TURYSTYKA- kierunek z przyszłością ??? ( sonda ) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: Czy turystyka ( turystyka międzynarodowa ) to kierunek z przyszłością ???
Tak 28 90,32%
Nie 3 9,68%
Głosujący: 31. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-10, 17:13   #1
Roberto83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9
Exclamation

TURYSTYKA- kierunek z przyszłością ??? ( sonda )


Witam! Bardzo proszę o opinię każdej z Was ponieważ podczas podejmowania decyzji będę liczyć się z Waszą opinią z góry dziękuję, to dla mnie bardzo ważne !!!

Zamierzam zacząć studiować turystykę, ponieważ to ciekawy kierunek. Podobno także z przyszłością Co Wy- wizażanki, na ten temat sądzicie ??? Dodam, że turystyka jaką zamierzam studiować jest bardziej skierowana na przedmioty marketingowe niżeli geograficzne ... Czy to dobre połączenie ???

Proszę, oto lista przedmiotów :
  • Prawo w turystyce i rekreacji
  • Ekonomia
  • Podstawy marketingu
  • Socjologia
  • Psychologia
  • Statystyka
  • Rachunkowość
  • Organizacja i zarządzanie
  • Informatyka
  • Podstawy turystyki
  • Ekonomika turystyki i rekreacji
  • Zagospodarowanie w turystyce i rekreacji
  • Finanse przedsiębiorstwa
  • Marketing usług turystycznych i rekreacyjnych
  • Filozofia
  • Język angielski
  • II język obcy (francuski, niemiecki, rosyjski, włoski lub hiszpański)
  • Krajoznawstwo Geografia turystyczna (Polski i świata)
  • Turystyka kwalifikowana
  • Informatyka w turystyce i rekreacji
  • Metody i techniki obsługi ruchu turystycznego
  • Teoria i metodyka rekreacji
  • Ekologia
  • Wychowanie zdrowotne i promocja zdrowia
  • Fizjologia pracy
  • Pedagogika czasu wolnego
  • Historia kultury i sztuki
  • Usprawnienia ruchowe (wf)
  • Praktyka zawodowa
  • Ćwiczenia terenowe
  • Obozy
  • Zajęcia rekreacyjno-sportowe (fakultet)
A oto te które będę mieć na specjalizacji - tusrystyce międzynarodowej, najbardziej interesujące
  • Polityka turystyczna
  • Rynki turystyczne
  • Ekologia człowieka
  • Elementy prawa międzynarodowego
  • Standardy jakości w turystyce i hotelarstwie
  • Rozwój zrównoważony w turystyce
  • Żywienie w turystyce (w kraju i na świecie)
  • Promocja turystyki
  • Marketing międzynarodowy w turystyce
  • Polityka regionalna Unii Europejskiej
  • Zachowanie konsumentów na rynku usług turystycznych
  • Agroturystyka (w kraju i na świecie)
  • Antropologia kulturowa
  • Atrakcje turystyczne świata
  • Turystyka w Unii Europejskiej
  • Międzynarodowe organizacje turystyczne
  • Beskidy jako region turystycznej współpracy Polski, Czech i Słowacji
  • Finansowanie projektów w turystyce i hotelarstwie
  • Etykieta menedżera
  • Negocjacje
  • Przedmiot do wyboru (Turystyka biznesowa; Turystyka przemysłowa)
  • Wprowadzenie na rynek pracy
  • Język angielski specjalizacyjny
  • II język obcy specjalizacyjny (niemiecki, francuski, rosyjski, włoski lub hiszpański)
  • Native speaker ( konwersacja z obcokrajowcem, każdy ma zajecia indywidualne)
  • Seminarium magisterskie
  • Praktyka dyplomowa

Jeszcze raz bardzo proszę o wyrażenie swojego zdania na ten temat ... Pozdrawiam !!!
Roberto83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 17:47   #2
Roberto83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9
Dot.: TURYSTYKA- kierunek z przyszłością ??? ( sonda )

Dziękuję za udział w sondzie, ale bardzo mi zależy na Waszej opinii "słownej". Ta do mnie bardziej dotrze Może jest wśród Was jakaś studentka turystyki, albo któryś ze znajomych studiuje na tym kierunku. Bardzo proszę o każdą informację, jak jest, czy warto, jakie szanse ma się na rynku pracy itp. PROSZĘ !!!!!
Roberto83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 18:01   #3
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: TURYSTYKA- kierunek z przyszłością ??? ( sonda )

Dla mnie to troche glupie myslec czy kierunek jest z przyszloscia czy tez nie chyba wazne zeby studiowac to, czym sie dany czlowiek interesuje, zeby te studia przyniosly chociaz troche radosci. a w rezultacie i tak najwazniejszy bedzie mgr przed nazwiskiem.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 18:18   #4
Roberto83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9
Dot.: TURYSTYKA- kierunek z przyszłością ??? ( sonda )

Po części się z Tobą zgadzam ,ale w dzisiejszych czasach trzeba mysleć również "przyszłościowo" ...
Roberto83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 18:32   #5
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: TURYSTYKA- kierunek z przyszłością ??? ( sonda )

No tak ale wlasciwie na wszystko jest zapotrzebowanie wiadomo ze po takim kierunku masz duze pole do popisu, i tu jest plus tego kierunku
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 20:05   #6
Roberto83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9
Dot.: TURYSTYKA- kierunek z przyszłością ??? ( sonda )

Czy już naprawdę nikt nie ma zdania na ten temat ???
Roberto83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 20:19   #7
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: TURYSTYKA- kierunek z przyszłością ??? ( sonda )

hehe dla mnie ta sonda też jaks dziwna jest :P

Ja poszłam na turystykę, nie dlatego czy jest z przyszłością czy nie. Poprostu od zawsze interesowałam się geografia i podrózami. Studiowanie czegoś ''z przyszłością'' tlko po to aby była praca później dla mnie mija się z celem. Wielu moich znajomych pośzlo właśnie na takie ''przyszłościowe'' kierunki typu: informatyka, marketing itd (które nijak miały się do ich zainteresowań) i porezygnowali po roku, po dwóch...Wg mnie lepiej wybierz studia zgodne ze swoimi predyspozycjami i zainteresowaniami. Mamy tak obszerny rynek, że pole do popisu jest duuuże

odp na pytanie : TAK turystyka to przyszłościowy kierunek
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-10, 20:33   #8
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: TURYSTYKA- kierunek z przyszłością ??? ( sonda )

owszem turystyka to bardzo przyszlosciowy kierunek tyle ze patrzac jaki jest teraz na nia boom - chyba pol mojej klasy wybieralo sie na turystyke (drugie pol na prawo i psychologie) to nie wiem czy nie bedzie niedlugo tak jak z zarzadzaniem i marketingiem -> przesyt na rynku pracy
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 20:45   #9
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: TURYSTYKA- kierunek z przyszłością ??? ( sonda )

Cytat:
Napisane przez lain
owszem turystyka to bardzo przyszlosciowy kierunek tyle ze patrzac jaki jest teraz na nia boom - chyba pol mojej klasy wybieralo sie na turystyke (drugie pol na prawo i psychologie) to nie wiem czy nie bedzie niedlugo tak jak z zarzadzaniem i marketingiem -> przesyt na rynku pracy
zgadzam sie absolutnie wiec juz nie jestem taka pewna czy turystyka jest z przyszłaoscią
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 21:03   #10
Roberto83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9
Dot.: TURYSTYKA- kierunek z przyszłością ??? ( sonda )

up up
Roberto83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 22:44   #11
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: TURYSTYKA- kierunek z przyszłością ??? ( sonda )

Hmmm.. Studiuję turystykę i hotelarstwo. Nie dlatego, że to kierunek przyszłościowy czy nie, po prostu to mnie interesuję. Jeśli będziesz studiowała coś, co tak naprawdę jest dla Ciebie obojętne, to to chyba nie ma sensu, nieważne, czy przyszłościowe czy nie
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-10, 23:19   #12
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: TURYSTYKA- kierunek z przyszłością ??? ( sonda )

z tego co mówi moja siostra, która jest w wieku licealnym, to wszyscy ogromna część jej znajomych obstawia turystykę. więc jak tak dalej pójdzie to będzie tak samo jak z marketingiem i zarządzaniem, psychologami.. bo wielki boom na te kierunki wcale nie ułatwia szukania pracy.
ale nie powinno sie patrzec czy jest przyszlościowy. raczej czy to jest coś co Cię interesuje. na tym moim zdaniem opierają się studia wyższe.
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 23:35   #13
Rosario
Zadomowienie
 
Avatar Rosario
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 716
Dot.: TURYSTYKA- kierunek z przyszłością ??? ( sonda )

Czy turystyka jest zawodem z przyszłoscią?
Kady kto studiuje ma nadzieje,ze jego wzbrany kierunek.
To zawód z przyszoscią
Najważniejsze jest jednak wybrać to co sie lubi.
Co może sprawiać przyjemnośc.Przez te lata nauki
__________________
W życiu nie ma prób, od razu zaczyna się przedstawienie

Marianne Faithfull

Rosario jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 06:36   #14
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: TURYSTYKA- kierunek z przyszłością ??? ( sonda )

Ja się po części zgadzam z Roberto83 z tego względu, że w naszych pięknych czasach nie wszyscy mogą sobie pozwolić na studiowanie czegoś co się lubi... Powiedzmy, że interesuje go turkologia. Jaką szansę ma by dostać pracę w jakimś zawodzie opartym na turkologii ??? Prawie żadną ... To piękne hasła - studiowanie dla przyjemności itd. lecz nie sprawdzają się w życiu w bardzo wielu przypadkach ... Najlepszym rozwiązaniem jest znależc interesujący kierunek z przyszłościa A przecież Roberto83 napisał , że go to interesuje ...

Roberto83 wg mnie przedmioty są bardzo ciekawe - pierwsza grupa przedmiotów wprowadzi Cię w świat turystyki, i da Ci szeroko pojętą wiedzę z zakresu różnych dziedzin, bardzo przydatnych zawsze i wszędzie, nie tylko w turystyce ale i każdej innej. Druga część przedmiotów jest już bardziej związana z turystyką. Są one wg. mnie dobrane idealnie Czytając wykaz przedmiotów na myśl przychodzi mi - zarządanie w turystyce Przedmioty są tak ułożone, że będziesz miał duuużo większą szansę na dobrą pracę niż Ci, co na Tutystyce uczyli się typowo geograficznych przedmiotów jak np. geologia itp.
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 10:35   #15
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: TURYSTYKA- kierunek z przyszłością ??? ( sonda )

Turystyka - kierunek z przyszłością??? Ciężko to obiektywnie ocenić. Ja sama jestem technikiem hotelarstwa, z dosyć dużym jak na mój wiek doświadczeniem zawodowym w branży turystycznej / hotelarskiej / gastronomicznej. Wybrałam taką szkołę średnią kierujac się zainteresowaniami.
Turystyka wg mnie stała się teraz modna, tak jak kiedyś marketing i zarządzanie. Wszyscy szli na takie kierunki studiów, to samo jest teraz z turystyką. Coś na zasadzie "owczego pędu". Na turystyce uczą wszystkiego, począwszy od typowych przedmiotów zawodowych przez ekonomie, rachunkowości i inne. Osoby, które kończą takie kierunki są wyspecjalizowane w pewnym sensie w różnych dziedzinach. Ale wg mnie należy zdać sobie sprawe z tego: ilu specjalistów może być w tej dziedzinie? Ile osób naprawdę podejmnie parcę w branży turystycznej? Co prawda aktualnie w Polsce powstaje coraz więcej sieci hotelowych zagranicznego pochodzenia, jednak tam też może pracować określona ilość ludzi. A przecież nie wszyscy mogą pracować w recepcji. Biura podróży również kwitną, przewodnicy też są potrzebni, ale jednak aby być dobrym przewodnikiem, potrzeba nie tylko odpowiedniej szkoły, ale również długoletniego doświadczenia. W pewnym sensie trzeba mieć to we krwi, być naprawdę zainteresowanym, gdyż wg mnie są rózne formy zainteresowania: 1. No jest to ciekawe, interesują mnie podróże itp
2. Jest to zyciowym motto, oddaje sie temu całe swe serce i duszę.
Musi byc to naprawdę zamiłowaniem, aby osiągnąć sukces i robić to dobrze. A branża ta, wbrew pozorom jest bardzo absorbująca.
Turystyka może i jest przyszłością, ale na jak długo?
Z tego co pamietam z mojego roku z technikum hotelarskiego wyszło 66 osób, z tego 40 osób podjeło studia na kierunkach turystyka i rekreacja. Ja pomimo tego, że mam takie wykształcenie, zdecydowałam się na inny kierunek studiów, który nie ma z turystyką nic w wspólnego. Nie żałuje decyzji. Ale pomimo tego nie miałam problemów z podjeciem pracy w hotelu (recepcja).
Tak naprawdę to chyba nigdy nie można być pewnym, czy ten kierunek, który wybierzemy jest odpowiedni i przyszłościowy. W dzisiejszych czasach to jest poprostu "loteria". Przykro patrzy mi się na ludzi z tytułem mgr inż , który kseruje w punkcie ksero.
__________________
"Szukaj małej różnicy, która uczyni wielką różnicę w Twoim życiu"
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 10:51   #16
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: TURYSTYKA- kierunek z przyszłością ??? ( sonda )

siostra cioteczna studiuję turystyke i rekreację i jak narazie ma ogromne problemy ze znalezieniem miejsca w którym mogłaby odbyć staż nie wiem jak wygląda sytuacja z pracą ale mysle że nie wiele lepiej,a to dlatego że od kilku lat jest popularnym kierunkiem a nasz rodzimy rynek pracy choć idzie do przodu to jednak nie zapewni miejsc pracy dla wiekszości absolwentów choć ci najlepsi napewno znajądą ciekawą i dobrze pracy za granicą
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 11:00   #17
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: TURYSTYKA- kierunek z przyszłością ??? ( sonda )

A mnie wkurza to,że wiele osób decyduje się iść na Turystykę tylko dlatego że myślą że to banalny kierunek który polega na leżeniu w hamaku w jakimś ciepłym kraju Stwarzają tylko konkurencje tym którzy na prawdę interesują się tym kierunkiem.Z tego co wiem,w Łodzi jest 40 miejsc-wychodzi po 7 osób na miejsce
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 13:00   #18
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: TURYSTYKA- kierunek z przyszłością ??? ( sonda )

Cytat:
Napisane przez nati__xxx
A mnie wkurza to,że wiele osób decyduje się iść na Turystykę tylko dlatego że myślą że to banalny kierunek który polega na leżeniu w hamaku w jakimś ciepłym kraju Stwarzają tylko konkurencje tym którzy na prawdę interesują się tym kierunkiem.Z tego co wiem,w Łodzi jest 40 miejsc-wychodzi po 7 osób na miejsce

Z tą Łodzią to również słyszałam. Mam znajomego, który skończył tam turystykę, ale studia licencjackie. Gdy zaczynał, mówił, że nawet się nie spodziewał, że tak wielu chętnych jest na ten kierunek. A do tego tak mało osób skończyło studia razem z nim, wielu zrezygnowało, ponieważ stwierdzili, że turystyka to jednak nie dla nich. Myśleli, że bedzie inaczej Więc naprawdę po co wybieraja się na takie studia, i zabierają miejsca tym, którzy naprawdę są do tego stworzeni.
Mam również kilku znajomych ze szkoły średniej, którzy studiują na prywatnej uczelni w Katowicach. Na roku jest ich ok 90 osób.
__________________
"Szukaj małej różnicy, która uczyni wielką różnicę w Twoim życiu"
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 15:54   #19
sambrija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: woj lubelskie
Wiadomości: 261
Dot.: TURYSTYKA- kierunek z przyszłością ??? ( sonda )

Hej.to fakt mozna powiedziec ze turystyka to kierunek przyszlosciowy,ale bedzie zle jesli zuci sie na niego bardzo wiele osob i sytuacja bedzie podobna jak tu wiele wizazanek mowi z inforamtyka i zarzadzeniam itp itd.jesli chcesz cos studiowac to wybierz to co cie interesuje cio jest bliskie twoim zainteresowaniom,zeby to nie bylo studiowanie bez sensu ot aby tylko..
ja obecnie jestem na II roku turystyki i rekeracji akurat sa to rzeczy ktore lubie ktore mnie interesuja.mialam juz wiele przedmiotow z tych ktore zostaly wymienione przez ciebie,przedmoity sa z roznych dziedzin ekonomia marketing krajoznastwo- bo turystyka laczy w sobie wiele dziedzin. to ciekawy kierunek.(jesli masz jakies pytania-postaram sie na nie odpowiedziec odezwij sie na pw)
sambrija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-11, 18:46   #20
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: TURYSTYKA- kierunek z przyszłością ??? ( sonda )

czy to wazne czy to ma przyszlosc? teraz po prawie mozna sprzedawac pietruszke

wazne by bylo wyższe wyksztalcenie i tyle no ajelsi studia to dodatkowo przyjemnosc to jeszcze lepiej.

za 10 lat bedzie na rynku wiecej ludzi po turystyce a zapotrzebowanie na nich juz nie ebdzie ,podobnie jak 10 lat temu wszyscy szli na marketing ilu z nich obecnie pracuje w zawodzie ,ilu z nich wogole pracuje?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 19:29   #21
kleo14
Zakorzenienie
 
Avatar kleo14
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7 150
Dot.: TURYSTYKA- kierunek z przyszłością ??? ( sonda )

hmm jeszcze nie wybieram się na studia ale za to do liceum (za rok). juz myśle o tym, do jakiej klasy chciałabym się dostać i szczerze mówiąc klasa turystyczna przypadła mi do gustu. nauka w tym kierunku wydaje mi się interesująca
kleo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 11:46   #22
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: TURYSTYKA- kierunek z przyszłością ??? ( sonda )

Skończyłam turystyke i uwierz mi TO NIE JEST KIERUNEK Z PRZYSZLOŚCIA
__________________
Żadna miłość, przyjaźń, szacunek nie jednoczy tak jak wspólna nienawiść do czegos.
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 17:25   #23
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Cool Dot.: TURYSTYKA- kierunek z przyszłością ??? ( sonda )

Uwazam ze watro studiowac turystyke. To kierunek z przyszloscia i do tego ciekawy Sama moze wybiore turystyke albo geografie, ale jako 2 kierunek (jako 1 bedzie chemia lub farmacja)
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 18:45   #24
kamuha
Zakorzenienie
 
Avatar kamuha
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 29 164
GG do kamuha
Dot.: TURYSTYKA- kierunek z przyszłością ??? ( sonda )

Po przedstawionej liście przedmiotów stwierdzam, że kierunek jest na pewno bardzo ciekawy. Czy z przyszłością?? To pytanie można zadać odnośnie każdego innego kierunku. To czy osiągnie się obrany cel w dużej mierze zależy od nas samych. Na rynku pracy na pewno najbardziej liczą się najlepsi lub Ci którzy maja jakiś super atut (np. znajomość oryginalnego języka obcego-nie tylko angielski lub drugi fakultet). Jeżeli czujesz, że owa turystyka jest tym co Cię naprawdę interesuję i tym co chcesz robić w przyszłości-studiuj. Staraj się o dobre wyniki lub o coś czego nie posiadają inni ( )a na pewno w przyszłości sobie poradzisz. Nie ma się co martwić na zapas Powodzenia
kamuha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 20:45   #25
lala77
Raczkowanie
 
Avatar lala77
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 276
GG do lala77
Dot.: TURYSTYKA- kierunek z przyszłością ??? ( sonda )

Hej
Ja studiuję turystyke i rekreację i muszę powierdziec że jest to bardzo ciekawy kierunek z ciekawymi zajeciami osobiście sama nie wiem dlaczego sie zdecydowałam na niego ale przez całą klasę maturalna chodzilam i mówiłam że chcę właśnie a turystykęczy ma przyszłość?!hmm cięzko powiedziec podobno w rankingach jest jednym z tych kierunków "przyszłościowych" ale ja sie nie kierowałam tymw trakcie studi stwierdziłam że jednak moim powołaniem jest Wizaż ale nadal studiuję i bardzo lubię te studia(nie wliczajac tego że że pozera troche kasy:/)ale wszelkie objazdówki obozy to naprade niezapomniane przezyciamoge powiedziec szczerze że lepiej to nawet w szkole średniej nie było w sumie jesli ktos czuje że chce wybrać własnie ten kieruek powinien sie zdecydowac
POZDRAWIAM
__________________
''Bo najlepsze w byciu single jest to ze moge malowac usta na czerwono nie bojac sie ze ktos pocalunkiem moze je rozmazac" - Lala77
lala77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 15:32   #26
eeewelinaaa
Raczkowanie
 
Avatar eeewelinaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 263
Dot.: TURYSTYKA- kierunek z przyszłością ??? ( sonda )

hej hej ja wlasnie koncze licencjata z turystyki wiec podbija watek!!! moze jest kto kto wybral jakis fajny kierunek na mgr po turystyce???...bo narazie nie jestem na nic zdecydowana....chcialabym pracowac w biurze z duza liczba osob moze w jakis zespole...w sumie dzialy turystyki są w wielu firmach i urzedach jak myslicie...co po licencjacie z turystyki? jaki mgr??...
__________________
"...Dla Świata moge byc nikim....ale dla tego KOGOŚ chcę byc całym ŚWIATEM..."




warto dązyc do celu...nagroda jest słodka...
eeewelinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 18:39   #27
gracefulness
Raczkowanie
 
Avatar gracefulness
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: over the rainbow
Wiadomości: 149
Dot.: TURYSTYKA- kierunek z przyszłością ??? ( sonda )

up
gracefulness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 18:52   #28
dzojsticzek
Zadomowienie
 
Avatar dzojsticzek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 840
Dot.: TURYSTYKA- kierunek z przyszłością ??? ( sonda )

sub.
dzojsticzek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 08:35   #29
ELLEmentarz
Przyczajenie
 
Avatar ELLEmentarz
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 7
Dot.: TURYSTYKA- kierunek z przyszłością ??? ( sonda )

A gdzie można studiować ową turystykę? Kierunek myślę fajny
__________________
My dreams, my ideas, my life - czy to takie trudne..?

Niczego nie żałuję. I dobrze mi z tym

Oto ja - dziewczyna spontaniczna.
ELLEmentarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 08:41   #30
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: TURYSTYKA- kierunek z przyszłością ??? ( sonda )

Na większości uczelni. Ten kierunek jest wszędzie.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:45.