piercing język - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-21, 13:45   #1
justychaa
Raczkowanie
 
Avatar justychaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 67
GG do justychaa Send a message via Skype™ to justychaa
Talking

piercing język


Nie tak dawno, bo w poprzednią sobote przebijałam sobie język i chciałabym się dowiedzieć jak wy drogie wizazanki dbałyście o tą ozdobę ! m.in miło by było gdybyście umieściły jak przebiegało gojenie itp. czy was bolał, czy też swędział język, wszystko mile widziane.
pozdriowionka
justychaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 13:49   #2
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: piercing język

Ja już mam kolczyk chyba z 5 lat.Właściwie nic z nim nie robiłam.Tylko nie piłam na początku wogóle alkoholu no i trudno było jeść niektóre rzeczy bo język był spuchnięty.Ale po jakims tygodniu wszystko wróciło do normy.Nie bolało tak bardzo.a i radze uważać przy jedzeniu teraz i potem bo kilka razy gryzłam cos nieuważnie, przygryzłam kolczyk i ząb mi się ułamał.powodzenia
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 15:40   #3
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: piercing język

ja też mam kolczyk w języku i nie tylko tam
przebijałam go sobie dwa razy, bo niezdecydowana ze mnie osóbka nie wiedziałam wybrać kolczyk czy faceta, który nie cierpi takich ozbób..

ostatecznie postawiłam na kolczyk i nie żałuję
po przekuciu bardzo dużo piłam schłodzonych soków z kostkami lodu fajnie chłodziło i język nie bolał

mam dwie koleżanki którym przytrafiły się nie miłe rzeczy, pierwszej przez papierosy, a druga spuchł język więc wyjęła kolczyk na jeden dzień i później już nie mogła go włożyć
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 15:44   #4
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: piercing język

A to dziwne.Ja paliłam zaraz po przebiciu i nic mi się nie stało miałam farta chyba.A z wyjmowaniem na noc to tez dziwna sprawa.Miałam znajomą która wyjmowała kolczyk na noc i rano bez problemu go wkładała.Ja tez raz spróbowałam(jakiiś rok, dwa lata po przekłuciu) i rano tragedia-wogóle go nie mogłam wsadzić z powrotem.Ale się zawzięłam i wcisnęłam.Troche krwi sie polało
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 15:51   #5
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: piercing język

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...zyk+w+j%EAzyku

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...zyk+w+j%EAzyku

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...zyk+w+j%EAzyku

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...zyk+w+j%EAzyku

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...zyk+w+j%EAzyku

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...zyk+w+j%EAzyku

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...zyk+w+j%EAzyku

Proponuje korzystac z wyszukiwarki
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 16:29   #6
justychaa
Raczkowanie
 
Avatar justychaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 67
GG do justychaa Send a message via Skype™ to justychaa
Dot.: piercing język

elly2 widziałam te wszystkie wątki, ale nie znalazłam w nich tego czego sama szukałam, coraz więcej osób przebija sobie ozorki, chcę się wymienić doświadczeniami, a pozatym one są "nieświeże" ... a ja tu chce nowinki !!!
justychaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 17:08   #7
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: piercing język

ahaaaaa nowiniki Nie no spoko Tylko co za roznica miedzy tym, ze ktos przebil rok temu a ktos tydzien? Jakos inaczej kiedys goily sie jezyki?
A jesli rzeczywiscie czytalas to jestem w szoku, ze nic nie znalazlas, bo dziewczyny tam opisywaly dolegliwosci i inne skutki uboczne.

Edit: jezeli chcesz odswiezyc jakis watek, to mozesz do neigo sie dopisac, niekoniecznie zaklad kolejny o dziurkach w jezyku
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-21, 17:27   #8
arek***
Zadomowienie
 
Avatar arek***
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: wawa , lublin , łódź
Wiadomości: 1 161
Dot.: piercing język

Hej
A jaki był powód o przebicia języka ?
__________________
http://www.foto1.biz <-moje fotki z podróży
arek*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 17:49   #9
justychaa
Raczkowanie
 
Avatar justychaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 67
GG do justychaa Send a message via Skype™ to justychaa
Dot.: piercing język

oh to stare dzieje !!! ale nadarzyła się świetna okazja, sprawdzony salon, koszty i ... teraz cierpie, by potem móc się zachwycać ozdóbką
justychaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 17:59   #10
basijak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 172
Dot.: piercing język

Moja przyjaciółka zafundowała sobie taką przyjemność (dla mnie wątpliwą ) jak przebicie języka. Trochę ja ten ozorek bolał, ale jak sie wygoiło to wyglądało to całkiem ok. Ale po dłuższym czasie pozbyła się kolczyka ze względu na zęby bo miała jakiś problem z rónoczesnym posiadaniem kolczyka w języku i zdrowych zębów. Stomatolog wogóle jej odradził ponowne przekłuwanie. I teraz ma kolczyk ale w pepku

Gratuluje odwagi
basijak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 18:06   #11
gapulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar gapulinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 357
Dot.: piercing język

ja robilam kolczy dwa razy..za pierwszym razem mialam go rok,cos mi sie zaczelo dziac pod jezykiem i wyjelam na dzien,na drugi dzien juz niestety nie moglam wlozyc spowrotem.wiec po pol roku bez kolczyka zrobilam sobie drugi raz i jest ok..pamietaj o plukaniu jezyka na poczatku zawsze po jedzeniu a pozniej juz profilaktycznie tak co dwa dni najlepiej(ja tego pozniej nie robilam i wlasnie mialam jakies problemy pod jezykiem)
gapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-25, 16:59   #12
justychaa
Raczkowanie
 
Avatar justychaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 67
GG do justychaa Send a message via Skype™ to justychaa
Dot.: piercing język

U mnie wszystko ładnie pięknie, upchlizna schodzi miarowo,ale ... tak jest jedno ale ... nie podoba mi się taka jakby gulka przed górną kulką ... co jakiś czas wycieka z niej płyn, moge powiedzieć, że wręcz z samej dziurki ta ciecz wypływa, ale martwie się tym i chyba w pon, sie wybiore do salonu gdzie mialam owy jezyk przebijany :/ pozdrowionka, dzieki za odp !!
justychaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 23:38   #13
kamila017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Tychy :D
Wiadomości: 136
GG do kamila017
Smile Dot.: piercing język

Hejka Ja mam kolczyk w jezyQ pol roczQ i jestem zadowolona.
Ta wydzielina co Ci sie wydostaje jest oznaka ze Ci sie dobrze goi on, nie masz sie czym martwic tak zawsze jest z ta wydzielina a moj kolczyk mozecie zobaczc w glownym avatarze buzka
__________________
Nie ma takiej przeszkody, której miłość nie mogłaby pokonać.

Masz siłę, masz wiarę - raz jeszcze pozbieraj się.

Nie żyjesz za karę
kamila017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 18:27   #14
DomiH
Przyczajenie
 
Avatar DomiH
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2
Dot.: piercing język

słyszałam, że po przekłuciu języka można stracić częściowo smak. wydaje mi się, że to głupie, i że to tylko jakieś gadanie, ale wolę spytać wyjadaczy :P więc jak jest??
DomiH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 19:34   #15
inukshuk
Przyczajenie
 
Avatar inukshuk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 24
Dot.: piercing język

Cytat:
Napisane przez DomiH Pokaż wiadomość
słyszałam, że po przekłuciu języka można stracić częściowo smak. wydaje mi się, że to głupie, i że to tylko jakieś gadanie, ale wolę spytać wyjadaczy :P więc jak jest??
Mi też mnóstwo osób "groziło" utratą smaku....ale to jest niemożliwe! Na środku języka nie znajdują się kubki smakowe, tylko na obrzeżach i z tyłu gardła. Poza tym jak się odpowiednio dba o język, to można uniknąć wszelkich nieprzyjemności.
inukshuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 20:34   #16
gajqa
Wtajemniczenie
 
Avatar gajqa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: win. xp ;p
Wiadomości: 2 444
GG do gajqa
Dot.: piercing język

też mam kolczyk w języku kilka razy przygryzłam go tylnimi zębami na szczescie chyba sie nie ukruszyły na poczatku mialam przez miesiac opuchlizne [jak i nie dluzej] no ale pozniej zeszla... a jesli chodzi o jakas gulke kolo kolczyka to tez mialam takie cos dziwne ale zeszlo ogolnie jestem jak narazie bardzo zadowolona a przekluwalam w wakacje ;p
gajqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 16:08   #17
Kiniu18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1
Dot.: piercing język

taaa... bzdury ja tam mam 2 kolczyki w jezyku i smak tez posiadam jest dobrze... ten bol jest wart efektow ...hihi
Kiniu18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 22:13   #18
kobieta_wamp
Wtajemniczenie
 
Avatar kobieta_wamp
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 184
Dot.: piercing język

No ja w sumie nic z nim takiego nie robilam plukalam rumiankiem, bo akurat mialam w domu, nie pilam alkoholu ani nie palilam no i nie jadlam ostrych. slonych, goracych rzeczy czasem jak mialam chec jadlam lody te wodniste jak to mowia :P zeby szybciej opuchlizna zeszla.. a tak to chyba wszystko..
kobieta_wamp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 13:32   #19
Szadaa
Przyczajenie
 
Avatar Szadaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4
Dot.: piercing język

Zrobiłam sobie kolczyk w języku we wtorek. Dostałam znieczulenie, troche spuchł-wiadomo jak po przeklociu. Nie bolał ,zaczął troche z rana. Ale gdy cycam kostki lodu to praktycznie nic nie czuje .
Troche opuchlizna zeszła. I Właśnie też niepokoiła mnie taka gulka wokol gornej kulki,ale to chyba normalne. Noi wydzielinka taka tez...Chciałam też napisac, że moge normalnie jeść.
Tyle czytałam przed moim piercingiem,że nie można jeść 2 tygodnie, nie można usiedzieć z bólu i w ogole. Może to tylko kwestia organizmu. W tych kwestiach jestem dumna z organizmu. ho ho .

Troszkę seplenie,ale to tylko i wyłącznie przez to ze niemoge jeszcze tak 'zgrabnie ruszać' językiem,gdyż jest spuchniety. Mam nadzieję że niedlugo bedzie okej .
Szadaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-13, 07:02   #20
Wisniowaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22
GG do Wisniowaaa
Dot.: piercing język

ja przebiłam sobie wczoraj ok 12.00 jezyczek potem byłam na drinku
a dzisiaj lekko mi spuchł ale jest ok... smak dalej czuje pije sobie zimne soczki i sssam kostki lodu z szałwi... zarąbiście pomaga... a języczek jest może większy o 5-6 mm ) a tu foteczka z wczoraj :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Fotka002.jpg (10,5 KB, 404 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Fotka001.jpg (11,2 KB, 386 załadowań)
Wisniowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 21:59   #21
KaSSik61
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4
Dot.: piercing język

mam kolczyk od dzisiaj niepokoi mnie tylko sina otoczka wokol kolczyka o.O wydaje mi sie jednak ze jest to przez moją 'nieuwage' podraznilam sobie jezyk i mysle ze to tylko zwykly 'siniak' bo pozatym nic mi sie nie dzieje w sensie ze nie jest gorzej : P
KaSSik61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 09:01   #22
rzatago
Raczkowanie
 
Avatar rzatago
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 224
GG do rzatago
Dot.: piercing język

dla mnie kolczyk w języku to jest głupota po co mi żelastwo w buzi skoro mogę mieć coś innego
pozdrawiam odważne koleżanki
rzatago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 10:09   #23
Darin
Rozeznanie
 
Avatar Darin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 984
Dot.: piercing język

Cytat:
Napisane przez rzatago Pokaż wiadomość
dla mnie kolczyk w języku to jest głupota po co mi żelastwo w buzi skoro mogę mieć coś innego
pozdrawiam odważne koleżanki

No widzisz, nie dla każdego kolczyk w języku to głupota.
Jak widać są osoby którym się to podoba, sama jestem taką osobą i zamierzam niedługo taki kolczyk sobie sprawic.
Tylko jak widzę takie zdjęcia w internecie to troche się odechciewa

Nie wiem czy to jakieś komplikacje czy może uczulenie - ale wygląda to tragicznie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg piercing%204.jpg (5,4 KB, 347 załadowań)
__________________
"Poczuj mój wdzięk, mój wdzięk
mą wiarę - w każdą część ... "
Darin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 10:12   #24
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: piercing język

Ja po wakacjach chyba sobie zrobie.Zaczeło mi się to coraz bardziej podobać.Przyjaciółce odradzałam zrobienie go,ale teraz tak ładnie wygląda gdy zeszła jej opuchlizna,że mnie troszke korci Ma kuleczke z brylancikiem w środku śliczny
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 13:00   #25
jusali
Rozeznanie
 
Avatar jusali
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 545
Cool Dot.: piercing język

Nie wiem po co niektóre osoby wyciągają kolczyk z języka....niby obija się o zęby, ale jest na to metoda. Mnie tez denerwowało to stukanie to zafundowałam sobie kolczyk plastikowy. Świeci w uv, białe kulki z różową gwiazdką na środku:P
I nie przeszkadza mi już. I jeśli kolczyk jest za długi to się obija. A najlepiej to nosić specjalną zatyczkę. Kolczyka prawie nie widać i nic sie nie obija:p
jusali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 15:11   #26
KaSSik61
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4
Dot.: piercing język

kumpela byla nie dawno u dentysty i ten powiedzial jej ze to ostatnie miejsce gdzie zrobil by sobie kolczyk bo osuwają sie przez niego dziasla a to powoduje wypadnanie zebów.
na poczatku nie bardzo chciał mi se w to wierzyc ale własnie wczoraj pozanłam osobę która to soptkało ;/ Ja mysle ze to dlatego ze mial ten kolczyk zrobiony za blisko zebów i przez obijanie kolczyka mu sei to stało paskudnie to wygląda o_O jemu satło sie to po 8 latach weic ja mam jeszcze troche czasu..

co myslicie o tym osuwani sie dziaseł????
KaSSik61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 16:43   #27
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: piercing język

ja sobie przebiłam.. u kosmetyczki :-/ ale wszystko się zagoiło spoko, przez około 2 tygodnie mialam spuchnięty, przez pierwszy tydzien dosyć bolał i sepleniłam troszkę... ale jeste zadowolona bardzo mam go od marca i jeszcze nie wymieniłam na krótszy ;/ czas sobie sprawić mniejszą sztangę bo moja już mnie denerwuje.
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 20:51   #28
jusali
Rozeznanie
 
Avatar jusali
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 545
Cool Dot.: piercing język

Ja dosyć długo miałam długą sztangę...nie przeszkadzałą mi w niczym, chociaż kolczyk mam bliko początku języka(1,5 - 2cm), bo mam długie wędzidełko a nie chciałam robić z boku wędzidełka(kiedyś tak miałam, ale nie lubiłam tego, że sztanga była na boku(przechulała się)...
Teraz mam 12mm i jest supper. Kulki nie są metalowe i nie obijają się o zęby....jak założe kolczyk 19mm to nie umiem z nim normalnie mówić....da się przyzwyczaić, ale trochę czasu to zajmuje
jusali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 16:52   #29
sweetbunny1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Dot.: piercing język

hmmm... a jak myślicie od którego roku życia można sobie zafundować takie świecidełko??
sweetbunny1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 23:08   #30
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: piercing język

Zapewne od osiemnastego, wczesniej trzeba przyjsc z rodzicem.
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:29.