Desnuda Ungaro - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-25, 19:36   #1
iza94
Rozeznanie
 
Avatar iza94
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 589

Desnuda Ungaro


co sądzicie o desunudzie ungaro ?czy to może być zapach na wiosnę i lato?
iza94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 20:17   #2
Rhiannon
Raczkowanie
 
Avatar Rhiannon
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 420
GG do Rhiannon
Dot.: desnuda ungaro

Na pewno "moze to byc zapach na wiosne lub lato". Wszystko zależy od Ciebie i tego, czego oczekujesz od perfum na te pory roku.
Ale ja zgadzam się z Szumaczkiem , że Desnuda jest idealnym zapachem na jesień, moim zdaniem jest wprost stworzona do tego . I czekam, aż będę mogła ją nosić w ciepłe, jesienne dni, szeleszczące pod nogami złotymi liśćmi. Mam również nadzieję, że w dni deszczowe nie zawiedzie mnie ciepło tego zapachu .
Dla mnie Desnuda pachnie przed wszystkim różą w połączeniu z lekko gorzkawymi cytrusami. Ta lekko gorzkawa nuta bardzo mi się w niej podoba. Mając na sobie ten zapach, czuję się bardzo pewnie i kobieco, ale taką kobiecością dojrzałą, dumną, pewną siebie i swoich dązeń. Lecz w żadnym razie nie jest to zapach drapiezny, władczy. Raczej elegancki, stonowany.
Cenię go również za to, że jest na mnie bardzo trwały. Ale wydaje mi się, że nie jest to zapach z gatunku tych, które nas olśniewają i zachwycaja tak, że zapominamy o innych. Moim zdaniem Desnuda roztacza swój urok oszczędnie, nie zbyt hojnie, nie epatuje swoimi wdziękami. Jest po prostu jak elegancka, dystyngowana kobieta, która nie potrzebuję szumnie zwracać na siebie uwagi. Przecież ci, którym ma sie spodobać napewno ja docenia
Rhiannon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 22:12   #3
nataka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 40
Question Desnuda....

Jestem fanką rozmów o perfumach i od jakiegoś czasu śledzę Wasze rozmowy.Skuszona pięknym opisem Desnudy zamówiłam w ciemno,moim zdaniem pewniaka na allegro. Dzisiaj ją dostałam(109 zł) .Jest to tester ale z zablokowanym pędzelkiem, pływają w niej włoski i paproszki, i zapach szybko sie ulatnia.Doradźcie gdzie mogę dostać 100% DEsnude.Pozdrawiam
nataka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 18:15   #4
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Desnuda....

Pędzelki w testerach Desnudy, to niestety tylko atrapy, a trwałość tej wody ogólnie pozostawia wiele do życzenia, więc nie jest wcale powiedziane, że z Twoją wodą jest coś nie tak, zwłaszcza jeżeli to sprawdzony sprzedawca. Obawiam się, że te perfumy po prostu takie są. Desnuda jeszcze pół roku temu bywała na wyprzedażach w Sephorach. Teraz już chyba tylko mogła się uchować w jakichś małych perfumeriach.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 18:24   #5
pannaNikt
Raczkowanie
 
Avatar pannaNikt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 498
Dot.: Desnuda....

Desnuda po prostu jest ulotna... Niestety
pannaNikt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 18:26   #6
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Desnuda....

Natko, witaj na forum .

Połączyłam Twój wątek z nieco starszym, również dotyczącym Desnudy .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 10:00   #7
nataka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 40
Unhappy Dot.: Desnuda Ungaro

A co powiecie o pływających włoskach i paproszkach?Można stworzyć cały system filozoficzny dotyczący kupowania oryginalnych perfum! Chciałaby dusza do raju,ale podróby przeszkadzają
nataka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-21, 10:25   #8
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Desnuda Ungaro

Natako22 (przepraszam, że przekręciłam Twój nick ), wydaje mi się, że w perfumach NIC nie powinno pływać. Czy mogłabyś napisać u kogo kupowałaś swoje perfumy?

Wpisz się do wątku: Rozpaczliwie poszukuję..., może ktoś mógłby zrobić Ci próbkę ze swojej Desnudy, żebyś porównała oba zapachy - to, jak się rozwijają, ich trwałość, itp.

demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 01:11   #9
ragutka
Zakorzenienie
 
Avatar ragutka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 158
Dot.: Desnuda Ungaro

Witam, te paproszki to pewnie wynik tego, ze but. jest odkręcana z powodu tego triku z pędzelkiem. Moze wtedy coś sie tam dostaje do środka.Ja nie odważyłabym się na odkręcanie bo bałabym się ,że rozleję ten skarb.Czasem mam takie zdolności.Moja but. czeka jednk na jesienne chłody, choć raz użylam na jakieś letnie wyjście wieczorne. Jeszcze nie mam zdania co do trwałości ale zdecydowanie wyczuwam słodycz coś jak cukrowa wata .wanilia..
ragutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 18:26   #10
nataka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 40
Dot.: Desnuda Ungaro

Desnudę kupiłam u ivonne8 ,na allergo,był to tester,więc pędzelek to tylko atrapa-paproszki niedopuszczalne.Nie ryzykujcie u niej,ja szukam kogoś innego.Czy kupowałyście u hugo boss?
nataka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 10:59   #11
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: Desnuda Ungaro

Cytat:
Napisane przez nataka22
Desnudę kupiłam u ivonne8 ,na allergo,był to tester,więc pędzelek to tylko atrapa-paproszki niedopuszczalne.Nie ryzykujcie u niej,ja szukam kogoś innego.Czy kupowałyście u hugo boss?
Natako,
pytanie tego typu najlepiej zadawać w wątkach:
"Perfumowe zakupy na Allegro" :
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=67300
lub
"Allegro-proszę o weryfikację aukcji":
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=88607

Wtedy jest duża szansa, że ktoś Ci natychmiast odpowie .

Desnudę oryginalną można w tej chwili kupić u:
* perfumena
http://www.allegro.pl/item117655824_...y_tester_.html
* perfumelli
http://www.allegro.pl/item117680298_...najtaniej.html
* redsonia5
http://www.allegro.pl/item116305756_...er_75_ml_.html
* parfemyapollo
http://www.allegro.pl/item115765377_...ml_tester.html

To są sprzedawcy wielokrotnie polecani przez Wizażanki.
Osobiście kupowałam u perfumena i u perfumelli. Nigdy nie miałam zastrzeżeń do oryginalności otrzymanych perfum.
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-30, 18:52   #12
nataka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 40
Dot.: Desnuda Ungaro

Opiszę Wam,jak skończyła się moja przygoda z Desnudą.Według ustaleń sprzed zakupu poinformowałam ivonne88,że chcę zwrócić ewidentną podróbę,a ona mi na to,że to bzdura,ale mam odesłać butelkę i po sprawdzeniu przez nią,że jest"niepopsuta i niezużyta" sic! łaskawie i po uważaniu odeśle mi pieniądze. To dictum wzbudziło mój niepokój,bo być może okazałoby się,że to ja podmieniłam butelki i zostałabym podwójnie poszkodowana. Moja propozycja odesłania za zaliczeniem została bez odpowiedzi. W tej sytuacji wystawiłam jej negatywa,nieszczęsną buteleczkę zostawiając sobie jako memento,a z jej komentarza na Allegro dowiedziałam się,że jestem oszustką i chciałam zwrócić jej w paczce kamienie! Cóż za inwencja twórcza! Ale jak mawiał poeta uczymy się do końca życia.Również na błędach.
nataka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 23:09   #13
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: Desnuda Ungaro

Cytat:
Napisane przez nataka22
Opiszę Wam,jak skończyła się moja przygoda z Desnudą.Według ustaleń sprzed zakupu poinformowałam ivonne88,że chcę zwrócić ewidentną podróbę,a ona mi na to,że to bzdura,ale mam odesłać butelkę i po sprawdzeniu przez nią,że jest"niepopsuta i niezużyta" sic! łaskawie i po uważaniu odeśle mi pieniądze. To dictum wzbudziło mój niepokój,bo być może okazałoby się,że to ja podmieniłam butelki i zostałabym podwójnie poszkodowana. Moja propozycja odesłania za zaliczeniem została bez odpowiedzi. W tej sytuacji wystawiłam jej negatywa,nieszczęsną buteleczkę zostawiając sobie jako memento,a z jej komentarza na Allegro dowiedziałam się,że jestem oszustką i chciałam zwrócić jej w paczce kamienie! Cóż za inwencja twórcza! Ale jak mawiał poeta uczymy się do końca życia.Również na błędach.
Natako, znalazlam Twoją Desnudę na Allegro, a o obecne aukcje Ivonne88 zapytałam tutaj: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...23#post2398723 .
Ciekawa jestem, co dziewczyny powiedzą.
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 11:46   #14
magdalenaa
Zadomowienie
 
Avatar magdalenaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 291
Emanuel Ungaro Desnuda

Co sądzicie o tych perfumach?
W wyszukiwarce nie ma zbyt wielu opini na temat tego zapachu dlatego sama chcialam zapytac
__________________
,, Uśmiechem witaj każdy nowy dzień ''
magdalenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 11:55   #15
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Emanuel Ungaro Desnu

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=desnuda
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=desnuda
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=desnuda


tutaj sa watki w ktorych byla mowa o Desnudzie
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 13:01   #16
wulgarna_lalunia
Raczkowanie
 
Avatar wulgarna_lalunia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 33
Dot.: Emanuel Ungaro Desnu

Witam, dawno mnie tu nie było... Jestem szczesliwia posiadaczka Desnudy - zapach jest piekny, bardzo kobiecy, trzyma sie raczej blisko ciała - nie jest nachalny dla otoczenia, bardzo oryginalny...Niestety nie ma go juz w naszych perfumeriach, a szkoda, dostepny jest jednak na allegro, generalnie bardzo polecam
__________________
Czy istnieją kobiety bez cellulitu? -Tak, transwestyci...
wulgarna_lalunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 14:21   #17
pannaNikt
Raczkowanie
 
Avatar pannaNikt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 498
Dot.: Emanuel Ungaro Desnu

Na mnie bardzo pieprzny, wiercący w nosie i strrasznie nietrwały.
pannaNikt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 02:57   #18
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Emanuel Ungaro Desnu

Poczytaj sobie opinie w KWC. Na mnie Desnuda pachnie pudrowo, ciepło i "gęsto" No i na mnie jest bardzo trwała, co było niespodzianką, gdyż czytałam opinie o ulotności tych perfum.
tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 09:35   #19
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Emanuel Ungaro Desnu

Cytat:
Napisane przez tornado Pokaż wiadomość
Poczytaj sobie opinie w KWC. Na mnie Desnuda pachnie pudrowo, ciepło i "gęsto" No i na mnie jest bardzo trwała, co było niespodzianką, gdyż czytałam opinie o ulotności tych perfum.
Podpisuję sie obiema łapkami pod tą opinią Na mnie Desnuda też jest pudrowa, taka otulajaca.. no i bardzo trwała
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-04, 18:09   #20
bienemaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 64
desnuda

Kochane Dziewczyny, pomozcie prosze. Do czego mozna porownac zapach Ungaro Desnuda, jaki inny zapach przypominaja? Nigdzie nie mozna tego niuchnac, a nie chcialabym wydawac w ciemno niemalej dla mnie sumki...
Dzieki i pozdrawiam
Pszczolka
bienemaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 18:39   #21
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Desnuda Ungaro

Bienemaju, witaj na forum .

Poczytaj powyższe posty, zerknij koniecznie do KWC:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=4281

i do poniższych linków:

- http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=70013
- http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=82319

Może to ułatwi Ci podjęcie decyzji .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 19:06   #22
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Desnuda Ungaro

Pszczółko, wg strony Sephory podobne do Desnudy zapachy to: Hanae Mori Butterfly, Burberry Brit Red, Britney Spears Fantasy i uwaga Armani Mania for Men . Jak więc widzisz do tych typów należy podejść z rezerwą, ale może jakoś Ci to pomoże. Ja teraz specjalnie wypachniłam się Desnudą i jestem w kropce. W nucie głowy nie przypomina mi niczego, ale później jest podobna na mnie troszkę do Dunhill Desire.
tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 15:47   #23
bienemaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 64
Dot.: Desnuda Ungaro

bardzo dziekuje, dobre z Was dusze!
sprobuje poniuchac i moze wreszcie sie zdecyduje...
pozdrawiam slonecznie w ten ponury dzien
bienemaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 00:02   #24
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Desnuda Ungaro

Wywlekam wątek o Desnudzie, bo siedzę właśnie z tym zapachem na łapie z próbki od Agnyski i od razu przyznaję, że jestem zauroczona.

Jeśli chodzi o moje wrażenia, to mogłabym podpisać się pod recenzją Khy w KWC
Desnudę poznałam dwa lata temu i zapamiętam jako zapach ładny, ale niczym niewyróżniający się - ot, taki sobie lekko orientalny, z kwiatową nutą, bez tego czegoś, co kazałoby do niego wracać.

Teraz po dwóch latach Agnyska podzieliła się ze mną próbką, a ja siedzę z nosem w nadgarstku i upajam się

Jutro test globalny i sama nie wiem, czy chcę, żeby Desnuda go zdała

--------------------------------------------

Jak Wam się nosi Desnudę...?
Czy faktycznie jest tak nietrwała...?
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 00:42   #25
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Desnuda Ungaro

Joasiu, za parę dni (chyba) będę mogła podzielić się z Tobą wrażeniami, bo wczoraj zakupiłam na allegro buteleczkę Desnudy. Używałam jej razem z OI zimą, na I roku studiów, czyli... 2001/02. Kawał czasu. Oczywiście wspomnienia nieco mi się zakurzyły. Pamiętam uroczy, trochę zadziorny zapach. TŻ-towi też się podobały. Czekam na paczkę (a właściwie to najpierw na mail od Sprzedającej) i przytuptuję z niecierpliwości. Oczekuję całej masy wspomnień w butelce i mam nadzieję że się nie zawiodę.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 17:35   #26
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Desnuda Ungaro

Papugo, czekam w takim razie na Twoje odświeżone wrażenia

A ja dziś noszę Desnudę globalnie.
Wcale nie jest nietrwała i wcale nie jest niewyczuwalna, ale zdecydowanie lepiej czuję na sobie nuty bazy niż głowy czy serca.

Piękny zapach - lekko kwiatowy, chociaż trudno jest wyodrębnić poszczególne nuty kwiatowe, lekko orientalny, ale to nie jest orient podany na tacy, tylko jego powiew. Kardamon, cynamon - wyczuwalne, ale nie dominują zapachu. I w nutach bazy wanilia, ale przełamana czymś... słonym. Dzięki temu ta wanilia nie jest dusząca ani jednostajnie mdląca.

Ten zapach kojarzy mi się z czymś idealnie skrojonym, konstrukcją, w której każdy element ma swoje wyznaczone miejsce i brak chociażby jednego burzy odbiór całości. Te poszczególne kawałki układanki przenikają się nawzajem, tworząc spójną całość.

To nie jest taki zapach, który tworzy osobę go noszącą jak Poeme, Shalimar czy Angel - Desnuda dopełnia osobę, nadaje jej ostatecznego wyrazu, ale nie ma możliwości, by przytłaczała i dominowała nad tym, kto ją nosi, co zdarzyć się może przy zapachach, które wymieniłam wyżej.
Desnuda jest dla osób z osobowością, nie może jej zastąpić
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 17:42   #27
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Desnuda Ungaro

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość

A ja dziś noszę Desnudę globalnie.
Wcale nie jest nietrwała i wcale nie jest niewyczuwalna, ale zdecydowanie lepiej czuję na sobie nuty bazy niż głowy czy serca.

Piękny zapach - lekko kwiatowy, chociaż trudno jest wyodrębnić poszczególne nuty kwiatowe, lekko orientalny, ale to nie jest orient podany na tacy, tylko jego powiew. Kardamon, cynamon - wyczuwalne, ale nie dominują zapachu. I w nutach bazy wanilia, ale przełamana czymś... słonym. Dzięki temu ta wanilia nie jest dusząca ani jednostajnie mdląca.

Ten zapach kojarzy mi się z czymś idealnie skrojonym, konstrukcją, w której każdy element ma swoje wyznaczone miejsce i brak chociażby jednego burzy odbiór całości. Te poszczególne kawałki układanki przenikają się nawzajem, tworząc spójną całość.

To nie jest taki zapach, który tworzy osobę go noszącą jak Poeme, Shalimar czy Angel - Desnuda dopełnia osobę, nadaje jej ostatecznego wyrazu, ale nie ma możliwości, by przytłaczała i dominowała nad tym, kto ją nosi, co zdarzyć się może przy zapachach, które wymieniłam wyżej.
Desnuda jest dla osób z osobowością, nie może jej zastąpić
Asia, prawdę mówiąc wąchałam Desnudę raz, zupełnie jej nie pamiętam, nigdy mnie jakoś nie interesowała i nic mnie do niej nie ciągnęło... Nie jest chyba dla mnie (powiedz, że nie, bo inaczej trzeba bedzie się rzucać do poszukiwania próbki...), bo Twój piękny opis narobił mi nagle ochoty na poznanie jej...
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 01:01   #28
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Desnuda Ungaro

Dzisiaj (wczoraj ) przyszła

Testuję globalnie od paru godzin. Przepiękna, taka jaką pamiętam.
Daje mocno po nosie różą i pieprzem, ożywia, a zarazem jest bardzo ciepła i pazurzasta. Bliskoskórna, ale trzyma się długo.
I według mnie najlepiej nadaje się do noszenia na mrozie i śniegu. Do ciepłego eleganckiego płaszcza, spódnicy i kozaków. Ale może to takie moje wspomnieniowe skrzywienie.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 01:12   #29
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Desnuda Ungaro

Ja pamiętam Desnudę jako ciepły i słodki zapach. Podobała mi się, ale jednak parę lat temu to było Jeszcze normalnie testery w perfumeriach stały Ale nie było to jakieś gigantyczne zauroczenie. Teraz będę (chyba... o ile poczta nie zawiedzie) miała próbkę i będę mogła skonfrontować wspomnienia.
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 07:19   #30
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Desnuda Ungaro

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Asia, prawdę mówiąc wąchałam Desnudę raz, zupełnie jej nie pamiętam, nigdy mnie jakoś nie interesowała i nic mnie do niej nie ciągnęło... Nie jest chyba dla mnie (powiedz, że nie, bo inaczej trzeba bedzie się rzucać do poszukiwania próbki...), bo Twój piękny opis narobił mi nagle ochoty na poznanie jej...
Koto, dopiero teraz zauważyłam Twój post

Cholera, trudno mi powiedzieć, czy Desnuda jest dla Ciebie - niby wiem mniej więcej, jakie zapachy lubisz, ale i tak nie jestem w stanie przewidzieć Twojego odbioru zapachu - patrz: Musc Ravageur
Sądzę, że jeśli chodzi o nuty, to nie bardzo kojarzą mi się one z Tobą, ale jeśli chodzi o ogólny klimat zapachu, atmosferę, którą tworzy, pewną niekrzyczącą obecność i intymność - to tak
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:28.