Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-18, 15:46   #1
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501

Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?


Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa lub języka.Przebicie ucha to pestka..chcem sama przebic brew..a co sie dzieje jesli trafie na nerw?! piszcie prosze..czy same sobie cos przebiłyście..jakie sa skutki..ile sie goi?

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-02-13 o 17:45 Powód: odtworzenie treści postu
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 15:56   #2
Paulix :)
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Paulix :)
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 36
GG do Paulix :)
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Uch to pół biedy... ale brwi nie radze Ci samej przebijac :/ moga byc z tego powodu poważne konsekwencje ODRADZAM!
Paulix :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 16:43   #3
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

ja rowniez odradzam, naprawde mozesz zrobic sobie krzywde!

p.s. bylabys w stanie sama przebic?? podziwniam
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 16:46   #4
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

nie prosciej i bezpieczniej byloby pojsc do kosmetyczki?? to nie jest duzy wydatek a masz pewnosc ze nie bedzie sie babralo, i nie "zmienisz" sobie ksztaltu oczu, wyrazu twarzy itd
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 16:47   #5
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

poza tym przebijanie samemu roznych czesci ciala to glupota... proponuje jezyksobie samemu przekluc i sie wykrwawic)
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 18:04   #6
martyn
Przyczajenie
 
Avatar martyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Ja mam kolczyka w wardze, którego zrobiły mi dwie koleżanki. Tyle że one same mają po parę kolczyków i wiedzą, jak odpowiednio należy przekłóć. Może masz wśród znajomych kogoś takiego? O wiele bezpieczniej jest oddać się w ręce doświadczonych w sprawie piercingu osób, niż robić sobie kolczyka samemu, nie mając o tym pojęcia. Niemniej, jeśli byś się zdecydowała potrzebna ci będzie gruba igła ( 1,6 czy 2,1mm ), kolczyk, który cięnie uczuli i dużo.... ODWAGI!!
martyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 18:22   #7
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Cytat:
Napisane przez malkol13
nie prosciej i bezpieczniej byloby pojsc do kosmetyczki?? to nie jest duzy wydatek a masz pewnosc ze nie bedzie sie babralo, i nie "zmienisz" sobie ksztaltu oczu, wyrazu twarzy itd

Polecasz kosmetyczkę...?!

Zabieg percingu wykonuje się u człowieka, który robi to zawodowo, i wykonuje precing kilkanaście razu dziennie, a nie u kosmetyczki, która nie ma pojęcia o kolczykowaniu i moze narobić wiele złego.
Niech takie amatorki zajmą się maseczkami, manikiurami, pedikiurami itp. a nie przebijaniem ciała! Najgorsze jest to, ze dużo osób jest niedoinformowanych i chodzi na zabiegi percingu do kosmetyczek... A znam wiele osób, które bardzo żałowały tego, że poszły do kosmetyczki. Chociarz są też takie, które są zadowolone, ale tak dla pewności lepiej iść do profesjonalnego zakładu.

Jeżeli dużo wiesz na temat przebijanie ciała, wiesz jak się za to wziąść, odpowiadasz za swoje czyny to nie widzę przeciwwskazań. Znam dziewczyne, która sama przebiła pępek i trafiła do szpitala...
Chociarz ludzie w Holandii sami się kolczykują i wszyscy żyją...
Ja też sama przebiłam sobie niektóre mejsca, i przebijam rózne miejsca innym, to nigdy bym się za to nie wzięła, gdybym o percingu nie miała zielonego pojęcia...

__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-18, 18:23   #8
aniomka
Raczkowanie
 
Avatar aniomka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 113
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Jak dziewczyny pisały, przebijanie brwi w domu to niezbyt dobry pomysł. Po pierwsze- trudniej będzie Ci ominąć nerw np. trójdzielny, niż osobie z doświadczeniem, a w razie problemów możesz sobie sama nie poradzić. Po drugie- higiena. Po trzecie- naprawdę chciałabyś zrobić to BEZ ZNIECZULENIA ?? Podziwiam i odradzam.
aniomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 18:33   #9
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Cytat:
Napisane przez anakonda
Polecasz kosmetyczkę...?!

Zabieg percingu wykonuje się u człowieka, który robi to zawodowo, i wykonuje precing kilkanaście razu dziennie, a nie u kosmetyczki, która nie ma pojęcia o kolczykowaniu i moze narobić wiele złego.
Niech takie amatorki zajmą się maseczkami, manikiurami, pedikiurami itp. a nie przebijaniem ciała! Najgorsze jest to, ze dużo osób jest niedoinformowanych i chodzi na zabiegi percingu do kosmetyczek... A znam wiele osób, które bardzo żałowały tego, że poszły do kosmetyczki. Chociarz są też takie, które są zadowolone, ale tak dla pewności lepiej iść do profesjonalnego zakładu.

Jeżeli dużo wiesz na temat przebijanie ciała, wiesz jak się za to wziąść, odpowiadasz za swoje czyny to nie widzę przeciwwskazań. Znam dziewczyne, która sama przebiła pępek i trafiła do szpitala...
Chociarz ludzie w Holandii sami się kolczykują i wszyscy żyją...
Ja też sama przebiłam sobie niektóre mejsca, i przebijam rózne miejsca innym, to nigdy bym się za to nie wzięła, gdybym o percingu nie miała zielonego pojęcia...

kosmetyczki tez przechodza tego typu szkolenia jak przekuwanie roznych miejsc na ciele(tak dla Twojej informacji) przykladem moze byc moja dobra kolezanka, ktora przekuwa, ma doswiadczenie praktyke i wiedze mimo tego ze jest kosmetyczka...

uwazam ze zdecydowanie lepszym pomyslem jest wybranie sie do kosmetyczki niz robienie tego typu zabiegow samemu w domu lub oddawanie sie kolezance...

piszesz ze przekluwalas ludziom rozne miejsca- pomyslalas co by sie stalo gdybys za ktoryms razem trafila na nerw?? lub nie potrafila zahamowac krwawienia bo za gleboko czy cokolwie?? to jest olbrzymia odpowiedzialnosc. wiec gratuluje odwagi

a co do osob zajmujacych sie piercingiem masz pewnie glownie osoby ktore wykonuja takze tatuaze... owszem jest wiele dobrych miejsc, gdzie higiena jest wazna... ale potym co widzialam i slyszalam o niekotrych miejscach w zyciu nie pojde do takiego salonu tatuazu czy piercingu brak podstawowych zasad higieny i bhp...


mozesz miec inne zdanietakie jest moje tylko nie pisz dziewczynie, ktora ma 16 lat "jezeli wiesz jak to zrobic to prosze bardzo", bo nie wiesz jaKa wiedze posiada (chyba ze sie dobrze znacie) i jak bardzo jest podatna na tego typu sugestie...a wiedze moze czerpac z roznych zrodel...czasami jest to tzw bravo, gdzie juz kilkanascie( ok 10) lat temu, zabierajac gazetki bratu czytalam o takich "problemach" ...

chcialabys miec ja na sumieniu?? ja wole ja wyslac do osoby, ktora ma zaswiadczenie ze potrafi to zrobic i gdzie moge byc pewna ze nie stanie sie jej krzywda... chyba po nocach nie moglabym spac gdyby bylo inaczej

pozdrawiam
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 18:48   #10
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Nie polecam przeprowadzenia tego typu zabiegu samodzielnie w domu.
Od tego są stosowne salony
.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 19:37   #11
Justin_14
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3 310
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Oooo tak nie rób tego sama! Po pierwsze życie, po drugie higiena po trzecie bezpieczeństwo. To jest bardzo niebezpieczne!
Justin_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-18, 20:05   #12
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Cytat:
Napisane przez malkol13
kosmetyczki tez przechodza tego typu szkolenia jak przekuwanie roznych miejsc na ciele(tak dla Twojej informacji) przykladem moze byc moja dobra kolezanka, ktora przekuwa, ma doswiadczenie praktyke i wiedze mimo tego ze jest kosmetyczka...
a tak dla Twojej informacji to nie wszystkie kosmetyczki przechodzą szkolenia, ta Twoja koleżanka jest jedną z nielicznych... tak na prawde nieliczna ilosc kosmetyczek ma jakiekolwiek pojecie o przebijaniu czegokolwiek prócz uszu...

Cytat:
Napisane przez malkol13
uwazam ze zdecydowanie lepszym pomyslem jest wybranie sie do kosmetyczki niz robienie tego typu zabiegow samemu w domu lub oddawanie sie kolezance...
moim zdaniem stanowczo odradzam i jedno i drugie i trzecie wyjscie, najlepiej jest sie wybrać do studia tatuazu i piercingu

Cytat:
Napisane przez malkol13
piszesz ze przekluwalas ludziom rozne miejsca- pomyslalas co by sie stalo gdybys za ktoryms razem trafila na nerw?? lub nie potrafila zahamowac krwawienia bo za gleboko czy cokolwie?? to jest olbrzymia odpowiedzialnosc. wiec gratuluje odwagi
Anakonda napisała chyba, ze jakby nie miała jakiegoś pojęcia o tym co robi [przbijanie] to nie zabrałaby się za to... takze gratuluje czytania ze zrozumieniem

Cytat:
Napisane przez malkol13
a co do osob zajmujacych sie piercingiem masz pewnie glownie osoby ktore wykonuja takze tatuaze... owszem jest wiele dobrych miejsc, gdzie higiena jest wazna... ale potym co widzialam i slyszalam o niekotrych miejscach w zyciu nie pojde do takiego salonu tatuazu czy piercingu brak podstawowych zasad higieny i bhp...

gdyby nie były przestrzegane zasady bhp [to to samo co zasady higieny...] to takie salony nie mogłyby działać, ponieważ ktoś to sprawdza...a opowiesci dziwnej treści każdy potrafi wymyśleć


Cytat:
Napisane przez malkol13
mozesz miec inne zdanietakie jest moje tylko nie pisz dziewczynie, ktora ma 16 lat "jezeli wiesz jak to zrobic to prosze bardzo", bo nie wiesz jaKa wiedze posiada (chyba ze sie dobrze znacie) i jak bardzo jest podatna na tego typu sugestie...a wiedze moze czerpac z roznych zrodel...czasami jest to tzw bravo, gdzie juz kilkanascie( ok 10) lat temu, zabierajac gazetki bratu czytalam o takich "problemach" ...

zdanie "jezeli wiesz jak to zrobic to prosze bardzo" jest chyba jednoznaczne tażke znowu gratuluje czytania ze zrozumieniem...to chyba oczywiste, że pod określeniem "wiesz jak to zrobić" nie kryją się informacje z bravo ...:/

Cytat:
Napisane przez malkol13
chcialabys miec ja na sumieniu?? ja wole ja wyslac do osoby, ktora ma zaswiadczenie ze potrafi to zrobic i gdzie moge byc pewna ze nie stanie sie jej krzywda... chyba po nocach nie moglabym spac gdyby bylo inaczej

pozdrawiam
na sumieniu?... błagam...chyba dziewczyna gdyby cokolwiek sobie przebijała to robi to z jasnym umysłem i na pewno wie co może jej grozić...


mi koleżanka przebijała dwa razy pępek i żyje, dziurka mi zarosła bo kupiłam badziewnego kolczyka i zaczął farbować...
język też miałam przebity, tylko, że w salonie bez znieczulenia i nie bolało tu też mi dziurka zarosła, zmądrzałam i podjęłam decyzję o zlikwidowaniu żelastwa z ciała

pozdrawiam i nie miałam na celu nikogo urazić, wyraziłam tylko własne skromne zdanie, jak każdy z nas to czyni
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 20:23   #13
Justin_14
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3 310
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Cytat:
Napisane przez nikki999
a tak dla Twojej informacji to nie wszystkie kosmetyczki przechodzą szkolenia, ta Twoja koleżanka jest jedną z nielicznych... tak na prawde nieliczna ilosc kosmetyczek ma jakiekolwiek pojecie o przebijaniu czegokolwiek prócz uszu...



moim zdaniem stanowczo odradzam i jedno i drugie i trzecie wyjscie, najlepiej jest sie wybrać do studia tatuazu i piercingu



Anakonda napisała chyba, ze jakby nie miała jakiegoś pojęcia o tym co robi [przbijanie] to nie zabrałaby się za to... takze gratuluje czytania ze zrozumieniem




gdyby nie były przestrzegane zasady bhp [to to samo co zasady higieny...] to takie salony nie mogłyby działać, ponieważ ktoś to sprawdza...a opowiesci dziwnej treści każdy potrafi wymyśleć





zdanie "jezeli wiesz jak to zrobic to prosze bardzo" jest chyba jednoznaczne tażke znowu gratuluje czytania ze zrozumieniem...to chyba oczywiste, że pod określeniem "wiesz jak to zrobić" nie kryją się informacje z bravo ...:/



na sumieniu?... błagam...chyba dziewczyna gdyby cokolwiek sobie przebijała to robi to z jasnym umysłem i na pewno wie co może jej grozić...


mi koleżanka przebijała dwa razy pępek i żyje, dziurka mi zarosła bo kupiłam badziewnego kolczyka i zaczął farbować...
język też miałam przebity, tylko, że w salonie bez znieczulenia i nie bolało tu też mi dziurka zarosła, zmądrzałam i podjęłam decyzję o zlikwidowaniu żelastwa z ciała

pozdrawiam i nie miałam na celu nikogo urazić, wyraziłam tylko własne skromne zdanie, jak każdy z nas to czyni
Ooo tak- wyjatkowo delikatnie. Tyle, ze nawet specjalista (który ma "doświadczenie" [anakonda nie powiedziała jkaie ma doświadczenie]) może trafić na nerwy, żyły. Poza tym moje koleżanki np. nie są takie mądre i po usłyszeniu takiego zdania pewnie poczytałyby o tym w gazecie. A bhp od higieny różni się tym ze jedno to bezpieczeństwo higieny pracy a drugie to higiena i jest zasadnicza różnica. W jednym chodzi o uzywanie nowych, czystych, zdezynfekowanych urzadzeń itp. a w drugim o znajomość zasad oraz świadomość, co robić jeśli będzie coś nie tak
Justin_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 20:29   #14
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

1) nie napisalam ze WSZYSTKIE kosmetyczki maja takie szkolenia( brawo za czytanie ze zrozumeiniem )


2) majac do wyboru kosmetyczke, siebie sama, kolezanke (jesli chodzi o przekuwanie czegokolwiek) to powinna przejsc sie do kosmetyczki ( nie w kazdym miecie sa studia piercingu)


3) nie napisalam , ze Anakonda nie wie w jaki sposob przekuwac rozne czesci ciala tylko czy wie co eweentualnie mogloby sie stac gdyby sie pomylila ( brawo znowu czytamy ze zrozumeiniem co ciekawsze ciekawe fragmenty nauczylismy sie wybierac )

4)to czemu jest tak wiele zamykanych studiow piercingu i tatuazy?? jak wszytskie zasady bhp i higieny sa utrzymywane?? jak to wytlumaczysz malo klientow? za wysokie ceny??


5) proponuje dluzej pobyc na wizazu, poczytac wiecej watkow, postow zeby dojsc do wniosku ze wiele "mlodych kobiet" swoja wiedze posiada z bravo...
( na poczatklu tego cytau ktory zaznaczylas pisze TAKIE JEST MOJE ZDANIE MOZESZ MIEC INNE czyli dopisz sobie ja cie dio mojego nie przekonuje moze masz racje


6) wiesz co to sa pytania sugestywne?? ( to proponuje inne ciekawe zagadnienia zwiazane z nowa matura- nie tylko czytanie ze zrozumeiniem bo jego bys nie zaliczyla( jezeli to moj tekst musialabys opracowac)


sama piszesz ze zmadrzalas i wyjelas zelastwo z ciala, wiec chociaz doradz Dziewczynie dobry sposob a nie stwarzasz problemy tam gdzie ich nie ma

masz jeszcze minimum 4 lata do matury wiec naucz sie co to jest CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM anie operujesz pojeciami ktorych pani w gimnazjum nie zdazyla dobrze wytlumaczyc)
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 20:52   #15
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Cytat:
Napisane przez Justin_14
A bhp od higieny różni się tym ze jedno to bezpieczeństwo higieny pracy a drugie to higiena i jest zasadnicza różnica. W jednym chodzi o uzywanie nowych, czystych, zdezynfekowanych urzadzeń itp. a w drugim o znajomość zasad oraz świadomość, co robić jeśli będzie coś nie tak
BHP kochanie to jest Bezpieczeństwo i Higiena Pracy czyli wszystko co napisałaś[ i uzywanie nowych, czystych, zdezynfekowanych urzadzeń itp. i znajomość zasad oraz świadomość, co robić jeśli będzie coś nie tak]


Cytat:
Napisane przez malkol13
1) nie napisalam ze WSZYSTKIE kosmetyczki maja takie szkolenia( brawo za czytanie ze zrozumeiniem )
ale ja też nie napisałam, że Ty napisałaś, że wszystkie mają więc nie wiem oCb :/


Cytat:
Napisane przez malkol13
2) majac do wyboru kosmetyczke, siebie sama, kolezanke (jesli chodzi o przekuwanie czegokolwiek) to powinna przejsc sie do kosmetyczki ( nie w kazdym miecie sa studia piercingu)
jeżeli chodzi o te trzy wyjścia to wolałabym nie przebijać sobie nic, niż oddać się w ręce kosmetyczki...


Cytat:
Napisane przez malkol13
3) nie napisalam , ze Anakonda nie wie w jaki sposob przekuwac rozne czesci ciala tylko czy wie co eweentualnie mogloby sie stac gdyby sie pomylila ( brawo znowu czytamy ze zrozumeiniem co ciekawsze ciekawe fragmenty nauczylismy sie wybierac )
oj skarbie...nie wybierałam "ciekawszych" fragmentów tylko komentowałam wszystko po kolei... i chyba każdy kto podejmuje się takiego działania wie czym może to grozić, czyż nie?

Cytat:
Napisane przez malkol13
4)to czemu jest tak wiele zamykanych studiow piercingu i tatuazy?? jak wszytskie zasady bhp i higieny sa utrzymywane?? jak to wytlumaczysz malo klientow? za wysokie ceny??
no to właśnie napisałam, że studia są sprawdzane co wiąże sie z tym, że przestają funkcjonujonować te, w których takowe zasady nie są przestrzegane


Cytat:
Napisane przez malkol13
5) proponuje dluzej pobyc na wizazu, poczytac wiecej watkow, postow zeby dojsc do wniosku ze wiele "mlodych kobiet" swoja wiedze posiada z bravo...
( na poczatklu tego cytau ktory zaznaczylas pisze TAKIE JEST MOJE ZDANIE MOZESZ MIEC INNE czyli dopisz sobie ja cie dio mojego nie przekonuje moze masz racje
ale wniosek był wyciągniety z Twojej strony... i ja do swojego Ciebie też nie mam zamiaru przekonywać jak napisałaś "moze masz racje"


Cytat:
Napisane przez malkol13
6) wiesz co to sa pytania sugestywne?? ( to proponuje inne ciekawe zagadnienia zwiazane z nowa matura- nie tylko czytanie ze zrozumeiniem bo jego bys nie zaliczyla( jezeli to moj tekst musialabys opracowac)
hehe skad ta pewność, że bym nie zaliczyła? ja jestem innego zdania złotko

Cytat:
Napisane przez malkol13
sama piszesz ze zmadrzalas i wyjelas zelastwo z ciala, wiec chociaz doradz Dziewczynie dobry sposob a nie stwarzasz problemy tam gdzie ich nie ma

masz jeszcze minimum 4 lata do matury wiec naucz sie co to jest CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM anie operujesz pojeciami ktorych pani w gimnazjum nie zdazyla dobrze wytlumaczyc)
czy moja wypowiedz stworzyła jakiś problem...to chyba Ty masz problem ze sobą :/ i doradziłam jej, żeby nie chodziła do koleżanek czy nawet do kosmetyczek tylko do sprawdzonego studia, gdzie zostanie profesjonalnie obsłużona a nie potraktowana w pępku pistoletem do uszu, bo takie skłonności mają najczęsciej "doświadczone" kosmetyczki
do matury zostały 3 lata, tylko, że nie wiek się liczy tylko to co się ma w głowie, zapamiętaj a to, że chodziłaś[lub nie] do gimnazjum, w którym nauczycielka nie potrafia Ci wytłumaczyć pojęcia "czytanie ze zrozumieniem" to juz nie mój interes...

pozdrawiam
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 21:10   #16
Ryvkah
Raczkowanie
 
Avatar Ryvkah
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 51
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

moim zdaniem przebic ucho czy pepek asamodzielnie jest ok, ale jesli sie zachowa zasady czystosci
sama duzo dziurek sobie porobilam (patrz zalaczone zdjecie- drugie ucho takie samo) ... pepek tez przebijalam, ale zerwal mi sie... tak czy owak zadnej infekcji nie mialam
jesli nie ma sie pewnosci i nie zachowuje sie pewnej ostroznosci polecam kosmetyczke- tak jak w przypadku brwi i jezyka(mozna sobie samemu cos uszkodzic)http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1142170187
__________________

Ryvkah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 22:34   #17
julka123
Raczkowanie
 
Avatar julka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 163
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

PRZEBIJANIE SAMEMU ODRADZAM!!!! Wogóle odrazam przebijanie czegokolwiek w jakimkolwiek miejscu. Uważam ze to bezsensowne kaleczenie ciała, ale to tylko moje zdanie, więc sie nie oburzajcie. Kazdy ma prawo do swojego stylu i gustu.

Pozdrowienia
julka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 07:55   #18
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

odpowiem CI buahaha i nie pisz do kogos kogo nie znasz skarbku zlotko itd nie ktore osoby sobei moga tego nie zyczyc. czytaj to co inni pisza dopiero komentuj... i zrozum charakter wypowiedzi

podpytaj sie w szkole pielegniarki moze ona wiytluaczy ci roznice miedzy BHP i HIGIENA osobista, pracy, dbaniem o higiene innych osob bo to NIE JEST TO SAMO!!!! zrozum to a nie sie klocisz
wiec:

Bezpieczeństwo i higiena pracy, BHP - powszechnie używana nazwa określająca zarówno zbiór zasad dotyczących bezpiecznego i higienicznego wykonywania pracy, jak również osobna dziedzina wiedzy zajmująca się kształtowaniem właściwych warunków pracy. Wchodzi w zakres zainteresowań ergonomii, medycyny pracy, ekonomiki pracy i in.

Na straży przestrzegania BHP w polskich zakładach stoi Państwowa Inspekcja Pracy (PIP) a wiele uregulowań prawnych zawiera Kodeks Pracy oraz Polskie Normy.



a co do PIPu ktory zamyka wszytskie miesjca gdzie nie jest przestrzegane prawo... kontrole te nie sa robione RAZ W TYGODNIU i wystarczy poczytac chociazby o supermarketach gdzie za stosikami z pieczywem znajdowane sa martwe szczury. GDZIE JEST TWOJE BHP I ZAMYKANIE OZNEGO TYPU PLACOWEK?? no gdzie??


Higiena - dział medycyny, badający wpływ środowiska na zdrowie fizyczne i psychiczne człowieka. Celem tych badań jest zapewnienie poszczególnym osobom oraz społeczeństwu jak najlepszych warunków rozwoju fizycznego i psychicznego. Praktycznymi wynikami higieny są wskazania dotyczące usuwania z życia ludzkiego wpływów ujemnych, w różny sposób zagrażających zdrowiu, i wprowadzania czynników dodatnich.

Higiena dzieli się na wiele dziedzin, zajmujących się poszczególnymi środowiskami życia i działalności ludzkiej: higiena osobista, szkolna, hodowli zwierząt, komunalna, społeczna, pracy oraz żywności i żywienia.


dalej twierdzisz ze BHP i HIGIENA to jednop i to samo??

dla twojej iformacji nie umiem czytac ze zrozumieniem wiec jakim cudem rozwiazuje testy maturalne (nie tylko z polskiego) na 95-100% z czytania ze zrozumieniem albo pisze klasowki?? no jak
hehhe


a co do stwierdzenia ze wybierasz ciekawsze fragmenty- przeciez to jest czesc skladowa nowej matury, testu gimnazjalnego a takze czytania ze zrozumeiniem, ktore takze wykorzystujemy przy wypracowaniach wiec jak nie umiesz czytac ze zrozumieiem nie umiesz tez wybierac odpowiednich fragmentow o ktorych piszemy ( zgodnych z tematem pracy) wiec...

zycze pwoodzenia
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 07:57   #19
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

napisze inaczej zebys zrozumiala BHP i HiGIENA lacza sie ze soba, ale nie sa to pojecia oznaczajace jedno i to samo
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-19, 08:52   #20
Ryvkah
Raczkowanie
 
Avatar Ryvkah
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 51
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Cytat:
Napisane przez malkol13
napisze inaczej zebys zrozumiala BHP i HiGIENA lacza sie ze soba, ale nie sa to pojecia oznaczajace jedno i to samo
malkol13 nie wiem czy wywod powyzszy byl odnosnie mojej wypowiedzi, ale powiem, ze ja wszystko odkazalam zanim sobie dotknelam czegoolwiek :P:P
__________________

Ryvkah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 08:55   #21
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Cytat:
Napisane przez Ryvkah
malkol13 nie wiem czy wywod powyzszy byl odnosnie mojej wypowiedzi, ale powiem, ze ja wszystko odkazalam zanim sobie dotknelam czegoolwiek :P:P
absolutnie nie) to stwierdzenie jest do 15, ktora uwaza ze jezeli jest jakis przeis BHP to jest w 100% sprawdzany i przestrzegany, ktora nie rozroznia BHP a zwyklej Higieny...ale to juz nie moja sprawa... zycze takim osobom "przynajmniej" zakazenia, wtedy naucza sie myslec co mowia,pisza, robia
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 09:16   #22
Ryvkah
Raczkowanie
 
Avatar Ryvkah
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 51
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Cytat:
Napisane przez malkol13
absolutnie nie) to stwierdzenie jest do 15, ktora uwaza ze jezeli jest jakis przeis BHP to jest w 100% sprawdzany i przestrzegany, ktora nie rozroznia BHP a zwyklej Higieny...ale to juz nie moja sprawa... zycze takim osobom "przynajmniej" zakazenia, wtedy naucza sie myslec co mowia,pisza, robia
ok

A dziewczyny: zakazenie to w cale nie jest blachostka i trzeba powaznie wszystko traktowac, nawet u kosmetyczki patrzec czy zmienia gumowe rekawiczki bo moze Was czyms zarazic....
__________________

Ryvkah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 11:25   #23
Justin_14
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3 310
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Cytat:
Napisane przez malkol13
absolutnie nie) to stwierdzenie jest do 15, ktora uwaza ze jezeli jest jakis przeis BHP to jest w 100% sprawdzany i przestrzegany, ktora nie rozroznia BHP a zwyklej Higieny...ale to juz nie moja sprawa... zycze takim osobom "przynajmniej" zakazenia, wtedy naucza sie myslec co mowia,pisza, robia
Popieram amlkol w 100%- nie przejmuj się ludźmi którzy nie nzając cie po chamsku mówia do Ciebie kochanie, złotko.... i ejsczze na kkoniec daje ci buziaka. Sorki niki ale od osób niewychowanych an niskim poziomie intelektualnym buziaków nie przyjmuję. Nie wszędzie są te studia legalne i zraejestrowane i osoby na taką kontrolę potrafią się równiez przygotować albo załatwic lewe zaświadczenia (tzw. znajomości) Ale nie będę z Toba dyskutować niki
Justin_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 11:28   #24
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Justin)) ja sie nimi nie przejmuje... jestem chora i jak czytam wypowiedzi osoby 15 letniej, ktora "posiada" wiedze to nie wiem czy mam plakac czy sie smiac...

wiem jedno ze ta dziewczyna mnei rozsmiesza drugi dzien hehe to jest poprostu piekne co pisze
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 22:27   #25
kurczaczek_013
Przyczajenie
 
Avatar kurczaczek_013
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 12
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

hmm ja nie jestem za bardzo doswiadczona ale przeciez jeszcze do ciala moga dostac sie zarazki... wiec naprawde nie warto ryzykowac... to przeciez niewiele kosztuje... buziaki
__________________
ZaWsZe BęDę MiAłA CiEbIe W SoBiE... Z SeRcA NiKt Mi CiĘ NiE ZaBiErZe... KoChAm CiĘ...
kurczaczek_013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 22:33   #26
Guni
Wtajemniczenie
 
Avatar Guni
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gliwice, Pyskowice
Wiadomości: 2 505
GG do Guni
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

podziwiam za odwage, nigdy w zyciu sobie sama igly w nic nie wbije :|
__________________
"Prawdziwa Wizażanka wychodzi na podwórko gdy nie ma prądu!"

Jestem na: http://www.amundsen.pl/home/ Etap oceaniczny
http://nwpass.qnt.pl/
Guni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 12:36   #27
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Cytat:
Napisane przez malkol13
absolutnie nie) to stwierdzenie jest do 15, ktora uwaza ze jezeli jest jakis przeis BHP to jest w 100% sprawdzany i przestrzegany, ktora nie rozroznia BHP a zwyklej Higieny...ale to juz nie moja sprawa... zycze takim osobom "przynajmniej" zakazenia, wtedy naucza sie myslec co mowia,pisza, robia
po 1.nie mam 15 lat i jak nie wiesz czegoś to nie pisz [sama w podobny sposob tak mi radzisz ]
a po 2.nie skomentuje " "przynajmniej" zakażenia"

Cytat:
Napisane przez Justin_14
Popieram amlkol w 100%- nie przejmuj się ludźmi którzy nie nzając cie po chamsku mówia do Ciebie kochanie, złotko.... i ejsczze na kkoniec daje ci buziaka. Sorki niki ale od osób niewychowanych an niskim poziomie intelektualnym buziaków nie przyjmuję. Nie wszędzie są te studia legalne i zraejestrowane i osoby na taką kontrolę potrafią się równiez przygotować albo załatwic lewe zaświadczenia (tzw. znajomości) Ale nie będę z Toba dyskutować niki
a czy ktoś kogoś PO CHAMSKU nazywał np. złotko? :/ a buziak i pozdrowienia były ogólne a nie konkretnie do niej :/ i nie jestem niki, nawet przepisać nie potrafisz ...a to, że nie którzy nie potrafią sobie sprawdzić i wybrać studia, w którym jest czysto i dostają jakiś zakażeń to juz nie moja sprawa :/ dyskutować to ja nie będę z wami i to jest mój ostatni post w tym temacie, bo forum jest super tylko niektórzy ludzie bez sensu
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 13:15   #28
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

BUHAHAHA nie masz 15 lat?? a ile masz w profilku uzytkownika???

to ile masz 13?? a to przepraszam w takim razie ale wydaje mi sie ze masz wpisanego cos takiego

Data urodzenia:
1990-05-15
Wiek:
15
Płeć:
kobieta

rocznikowo moze i 16 masz, ale w obecnej chcwili masz 15 wiec sie nie burz)


twierdzisz ze zlotko kochanie skrabie nie byly skierowane do mnie???

TO PO KI Mhjegjhe piszesz to pod cytatami z mojej wypowiedzi, gdzie odpoiwedzi sa skierowane do mnie??


bo forum jest super tylko niektórzy ludzie bez sensu tez tak uwazam czytajac wypowiedzi osob twojego pokroju...

zapraszam do tego watku ponownie przeczytaj sobie to co ci napisalam i postaraj cos zrozumiec...
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 14:14   #29
mala2806
Zadomowienie
 
Avatar mala2806
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 995
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Moim zdaniem to jest głupi a nawet bardzo glupi pomysł żeby samemu sobie przekuwać brwi, pepek czy coś ponieważ może dostać się zakażenie.... Ja bym nie próbowała robić tego sama, lepiej isć do specjalisty! Moze sie okazac ze np. masz za mały pepek i nie mozesz mieć w nim kolczyka... zdarzają sie takie przypadki
mala2806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 15:30   #30
nervica
Raczkowanie
 
Avatar nervica
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Antwerpia, Belgia
Wiadomości: 190
Exclamation Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Dziewczyny nie za ostro was poniosło?! Laska prosi o opinie na temat przebijania ciała, a wy sie tu wykłócacie i łapiecie za słówka! Nie za bardzo się przykładacie do tej matury? Szczególnie malkol13, bo zauważyłam, że lubi nawet regułkami zasypywać. Niedobrze mi się robi jak widzę cwaniarski uśmiech na twarzy z radości, że dziewczynę "zagieła". Dorośnijcie w końcu! Nie mam bynajmniej na myśli wieku, bo nie wiek świadczy o dojrzałości. Jak ktoś jest starszy o te magiczne przykładowe 3 lata i bardziej wydziobany (nauka), to wcale nie znaczy, że jest mądrzejszy do jasnej choinki!

Sorki, że nie na temat, ale naprawdę mnie to wpieniło
nervica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.