Urban Legends (historie zasłyszane:D) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-21, 21:16   #1
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990

Urban Legends (historie zasłyszane:D)


Znacie jakieś historie typu: słyszałam, że brat mojej kolezanki ma kolegę, który zna kogoś kto..
Pewnie, ze znacie, każdy wieczór plotkowy obfituje w akie historie. Na przykład: wersja usłyszana od mojej przyjaciółki: słuchaj, tam u mnie na wsi, gdzie mam działkę, mieszka taka laska, której siostra cioteczna kupiła sobie suknię śłubną z drugiej ręki. Z trupa ściągnięta ta suknia była! Jakieś hieny cmentarne z nieboszczki zdarły i oddały do komisu. I ona, ta siostra koleżanki, w dniu ślubu zraniła się, przycienając sobie skórę zamkiem błyskawicznym z tej sukni! Zatruła się trupim jadem i umarła!


Wpisujcie swoje perełki
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 21:50   #2
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Ja pamiętam taką, że jeździ czarny samochód po miastach i porywa ludzi. Facet-kierowca ma zamiast stóp kopytka. Generalnie ci ludzie przepadają i nigdy ich nikt nie odnajduję.
Skolei w czasach młodości moich rodziców była ta sama legenda, która mówiła o czarnej wołdze porywającej ludzi...

Kiedyś mój znajomy podczas wieczoru sensacji, opowiadał o chłopaku-motocykliscie, który poznał dziewczynę na dyskotece, zakochali się w sobie od razu. Jej zrobiło się strasznie zimno i poprosiła go o kurtkę... On jej dał tę kurtkę, następnie odwiózł ją do domu i umówił się z nią na następny dzień. ONa strasznie upierała się, aby umówić się w jakimś miejscu na UL. Nie pamiętam jakiej i On się zgodził.
Kiedy przyszedł w to miejsce na następny dzień wieczorem, zobaczył, że to jest cmentarz, a na jednym z grobów/pomników wisi jego skórzana kurtka. A na płycie pomnika jest napisane imię i nazwisko tej dziewczyny, którą poznał na dyskotece.

Ale bujdy...
I tyle z historii niesamowitych.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 10:43   #3
tea
Raczkowanie
 
Avatar tea
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 41
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Ja słyszałam historyjkę jak jakiś facet zastrzelił się podczas instruowania żony jak bezpieczny jest pistolet. Był przekonany, że broń nie jest nabita. Umieścił lufę pod brodą, nacisnął cyngiel i się zastrzelił.
Podobno zdenerwowała go żona, która ciągle narzekała na obecność pistoletu w domu. Facet więc zademonstrował jej jaka bezpieczna jest broń, o!
tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 11:10   #4
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Kiedy pan młody razem z gośćmi weselnymi podrzucał pannę młodą, to podrzucili ją tak wysoko, że aż dosięgnęła tego - nie pamiętam jak to się "fachowo" nazywa...tego wentylatora (wiatraka) na suficie (oczywiście był włączony), skutkiem czego po prostu eksplodowała jej głowa. A pan młody i bodajże jeszcze ktoś z rodziców popełnili samobójstwo.

Jest taki film, nawet chyba dwie części "Urban Legend", albo "Urban Legends", w Polsce pod tytułem "Ulice strachu".

Swoją drogą bardzo ciekawe są te miejskie legendy. Wydaje mi się, że w każdym z tych opowiadań tkwi jednak jakieś malutkie ziarenko prawdy no i faktem jest, że ludzie lubią się pobać i posłuchać strasznych historyjek
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 12:48   #5
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Za czasów mojego dzieciństwa była czarna Wołga która porywała małe dzieci, i w tej wołdze jezdziły wampiry.

Drugie opowiadanie to o porywaniu dzieci i wpompowywaniu z nich krwi dla jakićhs bogatych staruszków by oni odzyskali młodość.

Ogólnie mowiąc makabra.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 13:06   #6
fredka
Rozeznanie
 
Avatar fredka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 704
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Dawno temu, w mojej rodzinnej Stalowej Woli nie wolno było pytać nieznajomych o godzinę Bo podobno był facet, który jeśli się go zapytało, odpowiadał "Twoja ostatnia" i w ciągu godziny się umierało. Dziećmi byliśmy, wierzyliśmy w to święcie
fredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 13:15   #7
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez fredka
Dawno temu, w mojej rodzinnej Stalowej Woli nie wolno było pytać nieznajomych o godzinę Bo podobno był facet, który jeśli się go zapytało, odpowiadał "Twoja ostatnia" i w ciągu godziny się umierało. Dziećmi byliśmy, wierzyliśmy w to święcie

Tez to slyszalam jeszcze kiedy bylam dzieckiem i opowiesc o czarnym samochodzie....
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-22, 14:24   #8
mychaaa
Raczkowanie
 
Avatar mychaaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bryjoow;)
Wiadomości: 386
GG do mychaaa
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Ja pamiętam taką, że jeździ czarny samochód po miastach i porywa ludzi. Facet-kierowca ma zamiast stóp kopytka. Generalnie ci ludzie przepadają i nigdy ich nikt nie odnajduję.
Skolei w czasach młodości moich rodziców była ta sama legenda, która mówiła o czarnej wołdze porywającej ludzi...

Kiedyś mój znajomy podczas wieczoru sensacji, opowiadał o chłopaku-motocykliscie, który poznał dziewczynę na dyskotece, zakochali się w sobie od razu. Jej zrobiło się strasznie zimno i poprosiła go o kurtkę... On jej dał tę kurtkę, następnie odwiózł ją do domu i umówił się z nią na następny dzień. ONa strasznie upierała się, aby umówić się w jakimś miejscu na UL. Nie pamiętam jakiej i On się zgodził.
Kiedy przyszedł w to miejsce na następny dzień wieczorem, zobaczył, że to jest cmentarz, a na jednym z grobów/pomników wisi jego skórzana kurtka. A na płycie pomnika jest napisane imię i nazwisko tej dziewczyny, którą poznał na dyskotece.

Ale bujdy...
I tyle z historii niesamowitych.
mi też to kiedyś ktoś opowiadał
mychaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 14:34   #9
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Historię z panna młodą co się roztrzasła o sufit, też znam. Działo się to podczas oczepin, kiedy to ją huśtali na krześle. Aby dramaturgia była większa to panna młoda była w ciązy. Oczywiście zabiła się na miejscu.

I jezcze znam jedną "niewiarygodną historię", ale jej nie mogę za bardzo napisać na tym forum. Głównie chodzi o nieprzyzwoitość...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 15:03   #10
noemi_kh
Rozeznanie
 
Avatar noemi_kh
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 519
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Ja mieszkałam swego czasu na wsi, tam krązyła historia o dzieciach, które bawiły się w takim kombajnie do rozdrabniania zbóż i pakowania je w kwadratowe snopki (??) (na wsi mieszkała a nie wiem jak sie to cudo nazywa :P ) W każdym razie wlazły do tego pojazdu i postanowiły ukryć się we wnętrzu tej maszynerii przed rodzicami, tak niby dla zabawy. Rodzice pojechali na pole tym ciągnikiem. Ojciec prowadził a matka szła za kombajnem sprawdzając czy wszystko z tyłu działa. Nagle zaczęły wypadać kawałki jej dzieci poszatkowane przez maszynę, matka dostała zawału i zmarła na miejscu a ojciec poszedł się powiesić...
noemi_kh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 15:09   #11
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Ja pamiętam taką, że jeździ czarny samochód po miastach i porywa ludzi. Facet-kierowca ma zamiast stóp kopytka. Generalnie ci ludzie przepadają i nigdy ich nikt nie odnajduję.
Ja słyszałam podobną historię w wersji, że to był sam diabeł i że w bagażniku woził zwłoki, a w rejestracji samochodu była między innymi liczba 666. A te kopyta to zobaczyła dziewczyna, która tańczyła z nim na dyskotece, on zaś kiedy dziewczyna miała np.krzyżyk na szyi, natychmiast uciekał
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-22, 15:24   #12
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Dlaczego zniknęły stąd posty? Mój był drugi, a potem jeszcze jednej wizażanki polecającej film "Urban Legends", a teraz ich nie ma
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 17:00   #13
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Swietne historyjki
Doposujcie wiecej
Ja jakos sobie przypomniec nie moge zadnej:P
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 17:13   #14
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

super wątek,jak narazie najbardziej się wystraszyłam tej historii o chłopaku i martwej dziewczynie...

ps.jest tez taki film "urban legend" i moja znajoma zapytana przez siostrę co oglądaliśmy odpowiedziała "a jakies legendy o Urbanie"
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 17:16   #15
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez noemi_kh
Ja mieszkałam swego czasu na wsi, tam krązyła historia o dzieciach, które bawiły się w takim kombajnie do rozdrabniania zbóż i pakowania je w kwadratowe snopki (??) (na wsi mieszkała a nie wiem jak sie to cudo nazywa :P ) W każdym razie wlazły do tego pojazdu i postanowiły ukryć się we wnętrzu tej maszynerii przed rodzicami, tak niby dla zabawy. Rodzice pojechali na pole tym ciągnikiem. Ojciec prowadził a matka szła za kombajnem sprawdzając czy wszystko z tyłu działa. Nagle zaczęły wypadać kawałki jej dzieci poszatkowane przez maszynę, matka dostała zawału i zmarła na miejscu a ojciec poszedł się powiesić...
Przerażające
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 17:39   #16
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez Laura2112
Dlaczego zniknęły stąd posty? Mój był drugi, a potem jeszcze jednej wizażanki polecającej film "Urban Legends", a teraz ich nie ma
nio właśnie to nasze posty były.. a to wszystko dlatego że spray stworzyła zapewne przez pomyłke dwa indentyczne wątki i nasze posty są w tamtym drugim
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 18:28   #17
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez cattt
super wątek,jak narazie najbardziej się wystraszyłam tej historii o chłopaku i martwej dziewczynie...
A pomysl jaka była dramaturgia kiedy mój kolega to opowiadał po północy, przy gwieździstym niebie i wietrznej pogodzie. Brrrrrrr

Cytat:
Napisane przez noemi
zbóż i pakowania je w kwadratowe snopki (??) (na wsi mieszkała a nie wiem jak sie to cudo nazywa :P
To się chyba nazywa belki.

Cytat:
to nasze posty były.. a to wszystko dlatego że spray stworzyła zapewne przez pomyłke dwa indentyczne wątki i nasze posty są w tamtym drugim
Hellp. Yenn połącz tamten wątek z tym, bo jest fajno-straszny
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 18:32   #18
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez asia_z
nio właśnie to nasze posty były.. a to wszystko dlatego że spray stworzyła zapewne przez pomyłke dwa indentyczne wątki i nasze posty są w tamtym drugim
A racja, widziałam, ale zapomniałam i się zdziwiłam
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 19:10   #19
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Pomadka,nie belki, tylko BALE ewentualnie BALIKI Wiem, bo mam konia
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-22, 19:19   #20
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Smile Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Polecam artykuły dotyczace mechanizmów zjawiska miejskich legend:

http://kulturalny.uw.edu.pl/maj02/legendy.

http://rozrywka.onet.pl/prasa/2579,1219793,index.html
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 20:03   #21
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez Audacieux
Pomadka,nie belki, tylko BALE ewentualnie BALIKI Wiem, bo mam konia
Ja konia nie mam, ale zbelowana słomę znam pod taką właśnie nazwą. Być może błędną... co zaznaczyłam w poście wyżej.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 20:13   #22
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Ja konia nie mam, ale zbelowana słomę znam pod taką właśnie nazwą. Być może błędną... co zaznaczyłam w poście wyżej.
też konia nie mam (niestety) ale znałam tą samą wersję co Pomadka. Teraz dla pewności sprawdziłam, i chyba to jednak była dobra wersja. Żeby nie było:
Cytat:
bela (Wilga)
rz. ż IIa, lm D. bel || ~li 1. ‘prostopadłościan sprasowanego siana, słomy, wełny itp.’ 2. ‘gruby zwój papieru, tkaniny itp.’ 3. ‘jednostka w handlu wełną, odpowiadająca różnemu ciężarowi, w zależności od kraju’ 4. zgr. od rz. belka.
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 20:33   #23
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Ja za to słyszałam histryjke od babci. Podobno pewna nie w pełni zrównowazona urodziła dziecko. Jak juz dziecko miało dajmy na to 3 miesiace zachorowalo, a lekarz zalecil trzymanie je w cieple. W domu było bardzo zimno. Więc matka postanowiła włożyc go do piekarnika, rozumiecie piekarnika, żeby go ogrzac. No i wiadomo, że dziecko zmarlo. To jest podobno prawdziwa historia, przynajmniej tak twierdzi babcia....
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 21:43   #24
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez Chezzy
Ja za to słyszałam histryjke od babci. Podobno pewna nie w pełni zrównowazona urodziła dziecko. Jak juz dziecko miało dajmy na to 3 miesiace zachorowalo, a lekarz zalecil trzymanie je w cieple. W domu było bardzo zimno. Więc matka postanowiła włożyc go do piekarnika, rozumiecie piekarnika, żeby go ogrzac. No i wiadomo, że dziecko zmarlo. To jest podobno prawdziwa historia, przynajmniej tak twierdzi babcia....
To było zdaje się w "Antku" taka krótka nowela, jakaś wsiowa znachorka kazała włożyć dziecko na 3 "zdrowaśki" do pieca...
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 21:46   #25
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez Audacieux
To było zdaje się w "Antku" taka krótka nowela, jakaś wsiowa znachorka kazała włożyć dziecko na 3 "zdrowaśki" do pieca...
tylko, ze w Antku pieklo sie dziewczynke w celach leczniczych, tu ktos wymyslil 'ogrzanie'
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 21:52   #26
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez Chezzy
Ja za to słyszałam histryjke od babci. Podobno pewna nie w pełni zrównowazona urodziła dziecko. Jak juz dziecko miało dajmy na to 3 miesiace zachorowalo, a lekarz zalecil trzymanie je w cieple. W domu było bardzo zimno. Więc matka postanowiła włożyc go do piekarnika, rozumiecie piekarnika, żeby go ogrzac. No i wiadomo, że dziecko zmarlo. To jest podobno prawdziwa historia, przynajmniej tak twierdzi babcia....
E to było opisane w noweli B. Prusa "Antek". Tam upiekli Rozalkę w piecu chlebowym... Wsadzili ją na kilka zdrowasiek do pieca i wyjeli dziecko upieczone/martwe.

Jeśli dobrze pamiętam.

A w ogóle to zacofanie na maxa, żeby dziecko tak "leczyć" - upiec...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 22:19   #27
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

A to mi opowiadała znajoma z uczelni:
studencka brać zapaliła trawkę i położyła się spać w ciemnościach. Komuś zrobiło
się duszno i chciał otworzyć okno - rzucił więc w szybę butem. Szyba pękła.
Wszyscy oddychają z ulgą świeżym powietrzem... a rano okazuje się, że była to
szyba w regale...

i jeszcze jedno, przeczytane w GW jakieś 5 lat temu.Ale się uhahahałam wtedy:
Było sobie małżeństwo. Pewnego wieczoru pani czyściła jakąs plamę wacikiem z benzyną i potem ten wacik wrzuciła do muszli klozetowej. Po jakimś czasie jej mąż poszedł do kibelka z gazetką i papierosem i po "sesji" wrzucił niedopałek do kibla. Nastąpiło wielkie Buum! i facet wystrzelił z sedesu jak z procy,a że drzwi do wc były zamknięte więc w nie przywalił i stracił przytomność.
Przerażona żona wezwała pogotowie.
Facet miał poparzony tyłek, wstrząs mózgu i złamaną rękę.
Najlepsze, że sanitariusze, którzy go nieśli tak się śmiali, że jeden nie wyrzymał, puścił nosze i poparzony biedak dorobił się jeszcze złamania obojczyka.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 22:22   #28
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Historia podobna do Chezzy, niestety prawdziwa, opowiedziana przy okazji omawiania depresji poporodowej. Pewna kobieta chciała wykąpać swoje dziecko i włożyła je do wrzątku, oczywiście nie przeżyło Straszna tragedia, współczuję tej kobiecie chwili, kiedy doszła do zmysłów i zrozumiała, co zrobiła
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 22:23   #29
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez spray
A to mi opowiadała znajoma z uczelni:
studencka brać zapaliła trawkę i położyła się spać w ciemnościach. Komuś zrobiło
się duszno i chciał otworzyć okno - rzucił więc w szybę butem. Szyba pękła.
Wszyscy oddychają z ulgą świeżym powietrzem... a rano okazuje się, że była to
szyba w regale...
niezla jazde mieli
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 22:34   #30
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez spray
A to mi opowiadała znajoma z uczelni:
studencka brać zapaliła trawkę i położyła się spać w ciemnościach. Komuś zrobiło
się duszno i chciał otworzyć okno - rzucił więc w szybę butem. Szyba pękła.
Wszyscy oddychają z ulgą świeżym powietrzem... a rano okazuje się, że była to
szyba w regale...
posikam sie ze śmiechu
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-13 19:01:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.