yves-rocher.dobre kosmetyki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-16, 15:52   #1
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664

yves-rocher.dobre kosmetyki?


to znów ja,zaczynam kolejny wątek mam nadzieje,że na dzis dzien ostatni.Zazwyczaj nie wchodziłam do sklepu yves-rocher,gdyż ot po prostu nie i koniec.
Weszłam i byłam porazona miłą atmosfera w sklepie,pracownice osaczyły mnie ale nie nachalnie broń
Boże,pytały czego potrzebuje co mnie może interesować.I zastanawiam się czy nie kupuic sobie jutro kosmetyków do twarzy http://www.yves-rocher.com.pl/index.php?k=190,do demakijażu,zastanawiam sie czy dobre sa kosmetyki tejże firmy,dodam ze bedzie od jutra promocja wszystko 50 %tansze a więc mleczko do demakijażu bedzie po 9 zł.Oplaca sie ale czy warto?
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 16:05   #2
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: yves-rocher.dobre kosmetyki?

Nie wiem o które mleczko dokładnie Ci chodzi, ale z podanej przez Ciebie strony wynika, że mleczko ma być z serii Pure Calmille, a z tej serii są dwa mleczka http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10056 i (co prawda z tonikiem, ale też mleczko) http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6393
Masz tu trochę opinii, więc myślę, że coś Ci pomogę. Ja
sama żadnego z nich nie uzywalam, więc o nich się nie wypowiem, ale ogólnie lubię firmę Yves Rocher i często u nich kupuję różniaste kosmetyki. W związku z tym mam pytanie czy to -50% jest tylko jutro? i czy na wszystkie kosmetyki czy na wybrane?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 16:08   #3
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: yves-rocher.dobre kosmetyki?

Ogólnie rzecz biorąc, Yves Rocher uznawany jest za dobrą markę. Wiadomo, że nie wszystkie kosmetyki to jakieś cudo, ale trzymają poziom. A seria rumiankowa jest przyjemna, zwłaszcza żel do twarzy

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ds=yves+rocher
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 16:20   #4
Teri
Raczkowanie
 
Avatar Teri
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 216
Re: yves-rocher.dobre kosmetyki?

Wlasnie kupilam te kosmetyki i nie mialam czasu ich wyprobowac - jesli chcesz dzisiaj moge je wyprobowac. Efektow dlugodystansowych oczywiscie nie poznamy, ale te dorazne - owszem
Z tej serii mialam ten pomaranczowy krem do twarzy - bardzo mi pasowal - wiec dlatego kupilam ten tonik, zel do mycia twarzy i demakijaz.

Zgadzam sie co do Twojej opinii o dziewczynach z YR. Czlowiek czuje sie taki dopieszczony (oczywiscie potem - oczarowana - kupuje duzo wiecej niz zamierzalam wchodzac do sklepu . Do tego te ladne opakowania i kosmetyki - zwykle pachna bardzo ladnie - generalnie uzywanie ich jest przyjemnoscia. Ale oczywiscie nie tylko przyjemnosc chodzi. Osobiscie uwazam, ze ich jakosc - w sensie dzialania - miesci sie na poziomie kremow ze sredniej polki - przynajmniej ja tych uzywam i nie czuje zadnej roznicy, tak wiec ceny sa nieco wygorowane w stosunku do jakosci, ale kupowane w promocjach, gdy owe ceny zrownuja sie z srednia polka - czemu nie? Od kilku lat jako kremu na dzien zwykle uzywam YR wlasnie (glownie bio specyfik zielony) - dobrze sie wchlaniaja, nadaja sie pod makijaz - niestety nie maja filtorw, ale ja lubie zyc niebezpiecznie . Na noc jakos sobie nic nie dobralam, bo albo za lekkie, albo za drogie
__________________
Normal is not something to aspire to, it's something to get away from. Jodie Foster
One should always keep an open mind, but not so open that one's brains fall out. Bertrand Russell

Teri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 16:28   #5
KOKAINA
Zadomowienie
 
Avatar KOKAINA
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 914
Re: yves-rocher.dobre kosmetyki?

Oj dziewczyny, ostrzegam was tylko co do zapachów z tej firmy...nigdy ale to nigdy w życiu nie kupujcie perfum tej marki.Zapach przekoszmarny, cuchną jak mydło. Nieopłaca sie wykładać kasy. A co do innych kosmetyków, to są względnie dobre, takie strasznie delikatne. Pozdrawiam
__________________
'You tell me we can start the rain.
You tell me that we all can change
You tell me we can find something to wash the tears away.'
KOKAINA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 16:33   #6
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: yves-rocher.dobre kosmetyki?

KOKAINA napisał(a):
> Oj dziewczyny, ostrzegam was tylko co do zapachów z tej firmy...nigdy ale to nigdy w życiu nie kupujcie perfum tej marki.Zapach przekoszmarny, cuchną jak mydło. Nieopłaca sie wykładać kasy. A co do innych kosmetyków, to są względnie dobre, takie strasznie delikatne. Pozdrawiam
A ja kupuję ich perfumy i nie narzekam. Na mnie pachną ładnie i dosyć trwale, a przy tym nie są drogie. Ja polecam.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 16:36   #7
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: yves-rocher.dobre kosmetyki?

nie zgadzam się z Tobą ,Kokaina.Miałam dwa zapachy YR: Shafali oraz Ming Shu.Nie zauważyłam,by śmierdziały
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-03-16, 16:45   #8
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: yves-rocher.dobre kosmetyki?

Ja lubię YR głównie za tą bliskośc z natura- nie wiiadomo na ile to prawda Ale jednak na mnie to działa Uwilebiam tez serie w pudełeczkach z listkami Miałam już kilk aróżniastych ich produktó:
1. Własnie tonik z serii, którą chciałaś kupić- jest bardzo ok, jak dl amnie, przyjemnie pachnie, wydajny, radzi sobie z każdym makijazem.
2.Inny do demakijazyżel- beznadziejny-nic a nic nie zmywał
3.Cień do powiek- OK- długo się trzyma, nie osypuje, trochę twardy,a le dobrym aplikatorem łatwo się nakłada
4.Krem matujący- bardzo dobry, lekki, w sam raz na wiosnę i lato
5.2 wody perfumowane- nie jest to to samo co prawdziwe perfumy, ale sa też dużo tańsze, przyjemne np dla mnie do skozły
6.żel pod prosysznic-bardzo dobry-ładni epachnie, ma odpowiednią konsystencję, nie wysusza skóry
7.ostatni zakup- rewelacyjny korektor- cudownie maskuje WSZYSTKO i ładnie pachnie!
Jeszcze było dużo produktów, lakiery, kremy, podkłady- kupowane przez moją mame i sisostrę.
Moim zdaniem to dobra firma, jak każda, nie wsyztskie serie ma idelane, no i nie kazdy kosmetyk pasuje każdemu
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 16:45   #9
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Re: yves-rocher.dobre kosmetyki?

a ja uwielbiam ich zapachy, a najbardziej te serie owocowe mam wodę brzoskwiniową i malinową geniuszem jest ten kto to wymyślił, pachną jak prawdziwe owoce i trzymają się cały dzień
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 17:03   #10
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: yves-rocher.dobre kosmetyki?

ja też uwielbiam zapachy YR
Moje ukochane to: Ode la amour i Nature Millenaire ooo i jeszcze neonatura cocoon - tylko ta cena ;(
Lubię Yrie i Neblinę
Mają bardzo zróznicowane zapachy, każdy znajdzie coś dla siebie i nie uważam, żeby śmierdziały, tym bardziej, że ja mam z tym problem, bo na moje skórze bardzo dużo zapachów zamienia się w mydło i to tych wysokopółkowych np. Organza, Amarige, 5tv Avenue czy Splendor
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 17:29   #11
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Re: yves-rocher.dobre kosmetyki?

Ja nie moge sie oprzec YR z powodu cudnych opakowan i samego sklepu, zawsze tam cos kupie, mimo iz uwazam te kosmetyki za srednie i dla mojej cery (dramatycznie tlustej) nie ma tam w sumie rzadnego naprawde dobrego produktu wszystkie ich kosmetyki sa bardzo delikatne, wiec dla wrazliwych i bezproblemowych cer napewno sie nadaja.
Polecam
- krem matujacy T-zone Bio-Specyfik (jedyny na rynku, a wyprobowalam wszystko, ktory NAPRAWDE matuje, ale nie ma szans na posmarowaną nim twarz nalozyc juz zadnego kosmetyku kolorowego)
- rumiankowy plyn do demakijazu oczu
- perfumy (ja uwielbiam nature )

Nie polecam
- maseczek, zwlaszcza oczyszczajacych ( ananasowa i tzw "maseczka sauna" to najgorsze maseczki jakie kiedykolwiek mialam!!! i nawilzajaca tez do kitu;(
- kremu na rozstepy - bo nie dziala
- toniku do cer problemowych z olejkami eterycznymi ( mialam po nim straszy wysyp, choc nie wykluczone, ze jestem uczulona na olejki...)

- jesli chodzi o kosmetyki kolorowe to trudno mi cos stwierdzic, bo NIESTETY KOLORY podkladow, korektorow i pudrow maja baaaaaaaaaaaardzo skromna palete(( i najjasniejsze z nich sa dla mnie za ciemne nawet po 2 tyg wczasach w tropikach
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-16, 18:15   #12
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Re: yves-rocher.dobre kosmetyki?

[b] Aga !! Ale nr ja mialam tylko 2 zapachy i zgadnij jakie -takie same jak ty!! I cudnie pachnialy!! Ming Shu-to moj ulubiony!!!
pozdrawiam
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 18:38   #13
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: yves-rocher.dobre kosmetyki?

monik@ super są ,prawda?Zwłaszcza Ming Shu
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 18:40   #14
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Re: yves-rocher.dobre kosmetyki?

Teri napisał(a):
> Wlasnie kupilam te kosmetyki i nie mialam czasu ich wyprobowac - jesli chcesz dzisiaj moge je wyprobowac. Efektow dlugodystansowych oczywiscie nie poznamy, ale te dorazne - owszem
byłabym bardzo wdzięczna!!jakie wrażenia?
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 18:47   #15
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Re: yves-rocher.dobre kosmetyki?

no więc kupuje i chodzi mi tu o serię rumiankową!jejku a teraz to wszysko 50%tańsze...!
ale dokładnie to co polecacie tonik i mleczko?
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 18:52   #16
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: yves-rocher.dobre kosmetyki?

nimfetka napisał(a):
jejku a teraz to wszysko 50%tańsze...!
no wlaśnie, jak to w końcu jest - wszystko jest jutro tańsze o 50% ??? i tylko jutro??? proszę, zdradź tą tajemnicę
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 18:52   #17
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: yves-rocher.dobre kosmetyki?

nimfetko Ja miałam z serii Pure Camille mleczko+ tonik czyli 2w1 Dobre
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 18:57   #18
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Re: yves-rocher.dobre kosmetyki?

MagJa napisał(a):
> nimfetka napisał(a):
> jejku a teraz to wszysko 50%tańsze...!
> no wlaśnie, jak to w końcu jest - wszystko jest jutro tańsze o 50% ??? i tylko jutro??? proszę, zdradź tą tajemnicę
Kochana już piszę,z tego co pamietam promocja ta bedzie trwała 3 lub 4 dni!
dostałam dodatkowo karte stałego klienta dzięki której kupię balsam do ciała za 14 a nie za 28 zł,taka własnie promocja jest dla posiadaczek tej karty,dla innych 50 %wszystko tańsze a wyrobienie karty było ot tak,żeby zachęcić do zakupu,wtedy cały rok troszke taniej,fajna sprawa!
i tu następne pytanie ostatnio balsam miałam z nivea sprawdził się i nie wiem czy ryzykowac i kupić ten z yves rocher
pozdrawiam dziewczyny!
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 18:58   #19
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Re: yves-rocher.dobre kosmetyki?

Aga BJ napisał(a):
> nimfetko Ja miałam z serii Pure Camille mleczko+ tonik czyli 2w1 Dobre

Witaj Aguś,heh uwielbiam kupowac kosmetyki,i jutro napewno zakupie ten kosmetyk bo nie mam nic do zmywania makijażu !
pozdrawiam!
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-16, 19:01   #20
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Re: yves-rocher.dobre kosmetyki?

[b] Nio takie tajemnicze i opakowanie tez jest fajne !
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 19:03   #21
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Re: yves-rocher.dobre kosmetyki?

Teri napisał(a):
> Zgadzam sie co do Twojej opinii o dziewczynach z YR. Czlowiek czuje sie taki dopieszczony (oczywiscie potem - oczarowana - kupuje duzo wiecej niz zamierzalam wchodzac do sklepu

A ja jakoś nie lubię pań z YR. Są natrętne, ledwie wejdę do sklepu, lustrują mnie od stóp do głowy :P A może jestem przewrażliwiona i oczywiście zaraz podchodzą, nie dadzą się człowiekowi rozejrzeć w spokoju. Poza tym mam wrażenie, że próbują wcisnąć najwięcej ile się da- to jest logiczne, ale mi się nie podoba. I im więcej kupujesz, tym są milsze i bardziej się podlizują. Ale to takie luźne spostrzeżenia
Kosmetyki tej firmy są niezłe, choć nie wszystkie zasługują na swoją cenę, np kolorówka. Bardzo lubię lawendowy krem do stóp. Niezły jest żel do mycia twarzy Pure Camomille. Jest sporo rzeczy, na które ostrzę sobie ząbki ale zwykle kończy się na ich tańszym odpowiedniku innej firmy. Ogólnie- jakość bardzo przyzwoita, ładne opakowania (to też się liczy ), gadżety typu kuleczki do kąpieli, promocje- to wszystko przyciąga Wolałabym tylko żeby sklepy miały większą powierzchnię( = więcej luzu i mniej sprzedawczyń na metr kwadratowy )
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 19:03   #22
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Re: yves-rocher.dobre kosmetyki?

monik@ napisał(a):
> [b] Nio takie tajemnicze i opakowanie tez jest fajne !
ale co monik@ ma takie opakowanie?to mleczko z tonikiem bo już nie wiem
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 19:04   #23
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: yves-rocher.dobre kosmetyki?

nimfetka napisał(a):
> MagJa napisał(a):
> > nimfetka napisał(a):
> > jejku a teraz to wszysko 50%tańsze...!
> > no wlaśnie, jak to w końcu jest - wszystko jest jutro tańsze o 50% ??? i tylko jutro??? proszę, zdradź tą tajemnicę
> Kochana już piszę,z tego co pamietam promocja ta bedzie trwała 3 lub 4 dni!
Dobrze wiedzieć. W takim razie jutro wpadnę do jakiegoś Yvesa i się pozastanawiam co mogłabym chcieć

> dostałam dodatkowo karte stałego klienta dzięki której kupię balsam do ciała za 14 a nie za 28 zł,taka własnie promocja jest dla posiadaczek tej karty,dla innych 50 %wszystko tańsze a wyrobienie karty było ot tak,żeby zachęcić do zakupu,wtedy cały rok troszke taniej,fajna sprawa!
Ano fajna. Ale uważaj, bo to wciąga Mało kto nie ulega pokusie, żeby jeszcze czegoś nie dokupić do pełnej wielokrotności 25zł, do kolejnej pieczątki. Zresztą Ci spryciarze po to chyba tylko wymyślili kulki i pastylki do kąpieli.

> i tu następne pytanie ostatnio balsam miałam z nivea sprawdził się i nie wiem czy ryzykowac i kupić ten z yves rocher
Akurat i tego balsamu nie używałam, więc i tu Ci nie pomogę. Mnie odrzuca zapach wydobywający się z butelki, choć nie przeczę, że na ciele może być inny. Zresztą zapach to kwestia gustu, a o ile się nie mylę sam balsam jest w KWC i ma dość dobre opinie.

> pozdrawiam dziewczyny!
ja również
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 19:09   #24
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Re: yves-rocher.dobre kosmetyki?

[b] Ups opakowanie Ming Shu - perfum- bo ja do AgiBj a tu mi cos nie w ta linijke weszlo - sorki
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 19:10   #25
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: yves-rocher.dobre kosmetyki?

jest niezły-nie podrażnił moich wrażliwych oczu
nimfetka napisał(a):

>
> Witaj Aguś,heh uwielbiam kupowac kosmetyki,i jutro napewno zakupie ten kosmetyk bo nie mam nic do zmywania makijażu !
> pozdrawiam!
Ja zaś jutro też powinnam dostać kilka kosmetyków.Już się uśmiecham na samą myśl o tym i zacieram ręce
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 19:26   #26
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Re: yves-rocher.dobre kosmetyki?

heh,nic się nie stało,pozdróffki!
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 19:30   #27
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Re: yves-rocher.dobre kosmetyki?

MagJa napisał(a):
> nimfetka napisał(a):
> > MagJa napisał(a):
> Dobrze wiedzieć. W takim razie jutro wpadnę do jakiegoś Yvesa i się pozastanawiam co mogłabym chcieć
>

> Ano fajna. Ale uważaj, bo to wciąga Mało kto nie ulega pokusie, żeby jeszcze czegoś nie dokupić do pełnej wielokrotności 25zł, do kolejnej pieczątki. Zresztą Ci spryciarze po to chyba tylko wymyślili kulki i pastylki do kąpieli.
no napewno wciąga.... ale Nimfetka ma silną wole ech..ale czy do kosmetyków??
>
> > i tu następne pytanie ostatnio balsam miałam z nivea sprawdził się i nie wiem czy ryzykowac i kupić ten z yves rocher
> Akurat i tego balsamu nie używałam, więc i tu Ci nie pomogę. Mnie odrzuca zapach wydobywający się z butelki, choć nie przeczę, że na ciele może być inny. Zresztą zapach to kwestia gustu, a o ile się nie mylę sam balsam jest w KWC i ma dość dobre opinie.
no to się szykuje pogrom w yves rocher i w moim portfelu
>
> > pozdrawiam dziewczyny!
> ja również
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 19:57   #28
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Re: yves-rocher.dobre kosmetyki?

Kiedy jeszcze uzywalam do buzi kosmetykow nieaptecznych - lubowalam sie w serii Pure Camille i Bio Specific Re-hydratation (ta niebieska). Z tej pierwszej z czystym sumieniem moge polecic mleczko, tonik, mleczko + tonik, pianke do mycia twarzy, z drugiej - zel myjacy. Z Yves Rocher mialam wlasciwie caly arsenal kosmetykow- zapachy, szampony, wiele kosmetykow z serii owocowych, maseczki, kremy do rak z arnika, z serii Luminelle blyszczyki, roze i kredki do oczu (odradzam tusze YR, sa straszne), z kosmetykow pod prysznic to zel bzowy (pachnie oblednie), zestaw z zielona herbata i ten zupelnie obledny balsam - Yves Rocher, Bio Spécific Nutrition, Nutri-Total (Balsam odżywczy do ciala 3w1) (sprawdz w KWC).

Ogolnie uwazam kosmetyki z Yves Rocher za warte swojej ceny, majatek wydaje na te do ciala (kapielowo - owocowe).
Ps. Panie w sklepach mi nie przeszkadzaja, byc moze dlatego,ze na wstepie robie grozna mine i nie podchodza
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 20:03   #29
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Re: yves-rocher.dobre kosmetyki?

obłędne balsamy heh powiedz Kochana co to znaczy?obłedne-wspaniałe ten zapach....?
czy obłedne i beznadziejne?
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 20:20   #30
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Re: yves-rocher.dobre kosmetyki?

No ten balsam jestm obledny in plus. Wole wprawdzie kosmetyki bardziej plynne, ale.. ma swietny zapach, dobrze sir rozsmarowuje i wchlania i swietnie nawilza i odzywia. Nie wiem jak inne balsamy z YR (owockowe sa ok, bez ekscesow), ale ten to byl dla mnie mega odkryciem.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:01.