L'oreal Recital Preference - farba rozjaśniająca do włosów brązowych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-19, 16:39   #1
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Question

L'oreal Recital Preference - farba rozjaśniająca do włosów brązowych


dzisiaj w auchanie rzuciła mi się w oczy ta farba - pisze, że jest przeznaczona do wszelkich odcieni brązowych i czarnych włosów naturalnych oraz tych farbowych. Dostępnych jest kilka odcieni - mi wpadł w oko naturalny szatyn. Czy któraś z was już może przetestowała tą farbę ?
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 17:05   #2
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: L'oreal Recital Preference - farba rozjaśniająca do włosów brązowych

Witam
Ja właśnie użyłam tej farby, z tym ze mam kolor jasny kasztan. Jestem bardzo zadowolona, działa dokładnie tak jak obiecuje producent. Miałam na włosach też odcień ciemnego brązu (Loreal Exelllence) a teraz mam jaśniejszy kasztan. Jeden minus to jest taki,ale to chyba normalne że odrosty mam ciutek jaśniejsze niż reszta włosów, ale całe włosy mają inny jaśniejszy odcień.
anetak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 17:07   #3
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: L'oreal Recital Preference - farba rozjaśniająca do włosów brązowych

ja też mam na włosach farbę w kolorze średniego brązu no i troszkę odrostów, nie chcę jakoś drastycznie rozjaśnić włosów, więc wybrałam kolor naturalny kasztan, tylko boję się własnie żeby odrosty nie wyszły jakoś dratycznie jasne...
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 10:56   #4
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: L'oreal Recital Preference - farba rozjaśniająca do włosów brązowych

U mnie naprawde ładnie wyszedł ten kolor, a ten jasny kasztan naprawde nie jest tak strasznie jasny, może po prostu farbe na końcówkach przytrzymaj dłużej, a może wtedy kolor bdzie bardziej równomierny.
anetak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 15:47   #5
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: L'oreal Recital Preference - farba rozjaśniająca do włosów brązowych

chyba się skuszę

a może jeszcze ktoś się wypowie na temat tej farby ?
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 15:59   #6
Curly
Raczkowanie
 
Avatar Curly
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 413
Dot.: L'oreal Recital Preference - farba rozjaśniająca do włosów brązowych

Dałoby się tą farbą albo jakąś inna rozjaśnić tak by powstały miodowe albo złotawe pasemka??
Albo czym na brązowe włosy mozna takie pasemeczka sobie zafundować??
Prosze napiszcie!!...
Curly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 10:26   #7
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: L'oreal Recital Preference - farba rozjaśniająca do włosów brązowych

sama bym nie kombinowała ... ale może ta farba by się do tego nadała
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-27, 23:35   #8
pufcia16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 8
czarne wlosy i blond konce

mam problem gdyz mam czarne wlosy sa one sciete tak jak by mialy dwie warstwy od gory krotsze a nadole dluzsze i planuje dol te dluzsze wlosy rozjasnic do blondu tylko nie wiem wlasnie czy te farbby nadaja sie do tego i jaki odcien mam wybrac czy znacie moze jakies inne dobre rozjasniacze!?czekam na porady
pufcia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 07:35   #9
Olunia90
Zakorzenienie
 
Avatar Olunia90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 448
Dot.: L'oreal Recital Preference - farba rozjaśniająca do włosów brązowych

Moja babcia używa tej farby ale zawsze idzie do fryzjera i wątpie czy ta farba rozjaśni szatynkę,bo babcia farbuje się z blondu na blond tzn.odrosty itp jej to ładnie pokrywa ale szatynkę ? Wątpie w to.
Olunia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 07:39   #10
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: L'oreal Recital Preference - farba rozjaśniająca do włosów brązowych

Te farby sa przeznaczone do naturalnie ciemnych wlosow, i na takich wychodza tragicznie - u mnie z popielatego brazu wyszedl RUDY BLOND! taki jasny jak normalny blond, dobrze ze sprawdzalam na pasemku (wybralam popielaty kasztan) Na farbowanych mozna spodziewa sie rozjasnienia 1-2 tony, wiec chyba juz lepiej wybrac inna farbe...
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 07:49   #11
aniolek19
Raczkowanie
 
Avatar aniolek19
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zielony pokój
Wiadomości: 359
Dot.: L'oreal Recital Preference - farba rozjaśniająca do włosów brązowych

dziewczyny!anetak tu wspomniała o bardzo ważnej rzeczy-farby te rozjaśniaja,ale czubek głowy zawsze wychodzi jasniejszy niż reszta włosów(!)i tu własniej jest problem-to wygląda nieciekawie i dlatego Was ostrzegam-nadmienie jeszcze,ze chodzi mi własnie o odcienie kasztana,brązu z nowej serii(!)no i z szatynki -nie zmieni was w blond(chyba ,ze rudy)lepiej kupic chyba rozjaśniacz+odcień.Farba dobra,warta swej ceny,ale troche przekłamana reklama i tyle..
aniolek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-25, 06:33   #12
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: L'oreal Recital Preference - farba rozjaśniająca do włosów brązowych

to chyba jednak kupię rozjaśniacz i szampon koloryzujący wyrównujący kolor
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 10:08   #13
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: czarne wlosy i blond konce

Cytat:
Napisane przez pufcia16
mam problem gdyz mam czarne wlosy sa one sciete tak jak by mialy dwie warstwy od gory krotsze a nadole dluzsze i planuje dol te dluzsze wlosy rozjasnic do blondu tylko nie wiem wlasnie czy te farbby nadaja sie do tego i jaki odcien mam wybrac czy znacie moze jakies inne dobre rozjasniacze!?czekam na porady

Wątpię czy ta farba cos poradzi, a jeśli masz farbowane włosy to będa potrzebne specjalne zabiegi np dekoloryzacja czy demakijaż,( choć jesli twoje są bardzo ciemne to by ć może także) w tym wypadku najlepiej udac się do fryzjera , jesli nie ma się doświadczenia " domowego",
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 12:06   #14
eleda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4
Dot.: L'oreal Recital Preference - farba rozjaśniająca do włosów brązowych

czyli jest szansa ze jesli mam wlosy w kolorze ciemnej czekolady to jesli uzyje tej farby to zrobia sie jasniejsze,do,powiedzmy 'czekolady'-juz nie ciemnej?az ciezko w to uwierzyc
eleda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 13:04   #15
elsinoe
Raczkowanie
 
Avatar elsinoe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 111
Dot.: L'oreal Recital Preference - farba rozjaśniająca do włosów brązowych

Właśnie miałam zapytać dokładnie o tę farbę i koloryzację w domu, a tu patrze że wątek już jest idealnie
Ja wczoraj prawie kupiłam tę farbę, ale przy kasie w końcu odłożyłam. Mam takie kasztanowe włosy i chciałam je rozjaśnić do hmm chyba było coś takiego jak popielaty kasztan czy jakoś tak- wygladało jak bardzo jasny brąz , ze złocistym połyskiem. Niby napisane było ze do ciemnych włosów, ale boję się że jeżeli farba jest z rozjaśniaczem, to zniszczę sobie włosy Do tej pory farbowałam tylko szamponami do 24 myć,no i kilka lat wcześniej miałam pasemka blond, ale już dawno tego nie mam, ale wtedy włosy były zniszczone, potem odzyły, boję się że farbując w domu zniszczę to co mam, a z drugiej strony kusi mnie. Jeżeli mam włosy za ramiona to trzeba dwie farby kupić?

Myślicie że jeżeli poszłabym do fryzjera to fryzjerka zrobi mi miedziany kolor, bez ryzyka że włosy się zniszczą?

A może któraś z was testowała już Beach Creme L'Oreala, który daje efekt naturalnych fal, włosów z plaży?? mnie strasznie kusi, ale czekam na opinie
elsinoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 15:35   #16
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: L'oreal Recital Preference - farba rozjaśniająca do włosów brązowych

Cytat:
Napisane przez elsinoe
Właśnie miałam zapytać dokładnie o tę farbę i koloryzację w domu, a tu patrze że wątek już jest idealnie
Ja wczoraj prawie kupiłam tę farbę, ale przy kasie w końcu odłożyłam. Mam takie kasztanowe włosy i chciałam je rozjaśnić do hmm chyba było coś takiego jak popielaty kasztan czy jakoś tak- wygladało jak bardzo jasny brąz , ze złocistym połyskiem. Niby napisane było ze do ciemnych włosów, ale boję się że jeżeli farba jest z rozjaśniaczem, to zniszczę sobie włosy Do tej pory farbowałam tylko szamponami do 24 myć,no i kilka lat wcześniej miałam pasemka blond, ale już dawno tego nie mam, ale wtedy włosy były zniszczone, potem odzyły, boję się że farbując w domu zniszczę to co mam, a z drugiej strony kusi mnie. Jeżeli mam włosy za ramiona to trzeba dwie farby kupić?

Myślicie że jeżeli poszłabym do fryzjera to fryzjerka zrobi mi miedziany kolor, bez ryzyka że włosy się zniszczą?

A może któraś z was testowała już Beach Creme L'Oreala, który daje efekt naturalnych fal, włosów z plaży?? mnie strasznie kusi, ale czekam na opinie
Popielaty kasztan?? A ja nawet nie wiedziałam że są jeszcze jakieś inne odcienie tych farb a ja właśnie szukam jakiegoś popielatego brązu, widziałam jeszcze beżowy brąz lub kasztan. Ja polecam farby Loreala bo według mnie najmniej niszczą włosy, a kolory naprawde wychodzą bardzo ładnie.Myśle ze warto zaryzykować, ja cały czas farbuje Lorealem i nie mam zniszczonych włosów, jedynie porozdwajane końcówki ale to chyba normalne przy długich włosach.

Możecie mi napisać jakie są jeszcze odcienie tych farb?? Bo ja znam tylko dwa odcienie brązu a z tego co widze jest ich więcej.
Pozdrwiam
anetak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 17:24   #17
elsinoe
Raczkowanie
 
Avatar elsinoe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 111
Dot.: L'oreal Recital Preference - farba rozjaśniająca do włosów brązowych

Ja chciałam kupić w Leklerku, to tam było sporo kolorów do wyboru, nie tylko brązy, jeszcze różne odcienie takich popielatych beży, kasztanów ze złotym połyskiem, nie pamietam już jaka dokładnie nazwa była, ale jak będę w leklerku to zerknę i napisze
elsinoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 08:53   #18
natalja86
Raczkowanie
 
Avatar natalja86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 88
Dot.: L'oreal Recital Preference - farba rozjaśniająca do włosów brązowych

elsinoe właśnie ostatnio dostałam paczkę bo wygrałam Beach Creme (nie na stronie ale w konkurcie Glamour).... i od kiedy mam używam cały czas bo jest super, nawet nie muszę specjalnie układać włosów bo mam naturalnie falowane....a efekt dokładnie taki, jaki opisują (polecam na mokre włosy)
natalja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 12:51   #19
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: L'oreal Recital Preference - farba rozjaśniająca do włosów brązowych

gowniania farbaaaa!!! najgorsza jakiej kiedywkolwiek uzywalam nigdy wiecej loreala!!!
swoj naturalny kolor mam taki mysi farbowalam na ciemne brazu itp i oczywiscie koncowki byly prawie czarne... 4 miesiace temu postanowilam ze koniec z farbowaniem zaczynam rozjasniac wlosy... zaczelam myc je w szapomnach do jasnych wlosow i tak po 4 mieisiacach odrosty mialam swojego koloru a reszta wlosow znacznie zjasniala... no i dorwalam gdzies w sklepie te farbe jakis kasztan ultrarozjasniajacy bez pomaranczowego efektu!!!! a tu co?????????? mam rude odrosty !!! a rudy to nie pomarancz!!!??? co teraz mam zrobic?? myslalam ze ta farba mi lekko rozjasni wlosy dlatego nie trzymalam jej 20 tylko 10 minut! a ia tak odrosty mam rudee i co teraz mam zrobic?? pomozcie
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 11:32   #20
Dagi8118
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 13
Dot.: L'oreal Recital Preference - farba rozjaśniająca do włosów brązowych

Jak pisały wyżej dziewczyny tej farby nie nakładaj na odrosty, bo to chyba logiczne, że one także się rojaśnią a jesli jest to farba do rozjaśniania ciemnych włosów to nie masz pewności jaki kolor wyjdzie Ci na jasnych... Tez planuje zakupić tą farbę ultrarozjasniajaca w kolorze popielaty kasztan. Czy ktoś kto jej używał może mi powiedzieć, czy z ciemnych włosów po 1szym razie zejdę do takiego koloru? Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4218598_1_b.jpg (27,5 KB, 539 załadowań)
Dagi8118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 15:17   #21
Dagi8118
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 13
Dot.: L'oreal Recital Preference - farba rozjaśniająca do włosów brązowych

Cytat:
Napisane przez anetak Pokaż wiadomość
Witam
Ja właśnie użyłam tej farby, z tym ze mam kolor jasny kasztan. Jestem bardzo zadowolona, działa dokładnie tak jak obiecuje producent. Miałam na włosach też odcień ciemnego brązu (Loreal Exelllence) a teraz mam jaśniejszy kasztan. Jeden minus to jest taki,ale to chyba normalne że odrosty mam ciutek jaśniejsze niż reszta włosów, ale całe włosy mają inny jaśniejszy odcień.
Mogłabyś wkleić fotki z tym wcześniejszym ciemniejszym kolorem włosów i tym teraz po rozjasnianiu Lorealem? Byłabym wdzięczna.
Dagi8118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 22:35   #22
lovely_xd
Raczkowanie
 
Avatar lovely_xd
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk (:
Wiadomości: 265
Dot.: L'oreal Recital Preference - farba rozjaśniająca do włosów brązowych

jeśli mam czarne farbowane włosy, to czy wyjdzie mi jakikolwiek inny kolor dzięki tej farbie?
lovely_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 11:18   #23
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: L'oreal Recital Preference - farba rozjaśniająca do włosów brązowych

raczej nie wyjdzie, mi nawet brazu nie rozjasnil
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 15:40   #24
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: L'oreal Recital Preference - farba rozjaśniająca do włosów brązowych

Cytat:
Napisane przez megusiaa Pokaż wiadomość
gowniania farbaaaa!!! najgorsza jakiej kiedywkolwiek uzywalam nigdy wiecej loreala!!!
swoj naturalny kolor mam taki mysi farbowalam na ciemne brazu itp i oczywiscie koncowki byly prawie czarne... 4 miesiace temu postanowilam ze koniec z farbowaniem zaczynam rozjasniac wlosy... zaczelam myc je w szapomnach do jasnych wlosow i tak po 4 mieisiacach odrosty mialam swojego koloru a reszta wlosow znacznie zjasniala... no i dorwalam gdzies w sklepie te farbe jakis kasztan ultrarozjasniajacy bez pomaranczowego efektu!!!! a tu co?????????? mam rude odrosty !!! a rudy to nie pomarancz!!!??? co teraz mam zrobic?? myslalam ze ta farba mi lekko rozjasni wlosy dlatego nie trzymalam jej 20 tylko 10 minut! a ia tak odrosty mam rudee i co teraz mam zrobic?? pomozcie
Było sie trzymać zaleceń producenta wyszły ci rude bo za krotko trzymałaś, a skoro chciałaś lekko rozjaśnić włosy to po co brałaś wersję ultrarojaśniającą?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 13:51   #25
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: L'oreal Recital Preference - farba rozjaśniająca do włosów brązowych

skoro chcialam rozjasnic wlosy to co mialam rozjasniaczem je potraktowac?? poza tym nie chcialam ich rozjasniac do blondu wiec wychodzi na to ze za dlugo trzymalam a nie za krotko... gdybym trzymala 20min mialabym odrosty blond a reszta ciemna!
myslalam ze moze ktos nareszcie wymyslil dostepna dal wiekszosci farbe (a nie tylko wizyta u fryzjera za full kasy albo rozjasniacz i te "piekne" straki po nim) zeby lekko rozjasnic za ciemne wlosy ale nie od razu zeby rude wyszly...

Edytowane przez megusiaa
Czas edycji: 2009-03-23 o 13:53
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 20:40   #26
szanaa
Przyczajenie
 
Avatar szanaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1
GG do szanaa
Dot.: L'oreal Recital Preference - farba rozjaśniająca do włosów brązowych

ja farbowałam na ''ciemny braz' farba z garniera, ' ale wyszedl czarny... z lekka poswiata brazu, czy ta farba cos pomoze?!?!
szanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 18:43   #27
sweet darling
Przyczajenie
 
Avatar sweet darling
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Dunfermline
Wiadomości: 2
Question Dot.: L'oreal Recital Preference - farba rozjaśniająca do włosów brązowych

czesc Dziewczyny !!
moze cos doradzicie w feralny piatek byłam u fryzjera bo postanowiłam ze sama rozjasnie wlosy rozjasniaczem z joanny ale nie równomiernie sie rozjasnily a wczesniej farbowalam farba (jakis) braz z palett (ale oczywisnie wyszedl czarny ) i teraz mam dwa kolory u nasady takie jasno rudawe a koncowki ciemne w kolerze brazu ... i tak po 7 dniach fryzjerka kazała zafarbowac szamponetka zeby nie bylo takiej roznicy w kolorze... ale ja chce uzyskac kolor jakiego kolwier bladu .... co radzicie zrobic ? zastanawiam sie nad ta farba L'oreal Recital Preference ale boje sie ze znow bedzie tak jak wczesniej ze bede miala plamy ...

Edytowane przez sweet darling
Czas edycji: 2009-11-17 o 18:47
sweet darling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 11:13   #28
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: L'oreal Recital Preference - farba rozjaśniająca do włosów brązowych

Dziewczyny szukam odcienia w kolorze ciemny blond mozecie mi cos doradzic
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 17:59   #29
Naur
Raczkowanie
 
Avatar Naur
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 434
Dot.: L'oreal Recital Preference - farba rozjaśniająca do włosów brązowych

Ja mam naturalne włosy takie jak kasztan UE1 z tych farb. Oczywiście farbowane na ciemniejszy, teraz b.ciemny, zimny brąz, prawie czarny No i kiedyś zrobiłam sobie włosy tą farbą L'oreala w odcieniu kasztan UE1 no i faktycznie rozjaśnilo całkiem ładnie do średniego brązu, no tylko odrosty oczywiście były za jasne.
teraz zamierzam zrobić podobnie, tylko użyć odcienia popielaty kasztan UE3 no i nie dawać na odrosty, albo tylko na chwilę.
dodam, ze włosy zawsze farbuję tylko produktami l'oreal'a i mam je w bardzo dobrej kondycji.
Naur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 18:37   #30
chibi.chibi85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 18
Dot.: L'oreal Recital Preference - farba rozjaśniająca do włosów brązowych

Mam do was prośbę o pomoc w znalezieniu jednego z odcienia tej serii farb. Chodzi o bardzo jasny złoty brąz. Niestety przeszukałam wiele stron i nie mogę znaleźć żadnej kótra oferuje sprzedaż właśnie tego koloru.
chibi.chibi85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:38.