Moje paznokcie bez żelu. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-03, 21:04   #1
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255

Moje paznokcie bez żelu.


Wczoraj zdjęłam żele, bo mi się znudziły i postanowiłam zadbać o własne paznokcie. Wrzucam zdjęcia, wzorem dziewczyn, aby pokazać, że nie zawsze zdjęcie żelu kończy się źle. Na paznokciach mam już foundation II i IT II, więc takie błyszczące, ale co warto zobaczyć, to widać ;-)

Edytowane przez hihi
Czas edycji: 2006-03-03 o 21:29
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 21:10   #2
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Moje paznokcie bez żelu.

Brawo !! Chlubna inicjatywa a i pazurki piękne!!! Też mnie ostatnio wzięło na odmianę i chodziłam 3 dni bez paznokci.... Po czym stwierdziłam ,że mam 2 ważne imprezy i nie moge się kompromitować swoimi własnymi
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 21:22   #3
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moje paznokcie bez żelu.

Paula, w ogóle to muszę Ci podziękować mocno strasznie i jakbym wiedziała jak, to bym Cię podotykała za to aż, bo to Ty namówiłaś mnie na żel. Po poprzedniej porażce z akrylem płytka paznokcia, którą zasadniczo mam dość długą, cofnęła mi się jakąś 1/3 i byłam bliska załamania, więc za Twoją radą, nie mając nic do stracenia, wzięłam ten żel nałożyłam i... okazało się, że to był naprawdę dobry pomysł, bo paznokcie odrosły i wyglądają całkiem nieźle, choć nie tak, jakbym chciała, żeby wyglądały...
A co do paznokci, to chyba się nimi nie kompromituję co? Bo jak mnie najdzie, to znowu odwiedzę Panią Gosię i znowu się zażeluję. Narazie mam nadzieję, że własne mi odrosną...
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 22:23   #4
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Moje paznokcie bez żelu.

OOOOOOOOO to ogromnie mi miło ,że się przysłużyłam do poprawy stanu pazurków i propagowania żeliku
Poza tym naprawdę pazokcie masz piękne!!! Taka płytka to marzenie!! A jak ją odpowiednio dopieścisz to z pewnością będzie wygladała idealnie!

PS. a dotykać można to "drzewko" pod awatarkami Tez przyjemne zajęcie
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 15:59   #5
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Moje paznokcie bez żelu.

Witam ,
Hihi, mam do Ciebie pytanko, jak to Ci się cofnęła płytka po akrylu?! To znaczy, że Ci się skróciła czy wydłużyła? Słyszałam, że tipsy mogą trochę ukształtować płytkę, czyli wyszczuplić i nawet wydłużyć.
Mam pytanie do zwłaszcza do profesjonalistek- czy tipsy naprawdę zmnieniają kształt paznokcia. Sorki za głupe pytanie, będę wdzięczna za odpowiedź.Pozdrawiam
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 16:11   #6
villemcia
Wtajemniczenie
 
Avatar villemcia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: WAWA
Wiadomości: 2 106
GG do villemcia
Dot.: Moje paznokcie bez żelu.

zmieniaja..przy dluzszym noszeniu koryguja ksztalt paznokcia..ja wczesniej mialam straszne lopatki- dzieki tipsom plytka mi sie zwezila..

zreszta u mojej mamy zauwazylam to samo..koryguja plytke
__________________
stylizacja pazurków to moja pasja
villemcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 16:22   #7
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Moje paznokcie bez żelu.

Dzieki Villemcia
Ja właśie zdjęłam akryle, popsztykałam sie z moją stylistą, która jest jednocześnie bliską mi osobą. Przykra sprawa, z tego wszystkiego wczoraj skróciłam pazury, a dzisiaj wymoczę w acetonie. Trochę mi szkoda, bo tipsiory miałam super.
A czy ma znaczenie na kształt pazura to, czy nakładamy akryl czy żel?
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-10, 16:23   #8
villemcia
Wtajemniczenie
 
Avatar villemcia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: WAWA
Wiadomości: 2 106
GG do villemcia
Dot.: Moje paznokcie bez żelu.

nie.. co najwyze ma znaczenie jak to robimy
__________________
stylizacja pazurków to moja pasja
villemcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 16:44   #9
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Moje paznokcie bez żelu.

Oki, dzięki
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 17:43   #10
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: Moje paznokcie bez żelu.

Mi po długim noszeniu akylu linia usmiechu ta naturalna sie obniżyła a zatem optycznie pazurek się wydłużył
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 18:25   #11
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moje paznokcie bez żelu.

Cytat:
Napisane przez syla-78
Witam ,
Hihi, mam do Ciebie pytanko, jak to Ci się cofnęła płytka po akrylu?! To znaczy, że Ci się skróciła czy wydłużyła? Słyszałam, że tipsy mogą trochę ukształtować płytkę, czyli wyszczuplić i nawet wydłużyć.
Mam pytanie do zwłaszcza do profesjonalistek- czy tipsy naprawdę zmnieniają kształt paznokcia. Sorki za głupe pytanie, będę wdzięczna za odpowiedź.Pozdrawiam
Cofnęła mi się płytka po zrobieniu akrylu u kobiety partaczki! Później się dowiedziałam, że dzieje się tak przy stosowaniu zbyt szerokich tipsów...
Później poszłam zrobić żel do innej kobietki, prawdziwej profesjonalistki, która wiedziała co robi i po 2 miesiącach noszenia żelu paznokcie wróciły do swojego dawnego stanu - linia uśmiechu się obniżyła i płytka paznokcia się wydłużyła. Mam naturalnie wąskie, więc tutaj nie mam zastrzeżeń.
Generalnie, jak ma się zrobione dobrze, to na pewno się wydłuży i ładnie ukształtuje, nie ma innej opcji.
Chyba, że osoba robiąca paznokcie jest amatorem, ale takich się strzeż jak ognia!!!
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-10, 18:45   #12
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Moje paznokcie bez żelu.

Dzięki Butterflynails i Hihi za odpowiedź. Mam swoje długie i dosyć wąskie płytki, miałam akryl parę miesięcy i byłam bardzo zadowolona. Teraz zdjęłam i w sumie trochę żałuję, bo lubię tipsy,a moje wyglądały baardzo naturalnie, a to co mi się w nich najbardziej podobało to to, że lakier się i trzymał aż do zmycia.Coś mi się wydaje,że chyba niedługo znowu sobie nałożę. Moja mama również miała akrylki i po jakimś czasie też zauważyła, że ma węższą płytkę. Hihi, dobrze, że trafiłaś później na profesjonalistkę i doprowadziła Ci pazurki do porządku. Pozdrawiam
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 18:55   #13
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moje paznokcie bez żelu.

Cytat:
Napisane przez syla-78
Dzięki Butterflynails i Hihi za odpowiedź. Mam swoje długie i dosyć wąskie płytki, miałam akryl parę miesięcy i byłam bardzo zadowolona. Teraz zdjęłam i w sumie trochę żałuję, bo lubię tipsy,a moje wyglądały baardzo naturalnie, a to co mi się w nich najbardziej podobało to to, że lakier się i trzymał aż do zmycia.Coś mi się wydaje,że chyba niedługo znowu sobie nałożę. Moja mama również miała akrylki i po jakimś czasie też zauważyła, że ma węższą płytkę. Hihi, dobrze, że trafiłaś później na profesjonalistkę i doprowadziła Ci pazurki do porządku. Pozdrawiam
Mi się znudziły, dlatego zdjęłam. Kiedyś miałam długie i mocne własne paznokcie, więc mam nadzieję, żę zdołam znowu takie wychodować.
Jeśli nie, to wrócę do żelu, bo miałam naprawdę fajne pazury
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 20:24   #14
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Moje paznokcie bez żelu.

Cudo. Az dziw bierze, ze to naturalne pazurki. A powiedz jeszce czy zawsze mialaś taki kształt plytki cyz jakby sie ona wyprofilowala pod wplywem zelu(czy to wogole mozliwe?) Qrcze piszecie, ze tak, ale jak to możliwe?
No i nie wiem d;aczego ale ja sie obawiam, ze moje pazurki po zalozeniu i nastepnie zdjeciu zelu bylyby mieciutkie?
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 21:09   #15
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moje paznokcie bez żelu.

Cytat:
Napisane przez ma.ko
Cudo. Az dziw bierze, ze to naturalne pazurki. A powiedz jeszce czy zawsze mialaś taki kształt plytki cyz jakby sie ona wyprofilowala pod wplywem zelu(czy to wogole mozliwe?) Qrcze piszecie, ze tak, ale jak to możliwe?
No i nie wiem d;aczego ale ja sie obawiam, ze moje pazurki po zalozeniu i nastepnie zdjeciu zelu bylyby mieciutkie?
ma.ko, wklejam zdjęcie moich naturalnych paznokci sprzed pierwszego akrylu. Naturalnie mam dość wąską i długą płytkę, ale jakiś czas temu zaczęły mi się łamać i się osłabyły, więc założyłam ten nieszczęsny akryl, który był prawdziwą porażką. Dla odnowienia i odpoczynku dla pazurków poszłam nałożyć żel, żeby płytka mogła odrosnąć i obecnie mam taką, jaką miałam zawsze, jak widać w pierwszym poście. Tylko pazurki króciutkie, bo chwilę po zdjęciu żelu.
Co do miękkości, to niekoniecznie, bo mi kobietka zostawiła małą warstwę żelu na paznokciach, niewidoczną dla oczu, ale usztywniającą go, póki nie zrośnie, więc jak żel zejdzie, to będziesz miała już swoje, niczym nie zniszczone pazurki.
Ja dodatkowo stosuję Nail Teka i widzę, że niedługo będę się cieszyła takimi pazurami, jak miałam kiedyś!
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 23:30   #16
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Moje paznokcie bez żelu.

Hihi, sliczne masz pazury , mam ten sam kształt płytki ( ale skromna jestem ). Teraz są trochę osłabione po zdjęciu akrylu ( przy samych końcach), ale zainwestuję w Nail Teka i myślę, że będzie dobrze. Na szczęście paznokcie mi rosną szybko i w dwa miesiące powinnam mieć nowiutkie
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 23:38   #17
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moje paznokcie bez żelu.

Cytat:
Napisane przez syla-78
Hihi, sliczne masz pazury , mam ten sam kształt płytki ( ale skromna jestem ). Teraz są trochę osłabione po zdjęciu akrylu ( przy samych końcach), ale zainwestuję w Nail Teka i myślę, że będzie dobrze. Na szczęście paznokcie mi rosną szybko i w dwa miesiące powinnam mieć nowiutkie
Nie ma co chwalić, bo to nie moja zasługa, matka natura takie dała

Myślę, że jak troszkę się o nie zatroszczysz, to będziesz mogła powiedzieć to samo o swoich (boje ode mnie skromność i pokora, co??), bo skoro masz taką płytkę, to dużo nie brakuje.

Będąc mało skromną napiszę, że do tego, aby mieć piękne naturalne paznokcie odpowiednia płytka jest niezbędna - jak ktoś ma szerszą niż dłuższą płytkę, to niewiele może zrobić. A po nałożeniu żelu czy akrylu krótkiej płytki nie będzie tak widać...
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 14:38   #18
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Moje paznokcie bez żelu.

Ja też będąc mało skromna, uważam, że ładna płytka jest najważniejsza. Nie raz u dziewczyn malutkie płyteczki, które chcąc mieć ładne tipsiory musiały nosiś bardzo długie tipsy, żeby jakoś to wyglądało. Ja miałam za opuszek kilka milimetrów i wyglądały na długaśne. Tylko jak płytka ładna to się znowu cholery rozdwajają. Kiedyś miałam swoje twarde a nic z nimi nie robiłam, później coś się schrzaniło i stąd tipsy. Pisałaś, że masz cieniutkę warstwę żelu i używasz Nail teka.Myślisz, że to coś da, nakładanie na niecałkiem "goły" paznokieć?Ja też mam reszki akrylu, mimo moczenia w acetonie. Nie chciałam już ich dalej męczyć i tak zostawiłam.
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 18:16   #19
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moje paznokcie bez żelu.

Cytat:
Napisane przez syla-78
Tylko jak płytka ładna to się znowu cholery rozdwajają. Kiedyś miałam swoje twarde a nic z nimi nie robiłam, później coś się schrzaniło i stąd tipsy. Pisałaś, że masz cieniutkę warstwę żelu i używasz Nail teka.Myślisz, że to coś da, nakładanie na niecałkiem "goły" paznokieć?Ja też mam reszki akrylu, mimo moczenia w acetonie. Nie chciałam już ich dalej męczyć i tak zostawiłam.
No to widzę, że podobnie jak u mnie było - miałam swoje długie i mocne pazury, aż zaczęły się rozdwajać, więc ratowałam się sztucznymi. Teraz już zrasta mi ta cieniutka warstwa żelu, o której pisałam, ale Nail Teka stosowałam od początku, bo przecież pazur odrasta i przy skórkach jest już bez żelu i wymaga ochrony. Teraz mam żel tylko na 1/3 paznokcia mniej więcej, reszta to naturalny, ładny odrośnięty paznokcieć, który codziennie pokrywam warstwą NT.

Mam nadzieję, że wszystko jasne?
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-11, 23:20   #20
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Moje paznokcie bez żelu.

Wszystko jasne Bankowo kupuję Nail Teka, jakieś witaminy i zmywanie w rękawiczkach i powinno byc dobrze.Pozdrawiam
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 17:18   #21
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Moje paznokcie bez żelu.

Hihi, nie masz pojecia, ile ja bym dala za takie piekne paznokcie! Coraz bardziej jestem przekonana do nalozenia zelu, a jeszcze po tym poscie... Bardzo dobrze, ze go zalozylas Cudowne masz pazurki
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 18:31   #22
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Moje paznokcie bez żelu.

A jeśli ja poprosze jakas kobitke, zeby nalozyla mi na pazurki bardzo cieniutka warstwe zelu (zeby mogly urosnac sobie do chcianej przeze mnie dlugości) to zrobi to? Czy jest mozliwe, ze np. zel bedzie odpryskiwal od paznokci tak jak lakier?(bo nie chce przedlkuzac tylko nalozyc wlasnie taka niewidzialna dla oczy warstwe o jakiej pisala hihi). I czy to bedzie kosztowalo tyle co np. wypelnienie? Czy wogole sie oplaca cos takiego robic, bo ja sie wogole niestety na tym nie znam.
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 18:32   #23
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Moje paznokcie bez żelu.

Nie wiem czy sie jasno wyrazilam, ale mysle, ze zrozumiecie o co mi chodzi.
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 18:49   #24
DJ_cZaRnA
Raczkowanie
 
Avatar DJ_cZaRnA
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 286
GG do DJ_cZaRnA
Dot.: Moje paznokcie bez żelu.

Wspaniale. Twoje paznokcie mogą posluzyc za przyklad osobom, ktore same sciagaja zele i narzekają albo osobom, ktore boją sie, ze zel zniszczy ich paznokcie.
DJ_cZaRnA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 19:47   #25
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moje paznokcie bez żelu.

ma.ko, słuchaj, u nas to się normalnie nazywa pokrycie płytki żelem/akrylem i kosztuje około 40-50zł, zależy gdzie. Musisz iść do kobietki i powiedzieć, że chcesz tylko utwardzić paznokcie póki Ci nie odrosną i tyle. Możliwe, że będziesz musiałą dopełnić, ale to już max raz, bo pewnie zdążą same się wyrównać w tym czasie, ja nałożyłam, dopełniłam raz i za miesiąc zdjęłam
Dzięki dziewczyny za pochwały moich paznokci, to tak naprawdę jedna z niewielu części mojego ciała, które mi się naprawdę podobają
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 20:58   #26
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Moje paznokcie bez żelu.

Cytat:
Napisane przez hihi
ma.ko, słuchaj, u nas to się normalnie nazywa pokrycie płytki żelem/akrylem i kosztuje około 40-50zł, zależy gdzie. Musisz iść do kobietki i powiedzieć, że chcesz tylko utwardzić paznokcie póki Ci nie odrosną i tyle. Możliwe, że będziesz musiałą dopełnić, ale to już max raz, bo pewnie zdążą same się wyrównać w tym czasie, ja nałożyłam, dopełniłam raz i za miesiąc zdjęłam
Dzięki dziewczyny za pochwały moich paznokci, to tak naprawdę jedna z niewielu części mojego ciała, które mi się naprawdę podobają
No tak, ale co to znaczy, że będę pózniej musiala jakois scoatgac te "zelki" ktorymi utwardze plytke paznokcia? A nie ma takiej mozliwosci, ze"usune" je z paznokci dopiero gdy odrosna calkowicie moje bez zelu?
Mam nadzieje, ze po tym zabiegu przestana sie rozdwajac, bo na moje paznokcie nie dziala chyba nic.
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 21:33   #27
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moje paznokcie bez żelu.

Cytat:
Napisane przez ma.ko
No tak, ale co to znaczy, że będę pózniej musiala jakois scoatgac te "zelki" ktorymi utwardze plytke paznokcia? A nie ma takiej mozliwosci, ze"usune" je z paznokci dopiero gdy odrosna calkowicie moje bez zelu?
Mam nadzieje, ze po tym zabiegu przestana sie rozdwajac, bo na moje paznokcie nie dziala chyba nic.
Wiesz ma.ko, w sumie to ja miałam pełną warstwę nałożoną, więc musiała być częściowo spiłowana, żeby nie było widać odrostu. Ale skoro Ty będziesz miała cieniutką warstwę, to po dopełnieniu nie powinno być problemu ze spiłowywaniem, taka cieniutka warstwa sama zrośnie, a z nią paznokieć się powinien wyrównać
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 10:15   #28
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Moje paznokcie bez żelu.

Sliczne paznokietki!!!
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 16:55   #29
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moje paznokcie bez żelu.

Cytat:
Napisane przez Blue sky
Sliczne paznokietki!!!
E tam, jeszcze dużo im brakuje (będąc skromną nad wyraz )
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:59.