Flos-Lek,White&Beauty Krem punktowy wybielający przebarwienia. Ktoś używał? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-27, 19:28   #1
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI

Flos-Lek,White&Beauty Krem punktowy wybielający przebarwienia. Ktoś używał?


Witam

Chcialam sie Was spytac czy ktoras z Was uzywala tego kremu na przebarwienia flos-leku? Bo mam nie raz plamki po syfkach i moze on by mi pomogl tutaj macie wiecej informacji: http://www.floslek.com.pl/produkty/wbkp.html pozdrawiam i licze na odpowiedzi
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 19:49   #2
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Flos-Lek,White&Beauty Krem punktowy wybielający przebarwienia. Ktoś używał?

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10243 To chyba ten sam
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 22:18   #3
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Flos-Lek,White&Beauty Krem punktowy wybielający przebarwienia. Ktoś używał?

Hej Dziewczyny! Używałam kremu Flosleku, choć przyznam, że nie tego "punktowego" ale po prostu "kremu wybielającego" z tej samej serii, na przebarwienia typu "posłonecznego" - nie zaszkodził, ale też wiele nie pomógł Ale może ten punktowy jest mocniejszy, albo ja za szybko zrezygnowałam
N4TI, wydaje mi się, że jeżeli chodzi Ci o plamki "posyfkowe", to w ogóle nie tędy droga. Kremy wybielające, takie jak np. Floslek White & Beauty, raczej są przeznaczone do zwalczania przebarwień powodowanych nierówną pigmentacją skóry (barwnik, melanina). A plamy po wypryskach nie mają takiego pochodzenia, to są zasinienia będące pozostałoscią po stanie zapalnym. No więc takie plamki zaatakowałabym jakimś "złuszczaczem", czyli czymś z kwasami AHA, BHA, albo kwasem kojowym - gdzieś tu się pojawił wątek o kwasie kojowym na przebarwienia. Oczywiście, niektóre preparaty "wybielające" też są oparte na kwasach, ale Floslek akurat nie. W tej serii jest natomiast tonik z kwasami AHA, małe stężenie, ale myślę, że na początek nie zaszkodzi, poza tym tonik cudnie pachnie i jest bardzo miłym "odświeżaczem".
Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 22:26   #4
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Flos-Lek,White&Beauty Krem punktowy wybielający przebarwienia. Ktoś używał?

Cytat:
Napisane przez Erato
Hej Dziewczyny! Używałam kremu Flosleku, choć przyznam, że nie tego "punktowego" ale po prostu "kremu wybielającego" z tej samej serii, na przebarwienia typu "posłonecznego" - nie zaszkodził, ale też wiele nie pomógł Ale może ten punktowy jest mocniejszy, albo ja za szybko zrezygnowałam
N4TI, wydaje mi się, że jeżeli chodzi Ci o plamki "posyfkowe", to w ogóle nie tędy droga. Kremy wybielające, takie jak np. Floslek White & Beauty, raczej są przeznaczone do zwalczania przebarwień powodowanych nierówną pigmentacją skóry (barwnik, melanina). A plamy po wypryskach nie mają takiego pochodzenia, to są zasinienia będące pozostałoscią po stanie zapalnym. No więc takie plamki zaatakowałabym jakimś "złuszczaczem", czyli czymś z kwasami AHA, BHA, albo kwasem kojowym - gdzieś tu się pojawił wątek o kwasie kojowym na przebarwienia. Oczywiście, niektóre preparaty "wybielające" też są oparte na kwasach, ale Floslek akurat nie. W tej serii jest natomiast tonik z kwasami AHA, małe stężenie, ale myślę, że na początek nie zaszkodzi, poza tym tonik cudnie pachnie i jest bardzo miłym "odświeżaczem".
Kremu też używałam, ale szybko dałam sobie spokój, bo strasznie mnie zapychał, jak nic wcześniej Odradzam go jakby co
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 07:52   #5
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Flos-Lek,White&Beauty Krem punktowy wybielający przebarwienia. Ktoś używał?

dzieki za odpowiedzi;*
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.