witamy - które najlepsze ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-29, 21:16   #1
Karmen_22
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 62

witamy - które najlepsze ?


czy ktoraś kobietka moglaby mi polecić witaminy dobre,po ktorych widziała rezultaty ? łykam przez kilka miesięcy Vitapil, ale odstawilam bo trzeba co 3 miesiące, teraz łykam Cynk ale nie widze zadnych zmian.Podobno Skrzyp polny pomaga albo Skrzypowita ???

czy wogóle ktoś łykał cynk ??? wszystkie rady cenne.prosze napisac po jakim czasie było widac rezultaty.

Jeszcze jedno pytanie tak przy okazji,a szampon z Czarnej rzepy ktoś sobie chwali ????????????????????????? taki naturalny i zdrowy sie wydaje ///
pozdrawiam
Karmen.
Karmen_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 22:05   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: witamy - które najlepsze ?

Hej Karmen to znowu ja ( ps odezwałam się do Ciebie na gg, przepraszam, ze tak późno , ale rzadko bywam w domu) .
Jeśli chodzi o witaminy mogę polecić dwa zestawy jeden tańszy , jeden droższy.(stosowałam min Skrzy polny z Wiatminami , H-pantoten, Merzspecial,Vitapil, Humavit, Revalid i jeszcze parę, jak sobie przypomne to dopiszę ) Jeśli chodzi o tańszy to niewątpliwie nowy Humavit Silica-Var-nowy bo ma wzbogacony skład i inne opakowanie. ( ok 15 zł, zawiera skrzyp polny,pokrzywę,witaminę E niacynę, wit.B5 i B6, siarczan miedzi, mleczan cynku,dwutlenek krzemu).Rezultaty widoczne po ok 1,5 miesiąca.Wiele Wizażanek go sobie chwali, ja także, korzystnie wpływa na włosy jak i na skóre i paznokcie.
Wersja droższa to Revalid ,koszt dwutygodniowej kuracji to ok 22 zł ( nie wiem czy nie zdrozał bo to cena sprzed roku), rezultaty widoczne szybko .Pamiętaj , że witaminki musisz łykac także jakiś czas po zauważeniu poprawy , i trzymac sie ściśle instrukcji.
Jesli chodzi o szampon z czarnej rzepy , jest dość dobry ( stosowałam niegdys wersję z Joanny) ale myślę, że na duże problemy może okazać się się za słaby. Wiem, że niektóre dziewczyny stosują własnoręcznie robioną odzywkę z czarnej rzepy na włosy , był chyba nawet o tym watek , ale sama nie robiłam i nie próbowałam, więc raczej tu nie doradzę, skorzystaj z wizażowej wyszukiwarki.Pozdrawiam
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 01:22   #3
~Carmen~
Rozeznanie
 
Avatar ~Carmen~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 699
GG do ~Carmen~
Dot.: witamy - które najlepsze ?

Witaj :0 Podobne Mamy Nicki
Ja Lykam Falvit I Capivit A+e Jem Je Od Pewnego Czasu I Naprawde Sa Dobre Choc Cena Nie Jest Niska Jednak Falvit Zawiera Wszytki Niezbedne Witaminy Dla Kobietek Capivit Wzmacnia Wlosy I Paznokcie Rzeczywiscie Efekt Widac... Lubie Czasem Possac Sobie Zwykła Witaminke C
Co Do Szamponu To Kiedys Uzywalam.....ladnie Wloski Sie Blyszcza I Pomaga Na Lupiez Jednak Mi Przeszkadzal Charakterystyczny Zapach ;/ (fuj)

Pozdrawiam
__________________
Piękna kobieta podoba się oczom,
dobra kobieta – sercu.
Pierwsza jest klejnotem, druga – skarbem.

Oddam buty 39/40 wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=42300994
~Carmen~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 08:27   #4
Karmen_22
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 62
Dot.: witamy - które najlepsze ?

dzieki wielkie!!! kupie dziś Revalid, mam nadzieje ze wzmocni mi włoski.No nie wiem co sie ich tak przyczepiło ze wypadają.Szamponów tez juz kilka stosowałam i lupieżu sie w koncu nabawiłam.Chciałabym miec jeden-stały.I wlasnie myśle o tym z czarnej rzepy.
Karmen_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 09:03   #5
maartha
Raczkowanie
 
Avatar maartha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 342
Dot.: witamy - które najlepsze ?

Jesli chcesz, żeby włosy mniej wypadały to proponuje szampon pokrzywowy Na mnie zadziałał (albo to te płukanki, które robię )
__________________

maartha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 10:22   #6
Karmen_22
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 62
Dot.: witamy - które najlepsze ?

a jakie płukanki robisz ??????????????????
Karmen_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 11:07   #7
biedronka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 144
GG do biedronka26
Dot.: witamy - które najlepsze ?

A ja wlasnie ten Vitapol lykalam dzielnie 3 miechy i pod koniec kuracji przez okolo 2 -3tyg przestaly mi wypadac wlosy. Radosc!!!!!!!!!Niestety jak mi sie pucha z Vitapolem skonczyla -znow zostawiam dywan na podlodze. Teraz probuje Salfazin. Pozdrawiam
biedronka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-30, 13:03   #8
maartha
Raczkowanie
 
Avatar maartha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 342
Dot.: witamy - które najlepsze ?

Właściwie to nie są płukanki tylko takie mikstury, które podane były na forum Tylko troche pozmieniałam. A robię tak: zapazam sobie skrzyp polny z pokrzywą (czasami zmieniam zioła np. na rumianek albo lipę), przelewam trochę do szklaneczki, dodaję do tego olejek rycynowy (kilka kropli) i trochę szamponu. I tym myje włosy. To miała byc mikstura przyspieszająca porost włosów, ale jedyne co zauważyłam to to, że przestały mi wypadać i pojawiły się krótkie włoski Trochę czasochłonne, ale warto
__________________

maartha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 13:40   #9
maartha
Raczkowanie
 
Avatar maartha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 342
Dot.: witamy - które najlepsze ?

Skoro jesteśmy przy witaminkach... powiedzcie mi co jest lepsze - Falvit czy Vitaral? Nie chcę zakładac nowego wątku, bo nie ma sensu zasmiecać forum
__________________

maartha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 19:47   #10
Karmen_22
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 62
Dot.: witamy - które najlepsze ?

coś odemnie.Czytam i czytam i tak Wam zazdroszcze że Wam już ten problem nie dolega,ze wam włosy nie wypadają.Ja dbam o nie jak moge,cynk łykam ,myje w delatbym szamponie,odżywke kłade i delikatnie je rozczesuje,maseczki z jajka,wczoraj ta nafta-nie potrzebnie bo włosy mam dzis jak kluski i wogóle chyba łupieżu dostalam od tej nafty/
dbam a włosy wychodzą.Wiecie ja juz przestać myslec nie moge o tym,a jak mi przychodzi głowe myć to jestem przerażaona. I tak od miesiąca,tego nigdy nie było,Loxonu na porost włosów mi sie zachciało,teraz to dopiero mam braki (((
włoski odrastają,to pociesza,pzy okazji naturalne zapuszcze ale ileż będą wychodzić stare ? Mój synek pociagnął mnie dziś lekko za włoski i bez zadnego problemu wyrwał.Mam chyba tak słabe cebulki.Kompletnie nie wiem co sie mnie przyczepiło.Tak miał działac loxon, miały cebulki zareagować,włosy słabe miały wypasc a nowe rosnąc ale ja go tydzien tylko stosowalam i tak mnie uczuliło.

po prostu mnie to martwi . Dziekuje Wam za rady,pozdrawiam.
Te Forum jest lepsze niz wizyta u dermatologa.Podejrzewam ze lekarz mi znowu powie ze mam ladne włosy i nie widzi problemu.Ja widze za to.
Karmen_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 19:57   #11
Karmen_22
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 62
Dot.: witamy - które najlepsze ?

pragne tez zauważyc ze bylam też na morfologii i krew mam wporządku czyli nie skutek nadmiernego odchudzania,moja pani pediatra znawczyli zapomniała z czym przyszłam i patrząc na mnie powiedziała ze widzi we mnie depresje, śmiałam sie ze pewnie poporodową,po roku czasu przyszła...
a ginekolog zaburzeń hormonalnych we mnie nie stawierdza, powiedział zeby za często go nie odwiedzała bo jeszcze z ciąża wyjde, hmm... racja

także przebadałam sie, a przyczyny brak ...
Karmen_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-30, 20:09   #12
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: witamy - które najlepsze ?

Cytat:
Napisane przez Karmen_22
coś odemnie.Czytam i czytam i tak Wam zazdroszcze że Wam już ten problem nie dolega,ze wam włosy nie wypadają.Ja dbam o nie jak moge,cynk łykam ,myje w delatbym szamponie,odżywke kłade i delikatnie je rozczesuje,maseczki z jajka,wczoraj ta nafta-nie potrzebnie bo włosy mam dzis jak kluski i wogóle chyba łupieżu dostalam od tej nafty/
dbam a włosy wychodzą.Wiecie ja juz przestać myslec nie moge o tym,a jak mi przychodzi głowe myć to jestem przerażaona. I tak od miesiąca,tego nigdy nie było,Loxonu na porost włosów mi sie zachciało,teraz to dopiero mam braki (((
włoski odrastają,to pociesza,pzy okazji naturalne zapuszcze ale ileż będą wychodzić stare ? Mój synek pociagnął mnie dziś lekko za włoski i bez zadnego problemu wyrwał.Mam chyba tak słabe cebulki.Kompletnie nie wiem co sie mnie przyczepiło.Tak miał działac loxon, miały cebulki zareagować,włosy słabe miały wypasc a nowe rosnąc ale ja go tydzien tylko stosowalam i tak mnie uczuliło.

po prostu mnie to martwi . Dziekuje Wam za rady,pozdrawiam.
Te Forum jest lepsze niz wizyta u dermatologa.Podejrzewam ze lekarz mi znowu powie ze mam ladne włosy i nie widzi problemu.Ja widze za to.
Ja dziś byłam u dermatologa (to co mi przepisała jest w wątku "wypadające włosy - podsumowanie" założonym przez Myszi), ale pani doktor zabroniła mi kategorycznie kupować leków typu Loxon! Loxon jest na androgenowe wypadanie włosów, skoro nie stwiedzili go u Ciebie to nie rób tego na własną rękę.
Wiem co przeżywasz i wiem, że lekarze bagatelizujący problem tylko odbierają siły. Dzisiejsza wizyta u dermatologa to nie pierwsza wizyta u lekarza tej specjalizacji z tym problemem, ale pierwsza wizyta, gdzie zostałam poważnie potraktowana.
Jeśli nie pomógł jeden lekarz, idź do nastepnego, a potem do natępnego. Nie poddawaj się!
__________________
" I met a girl who sang the blues and I asked her for some happy news. But she just smiled and turned away."
As!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 17:49   #13
Karmen_22
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 62
Dot.: witamy - które najlepsze ?

Pojecia nie macie z jaką mina poszłam do apteki, kupilam Revalid, mam nadzieje ze pomoże.Olejek rycynowy tez nabyłam,fajnie by bylo wiedziec jak mam go uzywac wiec moze ktoś cos poradzi ???

tak wogole czy ktoś łykał Revalid i pomógł komuś ?????????
Karmen_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 18:40   #14
maartha
Raczkowanie
 
Avatar maartha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 342
Dot.: witamy - które najlepsze ?

możesz wykorzystać olejek tak, jak napisałam wyżej, czyli dodać do rozcieńczonego szamponu. Nie musisz bawić sie z ziołami, wystarczy rozcieńczenie wodą i do tego kilka kropli olejku (zalezy jak długie masz włosy).
__________________

maartha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 19:33   #15
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: witamy - które najlepsze ?

Cytat:
Napisane przez Karmen_22
Pojecia nie macie z jaką mina poszłam do apteki, kupilam Revalid, mam nadzieje ze pomoże.Olejek rycynowy tez nabyłam,fajnie by bylo wiedziec jak mam go uzywac wiec moze ktoś cos poradzi ???

tak wogole czy ktoś łykał Revalid i pomógł komuś ?????????
w
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 19:34   #16
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: witamy - które najlepsze ?

Cytat:
Napisane przez Karmen_22
Pojecia nie macie z jaką mina poszłam do apteki, kupilam Revalid, mam nadzieje ze pomoże.Olejek rycynowy tez nabyłam,fajnie by bylo wiedziec jak mam go uzywac wiec moze ktoś cos poradzi ???

tak wogole czy ktoś łykał Revalid i pomógł komuś ?????????

Witaj Karmen ( jokoś nie umiemy się złapać na tym gg ), jak pisałam ja łykałam i pomógł, ale nie jest to moja ododobniona opinia, poszukaj w wyszukiwarce, było tam sporo watków o witaminach , "tabletkach na włosy" itp, są tam też pozytywne wypowiedzi na temat tego specyfiku.
Mnie osobiście jednak po jakims czasie odstraszyła cena.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 19:43   #17
maartha
Raczkowanie
 
Avatar maartha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 342
Dot.: witamy - które najlepsze ?

Ja kupiłam sobie wczoraj Falvit, ale o jakichkolwiek efektach będę mogła powiedzieć dopiero za miesiąc Zastanawiałam się też nad Vitaralem, ale Falvit ma więcej witaminek, a do tego jest tańszy. Ale bardziej sugerowałam się witaminakami
__________________

maartha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:04.