peeling głeboki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-22, 15:52   #1
dorota82
Raczkowanie
 
Avatar dorota82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 29

piling głeboki


czy ktos miał robiony piling głeboki kwasami zastanawiam sie nad zrobieniem byłam na konsultacji pani Doktor Medycyny Estetycznej jest to zabieg kosztowny w granicach 1000 zł ale jestem wstanie zapłacic tylko po to zeby sie skonczyły moje problemy z cera.Miałam tradzik a jak to zazwyczaj jest zostaja przebarwienia i dziurki czy po takim zabiegu bede miała ładna twarz czy ten piling nie niszczy cery prosze czy ktos mi doradzi chce wkoncu przestac uzywac podkladow.A moze znacie cos innego mam 23 lata
dorota82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 16:05   #2
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: piling głeboki

wrzuć hasło na wyszukiwarkę na tej części forum - jest to bardzo popularny temat, przykładowo TCA
od siebie dodam, że jeśli masz głębokie blizny, to podkładu przestaniesz używać za jakieś 2 lata... jeśli będziesz robiła głębokie peelingi w okresie niskiego nasłonecznienia, nie będziesz miała nawrotów trądziku, będziesz używała filtrów i stosowała odpowiednią pielęgnację, np. niższe stężenia kwasów.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 19:47   #3
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: piling głeboki

To jeden z wątków o TCA- mało zachęcający http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=95836
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 07:29   #4
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: peeling głeboki

Coś drogi ten twój zabieg Chyba, że to cena za serię zabiegów. Ja mam mieć głęboki peeling, żeby spłycić bliznę po naczyniaku na policzku. 1 zabieg kosztuje 80zł (Śląsk) - też u lekarza dermatologa.
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 13:06   #5
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: piling głeboki

Cytat:
Napisane przez Ami
To jeden z wątków o TCA- mało zachęcający http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=95836
Dzięki Ami za rekalme mojego wątku
Dorota,ja masz pytania to chetnie Ci odpowiem.O jakim zabiegu rozmawiałas z dermatologiem,bo nic na ten temat nie piszesz?Ja miałam identyczne podejście jak Ty.Chciałam zapłacic każda cenę tylko za to,żeby miec chociaż w 50% lepszą buzię.Na razie moge napisac tyle,że peelingi to bardzo kosztowne zabiegi,które niestety nie daja oczekiwanych rezultatów i myśle,że nie jest istotne jak ten zabieg będzie sie nazywać i ile kosztować i tak w pełni Cię nie zadowoli,no chyba,że Twój stan buzi nie jest jakis tragiczny.Na prawdę ciężko jest radzic cokolwiek,ja sie naciełam,wydałam kupe kasy a efekt mizerny,praktycznie niezauważalny.Teraz dermatolog chce mi zrobić druga serieeasy peel,ale zrezygnowałam,nie zata cene i nie za takie efekty.Od wrzesnia planuje kwas glikolowy,albo jakies zabiegi z kwasami aha bha.Zabiegi mniej kosztowne a rezultaty zapewne podobne.
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 07:45   #6
dorota82
Raczkowanie
 
Avatar dorota82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 29
Smile Dot.: piling głeboki

klaudyna dzieki za podzielenie sie swoimi doswiadczeniami dokladnie nie wiem jaka nazwa ma byc tego pilingu po rozmowie z lekarzem dowiedzialam sie jak to bedzie wygladac czytalam inne wypowiedzi dziewczyn ale to nie jest to co pisza ze maja miec robiony ten piling co 2 tyg 4 albo 5 seri to nie to slyszalam o tym ale sam lekarz mi powiedzial ze to daje maly efekt i musi byc ok 10 zbiegow zeby byly efekty widoczne nie mam az tak tragicznej buzi.moj kochany chlopak mi mowi ze nic nie widac zostaw to ale ja wiem ze moja buzia nie jest idealna i zle sie z tym czuje.z tego co wiem to mialo to wygladac tak twarz miala byc posmarowana fioletem zeby ocenic w ktorych miejscach jest najwiecej i najglebsze dziurki potem mial byc nakladany na twarz kwas z znieczuleniem podobno bardzo boli piecze no i wizyty w gabinecie co 2 dzien na nawilzanie przerazilam sie jak lekarz powiedzial ze zacznie sie zluszczac skora w taki sposow ze zacznie pekac ale po 2-3 tyg ma juz byc wszystko dobrze twarz zagojona
dorota82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 10:28   #7
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: peeling głeboki

Fioletem?Czyżby była mowa o blue peel?Z tego co wiem właśnie robi sie ten zabieg w znieczuleniu.
Mi lekarka powiedziała,że moje 4 easy peele równaja sie właśnie jednemu blue peelowi i jeśli to prawda to zapewne efekt będzie równie kiepski po jednym blue jak i po 4 easy.
Acha,blue peel ma tez nazwe chemabrazja kolorowa.Dowiedz się więcej szczegółów wtedy w necie znajdziesz coś na temat swojego zabiegu.
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:01.