sukienka nadrugi dzień - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-14, 14:34   #1
wiola222
Przyczajenie
 
Avatar wiola222
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 28
Smile

sukienka nadrugi dzień


Witam na drugi dzień miałam szyć drugą suknie -w sumie miała być prawie taka jak ślubna ale cała w innym kolorze ale siostra mi doradziała że zamiast szyć nową wystarczy że na drugi dzień tylko uszyję sobie drugi gorset np. czerwonego koloru i dopne czerwone różyczki.I już będzie inna suknia he he.Co o tym myślicie dziewczyny ????

Suknie którą będe szyć całą białą oczywiście na pierwszy dzień to
http://www.suknieagnes.pl/kolekcje/k2/kol2-2-3.htm
wiola222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 17:18   #2
Dobra_Wilczyca
Raczkowanie
 
Avatar Dobra_Wilczyca
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 101
Dot.: sukienka nadrugi dzień

Pomysł moim zdaniem nie najlepszy. Suknia po ślubie i całonocnej zabawie weselnej będzie bardzo brudna. Szczególnie kraj sukni. Będzie to wyglądało nieestetycznie.

Sama jestem na etapie zastanawiania się nad ubiorem na drugi dzień. Ale moje pomysł krążą wokół czegoś miękkiego, zwiewnego i eleganckiego. I zdecydowanie długości w kolano lub pół łydki
Dobra_Wilczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 17:42   #3
wiola222
Przyczajenie
 
Avatar wiola222
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 28
Dot.: sukienka nadrugi dzień

No fakt o tym nie pomyślałam ale ja jestem głópia.
Dużo mężatek mówiło mi że na drugi dzień nie bardzo się chce ściągać suknie ślubną wiec pewnie będę zadowolona.(ja też sądziłam że to nie najlepszy pomysł)Dzięki za odpowiedz
wiola222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 18:05   #4
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: sukienka nadrugi dzień

dol strasznie sie pobrudzi... zreszta czy chcesz byc w takiej rozkloszowanje sukni... moze cos zwiewniejszego, eleganckiego, wygodnego?
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 19:32   #5
akira
Raczkowanie
 
Avatar akira
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 403
Dot.: sukienka nadrugi dzień

nie ma sensu szyć drugą suknię bombkę..zamiast jednej będą wisieć dwie w szafie..wymiana gorsetów też nie za bardzo
akira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 22:14   #6
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: sukienka nadrugi dzień

Ja na drugi dzień miałam na sobie pomarańczową sukienkę za kolana, na ramiączkach. Do tego brązowe szpileczki
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 22:35   #7
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: sukienka nadrugi dzień

Kochane, tylko mnie nie zlinczujcie, ale na drugi dzień, to znaczy na co? Na poprawiny? Na śniadanie? Na pojechanie do domu, odwiedzić rodziców, czy co? W jakim kontekście sytuacyjnym jest 'na drugi dzień'? Bo nie za bardzo rozumiem?
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-14, 22:58   #8
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: sukienka nadrugi dzień

Cytat:
Napisane przez Taverney
Kochane, tylko mnie nie zlinczujcie, ale na drugi dzień, to znaczy na co? Na poprawiny? Na śniadanie? Na pojechanie do domu, odwiedzić rodziców, czy co? W jakim kontekście sytuacyjnym jest 'na drugi dzień'? Bo nie za bardzo rozumiem?
U mnie na drugi dzień to były poprawiny. Czyli ci gocie, co jeszcze zostali to mieli jeszcze jedno przyjęcie z jedzonka z wesela
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 23:32   #9
katrina
Rozeznanie
 
Avatar katrina
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 707
GG do katrina
Dot.: sukienka nadrugi dzień

U nas "drugi dzień" to będzie śniadanie i może obiad w domu moich Dziadków, a najlepiej w ogródku. Totalny luz. Mam zamiar być w jeansach, ewentualnie, jakby było bardzo gorąco, ulubionej letniej sukience (bawełnianej)
katrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 07:49   #10
akira
Raczkowanie
 
Avatar akira
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 403
Dot.: sukienka nadrugi dzień

myślę że chodziło o poprawiny organizowane w sali weselnej z grajkami
akira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 15:58   #11
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: sukienka nadrugi dzień

Ja na szczęście nie mam poprawin i problem z głowy
Jednak gdybym miała to na pewno nie w tej samej sukience,nawet po zmianie gorsetu
Zwiewna,lekka i powabna sukienka będzie najlepsza sezon letni miejmy nadzieję wkrótce nadejdzie,więc nie powinnaś mieć problemu z kupnem odpowiedniej albo uszyciem u krawcowej.Koszt pewnie taki sam jak gorsetu a całkiem inna kreacjaI nie będziesz wyglądała na "wczorajszą"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-15, 19:43   #12
wiola222
Przyczajenie
 
Avatar wiola222
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 28
Dot.: sukienka nadrugi dzień

Drugi dzień oznacza poprawiny.
A co do tej sukienki to mi się strasznie podobają takie właśnie jak suknie ślubne ale oki przekonałyście mnie może faktycznie będe na drugi dzień zmęczona cięzkością tej sukni.A lekka sukienka doda mi lekkości.Pozdrawiam
wiola222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 00:31   #13
Isia83
Zadomowienie
 
Avatar Isia83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 471
Dot.: sukienka nadrugi dzień

Hej, pozwól, że przytoczę taki trochę dziwny argument nie wiem skąd jesteś, ale w moich stronach np. podczas drugiego dnia wesela robi się dużo różnych zabaw. Niektóre z nich wymagają trochę aktywności fizycznej od uczestników, więc w takiej rozłożystej sukni nie było by najwygadniej... No i przedewszystkim, nie widziałam jeszcze panny młodej, któraby pod koniec pierwszego dnia nie miała umorusanej sukienki, zwłaszcza o dołu. A widziałam już przypadki sukienek podartych podczas pierwszodniowych tańców, hulanek i swawoli Także nie daj Boże podrzesz sobie pierwszego dnia sukienkę, i jeśli nie będziesz miała przygotowanej na drugi dzień innej, to w czym wystąpisz?? Ja bym tam nie ryzykowała. W końcu panna młoda powinna podczas obu dni wyglądać olśniewająco
__________________



Nasz dzien - 02.07.2011


Było cudownie...
kilka zdjęć...


Isia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 18:57   #14
marzka82
Rozeznanie
 
Avatar marzka82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 502
Dot.: sukienka nadrugi dzień

Cytat:
Napisane przez Dobra_Wilczyca
Pomysł moim zdaniem nie najlepszy. Suknia po ślubie i całonocnej zabawie weselnej będzie bardzo brudna. Szczególnie kraj sukni. Będzie to wyglądało nieestetycznie.

Sama jestem na etapie zastanawiania się nad ubiorem na drugi dzień. Ale moje pomysł krążą wokół czegoś miękkiego, zwiewnego i eleganckiego. I zdecydowanie długości w kolano lub pół łydki
Popieram. Też mam zamiar tak się ubrać, bardziej na luzie, wygodnie. Coś do kolanek, na ramiączka (będize lato) i z lekkiego, zwiewnego maretiału. Wydaje mi się, że tak będize najlepiej, a poza tym będę mogła taka sunieneczkę gdzieś założyć
marzka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 08:18   #15
agusnik
Raczkowanie
 
Avatar agusnik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 110
GG do agusnik
Dot.: sukienka nadrugi dzień

U nas na drugi dzien tez beda poprawiny ze sniadaniem i obiadem.W ubieglym tygodniu kupilam sobie spudniczke satynowa w kwiaty kremowo czekoladowe i bluzke w kolorze czekoladowym.Do tego jasne sandaly. Nie wiem tylko,czy nie lepiej bylaby miec na ten dzien sukienke? Jak sadzicie dziewczyny?
agusnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:37.