TIPSY - gdy niechca sie trzymac tak jak powinny .... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-14, 11:49   #1
turquoise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4

TIPSY - gdy niechca sie trzymac tak jak powinny ....


Witam wszystkich....

Niewiem czy gdzies jest taki watek juz wiec postanowiłam go zaczac ...
Mam taki problem poniewaz hmm obgryzam paznokietki od paru lat robie sobie tipsy w salonach... robiłam juz i akrylowe i zelowe ... problem jednak jest taki ze na moich paznokciach tipsy sie strasznie slabo trzymaja tu odchodza tam pekna... mam dosyc tlusta plytke paznokcia z tego co sie dowiedzilam i niefajne skorki ktore wypychaj zel czy akryl ... napewno nie jest to sprawa zlego polozenia tipsow bo wyprobowalm juz tyle salonow ze nie moge zakladac iz we wszytkich nie umieja tego robic ...Czy któras z was ma takie problemy ? i moze mi cos poradzic bo juz niewiem co wymyslec . Wiem ze kladzie sie tez cienka warstwe zelu bezposrednio na swoje paznokcie w celu utwardzenia ich czy ktos to stosuje ?
Bede wdzieczna za porady bo ani ja ani moja manikiurzystak juz niewiemy co wymyslec
turquoise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 12:21   #2
olkak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 48
Dot.: TIPSY - gdy niechca sie trzymac tak jak powinny ....

Kochana,niestety sa paznokcie ktore po prostu nie nadaja sie do tipsow
Jak masz szybko narstajace skorki to musisz czesciej robic manicure (cazkowy!).
Niezabardzo wiem o co ci chodzi z tlusta plytka?Podchodzi powietrze pod tipsy?Dobre odtluszczenie (dobrym odtluszczaczem) i zmatowienie kostka przed naklejeniem tipsa powinny zaradzic problemowi.
A moze sprobuj "na probe" zmienic manikirzystke?Moze ona cos zle robi?
Moze uzywa slabszych produktow?
olkak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 12:38   #3
villemcia
Wtajemniczenie
 
Avatar villemcia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: WAWA
Wiadomości: 2 106
GG do villemcia
Dot.: TIPSY - gdy niechca sie trzymac tak jak powinny ....

niestety niektore osoby maja tak szybko natluszczajaca sie plytke ze zadne odtluszczanie i matownienie nic tu nie da i tipsy beda odpadac...

sama mam taka klientke ale ona sie uparla by nosic tipsy...z tego co wiem u innych stylistek tipsy odpadaly jej juz po tygodniu..u mnie jak zrobila trzymaly sie jej okolo 3 tyg.... z tym ze nie wiem czy sama sie nie przyczynia do ich odpadania bo jak sama mowila jak tips odrosnie to naciska na koncowke by spr czy jej nie odpadnie ...to talna glupta jak dla mnie...zwlaszcza przy problemach z jej plytka
__________________
stylizacja pazurków to moja pasja
villemcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 12:54   #4
turquoise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4
Dot.: TIPSY - gdy niechca sie trzymac tak jak powinny ....

wiem ze tłusta płytka przeszkadza w noszeniu tipsów jak rowniez to ze poca sie rece... to nie jest tak ze odpada caly tips , tylko gdzies tam zaczyna odchodzic moze i podchodzi powietrze do tego te skórki , generalnie wszytsko przeciwko temu zeby nosic tipsy, ale nie mam wyboru bo niepotrafie sie oduczyc obgryzania, nie jest to tez raczej wina manikiurzystki bo jak pisałam wybrbowałam ich wiele juz ...
Takze no niewiem moze ktos zna jakies sztuczki ???? jeszcze na takie problemy.
Czy własnie połozenie cienkiej warstwy zelu na paznokiec tylko tak zeby je utwardzic cos zmieni ?


Pozdrawiam
turquoise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 16:25   #5
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: TIPSY - gdy niechca sie trzymac tak jak powinny ....

Skoro byłas już u kilku stylistek i piorunujących efektów nie ma, obawiam się ,że mozesz być w tych 5 % kobiet ,ktorych tipsy się po prostu " nie imają". Trudno jednak wyrokować w ciemno... Nie wiesz na jakich produktach one pracowały...? Może do Twojej problematycznej płytki dochodziły jeszcze słabe jakościowo produkty.....? I nie kojarzysz jak było z primerem? Czy był on uzywany? a jesli tak to ile razy?


A utwardzenie paznokci żelem.. mysle ,że efekt bedzie jeszcze gorszy ponieważ jest to zabieg trudniejszy od przedłużenia paznokci... Zresztą po co utwardzać, prawdopodobnie oblesnego ( wybacz ) ogryzka...?
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 17:05   #6
villemcia
Wtajemniczenie
 
Avatar villemcia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: WAWA
Wiadomości: 2 106
GG do villemcia
Dot.: TIPSY - gdy niechca sie trzymac tak jak powinny ....

zawsze mozna takiego ogryzka lekko przedluzyc na szablonie..chociaz nie kazda stylistka umie i chce to robic...wiec ryzykuje sie ze jak zle zaleje brzegi jeszcze szybciej zel ci bedzie schodzil
__________________
stylizacja pazurków to moja pasja
villemcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 19:12   #7
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: TIPSY - gdy niechca sie trzymac tak jak powinny ....

turquoise, napisz proszę, zy miałas paznokcie przecłużane za pomoca tipsa, czy też i na szablonie- tips to kawałek specjalnego plastiku jaki dokleja sie nakońcówce paznokcia by go przedłużyć, a szablon to "naklejka" jaka podkleja się pod paznokcieć i na nim buduje przedłużenie....
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-15, 14:48   #8
turquoise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4
Dot.: TIPSY - gdy niechca sie trzymac tak jak powinny ....

Dzieki za porady...
Z tym zelem to wymysliłam tak ze zapuszcze paznokcie bo jestem w stanie to zrobic ( ale długo nie wytrzymaja...) i utwardze je żelem własnie ale niewiem czy zda to egzamin ...
Odpowiadajac na pytanie.. to głownie mialam robione na tipsie , ale raz gdy jeden był do totalnje poprawki manikiurzystak zrobiła mi na szablonie i wydawało mi sie ze lepiej sie trzymał niz na tipsie... Może tak byc ?
jezeli chodzi o produkty na ktorych pracuje to nie pamietam firmy ale sie dowiem... jednak jest to moja dobra znajoma wiec nie sadze zeby cos sciemniała raczej stra sie kombinowac co tu zrobic zeby bylo lepiej
turquoise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 15:52   #9
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: TIPSY - gdy niechca sie trzymac tak jak powinny ....

Dlatego własnie zapytałam sie o to czy tips, czy szablon- na tipsie przy obgryzionej trzymaja sie duzo gorzej...
co do utwardzenia paznokci zelem to jezeli masz obgryzione paznokietki zel moze sie gorzej trzymac-zel, którym utwardzamy paznokcie musi być "zabezpieczony" na końcówce paznokcia- jezeli twój paznokietek kończy sie, a za nim jest skóra (a tak najczęściej jest przy obgryzionych paznokciach), to nie ma jak zabezpiezyć i zel zaczyna odchodzic.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 21:21   #10
maksyma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4
Dot.: TIPSY - gdy niechca sie trzymac tak jak powinny ....

ja, majac ten sam problem, znalazlam na niego fenomenalny sposob: otoz najlepiej sobie tipsy wymalowac) wtedy i sie ich nie rusza i same tez nie odpadaja...naprawde polecam...co do mnie to i na szablonie i na na sztucznym trzymaja sie wzglednie dobrze, jezeli paznokiec jest dobrze przygotowany
maksyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:24.