Podforum dla Filtromaniaczek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-12, 15:24   #1
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Smile

Podforum dla Filtromaniaczek


Witam serdecznie

Zwracam się z wielką prośbą do naszej Kochanej Szefowej AgiZ, Administratora Złosia oraz do Moderatorów. Chodzi o to, by dodać jeszcze jedno pod-forum do forum o nazwie "Pytania do kosmetyczki".

Na Wizażu jest trochę Filtromaniaczek i dlatego chciałybyśmy uporządkować wiedzę o filtrach i ochronie anty-UV. Wszystkie watki łączące się z tym tematem byłyby w jednym miescu, co byłoby wygodą dla nas jak i dla osób poszukujących informacji o filtrach itp.

Nie mamy jeszcze konkretnego pomysłu na nazwę owego pod-forum, najpierw musi być zgoda na utworzenie go od Was zarządzajacych forum Wizaż.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie tej prośby.

Łącze wyrazy szacunku,
Alchemiczka
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 16:02   #2
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Witam serdecznie

Dołączam się do prośby Alchemiczki.
Temat filtrów na Wizażu jest popularny. Istnieje grupa osób, która codziennie dzieli się informacjami na ten temat, a sporo osób, choć nie pisuje postów, regularnie czytuje wątki o filtrach.
Istnienie osobnego podforum pozwoliłoby nam uporządkować informacje o filtrach. Mogłybyśmy w ramach takiego podforum utworzyć poszczególne wątki związane z tematyką filtrów. Obecnie istnieje potężny wątek "do filtromaniaczek", w którym już trudno się odnaleźć.
Przeliczyłam liczbę postów napisanych dzisiaj na podforum Paznokcie, a następnie liczbę dzisiejszych postów w wątku "do filtromaniaczek". Okazało się, że na wątku o filtrach powstało dzisiaj więcej postów niż na wszystkich wątkach podforum o paznokciach. Myślę, że proponowane przez Alchemiczkę podforum nie ustępowałoby popularnością dwóm pozostałym podforom.

Proszę o rozpatrzenie tej propozycji.
Pozdrawiam.
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 16:04   #3
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Ja również chciałabym dołączyć się do prośby Alchemiczki

Takie pod-forum, nam - filtromaniaczkom, bardzo by się przydało i pozwoliło na sprawniejsze i szybsze uzupełnianie informacji na temat filtrów.

Pozdrawiam serdecznie

Mckabi
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 16:32   #4
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Wszystkimi czterema łapami podpisuję się pod prośbą odnośnie utworzenia podforum dla fanatyczek filterków.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 16:56   #5
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Ja również popieram ten pomysł, bo rzeczywiście wątek się rozrósł i można mieć trudności z odnalezieniem konkretnych informacji.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 17:03   #6
_mina_
Raczkowanie
 
Avatar _mina_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 169
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Rowniez sie pod ta prosba podpisuje!
__________________
Im wyższy poziom rozwiju, tym rzadziej się śmiejemy, a częściej uśmiechamy.
"Trud istnienia" K.Dąbrowski


Kramik:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...31#post3489631
Torby:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148476
_mina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 17:05   #7
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Oczywiście popieram ten pomysł. Wszytko było by w jednym miejscu, a kogo filtry nie interesują, to po prostu nie zaglądałby tam. Nie trzeba byłoby maltretować wyszukiwarki zeby znaleść jakies zagadnienie dotyczące filtrów. To byłoby ułatwienie.
Ja to bym to pod-forum nazwała po prostu "Filtromaniaczki" (chociaż niektórzy faceci też interesują sie filtrami). Jak by sie nie nazywało to i tak bym była stałą bywalczynią tego pod-forum.
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-12, 18:31   #8
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Jestem ZA Uwazam,ze swietnie to zrobi dla wszelkich zainteresowanych i bedzie czytelniej oraz latwiej odnalezc poszukiwane informacje!
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 19:07   #9
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

To ja mam taką inną propozycję-może zamiast ograniczać się tylko do filtrów to może lepszym pomysłem jest stworzenie forum/działu Słonecznego, gdzie nie tylko pojawią sie info o filtrach,ale również o opalaniu czy to na słońcu czy w solarium.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 19:13   #10
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Bardzo dobry pomysł
Wątek dla filtromaniaczek osiągnął już niebotyczne rozmiary i odnalezienie potrzebnych informacji nastręcza czasem trochę trudności. Z drugiej strony, zawiera już tyle informacji, że zadawanie pytań, na które odpowiadano już wielokrotnie, i które przecież nic nowego nie wnoszą, a tylko nadwyrężają cierpliwość innych Wizażanek i niepotrzebnie wydłużają wątek - nie ma sensu.
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 19:22   #11
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Podpisuje sie pod wczesniejszymi postami.
Popieram prosbe o nowe podforum
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-12, 19:24   #12
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Ja oczywiście też jestem za pod-forum "Filtromaniaczki"
Ale nie łączmy go z wątkami o opalaniu czy solarium - przecież to się nawzajem wyklucza.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 19:43   #13
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

i ja! i ja! i ja-początkująca filtromaniaczka- jestem za!
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 19:45   #14
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez natii4
To ja mam taką inną propozycję-może zamiast ograniczać się tylko do filtrów to może lepszym pomysłem jest stworzenie forum/działu Słonecznego, gdzie nie tylko pojawią sie info o filtrach,ale również o opalaniu czy to na słońcu czy w solarium.
Fajny pomysł, popieram.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 20:06   #15
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Ja również dołączam do prośby o filtromaniacze podforum, niemal codziennie pojawiają się na kosmetycznym nowe wątki związane z filtrami, wiele pytań się niepotrzebnie powtarza. Jest też wiele wątków cennych i połączenie ich w podforum mogłoby stworzyć logiczną całość.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 21:22   #16
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Dałączam się do prośby. Chociaż nie udzielam się w tym wątku, bardzo uważnie go śledzę i wiele korzystam z zawarych tam rad i opinii.
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 22:20   #17
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

No proszę.... proszę Zróbcie nam podforum! Moze być dział słoneczny, a my i tak z niego zrobimy filtrowy
Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 22:53   #18
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

O właśnie, dział słoneczny, żeby i wielbicielki solariów miały okazję poczytać o promieniowaniu. Jeżeli powstanie podforum poświęcone tylko filtrom, na Kosmetycznym zostaną same wątki solaryjne, co przyczynić się może do pewnego rodzaju zafałszowania.
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 23:04   #19
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Podforum słoneczne to świetny pomysł Podpisuję się pod prośbą wszystkimi kończynami
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-12, 23:16   #20
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Także jestem za stworzeniem nowego podforum o filtrach, ponieważ już istniejący wątek jest tak rozbudowany, że naprawdę ciężko początkującym osobom coś odnaleźdź. Także bardzo zwiększyło się zainteresowanie ochrony przeciwsłonoecznej -całorocznej. Wiele osób, które chcą zacząć używać filtry zadaje cały czas te same pytania na które są juz odpowiedzi na forum, ale ciężko im je znaleźdź i musimy dopowiedać na to samo pytanie kilka, kilkanaście razy. Więc przydaloby się miejsce gdzie zostanie zebrana ta cała wiedza, tak aby dla początkujących osób była czytelna .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 07:11   #21
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

też popieram pomysł stworzenia nowego podforum narazie nie moge przekonać się do filtrów, ale może kiedyś
napewno wiąże się to z poprzenoszeniem wątkow z kosmetycznego na nowe podforum, co napewno zajmie trochę czasu, ale pomysł popieram jak najbardziej
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 07:26   #22
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Dziękuję Wam Wszystkim, które poparłyście tę "wirtualną petycję". Jesteście Kochane, buziaczki dla Was

Zwracam się też do Administratorów: rozumiem, że zanim powstałoby nowe pod-forum upłynęłoby trochę czasu. Nie znam się na stronach www kompletnie, ale jestem świadoma, że trzeba byłoby to wszystko poukładać itp. Dlatego też, my nie oczekujemy, że nowe pod-forum powstanie z dnia na dzień, ale byłybyśmy bardzo wdzieczne gdybyście wyrazili na razie swoją zgodę w tym wątku.

Pozdrawiam serdecznie
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 07:54   #23
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

To ja jako pierwsza bede przeciw. Dla chcącego nic trudnego - na forum kosmetycznym jest przyklejony wątek o kwasach i filtrach, jesli ktos szuka informacji na ten temat wystarczy wejsc w ten watek i skorzystac z linkow w nim podanych.
Jesli uwazacie ze jakies linki powinny zostac do tego wątku dodane - ja mogę to zrobić.
Kosmetyczne ma juz dwa podfora, tworzenie trzeciego dla samych filtrów byloby według mnie przesadą.
Bardziej do mnie przemawia propozycja stworzenia forum "słonecznego" chociaz tutaj tez mam pewne watpliwosci... jakos mi sie to kłóci - filtromaniaczki i fanki solarium na jednym podforum .

Poza tym jakby się tak zastanowić - zaraz osoby cierpiace z powodu tradziku i tym podobnych dolegliwosci skornych poproszą o "swoje" podforum bo takich wątkow przeciez tez na kosmetycznym są setki.

Tak samo zaraz ktos moze poprosic o podforum "depilacyjne" bo to tez bardzo popularny temat.

A jako ze forum teoretycznie sluzy do zadawania pytań specjalistom, to moze i watki o kosmetykach pielegnacyjnych powinny miec swoje podforum?

Wiec ja jestem raczej na nie.

Ale decyzję oczywiscie podejmie szefostwo . Moze jak sie zbierze wiecej filtromaniaczek to wasza petycja zostanie rozpatrzona pozytywnie
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 08:04   #24
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Na razie się przyglądam, nie mam do końca wyrobionego zdania. Muszę jednak zaznaczyć, że utworzenie kolejnego specjalistycznego pod-forum musi być naprawdę umotywowane czymś więcej niż "ja chcę"
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 08:31   #25
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

W nawiązaniu do posta Ines pozwolę sobie zauważyć, że "przyklejanie" gdziekolwiek linków w przypadku kwestii filtrowej się nie sprawdzi. Link do obecnego wątku nikomu nic nie da, bo wątek jest tak długi i tyle w nim różnych wiadomości, że trudno cokolwiek znaleźć. A co do wątpliwości, że w ten sposób "każdy" temat mógłby mieć swoje podforum, to chcę zauważyć, że jakoś nikt inny (tzn. inne grupy użytkowniczek) nie zgłaszają potrzeby podforum. Nie wiem też, jakie były kryteria tworzenia podforum np. perfumowego czy o paznokciach. Jak wcześniej zauważyła chocolatka, sam wątek o filtrach generuje dziennie więcej postów niż całe podforum o paznokciach. To chyba jest jakiś argument?
Proszę Szanownych Decydentów o wzięcie pod uwagę powyższych argumentów
Z poważaniem,
Filtromaniaczka
Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 08:53   #26
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

A no niestety przyklejenie niewiele daje, watki wciaz sa zakladane.
A co do tego ze watek o filtrach jest tak rozrosniety - jesli komus zalezy na znalezieniu konkretnej wiadomosci to moze skorzystac z opcji "przeszukaj wątek".
Jest bardzo przydatna .

Podforum paznokciowe i perfumowe troche odbiegaja tematyką od typowych pytan do kosmetyczki. Dlatego dorobily sie swojego podforum. Poza tym dziewczyny nie wiedzialy na jakim wlasciwie forum pisac o paznokciach czy perfumach (plotkowe? kosmetyczne?)...
Chyba dlatego powstaly te oddzielne podfora.

Ale tak naprawdę to mi jest to obojętne wiec juz sie nie wtrącam
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 09:09   #27
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez natii4
To ja mam taką inną propozycję-może zamiast ograniczać się tylko do filtrów to może lepszym pomysłem jest stworzenie forum/działu Słonecznego, gdzie nie tylko pojawią sie info o filtrach,ale również o opalaniu czy to na słońcu czy w solarium.
Bardzo spodobala mi sie nazwa zwiazana ze SLONCEM...
Jak to cieplo, no ot - slonecznie brzmi...
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 09:22   #28
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Moim skromniutkim zdaniem utworzenie pod-forum o FILTRACH jest bezsensu. Dlaczego? Otworzy to drogę do petycji o utworzenia coraz to bardziej szczegółowych for, motywując swoją prośbe "chceniem" i powołując się na precedens "a filtromaniaczki mają". Skoro "fitry" to też i "indyjskie makijaże", "peeling kawowy", "co jesz przed ekranem", "Doda" - też wiele postów, też wiele zainteresowanych, też kilometrowe wątki.
Moim zdaniem nie ma takiej potrzeby. Ale jeżeli Szefostwo i lobby filtrowe to przeforsuje to niech sobie będzie.
Stworzenie forum "słonecznego" to dobra idea. Ale... Ale tylko idea. Już widzę "filtromaniaczki" i użytkowniczki solarium zebrane "pod jednym dachem". To tak jakby utworzyć jedno pod-forum dla saracenów i krzyżowców
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 09:32   #29
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

ja jestem przeciw. Nie widzę sensu w tworzeniu kolejnego podforum, nawet o tak mądrej tematyce byłam przeciw podforum o zwierzętach, fotografii-jestem konsekwentna i temu pomysłowi również mówię nie.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 09:58   #30
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Na razie się przyglądam, nie mam do końca wyrobionego zdania. Muszę jednak zaznaczyć, że utworzenie kolejnego specjalistycznego pod-forum musi być naprawdę umotywowane czymś więcej niż "ja chcę"
Rozumiem i szanuję Twoją decyzję. W takim razie poczekamy na bieg wypadków. Wątek ten jest jeszcze "młody", dlatego warto poczekać aż wypowie się więcej osób zarówno na tak, jak i na nie. Wtedy sytuacja będzie klarowniejsza i będziesz mógł podjąć decyzję.

Jeśli o mnie chodzi chciałabym aby powstało takie podforum, jeśli jednak nie powstanie, to nie będę miała do nikogpo żalu. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do wypowiadania się
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:57.