Filtry UV a makijaż - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-29, 10:39   #2611
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
nieodmiennie metorki kalsyczne przymy dla miłej odmiany



Wiesz, że też mi to przez myśl przeszlo, że może to inny odcień.
Rozumiem

No właśnie Ula - my tu o odcieniu 01 oczywiście, jak jest twój oznaczony?
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 10:48   #2612
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Rozumiem

No właśnie Ula - my tu o odcieniu 01 oczywiście, jak jest twój oznaczony?
Już piszę wszystko co tu jest napisane: Lucidity Transculent Loose Powder to na przedzie, a z boku jest wybite : Lucidity Loose Powder 01 Light A na boku jest nalepka z kodem kreskowym. Na puderniczce też jest jak i na opakowaniu numer seryjny.
No to ja juz zgłupiałam. Chyba sprawdzę odcień w GC i porównam.
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 10:51   #2613
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Już piszę wszystko co tu jest napisane: Lucidity Transculent Loose Powder to na przedzie, a z boku jest wybite : Lucidity Loose Powder 01 Light A na boku jest nalepka z kodem kreskowym. Na puderniczce też jest jak i na opakowaniu numer seryjny.
No to ja juz zgłupiałam. Chyba sprawdzę odcień w GC i porównam.
Niby wszystko OK, ale jak masz możliwość to sprawdź odcień w GC.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 10:51   #2614
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Już piszę wszystko co tu jest napisane: Lucidity Transculent Loose Powder to na przedzie, a z boku jest wybite : Lucidity Loose Powder 01 Light A na boku jest nalepka z kodem kreskowym. Na puderniczce też jest jak i na opakowaniu numer seryjny.
No to ja juz zgłupiałam. Chyba sprawdzę odcień w GC i porównam.
No to wszystko wydaje się być w porządku.
Porównaj.

Oczywiście zdarza się, że odcień pudru nie pasuje do cery i już, jednak jeśli piszesz, że pasuje ci idealnie H, a Lu ma odcień bardzo zbliżony to dziwne
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 10:52   #2615
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=2406

Za wiele nie pomoge poniewaz nie dobieram podkladow pod tym katem ale przy wysuszonej kwasami skorze potrzebne jest dobre nawilzenie przede wszystkim a Pure Makeup wcale nie jest taki matujacy -jednak sklad poprzez polyacrylamide nie jest zachecajacy i dla mnie samej to bardziej jak krem tonujacy niz podklad,a lubie czasami po niego siegac
Jakich filtrow uzywasz?

Warto poczytac przyklejone watki na samej gorze strony glownej BK

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115134
wątki na biochemii mam już w większości obcykane, trochę czasu już tu siedzę. tylko nie umiem czytać składów i dlatego potrzebuję pomocy.
ja nie chcę podkładu, który matuje i kryje. potrzebuję czegoś co wyrówna mi kolor cery. na niespodzianki i blizny mam korektor ArtDeco Camuflage.
co do nawilżania to nawilżam się regularnie, ale jak bym namiętnie tego nie robiła to skóra i tak jest suchsza niż kiedyś.
a ten cały polyacrylamide jest destabilizujący filtry czy ma jakieś inne działanie niepożądane??
filtr, krórego używam już od dawna to LRP Anthelios XL Fluide Extreme.
__________________

alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 10:53   #2616
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Niby wszystko OK, ale jak masz możliwość to sprawdź odcień w GC.
Tak zrobie
Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
No to wszystko wydaje się być w porządku.
Porównaj.

Oczywiście zdarza się, że odcień pudru nie pasuje do cery i już, jednak jeśli piszesz, że pasuje ci idealnie H, a Lu ma odcień bardzo zbliżony to dziwne
I to bardzo. Ciekawe jak wrażenia Erato.
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 10:55   #2617
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Proponuję fluid w piance IsaDora, u mnie on nie podkresla suchych skórek, ale jest bardzo lekki i co za tym idzie nie kryje, tylko ładnie ujednolica koloryt cery.
a orientujesz się czy są z tego podkładu jasne odcienie? aktualnie używam LP 100, nawet o ton ciemniejszy jest już widoczny.
__________________

alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-29, 10:56   #2618
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Według mnie są ciemniejsze niż L.
Ulu masz 01, i jest za ciemna? Ale numer.
powiem wam że ja tez mam wrażenie że 01 LU jest dla mnie ciut za ciemne ale puderek bardzo mi sie podoba
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 10:59   #2619
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Filtry UV a makijaż

Madziorka, a nie widzisz w pudełku że on wpada lekko w róż? Tak jak tu: http://www.allegro.pl/item137185214_..._01_light.html
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 11:06   #2620
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez alternatywa Pokaż wiadomość
a orientujesz się czy są z tego podkładu jasne odcienie? aktualnie używam LP 100, nawet o ton ciemniejszy jest już widoczny.
Niby są, ale czy akurat będzie dobry dla Ciebie to nie wiem. Nie znam LP 100.

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
powiem wam że ja tez mam wrażenie że 01 LU jest dla mnie ciut za ciemne ale puderek bardzo mi sie podoba
Niezła checa, to przez to, że filtry trochę pobielają twarz.

Jaśniejszy odcień ma SI E.Laudera ale już nie ma takiego ładnego składu jak L.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 11:53   #2621
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Madziorka, a nie widzisz w pudełku że on wpada lekko w róż? Tak jak tu: http://www.allegro.pl/item137185214_..._01_light.html
tak to prawda jest w nim taki delikatny odcień różu
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-29, 12:00   #2622
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Filtry UV a makijaż

w moim przypadku to wszystko przez to że używałam przez 3 miesiące skrobii, filtr mnie pobielał i skrobia też delikatnie rozjaśniała a teraz jak przerzuciłam sie na LU i meteorki które dają naturalny kolorek to jedne i drugie wydaja mi się ciut za ciemne z meteorków nawet wyjełam kilka kuleczek różowych mam nadzieje że to kwestia przyzwyczajenia oba puderki bardzo lubie i napewno z nich nie zrezygnuję.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 13:18   #2623
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
w moim przypadku to wszystko przez to że używałam przez 3 miesiące skrobii, filtr mnie pobielał i skrobia też delikatnie rozjaśniała a teraz jak przerzuciłam sie na LU i meteorki które dają naturalny kolorek to jedne i drugie wydaja mi się ciut za ciemne z meteorków nawet wyjełam kilka kuleczek różowych mam nadzieje że to kwestia przyzwyczajenia oba puderki bardzo lubie i napewno z nich nie zrezygnuję.
Madziorka u mnie dokładnie tak samo Jak przesadzę z meteorkami to robie się różowa
Mam ochotę wyjąć te różowe kuleczki
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 14:18   #2624
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Madziorka u mnie dokładnie tak samo Jak przesadzę z meteorkami to robie się różowa
Mam ochotę wyjąć te różowe kuleczki
ja wyjełam kilka i teraz jest oki wracając do LU przed chwilą byłam na poczcie , jadąc samochodem jak zwykle przeglądałam się w lusterku podziwiając swoją urodę heheheheheh i nagle szok, buzia ma ładny kolorek (LRP DP+ LU) ale odcina się od koloru szyi, wyglądało to troche śmiesznie jak u małolaty która źle dobrała kolor pudru przemyślałam sobie i plan mam taki , zmieszam LU z małą ilościa skrobii i zobaczymy, myslę ze bedzie oki, co o tym myślicie?
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 14:36   #2625
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dobrze,ze zajrzalam nie sadzilam ze w kolorze pryzm bedzie az taka roznica a dla mnie zdecydowanie bedzie najlepszy bedzie 01.Odnosnie Lucitidy to dla mnie oba kolory sa....pomaranczowe i nawet jak kombinowalam mieszanie z innym pudrem to niezbyt....na cale szczescie dzieki Ash i Margaretce zostalam uchroniona przed zakupem niewypalem.
Jestem zachwycona za to pudrem Hauschki rozswietlajacym-to jest wlasnie to,czego potrzebuje i zaluje,ze wczesniej nie skusilam sie na zakup.

Lista zakupowa sie powoli sama zredukowala


Alternatywo

http://www.biochemiaurody.fora.pl/about239.html

tyle tam wyczytalam na ten temat

a jesli tyczy sie podkladow to Justa czuwa nad watkiem,w ktorym sa zawarte informacje na temat "niegryzacych sie"z filrami podkladow wiec warto zasugerowac sie skladami wymienionych w watku

Wiecej nie powiem,bo jak to pisala kiedys ktoras z Nas musialabys nakladac stosowna ilosc filtra by potem miec pewnosc ze podklad zostal idealnie wklepany a nie wcierany,by czasem nie zmiejszyc ochrony a z destabilizacja to temat jak rzeka wiec najwazniejsze czym sie sama kieruje to tym,aby podklad odpowiadal mnie,mojej cerze i dobrze sprawowal przez caly dzien
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 15:02   #2626
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Madziorka u mnie dokładnie tak samo Jak przesadzę z meteorkami to robie się różowa
Mam ochotę wyjąć te różowe kuleczki
Wyjmij
Z moich meteorytów wyjęłam większość różowych i kilka fioletowym i nareszcie jestem zadowolona. Fioletowe powinny niwelować zaczerwienienia, ale u mnie było odwrotnie , byłam taka prosiaczkowata na fioletowo.

Wg mnie Lucidity 01 ma różowawe "coś" ale tylko w pudełku. Wydaje się sporo ciemniejszy, ale znowu tylko w pudełku. Po nałożeniu na twarz nie widzę tego różu i jest jasniejszy niż Hauschka.

Kate, trochę mnie przystopowałaś z zakupem pryzm 02, wolę, zeby mój puder już nie był ciemniejszy niż Lucidity. Wolę matujący niż rozświetlający, to może Soft White byłby lepszy? Nie widziałam koloru, pędzę do google, może coś wygooglam

Probowałam ostatnio sypki Guerlaina i chyba się zdecyduję na 1, nie na 2. Bo ta 1 robimi taką ładną jasną twarz i nie poróżawia mnie - czytalam, że ona daje różowawy odcień - nie u mnie.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 15:12   #2627
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Tez lubie sypkiego Guerlaina 1 bo 2 jest dla mnie za ciemna i zbyt rozowa ale widze coraz bardziej,ze wszystko zalezy od kolorytu cery bo rozswietlajacy Hauschka to niemal idealny chlodny jasny bez a EL to wsciekly pomarancz na mnie w obu wydaniach
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 16:39   #2628
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez alternatywa Pokaż wiadomość
dziewczyny znacie jakiś podkład nawilżający nie gryzący się z filtrami?? wszystkie, które są w wątku "podkłady nie gryzące się z filtrami" są matujące. od kąd używam kwasów mam bardzo suchą skóre i makijaż to podkreśla (tym bardziej matujący).
dostałam w drogerii próbki podkładu Maybelline Pure Makeup. tak wygląda jego skład, co myślicie:

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13476
nie wszystkie tam wymienione podkłady są matujące. rozświetlająco-stresowy Avonu nie jest i pewnie parę innych też by się znalazło, poczytaj o ich właściwościach w necie albo na stronach producentów. Yves Rocher Couleurs Nature też podobno nie wysusza, ma kremową konsystencję.

Pure Make-Up Maybelline zawiera wysoko w składzie dwutlenek tytanu, destabilizujący Parsol, i także wysoko w składzie poliakrylamid o działaniu rakotwórczym na dłuższą metę.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 16:47   #2629
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Wyjmij
Z moich meteorytów wyjęłam większość różowych i kilka fioletowym i nareszcie jestem zadowolona. Fioletowe powinny niwelować zaczerwienienia, ale u mnie było odwrotnie , byłam taka prosiaczkowata na fioletowo.

Wg mnie Lucidity 01 ma różowawe "coś" ale tylko w pudełku. Wydaje się sporo ciemniejszy, ale znowu tylko w pudełku. Po nałożeniu na twarz nie widzę tego różu i jest jasniejszy niż Hauschka.

Kate, trochę mnie przystopowałaś z zakupem pryzm 02, wolę, zeby mój puder już nie był ciemniejszy niż Lucidity. Wolę matujący niż rozświetlający, to może Soft White byłby lepszy? Nie widziałam koloru, pędzę do google, może coś wygooglam

Probowałam ostatnio sypki Guerlaina i chyba się zdecyduję na 1, nie na 2. Bo ta 1 robimi taką ładną jasną twarz i nie poróżawia mnie - czytalam, że ona daje różowawy odcień - nie u mnie.
Mnie G sypki nr 2 wydawał się zdecydowanie zbyt różowy, 01 mi się podoba , ale ten puder nie daje rozświetlenia, a matuje słabo, dlatego Lu bardziej mi odpowiada.
Trzeba zagadnąć Anetkę o kolory sypkich pryzm w Holandii.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-29, 17:16   #2630
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Tak zrobie

I to bardzo. Ciekawe jak wrażenia Erato.
No cóż... Podobne, jak Twoje, tzn. mój Lucidity 01 ma odcień różowy, i to wyraźny, jak dla mnie Do żółtości Translucida mu baardzo daleko. Ty jesteś biała, a ja jestem różowa, z tendencją do zaczerwienień. Dlatego dobre są dla mnie pudry zdecydowanie żółte, bo to neutralizuje to zaczerwienienie. Lucidity na nie-rózowej cerze zapewne nie wydaje się taki różowy... 01 nie jest dla mnie za ciemny, ale nie do końca jestem zadowolona z koloru Poza tym - obejrzałam sobie ten puder nader dokładnie, ponieważ pierwsze, co z nim zrobiłam, to wywaliłam pięknie całe pudełko do umywalki Wyśliznęło mi się z rąk i bęc! Wypadło sitko i wszystko ślicznie się wysypało Na szczęście umywalka była sucha, więc nie straciwszy przytomności umysłu wzięłam łyżeczkę i wsypałam puder z powrotem do pudełka... A tym, co zostało w umywalce, się umalowałam, wybierając resztki pędzlem
Bardzo zgrabna jestem, no...
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 17:19   #2631
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
No cóż... Podobne, jak Twoje, tzn. mój Lucidity 01 ma odcień różowy, i to wyraźny, jak dla mnie Do żółtości Translucida mu baardzo daleko. Ty jesteś biała, a ja jestem różowa, z tendencją do zaczerwienień. Dlatego dobre są dla mnie pudry zdecydowanie żółte, bo to neutralizuje to zaczerwienienie. Lucidity na nie-rózowej cerze zapewne nie wydaje się taki różowy... 01 nie jest dla mnie za ciemny, ale nie do końca jestem zadowolona z koloru Poza tym - obejrzałam sobie ten puder nader dokładnie, ponieważ pierwsze, co z nim zrobiłam, to wywaliłam pięknie całe pudełko do umywalki Wyśliznęło mi się z rąk i bęc! Wypadło sitko i wszystko ślicznie się wysypało Na szczęście umywalka była sucha, więc nie straciwszy przytomności umysłu wzięłam łyżeczkę i wsypałam puder z powrotem do pudełka... A tym, co zostało w umywalce, się umalowałam, wybierając resztki pędzlem
Bardzo zgrabna jestem, no...
O kurcze.
Zaczynam myśleć, że to ja mam podróbę

Erato - współczuję
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 17:24   #2632
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Filtry UV a makijaż

Nastraszyłyście mnie rozbieżnymi opiniami o kolorze czy odcieniu Lucidity01. Codziennie siedzę na Wizażu, rzadko jednak się wypowiadam, ale jako maniaczka pudrowa, która po raz kolejny uległa manii posiadania, zaniepokoiłam się informacjami, jakoby wspomniany wyżej puder miał różowawy odcień. Właśnie go zamówiłam, a różowość w pudrze przeraża mnie. Pocieszcie mnie, że nie wyrzuciłam pieniędzy
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 17:27   #2633
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Nastraszyłyście mnie rozbieżnymi opiniami o kolorze czy odcieniu Lucidity01. Codziennie siedzę na Wizażu, rzadko jednak się wypowiadam, ale jako maniaczka pudrowa, która po raz kolejny uległa manii posiadania, zaniepokoiłam się informacjami, jakoby wspomniany wyżej puder miał różowawy odcień. Właśnie go zamówiłam, a różowość w pudrze przeraża mnie. Pocieszcie mnie, że nie wyrzuciłam pieniędzy
Dam sobie odciąć palce (jak wiadomo bez nich z wizażem koniec ), że w moim Lu nie ma grama różu

Głowa do góry - będzie dobrze
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 17:32   #2634
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
O kurcze.
Zaczynam myśleć, że to ja mam podróbę

Erato - współczuję
Dzięki - prawdziwy dramat to byłby wtedy, gdybym to wywaliła na podłogę
Jeśli kupiłam podróbkę, to naprawdę bardzo dokładnie podrobioną Wygląda tak, że trudno mi uwierzyć, że to mogłaby być podróba. Sądzę, że cała "tajemnica" tkwi w kolorze skóry każdej z nas. Lucidity jest transparentnym, słabo kryjącym pudrem, więc kolor na każdym będzie wyglądał trochę inaczej, i tyle.
dor6, nie przejmuj się, ten odcień nawet jeśli jest odrobinę różowy, to nie robi "świni" na twarzy Po prostu mniej neutralizuje zaczerwienienie.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 18:20   #2635
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
O kurcze.
Zaczynam myśleć, że to ja mam podróbę

Erato - współczuję
Kasiu a gdzie nabyłaś swój LU ?
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 18:24   #2636
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Nastraszyłyście mnie rozbieżnymi opiniami o kolorze czy odcieniu Lucidity01. Codziennie siedzę na Wizażu, rzadko jednak się wypowiadam, ale jako maniaczka pudrowa, która po raz kolejny uległa manii posiadania, zaniepokoiłam się informacjami, jakoby wspomniany wyżej puder miał różowawy odcień. Właśnie go zamówiłam, a różowość w pudrze przeraża mnie. Pocieszcie mnie, że nie wyrzuciłam pieniędzy
Napisałam już to wyżej: puder w pudełku wydaje się różowawy, ale na twarzy nie jest różowawy. U mnie było to widać na pewno, bo nawet minimalna ilość różu robi ze mnie świnkę. Także nie martw się

Zgadzam się z tym co napisała Erato: dużo zalezy od koloru skóry.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 18:28   #2637
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dzięki dziewczyny, już mi lepiej Mogę teraz z czystym spokojem czekać na dostawę z Wisienki (poszłam waszym śladem)
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 18:37   #2638
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
Kasiu a gdzie nabyłaś swój LU ?
W lumiere

http://www.lumiere.pl/
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 21:54   #2639
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Madziorka u mnie dokładnie tak samo Jak przesadzę z meteorkami to robie się różowa
Mam ochotę wyjąć te różowe kuleczki
Ja z rozowych kulek zrobilam sobie roz

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Trzeba zagadnąć Anetkę o kolory sypkich pryzm w Holandii.
light pastel, delicate beige, sweet caramel, tender sun, soft white, fresh rose i sparkling dentelle.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 23:01   #2640
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Filtry UV a makijaż

Wiecie co. Kochane jesteście Normalnie dzisiejsza afera z L upewniła mnie tylko w przekonaniu, że zawsze można na Was liczyć (a w kwestii pudrowo filtrowej to juz bankowo). Cieszę sie, że na poważnie potaktowałyście moje rozważania nad barwą L.

Zaczynam zgadzać się z poglądem, że co każda z nas widzi w tym pudełeczku, to kwestia oczekiwań i odcienia naszej cery.
Tym sposobem chyba nie będę się męczyć tylko skończę moją krótką znajomość z tym puderem


Contax super patent! Ja też tak zrobie
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:44.