szampon i odżywka Radical - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-14, 16:00   #1
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198

szampon i odżywka Radical


Mam kilka pytań odnosnie szamponu i odżwyki z serii Radical.
Mam bardzo suche włosy i chcialabym się dowiedzieć, czy ten szampon nadaje się w ogóle się do tego typu włosów? Czy włosy są bardzo sztywne i suche po jego zastosowaniu?? Oraz jak radzicie sobie z rozczesaniem włosów po umyciu tym szamponem?? Bo z tego co widzę, to ta odżywka tego chyba nie ułatwi? Jak się w ogóle stosuje tą odżywkę?? Po umyciu włosów, na suche, czy mokre, na skóre głowy, czy może należy ją wcierać we włosy?? Bo jak na odżywkę, to ma ona bardzo dziwna konsystencję, coś w rodzaju wody, olejku itp. No i najważniejsze pytanie, które już wcześniej tutaj poruszyłam, czy ta odżywka ułatwia rozczesywanie włosów???
Dziewczyny, nie odsyłajcie mnie do archiwum, bo własnie całe przejrzałam, i nie otrzymałam odpowiedzi na moje pytania!
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 16:59   #2
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: szampon i odżywka Radical

Dziewczyny, a może lepsza będzie mgiełka z tej serii, niż ta odżywka?? Chyba jest poręczniejsz w użyciu??
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 08:28   #3
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: szampon i odżywka Radical

Podnoszę!!!
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 10:50   #4
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: szampon i odżywka Radical

http://www.farmona.pl/pl/index.html <- opis szamponów radical, jak i innych tego samego producenta (jakby się okazało, że radical jednak się nie nadaje)
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 11:16   #5
Paro
Raczkowanie
 
Avatar Paro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 75
Dot.: szampon i odżywka Radical

madzia a. - mogę się wypowiedzieć tylko na temat szamponu Radical, odżywki nie odważyłam się kupić, ponieważ na KWC przeczytałam, że wysusza włosy, a sama jestem nieszczęsliwą posiadaczką suchych wlosów Jeśli chodzi o szampon, ma swoje wady i zalety. Po pierwsze słabo się pieni,co podobno wskazuje na mała zawartość chemikaliów w jego składzie, więc "+", ja zawsze dodaje troche wody i wtedy lepiej się pieni i jest bardziej wydajny. Ostrzegam,że troche usztywnia włosy, a po umyciu zawsze nakładam jakąs odżywkę lub maseczkę, bo inaczej włosów bym nie rozczesała albo wyrwałabym połowę. To chyba jedyny "-" tego szamponu, ogólnie rzecz biorąc jestem zniego zadowolona, do tej pory zużyłam juz 2 opokowania. Używam także mgiełki i zdecydowanie polecam Ci kupno owej mgiełki niz odżywki, która swoim wyglądam i konsystencją przypomina mi amol
Paro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 11:33   #6
marli
Raczkowanie
 
Avatar marli
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 369
Dot.: szampon i odżywka Radical

Używałam szamponu i mgiełki. Szampon faktycznie słabo się pieni i nie jest zbyt poręczny bo butla jest odkręcana i ma dużą dziurę przez którą niezbyt wygonie się dozuje szampon. Włosy po umyciu nim faktycznie są nieco splątane . Ale ja zaraz po umyciu i spłukaniu psikałam włosy mgiełką i nie było problemu. Bo po mgiełce bardzo ładnie się rozczesują .
Siegnęłam po te kosmetyki będąc w ferworze walki z wypadającymi włosami i oceniam je pod tym względem pozytywnie. Z resztą do tej pory używam tej mgiełki (choć szamponu już nie) i oceniam ją naprawdę dobrze .
A odżywki wyglądem przypominającej amol nie stosowałam
marli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 11:41   #7
Dorotka1
Raczkowanie
 
Avatar Dorotka1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 56
Dot.: szampon i odżywka Radical

Używam szamponu i rzeczywiście włosy sa po nim sztywne i splątane, ale pomaga- włosy są po nim mocniejsze i wydaje mi się, że oczyszczone dokładnie. Ja czekam, aż włosy podeschną i dopiero wtedy je rozczesuję. Mam bardzo suche i cienkie włosy, ale służy mi dobrze. Zastosuj po nim mgiełkę. Powodzenia!
Dorotka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-15, 12:59   #8
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: szampon i odżywka Radical

Dziewczyny, dziękuje bardzo za odpowiedzi !!! Kupiłam sobie narazie tylko szampon i jestem bardzo zadowolona . Narazie zastosowałam po nim balsam do spłukiwania Seboradin z zeń szeniem, bo świetnie radzi sobie z rozczesywaniem włosów. Kusi mnie ta mgiełka do włosów, bo jest prawie dwukrotnie tańsza od balsamu Seboradin- a ja teraz nie jestem przy kasie . Tylko ja po takim szamponie musze nałożyć mleczko wygładzające i prostujące włosy (oczywiście bez spłukiwania), w przeciwnym razie mam istne pierze. Dlatego zastanawiam się czy te dwa kosmetyki nie bedą się ze sobą gryzły? I czy stosując taką mgiełkę, stosowałyście po szamponie jakąś zwykłą odżywkę do spłukiwania
Dziewczyny, jesteście cudowne
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 14:00   #9
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: szampon i odżywka Radical

Dziewczyny, a czy serum troszkę wygładza i prostuje włosy?? Bo przeczytałam tylko że lekko obciąża włosy, co w moim przypadku byłoby nawet wskazane. Ale czy nada się do stoswania zamiast mleczka wygładzajacego???
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 15:24   #10
Paro
Raczkowanie
 
Avatar Paro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 75
Dot.: szampon i odżywka Radical

madzia.a - możesz spokojnie używać mgiełki po odżywcze, która należy spłukiwać, ja tak robię i nic się ze sobą nie gryzie używam także tego serum, ale z nim bardzo ostrożnie, wystarczy zaledwie kropelka na całe włosy bo rzeczywiście -jak sie przesadzi z ilością to włosy przyklapnięte, przylizane a nawet mogą sprawiać wrażenie tłustych. ja robię w ten sposób- myję włosy szamponem radical, następnie nakładam odżywkę do spłukiwania, potem jak włosy lekko podeschną -nakładam serum na końcówki (bo zniszczone strasznie), a na koniec całą czuprynę spryskuję mgiełką. Włosy sa mięciutkie i lśniące.
Paro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 16:46   #11
tekla_x
Raczkowanie
 
Avatar tekla_x
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 303
Dot.: szampon i odżywka Radical

Mogę się wypowiedzieć tylko na temat szamponu- zachęcona pozytywnymi opiniami na temat tego specyfiku kupiłam go bo miałam dosyć duży problem z wypadaniem włosów. Na początku byłam zadowolona, moje szybko przetłuszczające włosy trochę wysuszył, więc jak dla mnie jest to plus, podniósł u nasady. Minusem było to że włosy bardzo się plątały i wiadomo opakowanie i konsystencja nieciekawa. Po zużyciu połowy wypadanie włosów nasiliło się i zniechęcona zostawiłam ten szampon w spokoju
tekla_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-12, 16:43   #12
lolyxp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 109
Dot.: szampon i odżywka Radical

Kiedyś uzywałam praiwe całej serii - szmaponu, serum i mgiełki. Byłam zadowolona, bo wypadanie osłabiło się. Wysuszenia nie zauważyłam. Na skórę głowy nie radzę używać serum(odzywki), bo szybko się włosy przetłuszczą. Serum na same włosy, a mgiełka i szampon, tudzież ampułki na skórę
lolyxp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 20:09   #13
karolinga
Zadomowienie
 
Avatar karolinga
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 061
Dot.: szampon i odżywka Radical

Pamiętam, że nie mam za dobrych wspomnień z szamponem Radicala. Włosy straszliwie się po nim plątały, nawet, kiedy nałożyłam na nie tonę odżywki innej firmy. Nie skusiłam się na odżywkę, głównie dlatego, że oparta jest na alkoholu, który mógłby bardzo przesuszyć włosy.
__________________
Wymienię się książkami
karolinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 18:18   #14
Goszka215
Raczkowanie
 
Avatar Goszka215
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Tarnów ♥
Wiadomości: 30
Dot.: szampon i odżywka Radical

Odkopuję wątek, bo chciałabym zapytac, co myślicie o tym, żeby taką mgiełkę do włosów, która zawiera alkohol, zostawić na noc, albo na kilka dni w otwartej butelce? Czy wtedy alkohol nie wyparuje? Fajnie by było, gdyby istniał taki sposób pozbycia się tego paskudztwa wysuszającego z mgiełek do włosów :c
Goszka215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:52.