Diesel Plus Plus - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-17, 14:19   #1
roxanne1702
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 32

Diesel Plus Plus


Czy któras z Was uzywala badz uzywa tej wody? Szukałam info na forum i na wizazu ale znalazlam tylko, ze jest usypiajacy i mleczny, co brzmi zachecajaco Ale to troche za mało, bylabym wdzieczna za pomoc i czy w Douglasie maja testery tego zapachu? Pozdrawiam !
roxanne1702 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 15:16   #2
kama kama
Zadomowienie
 
Avatar kama kama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 948
Dot.: Diesel Plus Plus

ja mialam ten zapach przez parę dni i wcale nie wydał mi się mleczny fakt- jest usypiający ale nie w pozytywny sposób, ja odnajduję w nim przedewszystkim aromat BENZYNY- powaznie- i jakies pieprzno-słodkie dodatki. podobno nie którzy lubią zapach benzyny, ale mnie od plus plus po prostu bolała głowa. Sprzedałam i nie polecam. No ale moze na twojej skórze wyjdą z niego inne rzeczy
kama kama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 18:58   #3
roxanne1702
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 32
Dot.: Diesel Plus Plus

heh benzyna to moze niekoniecznie... choc pieprz bardzo lubie. a moze zero plus ktos uzywal?
roxanne1702 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 00:25   #4
321981125346
Raczkowanie
 
Avatar 321981125346
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 310
Dot.: Diesel Plus Plus

Mam iuzywam Plus Plus, głównie jako perfum... do spania Stosuję delikatne dwa psiki i śpię jak dziecko Plus Plus to zapach gorącego, słodkiego mleka, odrobine pachnący metalową bańką(chemiczny powiew)- przez co zapach nadaje się również na lato.
a tutaj opis nut:

http://www.osmoz.com/encyclo/marques...NGUE&LANGUE=FR
__________________
Mam tajną misję do wykonania jako agent 321981125346
321981125346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 18:23   #5
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Talking Dot.: Diesel Plus Plus

Cytat:
Napisane przez 321981125346
Mam iuzywam Plus Plus, głównie jako perfum... do spania Stosuję delikatne dwa psiki i śpię jak dziecko Plus Plus to zapach gorącego, słodkiego mleka, odrobine pachnący metalową bańką(chemiczny powiew)- przez co zapach nadaje się również na lato.
a tutaj opis nut:

http://www.osmoz.com/encyclo/marques...NGUE&LANGUE=FR
Skusiłyście mnie dziewczyny.Od dawna szukalam czegoś mlecznego i delikatnego.Znalazłam na allegro e dobrej cenie i kupiłam.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 16:47   #6
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Diesel Plus Plus

Aaaaach....!!!! Dziewuszki, przypomnialyscie mi o tym zapachu... uzywalam go jakies....9 LAT TEMU...!! Pamietam, to byly czasy....
Z zapachu nie pamietam nic wiecej, oprocz tego, ze gdy ujrzalam butelke, ktora burn-it-up dodala do KWC to powrocily Baaaaardzo Mile Wspomnienia... Takze perfumy musialy byc naprawde cudowne, tyle zarejestrowal moj mozg sprzed tamtych lat.
Burn-it-up opisz cos wiecej!! I dodaj recenzje na KWC
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 17:34   #7
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Talking Dot.: Diesel Plus Plus

Cytat:
Napisane przez jowisia
Aaaaach....!!!! Dziewuszki, przypomnialyscie mi o tym zapachu... uzywalam go jakies....9 LAT TEMU...!! Pamietam, to byly czasy....
Z zapachu nie pamietam nic wiecej, oprocz tego, ze gdy ujrzalam butelke, ktora burn-it-up dodala do KWC to powrocily Baaaaardzo Mile Wspomnienia... Takze perfumy musialy byc naprawde cudowne, tyle zarejestrowal moj mozg sprzed tamtych lat.
Burn-it-up opisz cos wiecej!! I dodaj recenzje na KWC
Dopiero co kupiłam,w ciemno(spodobały mi się wizażowe i niewizażowe opisy zapachu) a potem dodałam do KWC,jak tylko przyjdą pocztą i przetestuję zaraz podzielę się wrażeniami.Jestem bardzo ciekawa co z tego będzie
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-21, 16:00   #8
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Smile Dot.: Diesel Plus Plus

Właśnie doszły.Powiem szczerze,że troszkę się obawaiłam-jak zawsze kiedy kupuję coś w ciemno,ale jestem ZACHWYCONA!!!Pachnie przepięknie,mlecznie trochę jak migdały mleko w proszku i krem Nivea.Mocny i z charakterem ale też i delikatny(czuję go wyraźnie pomimo karatu).Kojarzy mi się też trochę z praniem(ale w dobrym tego słowa znaczeniu).Poprostu cudo
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 16:09   #9
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Diesel Plus Plus

Cytat:
Napisane przez burn-it-up
Właśnie doszły.Powiem szczerze,że troszkę się obawaiłam-jak zawsze kiedy kupuję coś w ciemno,ale jestem ZACHWYCONA!!!Pachnie przepięknie,mlecznie trochę jak migdały mleko w proszku i krem Nivea.Mocny i z charakterem ale też i delikatny(czuję go wyraźnie pomimo karatu).Kojarzy mi się też trochę z praniem(ale w dobrym tego słowa znaczeniu).Poprostu cudo
Hehe, no wiesz, tak mnie zakrecilas, ze ja chyba tez sie skusze.....???
Ale tu nigdzie go cholewcianie ma!! Jak zamowilas, przez allegro?
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 16:33   #10
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Talking Dot.: Diesel Plus Plus

Cytat:
Napisane przez jowisia
Hehe, no wiesz, tak mnie zakrecilas, ze ja chyba tez sie skusze.....???
Ale tu nigdzie go cholewcianie ma!! Jak zamowilas, przez allegro?
Kupilam tester na allegro za...41zł.Doszło ekspresowo-przelew robiony w poniedziałek rano a dziś już mam flaszeczkę.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 16:34   #11
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Diesel Plus Plus

Cytat:
Napisane przez burn-it-up
Kupilam tester na allegro za...41zł.Doszło ekspresowo-przelew robiony w poniedziałek rano a dziś już mam flaszeczkę.
Kurcze, poszukam czegos na francuskim ebay'u...
A ty pisz recenzje na KWC!
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-21, 16:37   #12
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Talking Dot.: Diesel Plus Plus

Cytat:
Napisane przez jowisia
Kurcze, poszukam czegos na francuskim ebay'u...
A ty pisz recenzje na KWC!
Już sie przymierzam.Napiszę jutro jak jeszcze się oswoję troszkę.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 18:59   #13
kama kama
Zadomowienie
 
Avatar kama kama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 948
Dot.: Diesel Plus Plus

Cytat:
Napisane przez kama kama
ja mialam ten zapach przez parę dni i wcale nie wydał mi się mleczny fakt- jest usypiający ale nie w pozytywny sposób, ja odnajduję w nim przedewszystkim aromat BENZYNY- powaznie- i jakies pieprzno-słodkie dodatki. podobno nie którzy lubią zapach benzyny, ale mnie od plus plus po prostu bolała głowa. Sprzedałam i nie polecam. No ale moze na twojej skórze wyjdą z niego inne rzeczy
dziewczyny, sorry, wielka pomyłka.
zaskoczona waszymi opisami tego zapachu sprawdzilam w necie jak wyglada flakon plus plus- to w ogóle nie ten zapach o którym pisalam.
mialam na mysli zero plus, który dwa lata temu dostalam na gwiazdkę.
(czy one musza miec takie podobne nazwy?)

w zwiazku z tym ze "mleczne" opisy mnie zaintrygowały mam pytanie do burn- it -up---> u którego sprzedawcy kupowałas tego diesla? chetnie sobie sprawię taki prezent.
kama kama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 20:03   #14
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Smile Dot.: Diesel Plus Plus

Cytat:
Napisane przez kama kama
dziewczyny, sorry, wielka pomyłka.
zaskoczona waszymi opisami tego zapachu sprawdzilam w necie jak wyglada flakon plus plus- to w ogóle nie ten zapach o którym pisalam.
mialam na mysli zero plus, który dwa lata temu dostalam na gwiazdkę.
(czy one musza miec takie podobne nazwy?)

w zwiazku z tym ze "mleczne" opisy mnie zaintrygowały mam pytanie do burn- it -up---> u którego sprzedawcy kupowałas tego diesla? chetnie sobie sprawię taki prezent.
Proszę bardzo
http://www.allegro.pl/item92402500_d...ml_tester.html
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 13:06   #15
kama kama
Zadomowienie
 
Avatar kama kama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 948
Dot.: Diesel Plus Plus

tylko jedno pytanie jeszcze- czy one w jakikolwiek sposób przypominają GLOW j.lo? chodzi mi o ten mydlany akcent
kama kama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 13:29   #16
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Wink Dot.: Diesel Plus Plus

Cytat:
Napisane przez kama kama
tylko jedno pytanie jeszcze- czy one w jakikolwiek sposób przypominają GLOW j.lo? chodzi mi o ten mydlany akcent
Ja szczerze nie cierpię Glow a Plus Plus mi go ani troszkę nie przypomina,ale to oczywiście może być subiektywne
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 15:20   #17
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Diesel Plus Plus

Cytat:
Napisane przez burn-it-up
Kupilam tester na allegro za...41zł.Doszło ekspresowo-przelew robiony w poniedziałek rano a dziś już mam flaszeczkę.
41zl za tester... Ale jaka pojemnosc tej flaszeczki, kusicielko....?
Ja znalazlam na ebay'u franc. , ale za 25euro 75ml. To strasznie duzo mi sie wydaje, ponad dwa razy tyle, ile ty zaplacilas....

Niemcy to maja lepiej. Jest na ebay'u za 7 euro tylko, akcja sie zaczyna od tej ceny, ale narazie zero chetnych a za niedlugo sie konczy, koszty przesylki 4,50E. Ale jak juz do francji trzeba wyslac to przesylka 15Euro!! Strasznie sie cenia te fraczki..
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 18:53   #18
kama kama
Zadomowienie
 
Avatar kama kama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 948
Dot.: Diesel Plus Plus

Cytat:
Napisane przez jowisia
41zl za tester... Ale jaka pojemnosc tej flaszeczki, kusicielko....?
Ja znalazlam na ebay'u franc. , ale za 25euro 75ml. To strasznie duzo mi sie wydaje, ponad dwa razy tyle, ile ty zaplacilas....

Niemcy to maja lepiej. Jest na ebay'u za 7 euro tylko, akcja sie zaczyna od tej ceny, ale narazie zero chetnych a za niedlugo sie konczy, koszty przesylki 4,50E. Ale jak juz do francji trzeba wyslac to przesylka 15Euro!! Strasznie sie cenia te fraczki..
jowisia, jesli chcesz kupic plus plus u tego sprzedawcy co burn-it-up to mam jego mejla. ja sama wlasnie wysłałam mu pieniadze. 41+7 zl. to chyba wyjdzie ci taniej niz kupowac z zagranicy.

burn-it-up, jeszcze jedno pytanie, bo teraz kiedy juz zamówiłam umieram z nerwów ze zapach mi sie nie spodoba znalazłam na angielskiej stronie opis ze plus plus ma w tle cytrusowe akcenty- to jest dla mnie troche zaskoczenie, bo spodziewalam sie raczej czegos cieplego (mleko+migdaly,etc) Czy moglabys opisac jak zapach rozwija się na skorze?

Edytowane przez kama kama
Czas edycji: 2006-03-22 o 19:46
kama kama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 20:15   #19
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Smile Dot.: Diesel Plus Plus

Cytat:
Napisane przez jowisia
41zl za tester... Ale jaka pojemnosc tej flaszeczki, kusicielko....?
Ja znalazlam na ebay'u franc. , ale za 25euro 75ml. To strasznie duzo mi sie wydaje, ponad dwa razy tyle, ile ty zaplacilas....

Niemcy to maja lepiej. Jest na ebay'u za 7 euro tylko, akcja sie zaczyna od tej ceny, ale narazie zero chetnych a za niedlugo sie konczy, koszty przesylki 4,50E. Ale jak juz do francji trzeba wyslac to przesylka 15Euro!! Strasznie sie cenia te fraczki..
Pojemność to 75ml,więc całkiem sporo.A może dałoby radę z Polski ściągnać,może jakiś sprzedawca zgodziłby się(oczywiście,jeżeli się to opłaca).A w Niemczech takie tanie pewnie dlatego,że tam właśnie produkują ten zapach
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-22, 20:21   #20
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Diesel Plus Plus

Cytat:
Napisane przez kama kama
jowisia, jesli chcesz kupic plus plus u tego sprzedawcy co burn-it-up to mam jego mejla. ja sama wlasnie wysłałam mu pieniadze. 41+7 zl. to chyba wyjdzie ci taniej niz kupowac z zagranicy.

burn-it-up, jeszcze jedno pytanie, bo teraz kiedy juz zamówiłam umieram z nerwów ze zapach mi sie nie spodoba znalazłam na angielskiej stronie opis ze plus plus ma w tle cytrusowe akcenty- to jest dla mnie troche zaskoczenie, bo spodziewalam sie raczej czegos cieplego (mleko+migdaly,etc) Czy moglabys opisac jak zapach rozwija się na skorze?
Ależ proszę,już opisuję:
Na początku czuć waniliowo-kokosową nutę,taki słodki obłoczek,który z czasem przeobraża się w migdały,mleko(w proszku i w postaci naturalnej) i bardzo przyjemną kojącą nutę,która przypomina mi trochę zapach kremu Nivea.Jak z trwałością to nie wiem,bo siedzę teraz w domu(zapalenie krtanie brrrr) i nie miałam okazji sprawdzić go w warunkach "bojowych".
Myślę,że jeżeli lubisz takie własnie słodko-mleczne łagodne ale nie mdłe zapachy to powinien Ci się spodobać.
W razie jeszcze jakichś wątpliwości pytaj śmiało(czuję sie jak wszystkowiedzący spec teraz )
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 20:53   #21
kama kama
Zadomowienie
 
Avatar kama kama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 948
Dot.: Diesel Plus Plus

Cytat:
Napisane przez burn-it-up
Ależ proszę,już opisuję:
Na początku czuć waniliowo-kokosową nutę,taki słodki obłoczek,który z czasem przeobraża się w migdały,mleko(w proszku i w postaci naturalnej) i bardzo przyjemną kojącą nutę,która przypomina mi trochę zapach kremu Nivea.Jak z trwałością to nie wiem,bo siedzę teraz w domu(zapalenie krtanie brrrr) i nie miałam okazji sprawdzić go w warunkach "bojowych".
Myślę,że jeżeli lubisz takie własnie słodko-mleczne łagodne ale nie mdłe zapachy to powinien Ci się spodobać.
W razie jeszcze jakichś wątpliwości pytaj śmiało(czuję sie jak wszystkowiedzący spec teraz )

to dokładnie to czego szukałam! a może jeszcze więcej
uwilebiam mleczne zapachy, kocham kokos i wanilię a juz naprawdę ubóstwiam zapach kremu nivea
teraz pozostaje tylko czekać!
dzięki, burn-it-up
kama kama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 20:57   #22
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Smile Dot.: Diesel Plus Plus

Cytat:
Napisane przez kama kama
to dokładnie to czego szukałam! a może jeszcze więcej
uwilebiam mleczne zapachy, kocham kokos i wanilię a juz naprawdę ubóstwiam zapach kremu nivea
teraz pozostaje tylko czekać!
dzięki, burn-it-up
Nie ma za co.Z niecierpliwością czekam na Twoje wrażenia-napisz jak tylko dojdzie
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 22:26   #23
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Talking Dot.: Diesel Plus Plus

Jakby co to dodałam obiecaną recenzję na KWC
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 22:45   #24
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Diesel Plus Plus

Dziewczyny, zamowilam! Znalazlam na allegro bardzo mila osobe, ktora odrazu odpowiedziala na GG i dlatego wlasnie zdecydowalam sie na nia, poniewaz zalezy mi na czasie - moja kolezanka przyjezdza do mnie do Francji w poniedzialek i to jest jedyna szansa zeby te perfumy przemycic!! Pani zgodzila sie na przesylke za pobraniem, dzieki czemu nie musze czekac, az pieniazki wplyna na konto. Jutro wysle perfumy a na czwartek-piatek powinny dojsc do domu, a mama ureguluje kwote (49zl + koszty przesylki, wiec uwazam, ze nie jest zle). Kolezanka zabierze je ze soba!!!
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 23:04   #25
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Talking Dot.: Diesel Plus Plus

Cytat:
Napisane przez jowisia
Dziewczyny, zamowilam! Znalazlam na allegro bardzo mila osobe, ktora odrazu odpowiedziala na GG i dlatego wlasnie zdecydowalam sie na nia, poniewaz zalezy mi na czasie - moja kolezanka przyjezdza do mnie do Francji w poniedzialek i to jest jedyna szansa zeby te perfumy przemycic!! Pani zgodzila sie na przesylke za pobraniem, dzieki czemu nie musze czekac, az pieniazki wplyna na konto. Jutro wysle perfumy a na czwartek-piatek powinny dojsc do domu, a mama ureguluje kwote (49zl + koszty przesylki, wiec uwazam, ze nie jest zle). Kolezanka zabierze je ze soba!!!
Super
Czekamy więc i na Twoje wrażenie jak dojdą
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 15:42   #26
kama kama
Zadomowienie
 
Avatar kama kama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 948
Dot.: Diesel Plus Plus

MAM GO!
własnie przyszedł.
jest zupełnie inny niż myslałam ze będzie- nie czuję w nim za bardzo mleka, tylkow nucie głowy te migdaly-które nie za bardzo mi pasuję ale później pojawia się jakiś taki przyjemny plasticzek, jakby ciastko i naprawdę więcej nie mogę powiedzieć, bo ciagle go rozgryzam.
jedno jest pewne- bardzo orginalny. PODOBA SIE.
kama kama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 15:51   #27
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Diesel Plus Plus

Cytat:
Napisane przez kama kama
MAM GO!
własnie przyszedł.
jest zupełnie inny niż myslałam ze będzie- nie czuję w nim za bardzo mleka, tylkow nucie głowy te migdaly-które nie za bardzo mi pasuję ale później pojawia się jakiś taki przyjemny plasticzek, jakby ciastko i naprawdę więcej nie mogę powiedzieć, bo ciagle go rozgryzam.
jedno jest pewne- bardzo orginalny. PODOBA SIE.
Cieszę się,że Ci sie podoba.Też uważam,że jest oryginalny bo a) nie przypomina mi żadnego innego zpachu b) nie czułam go jeszcze na nikim
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 16:16   #28
roxanne1702
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 32
Dot.: Diesel Plus Plus

Dziewczyny a ten diesel jest w rossmannie prawda? bo na pewno zero plus ostatnio widzialam, i takie w bialym opakowaniu podpisane PLUS (na tej ich tabliczce z cena ) To chyba jest on ? Pozdrawiam!
roxanne1702 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 16:25   #29
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Diesel Plus Plus

Cytat:
Napisane przez roxanne1702
Dziewczyny a ten diesel jest w rossmannie prawda? bo na pewno zero plus ostatnio widzialam, i takie w bialym opakowaniu podpisane PLUS (na tej ich tabliczce z cena ) To chyba jest on ? Pozdrawiam!
Przyznam się,że w rossmanie się za nim nie rozglądałam.Ale pewnie to ten
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 18:25   #30
roxanne1702
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 32
Dot.: Diesel Plus Plus

no to skuszona pozytywnymi recenzjami czekam aż będa znów w promocji bo aktualna chyba juz sie skończyła... a były w zeszlym tyg po 60 czy 70zl
roxanne1702 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.