W jakiej fryzurce będzie mi do twarzy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-05, 17:10   #1
allen15
Rozeznanie
 
Avatar allen15
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: z zachodu Polski :)
Wiadomości: 587

W jakiej fryzurce będzie mi do twarzy?


HejMam do Was prosbę. Zobaczylam ze tyle Wizazankom juz pomoglyscie no to tez poprosze o pomocOtoz chcialam się zapytac czy dobrze mi w grzywce ( tylko patrzcie na nią trochę przychylnym okiem bo na fotce jest krzywo scięta, ale juz jest w porządku ) Grzywkę mam dosc od niedawna i nie wiem czy ładniej mi w grzywce czy bez...a moze ladniej mi bedzie w jakies innej grzywce? Proszę poradzcie...otoz jak myslicie w jakich wlosach bedzie mi bardziej do twarzy ? W dluzszych czy krótszych czy dalej mam je zapuszczac? Dodam ze moje wlosy nie są zbyt podatne na ukladanie...i mam ostatnie pytanie jak je upinac aby robienie fryzurki nie zajmowało duzo czasu i zarazem wygladalo to ladnie i oryginalnie ? ( dodam ze kitka i rozpuszczone wlosy po prostu mi się znudzily...) Z gory dziekuje za odpowiedzi(i nie przestraszcie sie mnie- nikt nie jest idealem) Ps. Mozecie mi krok po kroku wytlumaczyc jak załączyc fotkę??Bo probuje i nic nie wychodzi;(
__________________
Augustow
Wracam za 10 dni juz tesknie
buziaki *
allen15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 20:40   #2
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: W jakiej fryzurce będzie mi do twarzy?

Nie ma zdjec

Edit: Jak chcesz wyslac zdjecia to naciskasz pod okienkiem wiadomosci Zarzadzaj załacznikami, naciskasz wybierz i wybierasz z dysku plik, ktory chcesz nam pokazac, a potem wciskasz zaladuj i wysylasz normalnie wiadomosc
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:36.