kosmetyczka-trądzik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-17, 17:36   #1
kingkong
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 831
Cool

kosmetyczka-trądzik


Witam. Niedlugo zamierzam iść do kosmetyczki ponieważ mam na plecach trądzik i chcę go zwalczyć Mam pytania: jak wygląda zwalczanie trądziku przez kosmetyczkę, ile kosztuje??
kingkong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 18:04   #2
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: kosmetyczka-trądzik

A czy dermatolog wyraził zgodę na interwencję kosmetyczną? Bo przy ropnych stanach na plecach czy buzi nie są wskazane zabiegi u kosmetyczki. Najpierw trzeba to wyleczyć.
Jeżeli nie masz stanów zapalnych na plecach i dermatolog się zgodzi to kosmetyczka na wstępie pewnie zrobi oczyszczanie (cena zależna od miejscowości i zakładu, w Warszawie od 80 do nawet 150zł) a potem może zaproponować, np złuszczanie w celu pozbycia się jakiś blizenek, które zostały po krostkach. Złuszczanie nie jest zabiegiem tanim, żeby zobaczyć efekt trzeba go powtarzać. Jeżeli blizny nie są głebokie to takie zabiegi może przeprowadzać kosmetyczka, jeśli zabieg wymaga użycia, np. bardziej stężonych kwasów to zrobić to może jedynie wykwalifikowany lekarz dermatolog w specjalnym gabinecie.
Dobór zabiegów zależy od stanu Twoich pleców więc jeśli nie ma przeciwwskazań do wizyty u kosmetyczki to najlepiej zapytać ją osobiście jakie zabiegi by poleciła
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 18:09   #3
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: kosmetyczka-trądzik

destiny, dziewczyna chyba nie była u dermatologa, skoro chce leczyć plecy u kosmetyczki
jeśli chcesz się naprawdę wyleczyć, to tylko do dermatologa. I to jak najszybciej, jeśli chcesz latem odsłonić plecy - antybiotyki (zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne) zazwyczaj uwrażliwiają skórę na słońce, w wyniku czego możesz nabawić się przebarwień
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 18:26   #4
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: kosmetyczka-trądzik

Agniesko, zależy też jak kto rozumie słowo trądzik - jak dla mnie (i dla Ciebie też podejrzewam) to jest choroba skórna, którą leczy się u specjalisty. Niektórzy określają tak sporadycznie pojawiające się krostki. Wszystko zależy od stanu skóry dziewczyny
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 18:36   #5
kingkong
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 831
Smile Dot.: kosmetyczka-trądzik

Rodzice powiedzieli mi że nie ma po co iść do dermatologa bo aż tak źle z tym trądzikiem nie jest. Pojawia mi się po kilka czerwonych pryszczy, czasem bolą ale nic więcej. Uważacie że lepiej nie iść do kosemtyczki tylko na razie prezmywać skórę jakimiś tonikami (po częstym myciu i użyciu toniku te pryszcze schodzą dość szybko)????
kingkong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 18:53   #6
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: kosmetyczka-trądzik

Z tego co piszesz to są to zmiany ropne więc kosmetyczka narazie odpada. Staraj się nie szorować za bardzo pleców bo możesz rozsiać bakterie. Dobre jest mydełko siarkowe - do kupienia za 3zł w aptece albo na bazarku. Wysusza i pomaga w walce z krostkami na plecach. Pamiętaj żeby niczego nie rozdrapywać bo pozostają okropne blizny! Tutaj jest link do tego opini na temat tego mydełka na KWC, myślę, że warto spróbować:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7085
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 19:01   #7
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: kosmetyczka-trądzik

Cytat:
Napisane przez destiny666
Agniesko, zależy też jak kto rozumie słowo trądzik - jak dla mnie (i dla Ciebie też podejrzewam) to jest choroba skórna, którą leczy się u specjalisty. Niektórzy określają tak sporadycznie pojawiające się krostki. Wszystko zależy od stanu skóry dziewczyny
dla mnie trądzik jest chorobą, której 6 antybiotykami nie mogłam wyleczyć i dopiero Aknenormin go zniszczył dlatego nie cierpię kiedy ktoś dramatyzuje, że ma trądzik, gdy wyskakują mu dwa wypryski prezd okresem...
wracając do tematu:
dermatolog nie musi Ci dać od razu antybiotyków wewnętrznych, zazwyczaj na początku, szczególnie w tym wieku, daje maści i/lub antybiotyk zewnętrzny. Warto pogrzebać w archiwum i na KWC, jest tam dużo opini i sposobów na takie domowe zwalczenie
j eszcze jedna uwaga w związku z rodzicami - moi też ignorowali ten problem "bo w xxxx nie ma dobrego lekarza, więc nie ma sensu, a jedyny, żona pana xxx i tak przepisze ci tylko maść" - cóż, teraz niestety wydaje się grubą kasę na antyniotyki, kwasy i ja sama na makijaż - bo to jednak łączy się z kompeksami.. dlatego bądź czujna i jeśli się pogorszy - nie daj sobie tak tego tłumaczyć
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-17, 19:05   #8
kingkong
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 831
Dot.: kosmetyczka-trądzik

Dzieki za pomoc Jutro pójde na zakupy to sobie kupię
kingkong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 12:04   #9
kamilllka
Przyczajenie
 
Avatar kamilllka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 22
Dot.: kosmetyczka-trądzik

Cytat:
Napisane przez agnieska
dla mnie trądzik jest chorobą, której 6 antybiotykami nie mogłam wyleczyć i dopiero Aknenormin go zniszczył dlatego nie cierpię kiedy ktoś dramatyzuje, że ma trądzik, gdy wyskakują mu dwa wypryski prezd okresem...
wracając do tematu:
dermatolog nie musi Ci dać od razu antybiotyków wewnętrznych, zazwyczaj na początku, szczególnie w tym wieku, daje maści i/lub antybiotyk zewnętrzny. Warto pogrzebać w archiwum i na KWC, jest tam dużo opini i sposobów na takie domowe zwalczenie
j eszcze jedna uwaga w związku z rodzicami - moi też ignorowali ten problem "bo w xxxx nie ma dobrego lekarza, więc nie ma sensu, a jedyny, żona pana xxx i tak przepisze ci tylko maść" - cóż, teraz niestety wydaje się grubą kasę na antyniotyki, kwasy i ja sama na makijaż - bo to jednak łączy się z kompeksami.. dlatego bądź czujna i jeśli się pogorszy - nie daj sobie tak tego tłumaczyć
hej zlotko! Mam pytanie czy ten Aknenormin doszczetnie zniszczyl Ci tradzik? I wlasciwie co to jest ? Bylabym Ci bardzo wdzieczna za podzielenie sie swoim doswiadczeniem. Ja teraz biore TETRALYSAL i smaruje buzke żelem DIFFERIN. Na twarzy mam potrądzikowe przebarwienia i tak sie własnie zastanawiam bo slyszalam ze w chwili gdy zaprzestane zazywac te antybiotyki tradzik powroci ;( Pomocy!!!
kamilllka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 13:03   #10
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: kosmetyczka-trądzik

Tetralysal z Differinem też przechodziłam, pierwszy antybiotykowy zestaw Aknenormin? Lek stosowany w ostateczności, przed rozpoczęciem kuracji musisz podpisac oświadczenie, że zostałaś pinformowana o wszystkich możliwych skutkach ubocznych, że nie jesteś w ciązy i że zabezpieczasz się metodą hormonalną.. Aknenormin pochodzi z grupy retinoidów, jest izotretynoiną, kosztuje sporo (początkowo przez kilka miesięcy dawka 20mg 2x dziennie, potem raz dziennie, teraz od miesiąca jestem na 10mg; opakowanie 30 kapsułek 20mg kosztuje ok. 200zł, zależy od apteki, opakowanie 30 kapsułek 10mg kosztuje ok. 130 zł), ale równie dobrze mogę to porównać do 6 poprzednich kuracji antybiotykami+kremami aptecznymi+eksperymentami zdesperowanej. Do tego dochodzi comiesięczne badanie krwi sprawdzające wysokość cholesterolu, bilirubiny, itp. Jak widzisz - nie jest to najtańsze, nie jest to też popularna kuracja ze względu na skutki uboczne (łącznie z kataraktą i żółtaczką, mój ulubiony fragment w skutkach ubocznych brzmi mniej więcej tak: "jeśli zauważysz u siebie żółte zabarwienie skóry lub białek ocznych może to oznaczać, że jesteś chory na żółtaczkę" podoba mi się sposób w jaki to napisali ).
Czy mogę polecić? Mój trądzik zwykł wracać do mnie przed latem, w maju/czerwcu, prócz tego regularnie wyskakiwało mi kilka pryszczy - mówię tu o okresie brania innych antybiotyków, nie o braku leczenia - na dodatek zrobiłam 6 złuszczań kwasem TCA, 400zł każde i delikatnie mówiąc - poszło się to kochać. Aknenormin ma za zadanie zmienić wogóle Twoją skórę, z tłustej trądzikowej na normalną. Początkowo jest przesuszona, więc dochodzą kolejne koszty - pomadki nawilżające zużywają się w ciągu tygodnia, dwóch, bo non stop masz wysuszone usta, zmieniasz żel na ten niepodrażniający, bo inaczej Twoja skóra jest cała czerwona, piecze i się łuszczy. Też zapas kremów przeciwtrądzikowych nie jest Ci już potrzebny, musisz zaopatrzyć się w te intensywnie nawilżające, zostawiwszy sobie tylko punktowy. Na co punktowy? Przynajmniej moja skóra ma w zwyczaju reagować wypryskiem na coś zanieczyszczonego, np. gogle które kupiłam w tym roku - mimo przecierania antybakteyryjnymi środkami, wciąż wyskakuje mi w miejscu ich stykania się ze skóą jakiś wyprysk ale szybko schodzi.
Chaotycznie, jeśli chcesz wiedzieć więcej to wrzuć hasło na google, ale zastrzegam - to nie dropsy
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 15:37   #11
olinex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6
Dot.: kosmetyczka-trądzik

Od jakis 2-3 lat mam problem z tradzikiem. Czasami ustepowal, zostawaly jakies nieliczne, malo widocznie wypryski. Pozniej zaczelam brac Harmonet, to srodek antykoncepcyjny, tradzik praktycznie zniknal, czasami jakis nie proszony gosc pojawil sie przed okresem. Skonczylam brac Harmonet i teraz jestem zła jak musze wyjsc z domu! Nie jem slodyczy, zadnych tlustych potraw a przewaznie po spozyciu takich rzeczy mialam wypryski, a teraz ni z tego ni z owego robia mi sie kolejne. Jestem troszke podlamana i chyba we wtorek odwiedze ginekologiczke zeby przepisala mi tabletki anty bo z kazdym dniem jest coraz gorzej. Poza dobrymi skutkami brania tabletek antykoncepcyjnych chcialam sie jeszcze z wami podzielic tym, ze najnaturalniejszym lekiem na tradzik jest ... wlasny mocz. Juz nie raz slyszalam ze to pomaga, ale jakos jeszcze nie mam odwagi zeby umyc buzie wlasnymi siuskami. Jezeli ktoras bedzie chciala sprobowac to musi wiedziec ze nie pierwsza uryna lecz druga nadaje sie do oplukania buzi.
olinex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-18, 16:00   #12
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: kosmetyczka-trądzik

ja czytałam o stopniowym wychodzeniu z tabletek anty, zmniejszaniu dawki hormonów.. ale o wychodzeniu narazie nie myślę, więc i tematu nie zgłębiłam
pogrzeb w archiwum
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 18:47   #13
kingkong
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 831
Wink Dot.: kosmetyczka-trądzik

Kupilam sobie to mydlo siarkowe i peeling z drobinkami bambusa z Perfecty i już mi sie leczą te okropne syfy.... Polecam to mydelko i peeling) Papatki
kingkong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 20:35   #14
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: kosmetyczka-trądzik

Agnieska,a co Twój lekarz mówi na łączenie tego acnerominu z tabletkami anty?Nie wiem,czy mnie w końcu tez nie czeka właśnie taki lek jak Twoj,Roaccutane czy Izotek,ale juz pal licho skutki uboczne,bardziej mi chodzi o te tabletki antykoncepcyjne,mam złe wspomnienia po Dianie i więcej do tabletek wracać bym nie chciała.Czy to nie jest zbyt duże obciążenie dla wątroby te 2 specyfiki razem?
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 21:24   #15
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: kosmetyczka-trądzik

Przy Aknenorminie jest zalecane branie tabletek anty - tak każą na ulotce. A moja dermatolog odmówiła wypisania recepty na Aknenormin, gdy zapytała pacjentki jak się zabezpiecza, a ta że metodą naturalną...
Moja wątroba jest obciążona kilkoma innymi rzeczami (ach te imprezy ) i jest obciążana od kilku lat antybiotykami- cóż, wiem, że to nienajmądrzejsze, ale trzeba się bawić, a trdzik sam w sobie dość skutecznie izoluje od ludzi

ps. ostatnio brałam dodatkowo antybiotyk na przeziębiony pęcherz i antybiotyk na grypę - w ciągu 3 tygodni. Cud, że żyję
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 11:10   #16
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: kosmetyczka-trądzik

Wiem,że przy tych lekach nie może dojśc do ciąży,ale perspektywa tabletek antykoncepcyjnych,brrr.
To ja Twój organizm na prawde podziwiam,że tyle wytrzymuje.Żebys tylko za pare lat nie miała problemów z wątrobą,bo to że teraz jest oki to o niczym jeszcze nie świadczy.Ach ten trądzik,co to za paskudztwo jest
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 14:25   #17
Olka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 36
Dot.: kosmetyczka-trądzik

Cytat:
jeśli chcesz się naprawdę wyleczyć, to tylko do dermatologa. I to jak najszybciej, jeśli chcesz latem odsłonić plecy - antybiotyki (zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne) zazwyczaj uwrażliwiają skórę na słońce, w wyniku czego możesz nabawić się przebarwień
Ja też mam niestety problem z trądzikiem . Na plecy stosuje spirytus przepisany przez dermatologa i bardzo pomaga .

Jednak co do trądziku na tawrzy z własnego doświadczenia polecam kosmetyczkę . Zmagam się z trądzikiem ( na początku naprawdę mocnym ) już 8 lat . Na początku leczyłam się u dermatologa ( wypróbowałam naprawdę wszystkie dostępne na rynku leki + tabletki hormonalne , nie zgodziłam się tylko na Reacutan)
Niewiele to pomagało , a jeśli pomagało to tylko na chwilę po czym było jeszcze gorzej . Stracone nerwy , zdrowie i dużo pieniędzy .

Do kosmetyczki trafiłam jak miałam 14 lat , jak zobaczyła moją skórę to autentycznie się przestraszyła skóra była bardzo wysuszona a trądzik wcale nie znikał . Pierwsze czyszczenie bolało okropnie . Przez kolejne 3 lata chodziłam na czyszczenie co miesiąc , stan skóry systematycznie się poprawiał . później już co 2 miesiące i tak jest do dzisiaj. Syfki nadal mi wyskakują ale w porównaniu z tym co było na początku można powiedzieć , że już nie mam problemu i odziwo nie mam też blizn .
Olka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 15:08   #18
Marusaaa
Raczkowanie
 
Avatar Marusaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 128
Dot.: kosmetyczka-trądzik

ja płaciłam tylko 60 zł za oczyszczanie u kosmetyczki!!!
__________________
.wspomnień się nigdy nie pozbędziesz.
Marusaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 19:51   #19
kingkong
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 831
Arrow Dot.: kosmetyczka-trądzik

A u mnie już po 2 dniach stosowania tego mydla siarkowego na twarzy nie mam prawie żadnego defektu A mam pytanko jak u kosmetyczki to ona wyciska te pryszcze czy co robi??
kingkong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-25, 15:01   #20
Olka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 36
Dot.: kosmetyczka-trądzik

Cytat:
Napisane przez kingkong
A u mnie już po 2 dniach stosowania tego mydla siarkowego na twarzy nie mam prawie żadnego defektu A mam pytanko jak u kosmetyczki to ona wyciska te pryszcze czy co robi??
Zabiego oczyszczania twarzy zaczyna się od usunięcia zanieczyszczeń , następnie nakłada piling i leży się ok 20 minut pod nawilżaczem , który otwiera pory skóry . Później Kosmetyczka osusza buźkę i zaczyna wyciskać syfki ( to najdłuższa część zabiegu , tam gdzie chodzę trwa ponad godzinę ) . Później masuje się twarz taką szklaną pipetą jonizującą , następnie kładzie się maseczkę z alg morskich ( z nią się leży 30 minut żeby zrobiła się z niej maska) , ściąga ją i nakłada specjalną kryjącą i leczniczą maść , ewentualnie trochę pudruje i można śmiało wyjść do ludzi .

Chyba nic nie pominęłam U mnie taki zabieg kosztuje 60 zł a całość trwa 2 godziny ( czasami krócej albo dłużej - ta zależy)
Ja chodzę już kilka lat i bardzo mi to pomaga .
Olka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 19:21   #21
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: kosmetyczka-trądzik

!! oczyszczanie mechaniczne jest naprawdę odradzane przy trądziku!
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 14:51   #22
kingkong
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 831
Smile Dot.: kosmetyczka-trądzik

Co to jest oczyszczanie mechaniczne?? W poniedzialek idę do kosmetyczki żeby mnie oczyścila Mam nadzieje że przeżyję Pozdro
kingkong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 15:09   #23
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: kosmetyczka-trądzik

Cytat:
Napisane przez kingkong
Co to jest oczyszczanie mechaniczne?? W poniedzialek idę do kosmetyczki żeby mnie oczyścila Mam nadzieje że przeżyję Pozdro
Kosmetyczka wyciska Ci wszystkie syfki, poddając uprzednio cerę odpowiednim zabiegom, aby rozszerzyć pory skory. Ja ten zabieg wspominam bardzo niemiło
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 15:06   #24
martuska888
Raczkowanie
 
Avatar martuska888
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 294
Smile trądzik

Chciałam się spytać, czy trądzik można wogóle wyleczyć? Mam dopiero kilkanaście lat, a zmagam sie z nim dosc długo...Moja siostra ma trądzik od 10 roku, a teraz ma 23. Powoli jej mija, ale ma blizny. Ja nie chcę tak długo walczyć z trądzikiem. Co mogę zrobić? Jakie są domowe sposoby aby mieć mniej pryszczy?
martuska888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 19:52   #25
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: trądzik

hej Martuska,proponuje wpisac w wuszukiwarke haslo "tradzik",a z pewnoscia znajdziesz mnostwo odpowiedzi na swoje pytanko Przejrzyj je,podejdz do nich z dystansem i pojdz do dermatologa jesli jeszcze nie bylas.Pozdrawiam
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 21:47   #26
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: trądzik

Racja Wyszukiwarka, wyszukiwarka i jeszcze raz wyszukiwarka.
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 22:23   #27
Lovvely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 151
Dot.: trądzik

jeśli jesteś jeszcze młoda działaj działaj puki jest wcześnie
jeżeli to nie jest taki łagodny trądzik(pare krostek i wągrów) to koniecznie odwiedź dermatologa domowe sposoby mało tu pomogą
jeśli masz tylko kilka wyprysków możesz spróbować acnedermem lub innymi sposobami podawanymi przez wizażanki
trzymam kciuki

Edytowane przez Lovvely
Czas edycji: 2006-04-02 o 10:44
Lovvely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 10:32   #28
kingkong
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 831
Cool Dot.: kosmetyczka-trądzik

Ja mam do wyboru ide do kosmetyczki żeby mi wycisnąla pryszcze, tata mi wyciska pryszcze albo chodze zasyfiona więc uważam że mogę się pomęczyć u kosmetyczki żeby wyglądać jak czlowiek...Pozdro
kingkong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 11:15   #29
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: kosmetyczka-trądzik

to skoro jesteś "zasyfiona", to może jednak warto uświadomić rodzicom, że to choroba i wybrać się do lekarza?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 11:45   #30
martuska888
Raczkowanie
 
Avatar martuska888
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 294
Wink Dot.: trądzik

Dzięki za rady Nie byłam jeszcze u dermatologa, bo moja mama ma jakieś zastrzeżenia -chyba ktoś ze znajomych mamy był i po zabiegach wyglądał jeszcze gorzej A co stosować na pryszcze na plecach i dekolcie?
martuska888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.