praca na wakacje w Anglii - macie jakieś doświadczenia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-28, 21:01   #1
201803260919
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 246
Question

praca na wakacje w Anglii - macie jakieś doświadczenia?


Hej chcialam sie poradzic w sprawie wyjazdu do Anglii. Jestem maturzystką, zaplanowaliśmy z moją kilkuosobową paczką wyjechac pod koniec maja do Anglii w celach zarobkowych. Czy któraś z Was przerabiała to juz moze?
My myslimy o Londynie tylko nie wiemy jak zalatwic mieszkanie, czy pojechac w ciemno i tam probowac cos znalezc, czy raczej tutaj, przez internet, czy moze jeszcze jakies inne opcje są?

prosze pomozcie jesli wiecie cos na ten temat

jakie tam są standarty zyciowe POlakow? bo slyszalam wiele opcji, ze jest nie wesolo, albo ze po 2 tygodniach juz na wszystko mozna sobie pozwolic.. to jestem w kropce, bo nie wiem która wersja prawdziwa jest

a jesli któras z Was tam jest obecnie, albo byla, to wiecie moze czy Anglicy chca doksztalcać swoje dzieciaczki w muzycznym kierunku? tak sobie wymyslilysmy z przjaciółką ze mozemy dawac lekcje nauki gry na fortepianie jakims dzieciom bo w tym roku konczymy 12-sty rok szkoly muzycznej i tak wpadlysmy na pomysl ze moze to zaprocentowac w Anglii, tylko nie wiem czy to jest cenione czy nie..

Prosze, jesli ktos sie orientuje, napiszcie co sadzicie, i jakie informacje Wy macie na ten temat

Dziekuje z gory !!!
201803260919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 21:43   #2
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: praca na wakacje w Anglii - macie jakieś doświadczenia?

jeśli gracie na instrumentach polecam powysyłać cv+ofertę do pubów-ale nie Londyn, raczj dziury, a juz najlepiej w Irlandii
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 19:17   #3
giganciara
Rozeznanie
 
Avatar giganciara
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Palermo
Wiadomości: 827
GG do giganciara
Dot.: praca na wakacje w Anglii - macie jakieś doświadczenia?

rodzice mojego TŻ-ta są od ponad roku w Anglii, kilkaset kilometrów od Londynu... rzeczywiście zarobki sa dużo większe i można sobie na sporo pozwolić...

moja koleżanka ze swoim narzeczonym także pracowali w Anglii, w Londynie, ona zajmowała się dziećmi... spytałam ją teraz na gg czy spotkała się z nauką gry na instrumentach wśród swoich podopiecznych... powiedziała mi teraz, że dwoje dzieci którymi się opiekowała miało prywatne lekcje gry na fortepianie...

myślę, że dużo lepiej załatwiać sobie pracę w Polsce a nie jechać w ciemno, jest zagrożenie ze nic nie znajdziesz, a tylko stracisz pieniądze na hotole i transport, najlepiej popytać znajomych

>> tyle Ci mogę pomoc
__________________
giganciara

"uczę się sztuki życia, hip-hop to mój sensei.."


giganciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 00:34   #4
201803260919
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 246
Dot.: praca na wakacje w Anglii - macie jakieś doświadczenia?

puby raczej odpadają, to nie dla mnie, nie lubię zadymionych lokali...

giganciaro, tzn ze chyba jest to dosyc popularne skoro te dzieciaki braly lekcje dziekuje Ci bardzo za inormacje wiem ze to jest ryzyko, ale chce cos przezyc i sie usamodzielnic, nie moge byc cale zycie sierota zdana na laske lub nielaske innych ludzi, sama cos musze powalczyc, a ten wyjazd potraktuje jako taki... egzamin z zycia
tylko jeszcze musze pozbierac troche informacji, bo zawsze lepiej wiedziec wiecej niz mniej
201803260919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 10:39   #5
cannelle89
Raczkowanie
 
Avatar cannelle89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 363
Dot.: praca na wakacje w Anglii - macie jakieś doświadczenia?

Podbijam watek- w prawdzie dawno zalozony i malo rozbudowany, ale moze ktos tu zajrzy i mi pomoze. Gdzie szukac sprawdzonych, rzetelnych ofert? Jakie agencje posrednictwa pracy mozecie polecic? Bede wdzieczna za kazda informacje.
__________________
cannelle89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 18:30   #6
NaStazJA
Raczkowanie
 
Avatar NaStazJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Far Away From Home - UK
Wiadomości: 252
GG do NaStazJA
Dot.: praca na wakacje w Anglii - macie jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez agaaata Pokaż wiadomość
puby raczej odpadają, to nie dla mnie, nie lubię zadymionych lokali...
Zależy o jaki dym Ci chodzi bo palnie w pubach/barach/clubach zostało zabronio w zeszłym roku w lipcu...
Co do pracy za barem to ja już tak pracuje od roku - w sumie nie narzekam, tylko trzeba się liczyć z dłuższymi zmianami, no i praca w weekendy.
Co do Londynu to niestety nie mogę się wypowiedzieć, jednakże w maju przenoszę się tam ze względu na mojego TŻ, gdyż dzieli nas pewna odległość
__________________
NaSteczkA


"Miłość jest dziką siłą. Kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć miesza nam w głowach."

"Zahir", Paulo Coelho
NaStazJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 14:03   #7
Gasiu
Raczkowanie
 
Avatar Gasiu
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Rugby / UK
Wiadomości: 45
GG do Gasiu
Dot.: praca na wakacje w Anglii - macie jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez cannelle89 Pokaż wiadomość
Podbijam watek- w prawdzie dawno zalozony i malo rozbudowany, ale moze ktos tu zajrzy i mi pomoze. Gdzie szukac sprawdzonych, rzetelnych ofert? Jakie agencje posrednictwa pracy mozecie polecic? Bede wdzieczna za kazda informacje.

Nie polecam Ci wyjazdu do duzego miasta typu Londyn. Niestety wielu moich znajomych bardzo narzekalo na ceny i niestety wieksze trudnosci w znalezieniu pracy oraz zarobki:/. Dobrze jest wziac referencje z Polski (nawet jak pracowalas tylko np na promocjach itp). A moge Ci polecic Jobs@Pertemps, tylkoze ta agencja z tego co wiem bardzo lubi ludzi z doswiadczeniem pracy w Anglii.

Pozdrawiam
Gasiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-21, 14:07   #8
Gasiu
Raczkowanie
 
Avatar Gasiu
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Rugby / UK
Wiadomości: 45
GG do Gasiu
Dot.: praca na wakacje w Anglii - macie jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez cannelle89 Pokaż wiadomość
Podbijam watek- w prawdzie dawno zalozony i malo rozbudowany, ale moze ktos tu zajrzy i mi pomoze. Gdzie szukac sprawdzonych, rzetelnych ofert? Jakie agencje posrednictwa pracy mozecie polecic? Bede wdzieczna za kazda informacje.


I widze, ze zdajesz na maturze to samo co ja zdawalam
Gasiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 14:23   #9
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: praca na wakacje w Anglii - macie jakieś doświadczenia?

tez uwazam ze duze miasta to ryzyko, drogo i duza konkurencja. osobiscie uwazam ze jesli sie tu przyjedzie na wakacje , placi za rachunki, jedzenie, mieszkanie i bilety i inne przyjemnosci to sie juz nie oplaca, tym bardziej ze funt leci w dol jak szalony...
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 14:28   #10
Gasiu
Raczkowanie
 
Avatar Gasiu
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Rugby / UK
Wiadomości: 45
GG do Gasiu
Dot.: praca na wakacje w Anglii - macie jakieś doświadczenia?

No niestety. Zazwyczaj jest tak, ze Landlorodowie chca, zeby placic im z gory za caly miesiac za mieszkanie/pokoj + kalcja (ok 1/2 miesiecznego czynszu) platna jednorazowo do odbioru przy zdawaniu pokoju..
Gasiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 14:32   #11
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: praca na wakacje w Anglii - macie jakieś doświadczenia?

kaucja w ponad 90% przypadkach to 100% czynszu miesiecznego. ogolnie jesli sie chce jechac na 2-3 mies to bedzie to raczej przygoda niz zarobienie kroci, no chyba ze sie nie bedzie nigdzie wychodiz, nic kupowac i pracowac 7 dni w tyg..
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-21, 14:59   #12
Gasiu
Raczkowanie
 
Avatar Gasiu
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Rugby / UK
Wiadomości: 45
GG do Gasiu
Dot.: praca na wakacje w Anglii - macie jakieś doświadczenia?

Jak teraz sobie o tych wydatkach pomysle, to skora cierpnie. Ja przyjezdzajac do Anglii mialam tylko zarezerwowany pokoj + £200 w kieszeni... Na szczescie udalo mi sie szybko znalesc prace (bo po 3 dniach od przyjazdu)... TO bylo 2 lata temu, teraz pewnie znalezienie pracy w takim czasie graniczy z cudem:/
Gasiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 15:38   #13
cannelle89
Raczkowanie
 
Avatar cannelle89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 363
Dot.: praca na wakacje w Anglii - macie jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez Gasiu Pokaż wiadomość
Nie polecam Ci wyjazdu do duzego miasta typu Londyn. Niestety wielu moich znajomych bardzo narzekalo na ceny i niestety wieksze trudnosci w znalezieniu pracy oraz zarobki:/. Dobrze jest wziac referencje z Polski (nawet jak pracowalas tylko np na promocjach itp). A moge Ci polecic Jobs@Pertemps, tylkoze ta agencja z tego co wiem bardzo lubi ludzi z doswiadczeniem pracy w Anglii.

Pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez Gasiu Pokaż wiadomość
I widze, ze zdajesz na maturze to samo co ja zdawalam
Niestety nie mam zadnego doswiadczenia- nigdy nie pracowalam ani w Polsce, ani tym bardziej za granica. Co do matury, chce miec juz ja za soba i wiedziec, gdzie sie dostalam na studia.

Cytat:
Napisane przez iwONKA595 Pokaż wiadomość
tez uwazam ze duze miasta to ryzyko, drogo i duza konkurencja. osobiscie uwazam ze jesli sie tu przyjedzie na wakacje , placi za rachunki, jedzenie, mieszkanie i bilety i inne przyjemnosci to sie juz nie oplaca, tym bardziej ze funt leci w dol jak szalony...
Cytat:
Napisane przez Gasiu Pokaż wiadomość
No niestety. Zazwyczaj jest tak, ze Landlorodowie chca, zeby placic im z gory za caly miesiac za mieszkanie/pokoj + kalcja (ok 1/2 miesiecznego czynszu) platna jednorazowo do odbioru przy zdawaniu pokoju..
Oj trosze mnie zniechecilyscie. Zaczynam sie zastanawiac, czy to wogole ma sens. Moze lepiej znalezc cos w Polsce i nie ryzykowac duzymi kosztami, trafieniem do obozu pracy i innymi nieprzyjemnosciami.
Cytat:
Napisane przez iwONKA595 Pokaż wiadomość
kaucja w ponad 90% przypadkach to 100% czynszu miesiecznego. ogolnie jesli sie chce jechac na 2-3 mies to bedzie to raczej przygoda niz zarobienie kroci, no chyba ze sie nie bedzie nigdzie wychodiz, nic kupowac i pracowac 7 dni w tyg..
Oj oj oj niefajnie to brzmi.

Dzieki wszystkim za podzielenie sie swoimi doswiadczeniami i wiedza
__________________
cannelle89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 17:44   #14
Gasiu
Raczkowanie
 
Avatar Gasiu
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Rugby / UK
Wiadomości: 45
GG do Gasiu
Dot.: praca na wakacje w Anglii - macie jakieś doświadczenia?

Naszym celem, nie bylo zniechecenie Ciebie do wyjazdu, ale uswiadomienie, ze z 2 miesiecznego wyjazdu raczej kokosow nie ma... Zeby zarobic wieksza sume, to trzeba sie jednak liczyc z dluzszym wyjazdem...
Gasiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 18:44   #15
cannelle89
Raczkowanie
 
Avatar cannelle89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 363
Dot.: praca na wakacje w Anglii - macie jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez Gasiu Pokaż wiadomość
Naszym celem, nie bylo zniechecenie Ciebie do wyjazdu, ale uswiadomienie, ze z 2 miesiecznego wyjazdu raczej kokosow nie ma... Zeby zarobic wieksza sume, to trzeba sie jednak liczyc z dluzszym wyjazdem...
Domyslam sie. Dobrze, ze bylyscie szczere i wskazalyscie tez te negetywne strony.
Nie marze o kokosach- po prostu chce zarobic troche wiecej, niz bym na tym samym stanowisku zarobila w Polsce. Skoro juz mam poswiecec swoj czas i wysilek, to z sensem. Niestety rzeczywiscie, wiekszosc firm wymaga minimum 3 miesiace pracy. Slyszalyscie cos o: www.workuk.pl ? Brzmi calkiem fajnie: zalatwiaja formalnosci, calkiem dobrze platna prace.
__________________
cannelle89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 20:57   #16
Gasiu
Raczkowanie
 
Avatar Gasiu
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Rugby / UK
Wiadomości: 45
GG do Gasiu
Dot.: praca na wakacje w Anglii - macie jakieś doświadczenia?

Musisz sie dowiedziec czy ten portal za zalatwienie pracy chce od Ciebie jakies pieniadze, bo jezeli tak to dziala nie zgodnie z prawem. Agencje pracy nie moga pobierac zadnych oplat za zalatwienie pracy.
Gasiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 21:12   #17
cannelle89
Raczkowanie
 
Avatar cannelle89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 363
Dot.: praca na wakacje w Anglii - macie jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez Gasiu Pokaż wiadomość
Musisz sie dowiedziec czy ten portal za zalatwienie pracy chce od Ciebie jakies pieniadze, bo jezeli tak to dziala nie zgodnie z prawem. Agencje pracy nie moga pobierac zadnych oplat za zalatwienie pracy.
Wyslalam ostatnio do nich maila o wiecej informacji. Z uzyskanej odpowiedzi wynika, ze pobieraja oplaty.
"
Dziękujemy za zainteresowanie naszym programem pewnej pracy w Wielkiej Brytanii w ramach programu WORK UK.
Poniżej przedstawiam Pani szczegółowe warunki uczestnictwa w programie:
Program WORK UK jest przeznaczony dla osób w wieku od 18 do 35 lat posiadających komunikatywną znajomość języka angielskiego. Najkrótszy okres odbycia praktyki to 3 miesiące.

WORK UK to program pełnopłatnych praktyk w hotelach i restauracjach na terenie całej Wielkiej Brytanii - Anglia, Walia, Szkocja a także Irlandii Północnej. Uczestnik programu może pracować zarówno w dużym sieciowym hotelu, jak i w małym, rodzinnym Inn oraz w Guesthouse.
Wszystkie placówki biorące udział w programie znajdują się najczęściej w mniejszych, turystycznych miejscowościach Wielkiej Brytanii.

Uczestnik wyjazdu otrzymuje PEŁNE wynagrodzenie za przepracowane godziny podczas praktyki.
Obowiązująca stawka godzinowa jest nie mniejsza niż ustawowa stawka minimalna – National Minimum Wage, która obecnie wynosi dla osoby powyżej 22 roku życia – 5,52GBP / h, a dla osoby młodszej – 4,60 GBP / h.
Koszty uczestnictwa w programie WORK UK kształtują się następująco:

POZA SEZONEM
terminy wyjazdu: od 01.01.2008 do 25.05.2008 oraz od 03.08.2008 do 28.12.2008
Zaliczka - 500 PLN|| 2 rata -99 GBP

opcje dodatkowe
promocja do 30 kwietnia
cena poza promocją


accommodation on site
1 GBP
25 GBP
together
25 GBP
50 GBP

LOW SEASON
terminy wyjazdu: 01.06.2008, 20.07.2008, 27.07.2008
Zaliczka - 500 PLN || 2 rata - 199 GBP
opcje dodatkowe
promocja do 30 kwietnia
cena poza promocją


accommodation on site
1 GBP
50 GBP
together
50 GBP
100 GBP

SEASON
terminy wyjazdu: 08.06.2008, 15.06.2008, 13.07.2008
Zaliczka - 500 PLN || 2 rata - 249 GBP
opcje dodatkowe
promocja do 30 kwietnia
cena poza promocją


accommodation on site
1 GBP
75 GBP
together
50 GBP
100 GBP

HIGH SEASON
termin wyjazdu: 22.06.2008, 29.06.2008, 06.07.2008
Zaliczka - 500 PLN || 2 rata - 299 GBP
opcje dodatkowe
promocja do 30 kwietnia
cena poza promocją


accommodation on site
1 GBP
100 GBP
together
50 GBP
100 GBP
Wszystkie opłaty uczestnik pokrywa przed wyjazdem. Cena programu nie zawiera transportu. Oferta praktyki jest wyszukiwana indywidualnie dla każdego uczestnika i jest uzależniona od poziomu języka. Ceny programu są uzależnione od daty wyjazdu, którą sobie Pani wyznacza w formularzu rejestracyjnym.Każda z osób indywidualnie pokrywa koszty programu.
Każdy uczestnik może wyjechać na okres od 3 do 12 miesięcy. Przez cały okres pobytu uczestnik może mieć zagwarantowane ZAKWATEROWANIE i WYŻYWIENIE zarówno w miejscu odbywania praktyki jak i w specjalnie przygotowanych pokojach pracowniczych. "
__________________
cannelle89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 06:56   #18
Gasiu
Raczkowanie
 
Avatar Gasiu
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Rugby / UK
Wiadomości: 45
GG do Gasiu
Dot.: praca na wakacje w Anglii - macie jakieś doświadczenia?

Z tego co widze to placa bardzo marnie... Ja wyjechalam w ciemno, ale mialam doswiadczenie w pracy w Polsce. Pierwsza moja praca byla praca w magazynie, ale musze powiedziec, ze zarobki mialam wyzsze, bo £6 na godzine. Wyjezdzajac mialam skonczone 19 lat.

Wedlug prawa agencja parcy nie moze pobierac oplat od pracownika. Wszystkie oplaty za pracownika powinien zaplacic pracodawca
Gasiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 06:58   #19
Gasiu
Raczkowanie
 
Avatar Gasiu
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Rugby / UK
Wiadomości: 45
GG do Gasiu
Dot.: praca na wakacje w Anglii - macie jakieś doświadczenia?

Każdy uczestnik może wyjechać na okres od 3 do 12 miesięcy. Przez cały okres pobytu uczestnik może mieć zagwarantowane ZAKWATEROWANIE i WYŻYWIENIE zarówno w miejscu odbywania praktyki jak i w specjalnie przygotowanych pokojach pracowniczych. "[/quote]


Moze miec zagwarantowane, co wcale niue znaczy, ze musi. Ja szczerze mowiac dzielilabym wszytsko co pisza przez dwa.
Gasiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-22, 07:16   #20
cannelle89
Raczkowanie
 
Avatar cannelle89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 363
Dot.: praca na wakacje w Anglii - macie jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez Gasiu Pokaż wiadomość
Każdy uczestnik może wyjechać na okres od 3 do 12 miesięcy. Przez cały okres pobytu uczestnik może mieć zagwarantowane ZAKWATEROWANIE i WYŻYWIENIE zarówno w miejscu odbywania praktyki jak i w specjalnie przygotowanych pokojach pracowniczych. "

Moze miec zagwarantowane, co wcale niue znaczy, ze musi. Ja szczerze mowiac dzielilabym wszytsko co pisza przez dwa.[/quote]
Eh eh eh sama nie wiem. Pewnie bym sie zdecydowala, gdyby oferowali rowniez dwumiesieczne wyjazdy. Mimo wszystko ta firma wydaje mi sie bardziej pewna, niz szukanie czegos na wlasna reke siedzac w Polsce- wtedy to dopiero mozna zostac wyrolowanym.
__________________
cannelle89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 08:26   #21
Gasiu
Raczkowanie
 
Avatar Gasiu
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Rugby / UK
Wiadomości: 45
GG do Gasiu
Dot.: praca na wakacje w Anglii - macie jakieś doświadczenia?

Moj TZ wyjechal do Anglii przez Polsko-Holenderska agencje pracy 'OTTO'. To co sie dzialo w tej agaencji to juz wogole przesada. Ostatni 'rzut' jaki ja jeszcze pamietam mieszkal w hotelu robotniczym, w pokojach 2 na 2, bez okien na zewnatrz...

Duzo sie nasluchalam... i szczerze mowiac nie wyjechalabym prze ztaka agencje. Dobrze jest szukac na wlasna reke, tylko trzeba wiedziec gdzie i jak.

Mozesz sprobowac poszukac sobie przez internet na stronach agencji. Wipisz sobie w google:
- Jobs@Pertemps
- Addecco (chociaz szczerze nie polecam)
- First Personel
- Travail
- Flex

Mozesz sie przeciez zawsze kontaktowac mailewo z agencja i wypytac sie co i jak.
Gasiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 08:40   #22
Gasiu
Raczkowanie
 
Avatar Gasiu
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Rugby / UK
Wiadomości: 45
GG do Gasiu
Dot.: praca na wakacje w Anglii - macie jakieś doświadczenia?

http://www.pertemps.co.uk/ - Jobs@Pertemps
http://www.925.co.uk/ - Travail
http://www.firstpersonnel.co.uk/ - First Personnel
http://www.flexrecruitment.co.uk/ - Flex

Mysle, ze jak wyslesz im swoje CV (nawet cos posciemniaj) i napiszesz, ze interesuje Cie praca w magazynie, albo w kawiarni to mysle, ze co spowinni Ci znalesc.
Gasiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 08:48   #23
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: praca na wakacje w Anglii - macie jakieś doświadczenia?

mozesz tez sprobowac z agencji - best connection, heads(pracuja tam polacy), top gear (pracuje polka), rullion, gap, bamfords, prime time, staff uk. powodzenia
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 13:26   #24
Monia O
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4
Dot.: praca na wakacje w Anglii - macie jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez iwONKA595 Pokaż wiadomość
możesz tez spróbować z agencji
Czy to nie jest tak, że jak się jedzie do pracy z agencji to oni nam płacą, a pracodawca płaci im i sobie potrącają sowita prowizję? podobno te prowizje są bardzo duże szczególnie w przypadku pracy tymczasowej jak np. praca na wakacje - http://antyhaczyk.blogspot.com/2014/...zagranica.html

Edytowane przez Monia O
Czas edycji: 2014-04-22 o 19:32
Monia O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 03:50   #25
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: praca na wakacje w Anglii - macie jakieś doświadczenia?

Ano jest tak ale czy tez taka sowita to ja nie wiem. Za zwyklego pracownika industrial oscyluje w okolicach funta za godz. Wyzej wykwalifikowana kadra, kierowcy odpowiednio wiecej.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Kruszyna nr 2
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 11:48   #26
nikkyyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 319
Dot.: praca na wakacje w Anglii - macie jakieś doświadczenia?

ja jadę na początku lipca do pracy do Londynu. Prawdopodobnie będę pracować w Starbucksie - ok. 6.5 funta za godzinę.
__________________
www.magdalenelondon.com- prowadzę bloga o studiowaniu w Wielkiej Brytanii i emigracji

https://www.instagram.com/clfrparadise/
nikkyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 18:14   #27
ferltoun
Raczkowanie
 
Avatar ferltoun
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 214
Dot.: praca na wakacje w Anglii - macie jakieś doświadczenia?

ktoś Ci pomoże załatwić pracę w starbucksie czy jedziesz na własną rękę?
ferltoun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 18:22   #28
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: praca na wakacje w Anglii - macie jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez ferltoun Pokaż wiadomość
ktoś Ci pomoże załatwić pracę w starbucksie czy jedziesz na własną rękę?

Prawdopodobnie Jedna na milion piyncset dwa siedymnset


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Kruszyna nr 2
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-20 19:22:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:02.