BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-15, 15:46   #1
elusia.de
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 60

BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))


hej!!!zalozmy watek na tamat blondynek.wszystkie porady o utrzymaniu takiego kolorku,wasze zdjecia,porady itp.wkoncu my blondynki musimy sobie pomagac....hehehehe PISZCIE!!!!!!!!!!!!!!!:cm ok:
elusia.de jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 16:02   #2
She is Minx
Rozeznanie
 
Avatar She is Minx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 502
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dołączam się Moje włosy są w kolorze ciemnego blondu i zastanawiam się jak je ożywić. Co polecacie? Z farbami jeszcze nie eksperymentowalam i nadal nie chce, ale moze zwykly szampon koloryzujacy by troche rozjasnil ? Kompletnie sie nie znam . Prosze slicznie o pomoc
__________________
She is Minx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 16:15   #3
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

podobno plukanie czy mycie w rumianku daje dobre efekty
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 16:31   #4
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ja tez podobijam temat - mam naturalny ciemny blond aktualnie od roku nie farbuje tylko zapuszczam swoj naturalny kolorek ( na szczescie odrostow praktycznie nie widac )wloski mam proste do lopatek a chce miec do pasa Uzywam kosmetykow profesjonalnych - aktualnie Loreal Absolut,Kerastase Vita cement,Intensive Vitality's, EKS zolta seria,poza tym lubie kosmetyki Dory oraz mojego ukochanego Waxa,stosuje tez kropelki i olejek Reene i pelno innych kosmetykow ale to juz moja mania Nie prostuje i nie susze suszarka bo nie chce ich meczyc Ogolnie sa w bardzo dobrej kondycji A wy jak dbacie o swoje blond wloski????
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 19:26   #5
elusia.de
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 60
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

czuje dziewczynki jakbyscie pisaly o moich wloskach.......ciemny blond ktore nigdy nie farbowalam.chciala bym miec jasniejsze wloski....slyszalam o plukaniu rumiankiem czy cytryna alw do takich metod jestem sceptycznie nastawiona bo nie daja one widocznego efektu.......a rozjasniac czy farbowac to sie boje bo nie wiem czy warto bo farba tak niszczy wlosy a potem juz nigdy nie mozna powrocic do naturalnego sposobu........zamierzam wyprubowac tych nowych odzywek do blond co tak reklamuja sunsilk lub palmolive... choc tez nie spodziewam sie jakis rewelacyjnych efektow.jedyne zbawienie to sloneczko ktore ladniusio rozjasnia nasze blond wloski mamy problemy ale mozemy sie pocieszac..........bo faceci wola blondynki........ nikt nie zaprzeczy(bywaja wyjatki ale zadko heheh)
elusia.de jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 19:44   #6
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

A ja farbowana z szatynki wiec chyba sie nie wliczam
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 19:52   #7
elusia.de
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 60
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

jasne ze sie NIERIKA wliczasz!!!!!!!wkoncu blondynk a czy farbowana czy nie to juz nie wazne a napisz prosze czy zalujesz farbowania i czy wloski mocno ci sie zniszczyly???a farbowalas u fryzjera?????buzka

czekam na propozycje innych.......
elusia.de jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-15, 20:07   #8
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

ja tez sie dolaczam jestem ciemna blondynka w zimie, w lecie i cieple miesiace srednia, a dzis jak "spotkalam" swoje zdjecia to calkiem jasna :P :P
Jestem po nieudanych farbowaniach na jasny blond i teraz wracam do natury !! Czekam na sloneczko zeby rozjasnilo mi odroscik i nie byl az tak bardzo widoczny - rozniacy sie od reszty wloskow.
Co do blondynek nie farbowanych - nie farbujcie sie
Skoro macie ladny kolorek a natura obdarzyla was blondem za ktorym szaleja mezczyzni, wystarczy zadbac o niego profesjonalnymi kosmetykami.
Po farbach moga wam na glowie wyjsc cuda : od zolci, przez rudosci do pomaranczu
Bierzcie przyklad ze mnie i z Kenzo, przeszlysmy farbowania ale chcemy wrocic do natury - nie ma nic ladniejszego niz naturalne zadbane wloski !! Pozdrawiam I trzymam razem z wami Blondaski
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 20:28   #9
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Robilam zawsze blond balejaz u fryzjera. ale po pewnym czasie mialam troche za bardzo odbariowne wlosy. I teraz robie tez obok blondu pasemka w naturalmym kolorze. Wlosy mi sie nieco przerzedzily, ale nie wiem czy to od farbowania czy od prostownicy
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 21:39   #10
nicolaaa
Rozeznanie
 
Avatar nicolaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 768
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ja mam włosy farbowane na taki naturalny jak dla mnie blond.Mam włosy sredniej długości. Wiekszość osób któa widzi moje zdjęcia w ciemnych włosach, kategorycznie zabrania mi wracać do naturalnego koloru. Podobno teraz mi o wiele lepiej.
Droga do blondu była dość długa ale przemyślana. Wogóle nie żałuję. Odrosty farbuje sobie w domku, tak mniej wiecej co 1,5 miesiaca.
Troche mam je zniszczone ale to od prostownicy, więc zmierzam zmienić sobie fryzurke zebym mogła ja ułożyć bez używania tego sprzętu.
Mam nadzieje ze sie uda. Trzymajcie kciuki
nicolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 21:49   #11
Gosiutka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 916
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

szkoda ze tego watku predzej nie bylo a tak to dwa dni temu rozjasnilam lekko niby palette blond spray blonding peach look no i mi z mojego ciemnego blondu sie zrobil rudawy jak myslicie czy jakbym dalej psikala tym czyms zrobilo by sie to b.plond czy rudy? co ja mam zrobic
Gosiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-15, 21:56   #12
Liluu
Raczkowanie
 
Avatar Liluu
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 374
GG do Liluu
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez She is Minx
Dołączam się Moje włosy są w kolorze ciemnego blondu i zastanawiam się jak je ożywić. Co polecacie? Z farbami jeszcze nie eksperymentowalam i nadal nie chce, ale moze zwykly szampon koloryzujacy by troche rozjasnil ? Kompletnie sie nie znam . Prosze slicznie o pomoc

Mysle, ze zalezy jaki odcien blondu czy zimny czy cieply. Jesli zimny, mysle, ze najlepsze bylyby niebieskie plukanki lub szmpon. Jesli odcien jest cieply, mysle ze najlepsze beda szampony koloryzujace.
Ja mam jasny popielaty blond i stosuje wlasnie niebieskie szampony, przez to wlosy nie zolkna.
Liluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 21:59   #13
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Chociaż określenie "blondyneczka" nie bardzo mi się podoba, nie da się ukryć, że moje włosy są właśnie koloru blond Nigdy ich nie farbowałam, ponieważ same z siebie są i tak wystarczająco cienkie i wolałabym nie ryzykować dodatkowego przerzedzenia

Co do pielęgnacji, to przyznam, że raczej skupiam się na walce z przetłuszczaniem i nadaniu im objętości niż na pielęgnowaniu koloru. Używałam różnych szamponów i odżywek przeznaczonych własnie do blondu (Pantene, Gliskur), jednak nie zauważyła "złotych refleksów".

Jeśli chodzi o płukanie rumiankiem, to mam wrażenie, że włosy się zażółcają i nic poza tym. Być może daje ono ładny efekt przy ciemniejszych blondach, jednak przy moim popielatym nie spisuje się najlepiej. Nie ryzykowałabym stosowania soku z cytryny, ponieważ bałabym się, że kwas wyżre mi włosy

Załączam zdjęcia moich włosów
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 23:23   #14
Mirabilka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirabilka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 636
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Vretka ale Ty masz łądny kolorek tego blondu

aaa wlasnie określenie "ciemna blondynka" mnie powala z nóg hihi

Ja tez blondynka naturala a teraz też troche rozjasniona chemicznie.

A eksperymentowałam już ojjj wstyd przyznać z samodzielnym farbowaniem na blond ( a wychodzil kurczak zólty zazwyczaj), z farbowaniem na brąz ( co jakos moim zdaniem postarzalo mnie) później sciełam zniszczone włosy i zostało mi 4 cm dlugości a teraz włosy odrosły za ramiona... średni blond tak, że praktycznie odrostów nie widać ale kusi mnie na "wiosne" by coś jaśniejszego zrobić
__________________

Mirabilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 10:24   #15
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

To ja również się dołanczam ;D Moje włoski z natury to ciemny bląd, ale farbuje je na jesny, średniej długości Uwielbiam ten kolorek, choć przyznam się że ostatnio miałam chwile wachania czy go niezmienić
Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 10:34   #16
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Blondynka od urodzenia ale z przerwami dołącza do Was
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 11:23   #17
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Smile Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Też jestem blondyneczką od urodzenia. Przez kilka lat byłam kasztanowa ale jednak naturalny blond jest moim kolorem
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 11:37   #18
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

A zauwazylyscie dziewczyny ze ostatnio duzo slyszy sie na forum ze kobitki chca wrocic do swojego naturalnego koloru wlosow???? wlacznie ze mna i z nadia swoja droga to nie ma nic wygodniejszego - swiety spokoj i nie myslenie czy juz widac odrosty czy nie,teraz moge caly czas poswiecic tylko na pielegnacje a wlosy odwdzieczaja sie bardzo szybko pieknym wygladem No coz rozjasnianie baaardzo szkodzi wloskom i im predzej sie to zrozumie tym lepiej ,ja w kazdym razie zrozumialam dopiero po kilku latach niestety - ale wkoncu naturalna blondynka ze mnie wiec nie ma sie co dziwic
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 15:45   #19
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

A to ja, nie farbowana nigdy. To jest zdjęcie z lata, teraz sa troche ciemniejsze ale i tak je bardzo lubię (no mogłyby ostatecznie być gęstsze i grubsze zamiast takich cieniasków)
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-16, 15:57   #20
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
A to ja, nie farbowana nigdy. To jest zdjęcie z lata, teraz sa troche ciemniejsze ale i tak je bardzo lubię (no mogłyby ostatecznie być gęstsze i grubsze zamiast takich cieniasków)
Skąd ja to znam

Gdzieś kiedyś czytałam, że blondyni mają najwięcej włosów, jednak najczęściej razem z gęstością idzie w parze to, że są strasznie cieniutkie Czasami mam wrażenie, że moja "czupryna" przypomina włoski kilkuletnich dziewczynek
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 16:12   #21
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez vretka
Skąd ja to znam

Gdzieś kiedyś czytałam, że blondyni mają najwięcej włosów, jednak najczęściej razem z gęstością idzie w parze to, że są strasznie cieniutkie Czasami mam wrażenie, że moja "czupryna" przypomina włoski kilkuletnich dziewczynek
Też tak czytałam

Ja jestem blondynką, hmm... ciężko mi określić ten kolor, dawno go nie widziałam na odrostach mój naturalny kolor to taki średnio-ciemny blond, o chłodnym odcieniu. Jednak pamiętam swoje włosy niefarbowane sprzed jakichś trzech lat i wiem, że ogólnie to miałam takie ciepłe refleksy ciężko powiedzieć. Chętnie wróciłabym do naturalnego koloru, jednak znowu ostatnio się załatwiłam. Od kilku lat farbuję, najpierw był ciemny blond (porażka, tak staro wyglądałam), potem obdarowałam się blond pasemkami, potem znowu farbnęłam się na jasny blond jakiś, fajny był, ale wyglądałam jak laleczka, a to do mnie nie pasuje Potem znów ciemniejsze i na to pasemka jasne. Na samym początku stycznia pojechałam do studia fryzjerskiego zrobić balejaż (bo już ostatecznie skończyłam na jasnych pasemkach, a na resztę średni blond) i podciąć końcówki. Powiedziałam, że chcę mieć więcej blond pasemek, a wyszłam ciemna na dodatek "podcięcie końcówek" dla tej fryzjerki oznaczało chyba pozbycie się połowy objętości fryzury. Ogólnie wszystkim się podobało, ale mnie nie do końca, aktualnie zapuszczam, dziś podcięłam lekko końcówki, włosy mam już do łopatek. Chciałam ciemnym blondem pokryć całe włosy, bo już miałam odrosty, to skończyło się na tym, że kupiłam tanią farbę i odrosty jeszcze bardziej widać... na rudo!
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 16:38   #22
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

No to ja się przyłączę Jestem blondi, nigdy się nie farbowałam i wcale mnie nie kusi Podoba mi się mój kolorek i nie wyobrażam sobie siebie w innym. Teraz, zimą, mam dosyć ciemne włosy, ale trochę słoneczka i będzie miodzio Ale na razie czaję się na jakiś szampon do blond włosów. Teraz mam z Timotei ale jakoś średnio mi podpasował...
Coś rumiankowego sobie kupię do włosów co by wiosnę słonecznym blondem przyciągnąć
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 16:53   #23
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dziewczyny a co myslicie o roznych preparatach do blond wloskow??? czy one faktycznie daja jakis efekt??? ja jakos troszke sceptycznie podchodze do tego typu produktow bo nigdy nie widze efektow Tak sie zastanawiam czy tego typu produkty lepiej dzialaja na wlosach farbowanych czy naturalnych???
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 17:02   #24
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Myje włosy juz któryś tydzień Pantenem dla blondynek i powiem szczerze, że widzę ale tak baaardzo delikatnie złociste refleksy. Zaczynam jeszcze używać kremu Sunsilka bez spłukiwania ale jeszcze nic nie widze
Natomiast ostatnio w drogerii widziałam jakieś kosmetyki SoBlonde i tak powoli się do nich przymierzam ale na razie jeszcze muszę zużyć zachomikowany szampon avonowski dla blondów
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 17:11   #25
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ja mialam odzywke do wlosow SoBlonde ale efektow niestety nie widzialam po jej stosowaniu a zuzylam praktycznie juz cala czyli 300 ml - mialam ta do ciemnego odcienia blondu ot poprostu zwykla odzywka
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 17:17   #26
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

ja też mam blond włosy. Dawniej miałam ciepły odcień blondu(płukałam włosy w rumianku i cytrynie- ale to stasznie wysusza włosy), falowane, gęste. Teraz ścięłam włosy, są krótsze, ale nie krótkie mam platynowe pasemka,do tego prostuje włosy. Przeszłam z ciepłego odcienia do zimnego.
Jesli chodzi o kosmetyki, to używałam serię Gliss Kura, jest świetna, ale chciałam coś innego wypróbować, może Pante.
Nie mam włosów cienkich, ale puszą się strasznie, dlatego, że są z ntury falowane i suche musze stosowac maseczki.
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 19:27   #27
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

ja tu sie zalilam ze zapuszczam moje naturalne, a zapomnialam opowiedziec o moich wloskach A wiec tak naturalny kolorek to ciemny blond, choc gdy bylam dzieckiem byl on bardzo jasniutki (z roku na rok jest coraz cieniejszy, a wiadome na lato delikatnie jasnieje)
Co do ich skretu :P to gdy bylam mlodsza byly prosciutkie, cienkie ulizane, z latami robila sie z nich falujaca szopa :P ani nie byly proste ani krecone tylko falujace - mocniej rkecone od spodu
Po rozjasnianiach zrobila sie z nich leciutka szopka, ktora prostuje ale wlosy i tak jeszcze mi z glowy nie powypadaly
Co do ilosci : sa cieniutkie ale ponoc b. duzo ich zawsze mi tak fryzjerzy mowia

A teraz moje pytanie : Drogie blondyneczki jak to jest ze nam te wloski tak ciemnieja? Jak bylam malutka mialam biale wloski, pozniej blond, pozniej sredni a na koniec ciemny
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 19:28   #28
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez KENZO
Ja mialam odzywke do wlosow SoBlonde ale efektow niestety nie widzialam po jej stosowaniu a zuzylam praktycznie juz cala czyli 300 ml - mialam ta do ciemnego odcienia blondu ot poprostu zwykla odzywka
To myślisz, że ta do jasnych też nie działa?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 19:34   #29
elusia.de
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 60
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

no wlasnie nie wiem nadia07 dlaczego tak to z nami bywa.u mnie jest to samo jak patrze na zdjecia to mialam takie sliczniutkie jasne wloski a z uplywem lat coraz ciemniejsze........

a tak ogolnie to mam do was pytanie:farbowac czy nie????????????plusy i minusy bo nie wiem czy mam sie meczyc z moim nijakim kolorem czy potem ze zniszczonymi wloskami po farbowaniu......
elusia.de jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 19:38   #30
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

No skoro ta do ciemnych nie dawala efektu to ja na ta do jasnych sie juz nie skusze poprobuje inne moze loreala profesjonalnego do blondu- mialam ostatnio ampulki Loreala wlasnie do blondu ale tez za bardzo nie zauwazylam efektow,no coz moze slepa jestem
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:24.