszczyźnie

Co do podkładów - też nie mam suchej skóry... Natural Fit wydaje mi się sympatyczny, ale jest do suchej skóry (nie wiem czy z przeznaczenia i napisów, ale po opiniach na pewno) Do suchej (i łuszczączej się) jest Hypersmooth Max Factora, ale odpada, bo nie mamy suchej
Ja myślę o Natural Sensation Rimmela - podobno zostawia śliczne aksamitne wykończenie, jest pudrowy.
A być może skuszę się na droższy - Facefinity podobno nie wysusza.
A tu masz linka do Maybellina, widziałaś ten wątek?
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1105285785
Może coś z tym pillingiem...?
Yhh ciężka noc przede mną jutro będę polować między Szewską a Długą, pojechałąbym też do Sephory np w Plazie, ale boje się, że tam przepadnę
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-13, 19:22   #29
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Re: Błyszczyk Maybelline- do krakowianek

byłam wczoraj w sephorze w plazie i m1. nie wiem co sie dzieje ale połki z kosmetykami typu maybelline i max factor sa prawie puste!!
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-13, 19:27   #30
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Re: Błyszczyk Maybelline- do krakowianek

Anahstasia napisał(a):
> Air Wear niestety już wycofano dobre kilka miesięcy temu, tak więc już go na pewno nie znajdziesz
>
>

http://www.mojekosmetyki.pl/ tutaj można go dostać, ale widze tylko 1 kolor !!!! A na stronie Loreala, zdaje się, w ogóle go już nie ma

A Ty o Revlonie-colorstay coś pisałaś? bo już się pogubiłam A cenowo jest akurat w mojej górnej granicy akceptacji
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:40.