Maxi Frange czy Coup de Theatre? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-09, 11:33   #1
Gween
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 701

Maxi Frange czy Coup de Theatre?


Mam mały tuszowy dylemat. Po przeglądnięciu KWC i forum, zdecydowałam się na tusz dwufazowy. Uparłam się na Bourjois i teraz mam dylemat między tymi dwoma tuszami. Który lepszy? Da bardziej teatralny efekt? Wydłuży? Podkręci? Skoro już tak zasypałam gradem pytań to nie omieszkam zapytać, który będzie lepszy dla osoby "zaczynającej przygodę" z tuszami dwufazowymi?
Gween jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 11:51   #2
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Maxi Frange czy Coup de Theatre?

Cytat:
Napisane przez Gween
Mam mały tuszowy dylemat. Po przeglądnięciu KWC i forum, zdecydowałam się na tusz dwufazowy. Uparłam się na Bourjois i teraz mam dylemat między tymi dwoma tuszami. Który lepszy? Da bardziej teatralny efekt? Wydłuży? Podkręci? Skoro już tak zasypałam gradem pytań to nie omieszkam zapytać, który będzie lepszy dla osoby "zaczynającej przygodę" z tuszami dwufazowymi?
Coup de thearte nie miałam ale srawiam na Maxi Frange Choc na pewno łatwiejszy w aplikacji jest Coup bo do Maxi trzeba miec nieco wprawną reke Jesli masz jakies pytania to słuze pomoca
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 11:58   #3
Gween
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 701
Dot.: Maxi Frange czy Coup de Theatre?

A jak z efektem i trwałością? I czy mogłabyś o ile miałaś porównać go do Maybelline Volum' Express Curved Brush? Z góry dzięki
Gween jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 12:14   #4
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Maxi Frange czy Coup de Theatre?

Cytat:
Napisane przez Gween
A jak z efektem i trwałością? I czy mogłabyś o ile miałaś porównać go do Maybelline Volum' Express Curved Brush? Z góry dzięki

Naturalnie Wiec tak Maxi Frange kupiłam w Sylwestra i hmm długo mi zeszło az je ładnie umalowałam bo trzeba po prostu potrafic posługiwać sie tym tuszem, ale efekt sztucznych rzes cudowny wszyscy pytali czy mam sztuczne Trwały jest na pewno biała baza wydłuża bardzo i lekko pogrubia za to czarny tusz super pogrubia i tez podkręca co rzadko sie zdarza bo tego jest to jak pisze Brylantowa czern po prostu cudna. kupiłam ten tusz w sumie tak na specjalne okazje i używam go dosć rzadko ale czasem maluje baza i na to tusz ktorego uzywam na codzien czyli Volume Express Curved Brush ideał albo maluje VE 2 warstwy i na koniec przeciagam z MF czarnym i mam super głęboką czern no i rzesy jak z okładki Ogolnie obydwa bardzo chwale VE używam na codzien i zawsze do niego wracam od 2 lat Mysle ze z powodzeniem mozesz kupic MF ale uczenie sie posługiwaniem tym tuszem Cie nie ominie i jeszcze rada w MF dajesz bazę białą na same koncuwki i tak delikatnie i starasz sie je jak najwiecej wydłuzyc i od razu nakładasz czarny tusz bron boze nie czekaj az baza wyschnie ani nie dawaj jej zbyt duzo bo potem za cholere jej nie zakryjesz a wyglada to tragicznie wiem z włąsnego doswiadczenia Mam nadzieje ze conieco pomogłam
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:23.