~kosmetyki Radical~ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-23, 20:26   #1
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie

~kosmetyki Radical~


Kolezanka, ktora tak samo jak ja ma strasznie zniszczone, przesuszone, rozdwojone lamliwe wlosy (wina prostownicy:/) porzucila wszelkie drogie specyfiki typu Goldwell, Loreal Absolut Repair itd. i uzywa w tej chwili kosmetykow firmy Radical.
Mowi, ze na poczatku bylo ciezko, ze wlosy byly takie "tepe" ale ze w miare uplywu dni wlosy staja sie coraz mocniejsze, gestsze...
preparaty tej firmy mozna dostac w aptece..
wiecie cos wiecej o tych kosmetykach ? bylabym wdzieczna za wszelkie opinie
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 20:46   #2
zarza4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2
Dot.: ~kosmetyki Radical~

Hej
Ja uzywam tych kosmetyków sa super
Mam Serum do włosów zniszczonych oraz mgiełkę wzmacniającą włosy, uzywam je wymiennie Włosy stały sie bardziej miekkie i delikatne
zarza4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 20:47   #3
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: ~kosmetyki Radical~

nie cierpie ich zapachu bleeech a włosy rzeczywiscie były jakies takie właśnie "tępe" nie wytrzymałam dłużej z ich uzywaniem i przestałam więc długofalowych efektów nie widziałam
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 21:13   #4
maartha
Raczkowanie
 
Avatar maartha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 342
Dot.: ~kosmetyki Radical~

zarza4 możesz coś więcej powiedziec o tej mgiełce Nie słyszałam jeszcze o tym. Ile kosztuje i jak się jej uzywa?
__________________

maartha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 21:26   #5
zarza4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2
Dot.: ~kosmetyki Radical~

Kosztuje koło 8 zł. Zawiera ekstrat ze skrzypu polnego i zielonej herbaty. Wcale tak brzydko nie pachnie. Mozna ja stosowac na wilgotne lub suche włosy. Ja spryskuje wilgotne pozniej lepiej sie rozczesuja.
zarza4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 21:28   #6
maartha
Raczkowanie
 
Avatar maartha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 342
Dot.: ~kosmetyki Radical~

dzięki
__________________

maartha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 21:38   #7
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: ~kosmetyki Radical~

Ja stosuję, z tej firmy co Radical Seboravit z rzepa do tłustych włosów i wreszcie przestała mnie swędziec skóra głowy,nie ma już strupków, włosy się mniej przetłuszczają a przede wszystkim są jakies gubsze i mocniejsze. Naprwde polecam!!!
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-23, 21:42   #8
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: ~kosmetyki Radical~

Kupiłam sobie własnie niedawno mgiełke i szykuje się do kupna szamponu.Mam włosy dość cienkie, przesuszone farbowaniem.Na razie użyłam mgiełki kilka razy więc efektu wzmocnienia jeszcze nie widze ale po jej użyciu włosy są jakby bardziej puszyste i blyszczące.A no i zapach ma dość specyficzny ale mi się podoba
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 11:20   #9
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: ~kosmetyki Radical~

szczerze mowiac jestem juz tak zmeczona ratowaniem moich wlosow ze zniose kazdy zapach byle kosmetyk zadzialal ...
naprawde jestem juz.. zalamana nic nie pomaga.. najdrozsze kosmetyki.. zaluje ze je w ogole kupowalam !
czekam na Wasze dalsze opinie o Radicalu..
moze chociaz on sprawi ze moim wloskom bedzie troszke lepiej???
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 12:44   #10
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: ~kosmetyki Radical~

witam ja używałam mgiełki radical i bardzo byłam z niej niezadowolona uzywałam i na suche i na mokre włosy. sprawiała że były trochę klejące się [a ja tego nie znoszę] plątały się, były od niej trochę bardziej matowe, a co najgorsze - spowodowała mały łupież i swędzenie skóry głowy. rozczarowanie, a szkoa
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 15:35   #11
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: ~kosmetyki Radical~

ehh.. a moze znacie inne specyfiki naturalne.. jakies moze ziolowe.. ktore NAPRAWDE odbuduja mi moje wloski ? ja ju znie moge na nie patrzec, sa tak strasznie polamane i rozdwojone.. nie chce ich scinac bo musialabym je sciac na krotko zeby miec ladne ;(
i ju znaprawde powoli przestaje wierzyc ze istnieje cokolwiek, co mogloby mi pomoc !
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 17:22   #12
Crocifissa
Raczkowanie
 
Avatar Crocifissa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Aleksandria
Wiadomości: 182
Dot.: ~kosmetyki Radical~

Odgrzebuję stary wątek, bo w wielu tematach pojawiały się opinie, że Radical nie działa.
Otóż: u mnie zadziałał i to całkiem nieźle. Nie można się wprawdzie spodziewać cudów, najlepiej działają chyba mimo wszystko domowe, babcine sposoby, w 100% naturalne, ale w Radicalu jest tej chemii stosunkowo mało, dlatego zdecydowałam się na całą kurację.

Pierwsza kwestia jest taka, że Radical działa na wypadające, a nie łamliwe włosy. Często może nam się wydawać, że włosy wypadają, chociażby ze względu na to, że wyciągamy cały, długi włos. Jest na to jednak prosty test. Wystarczy przejechać palcami po skórze głowy - jeśli wyczujemy jeżyka, to znaczy, że włosy się zwyczajnie łamią, a nie wypadają. I tu żadne cuda na wypadanie nie pomogą, bo potrzebna jest odbudowa włosa, a nie tylko działania na skórę głowy. Tutaj polecałabym suplementację dowolnymi tabletkami zawierającymi witaminy i skrzyp polny. Ale pamiętajmy, że Rzymu w jeden dzień nie zbudowano i to proces długotrwały, no i niestety męczący.

Co do samego Radicalu: zaczęłam od zwykłej mgiełki na włosy. Poprawa była, chociażby dlatego, że nie miałam lwiej grzywy, troszkę się włosy uklepały. Od jakiegoś czasu stosuję, oprócz mgiełki, specjalny płyn, który wciera się w skórę głowy (i należy to robić przez jakieś trzy tygodnie po każdym myciu). W ramach gratisu do paczki dodali serum - stosuję doraźnie na końcówki. Ale wiadomo, efekt do następnego umycia, co się skleiło, to się rozklei

Osobiście polecam, ale trzeba naprawdę długo i wytrwale stosować. Z własnych doświadczeń wiem, że jeśli suszy się głowę gorącym powietrzem, to marne będą efekty jakiejkolwiek kuracji, dlatego polecam jeszcze jakiś środek minimalizujący szkodliwy efekt suszarki.

Reasumując: Radical, suplementacja, środek ochronny na stylizację, podcinanie końcówek i naprawdę włosy są w DUŻO lepszej kondycji. Zwłaszcza, że jakiś czas temu uparcie je torturowałam farbami do włosów, rozjaśniaczami i teraz uważam, żeby kosmetyki posiadały na ulotkach takiego kwiatka z napisem "ok". Im więcej natury tym lepiej. Wiadomo, że bez chemii średnio da się coś zrobić, ale da się za to zminimalizować użycie zupełnie niepotrzebnych chemikaliów.
Crocifissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:35.