Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-15, 08:31   #1
M_ileczka
Rozeznanie
 
Avatar M_ileczka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 589
Angry

Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(


Witajciee

Nie wiem jak zacząc Moze od tego, ze jestem PRZERAŻONA Mam 15 lat, a pod oczami mam ZMARSZCZKI!!!! Kurde, Dziewczyny, co ja mam zrobic?! Przeciez tak nie mzoe byc, zeby osoba w moim wieku miala zmarszczki BŁAGAM, POMÓŻCIE! Bardzo na Was licze i z góry dziękuję
M_ileczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 08:35   #2
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

ja mam zmarszczki mimiczne od smiania,strasznie mnie denerwują i chcialabym sie ich pozbyc tylko nie wiem jak,slyszalam ze trzeba jesc duzo kaszy ale ja nie lubie
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 09:15   #3
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

jedynym sposobem jaki znam i stosuje na zmarszczki w okolicach oczu jest intensywne nawilzanie skory w tamtych rejonach (i nie tylko, bo mam w ogole bardzo sucha ). Zmarszczki w takim wieku tworza sie najczesciej u posiadaczek wlasnie bardzo wysuszonej skory twarzy jestescie takiej posiadaczkami ? Jesli tak, to polecam taniutki, a bardzo dobry krem nawilzajacy do twarzy Iwostin, krem nawilzajacy o przedluzonym dzialaniu CENA: troszke ponad 30zl

Dodatkowo powinnyscie unikac slonca, ktore bardzo wysusza, szczegolnie w okolicach oczu, okularki przeciwsloneczne obowiazkowo

a najwazniejsze, to nie przeasadzac sama z rok temu zrobilam panike, ze mi sie zmarszczki w wieku 18 lat zrobily, ale juz mi przeszlo i przetlumaczylam sobie, ze to mimiczne i swiadczy o moim charakterze - ciagle sie smieje
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 09:19   #4
M_ileczka
Rozeznanie
 
Avatar M_ileczka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 589
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Właściwie to ja nie wiem jaką mam skórę...
Mam pryszcze wiec chyba przetłuszczoną? Czasem mi się świeci, ale po umyciu się sciąga i czuję dyskomfort... I juz sama nie wiem.. A myślisz, ze wystarczy ten Iwostin kłądziony na okolice oczów?
Tak w ogóle to wczoraj na noc posmarowałam własnie te okolice kremem nawilżającym, ale ta zmarszczka mi sie powiększyłaa przy lewym oku, ah
M_ileczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 09:25   #5
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Cytat:
Napisane przez M_ileczka
Właściwie to ja nie wiem jaką mam skórę...
Mam pryszcze wiec chyba przetłuszczoną? Czasem mi się świeci, ale po umyciu się sciąga i czuję dyskomfort... I juz sama nie wiem.. A myślisz, ze wystarczy ten Iwostin kłądziony na okolice oczów?
Tak w ogóle to wczoraj na noc posmarowałam własnie te okolice kremem nawilżającym, ale ta zmarszczka mi sie powiększyłaa przy lewym oku, ah
moze masz cere mieszana albo takie szalenstwa nastoletniej buzi

jasne, ze mozesz go klasc tylko na okolice oczu wg mnie jest duzo lepszy, niz wszystkie dotychczas stosowane przeze mnie kremy pod oczy.

A nie posmarowalas przypadkiem oczu tlustym kremem? Wtedy blokuje sie odplyw wody, i oprocz zmarszczek uwidaczniaja sie jeszcze worki pod oczami
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 09:39   #6
M_ileczka
Rozeznanie
 
Avatar M_ileczka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 589
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Cytat:
Napisane przez lalesia
moze masz cere mieszana albo takie szalenstwa nastoletniej buzi

jasne, ze mozesz go klasc tylko na okolice oczu wg mnie jest duzo lepszy, niz wszystkie dotychczas stosowane przeze mnie kremy pod oczy.

A nie posmarowalas przypadkiem oczu tlustym kremem? Wtedy blokuje sie odplyw wody, i oprocz zmarszczek uwidaczniaja sie jeszcze worki pod oczami
Aj juz tyle dziwiact sie dzieje na mojej buźce, ze ja niedługo zwariuje

Ten kremik Iwostinu mam, muszę przyznać, ze dobry, właśnie mi się kończy (chyba juz nic zabardzo z niego nie wycisne) ale pewnie kupię nowy i będę używać w okolice oczów

A co do tamtego kremu, którym posmarowałam sobie właśnie te okolice..hmm.. moze i jest tłusty? nie znam się

Ale ogólnie to myślisz, ze te zmarszczki zejdą? Bo ja już nie mogę

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi
M_ileczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 05:57   #7
Aneta_-
Raczkowanie
 
Avatar Aneta_-
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 297
GG do Aneta_- Send a message via Skype™ to Aneta_-
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

NIESTETY też mam zmarszczki w okolicy oczu i nie wiem co z tym zrobić...
Aneta_- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-19, 06:28   #8
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Moja kolezanka tez ma zmarszczki i 17letnia skore twarzy. Uwazam, ze to miedzy innymi przez solarium ,min. 2 razy w tyg.> i codzienny makijaz, poprawiany pare razy w ciagu dnia. Malo nawilzenia duzo dzialania czynnikow atmosferycznych i zmarszczki gotowe.
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 15:50   #9
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

A mi moje "zmarszczki" nie przeszkadzają.Czuję się powazniej.Ale nawilżać trzeba zdecydowanie.
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 16:03   #10
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Nawilżanie to podstawa. Proponuję jeszcze unikać słońca, i kłaść na buźkę kremik z wysokim filtrem
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 16:14   #11
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

ja tez mialam taki problem ze zmarszczkami w okolicach oczu ale juz problem zniknal............ A o to przepis:
- zel do mycia twarzy zielona herbata Bielenda ( jest dobry na pryszcze a nie wysusza)
- krem pod oczy na zmarszczki Soraya beuty creator (uzywalam na noc)
- krem pod oczy Ziaja taki czerwony chyba rozswietlający (uzywalam na dzien)
- a na ten krem Ziaja nakladalam zwykly krem NIVEA ten tani w granatowym pudeleczku (czyli na dzien mialam dwie warstwy kremu pod oczami)

Z tego najwazniejsze jest aby nalozyc krem NIVEA, bez tego sie nie obejdzie!!! Jesli nie macie tyle kasy to polecam sam krem NIVEA.
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-19, 16:16   #12
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Cytat:
Napisane przez windykatorka
A mi moje "zmarszczki" nie przeszkadzają.Czuję się powazniej.Ale nawilżać trzeba zdecydowanie.
dobre podejscie,ja tak nie potrafie,mi moje zmarszczki przeszkadzaja a zwlaszcza te wokól ust,nie chce sie czuc powaznie,a ze slonca w zyciu nie zrezygnuje,nie lubie byc blada a poza tym slonce i solarium poprawia samopoczucie,moze sa jakies dobre kremy likwidujace zmarszczki?
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 16:29   #13
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Malenko przejrzyj sobie KWC. Słońce niestety przyśpiesza starzenie się skóry i skoro naprawdę nie możesz się bez niego obejść pamiętaj o dobrym kremie z filtrem. Taki kremik dodatkowo dobrze nawilży skórę
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 16:34   #14
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Ej......Dziewczyny nie zalamujcie sie..... ja chodze na solarium od 4 lat i nie mam zmarszczek. mialam wokol oczu ale sobie z tym poradzilam jak wam pisalam. a na inne zmarszczki jest 100000000000 sposobow. Codziennie lub co drugi dzien maseczka nawilazajaca np. Dax w saszetkach lub jakies inne ( ja mam pelno roznych). Stosuje je codziennie. Co jakis czas peeling. Ja robilam raz na ok. 3 miesiece ale teraz postanowilam czesciej. Trzy razy w tygodniu maseczka oczyszczajaca np. TinTin, Soraya (terapia matująca). A na dzien krem Happyderm Loreal, Calma HLC Ziaja, zwykly nIVEA, nivea visage nawilzajacy. Na noc krem Bielenda z zielonej herbaty... i jest mnowstwo innych. ja uzywam tych na zmiane. codziennie inny....
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 17:49   #15
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

no wlasnie ja chodzę na solarium i uzywam kosmetyków solaryjnych,które zapobiegają zmarszczkom,szczerze mowiac to skóre mam jeszcze lepszą po nich,na słonce tez uzywam odpowiednich kosmetyków,moje zmarszczki sa mimiczne i wydaje mi sie ze to nie slonce jest ich przyczyna,szczególnie te wokól ust mnie denerwuja jak juz pisalam wczesniej,bardzo mi zalezy na ich pozbyciu sie jakimis bardziej naturalnymi sposobami bo na botox niestety mnie nie stac,dziewczyny piszcie co myslicie,jakie produkty są skuteczne
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 19:00   #16
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

dobry jest krem na zmarszczki mimiczne Loreal. Ja go pozyczalam od mamy bo mialam czasem jedna zmarszczke na czole. Taka malutka od marszczenia czola. Smarowalam na noc ta zmarszczke i po dwoch dniach znikala. Krem jest dobry.Dobrze nawilza. A jeslu jest dla ciebie za drogi to sprawdz na kWC jakis polski krem na zmarszczki mimiczne.Teraz ciagle reklamuja jakis nowy
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 19:24   #17
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

no własnie planuje zakup jakiegos kremu na zmarszczki,zalezy mi zeby byl skuteczny,moze kupie ten loreal skoro go polecasz,zastanawia mnie tylko jedno,bo wszystkie takie kremy są raczej dla skóry po 30 lub po 25 roku zycia,ja jeszcze tyle nie mam i nie chce zaszkodzic swojej skórze,co myslicie dziewczyny?
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 20:45   #18
siss
Rozeznanie
 
Avatar siss
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: LandsHut :P
Wiadomości: 649
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Cytat:
Napisane przez malenka294
no własnie planuje zakup jakiegos kremu na zmarszczki,zalezy mi zeby byl skuteczny,moze kupie ten loreal skoro go polecasz,zastanawia mnie tylko jedno,bo wszystkie takie kremy są raczej dla skóry po 30 lub po 25 roku zycia,ja jeszcze tyle nie mam i nie chce zaszkodzic swojej skórze,co myslicie dziewczyny?
Dziwię się troszkę, że nikt nie napisał o najlepszym i naprostszym sposobie...

Wiadomo, że skóra twarzy jest szczególnie narażona na działanie szkodliwych czynników, bo np. słońce oprócz witaminki D raczy nas też promieniami ultrafioletowymi, a w ogóle powietrze wokół nas od dawna bardziej szkodzi, niż pomaga.

Oczywiście kremy nawilżające, tłuste czy jakie tam pasują... (Ja nie cierpię tłustych kremów, wolę nawilżające, ewentualnie półtłuste, a mam cerę raczej mieszaną ze skłonnością do przesuszania, w dodatku naczynka... i parę innych "szczegółów" )

Powiem jedno: mineralka! Naprawdę, woda mineralna jest najlepszym lekarstwem. Z tym, że nie należy efektów oczekiwać po miesiącu. Troszkę to czasu zajmuje, nim się organizm odpowiednio "ustawi".
Piję duuużo wody mineralnej, niegazowanej, od kilku lat. Nad ranem czy w nocy budzę się: kilka łyków wody (co jasne, bez przymusowych pobudek-ja się tak budzę zawsze), przed wstaniem z łóżka-woda... I w ciągu dnia co jakiś czas kilka łyków wody. Plus herbata, soki czy co tam się pije.
A jak impreza (+alkohol) to trzeba nadrobić

Zresztą... Człowiek w ogromnej większości składa się z wody, więc dla ciała to jest "mordęga"-ograniczanie płynów.



Co ważne: PICIE MINERALNEJ NIE GROZI PRZYTYCIEM!!
A wręcz przeciwnie: szklanka wody na czczo-wiadomo o co chodzi
siss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 20:47   #19
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Malenka wydaje mi się, że krem powinnaś sobie dobrać ze względu na potrzeby Twojej cery. Jeśli czujesz, że najwyzszy czas na taki kremik, bo stan Twojej skóry na to wskazuje, to raczej nie powinnaś sobie zaszkodzić stosując go. W końcu nie musisz stosować go codziennie, ale może co jakiś czas jako serum
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-19, 21:03   #20
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Cytat:
Napisane przez siss
Powiem jedno: mineralka! Naprawdę, woda mineralna jest najlepszym lekarstwem. Z tym, że nie należy efektów oczekiwać po miesiącu. Troszkę to czasu zajmuje, nim się organizm odpowiednio "ustawi".
Piję duuużo wody mineralnej, niegazowanej, od kilku lat. Nad ranem czy w nocy budzę się: kilka łyków wody (co jasne, bez przymusowych pobudek-ja się tak budzę zawsze), przed wstaniem z łóżka-woda... I w ciągu dnia co jakiś czas kilka łyków wody. Plus herbata, soki czy co tam się pije.
A jak impreza (+alkohol) to trzeba nadrobić

Zresztą... Człowiek w ogromnej większości składa się z wody, więc dla ciała to jest "mordęga"-ograniczanie płynów.



Co ważne: PICIE MINERALNEJ NIE GROZI PRZYTYCIEM!!
A wręcz przeciwnie: szklanka wody na czczo-wiadomo o co chodzi
a czy jest wazne zeby to byla woda niegazowana,bo ja za taką nie przepadam,chyba ze staropolanka ale i tak wole gazowaną
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 13:49   #21
siss
Rozeznanie
 
Avatar siss
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: LandsHut :P
Wiadomości: 649
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Jeśli chodzi o skórę, to nie jest ważne. Tyle, że niegazowana jest łatwiej przyswajalna i zdrowsza dla żołądka. Jeśli nie masz problemów z trawieniem, to spokojnie możesz gazowaną ubytki w nawadnianiu nadrabiać
siss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 15:24   #22
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

dowiedzialam sie dzisiaj ze skóra bardzo szybko sie uzaleznia od kremów przeciwzmarszczkowych,i stosowanie ich w mlodym wieku bardzo uodparnia skóre na ich dzialanie w pozniejszym wieku
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 19:10   #23
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

ja nie skończyłam jeszcze 18 lat a już mi się zrobiła pozioma zmarszczka nad prawą brwią mimiczna jak mniemam

i te okropne zmarszczki pod oczkami też mam podejrzewam, że czerwony kremik pod oczy Ziaji przesusza mi skórę i ogólnie zepsuł mi skórę pod oczkami - stwierdzam to po zużyciu połowy opakowania... rzucam go i dziś się wysmaruję zwykłym kremem Nivea...
no i muszę kupić jakiś inny krem pod oczy... zastanawiam się nad Bielendą z zieloną herbatą nie mam dużo pieniążków... tak ok. 15 zł., a na Ziaję się obraziłam i nie wiem co mam teraz kupić pod oczka...
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 22:01   #24
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Hej, polecam przeczytać post nr 5 z tego wątku: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=1610332
oraz posty L_V z tego wątku: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=105140

Filtr pod oczy oraz wysokie stężenia witaminy C to świetne rozwiązanie.

Pozdrawiam serdecznie
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 22:09   #25
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Cytat:
Napisane przez lalesia
jedynym sposobem jaki znam i stosuje na zmarszczki w okolicach oczu jest intensywne nawilzanie skory w tamtych rejonach (i nie tylko, bo mam w ogole bardzo sucha ). Zmarszczki w takim wieku tworza sie najczesciej u posiadaczek wlasnie bardzo wysuszonej skory twarzy jestescie takiej posiadaczkami ? Jesli tak, to polecam taniutki, a bardzo dobry krem nawilzajacy do twarzy Iwostin, krem nawilzajacy o przedluzonym dzialaniu CENA: troszke ponad 30zl

Dodatkowo powinnyscie unikac slonca, ktore bardzo wysusza, szczegolnie w okolicach oczu, okularki przeciwsloneczne obowiazkowo

a najwazniejsze, to nie przeasadzac sama z rok temu zrobilam panike, ze mi sie zmarszczki w wieku 18 lat zrobily, ale juz mi przeszlo i przetlumaczylam sobie, ze to mimiczne i swiadczy o moim charakterze - ciagle sie smieje
Hm... dla mnie ponad 30 zł, to nie ''taniutki'' krem... Mi kosmetyczka na zmarszczki tak ogólnie poleciła krem pod oczy
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 06:58   #26
M_ileczka
Rozeznanie
 
Avatar M_ileczka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 589
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

O widze, ze wąteek żyjee
Dziekuję za tyle wypowiedzi
a ja to chyba zainwestuję w ten zwykły kremik nievea polecany wyzej
pozdrawiam
M_ileczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 12:02   #27
siss
Rozeznanie
 
Avatar siss
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: LandsHut :P
Wiadomości: 649
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

A coś silnie nawilżającego? Np. coś takiego: http://www.sklep.bio-med.pl/go/_info/?id=597
albo to http://www.sklep.bio-med.pl/go/_info/?id=485 Niedrogie są w sumie...
siss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 13:12   #28
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Ja od dawna uzywam (ale tylko sporadyczne) kosmetykow na zmarszczki, a mam 20 lat. Kiedys mialam gorsze zmarszczki niz teraz!!! Naprawde!! Musialam wiec pozyczac od mamy.Na szczescie problem minal. Czasami jeszcze cos sobie tam uzyje. Pod oczy to zawsze, no i ten NIVEA zwykly. Ale wiesz co,,,,,, kup sobie tabletki np.Silica, zawieraja one krzem ktory dobry jest na zmarszczki. Jest tez herbatka upiekszajaca Bio-Active z krzemem i innymi ziółkami. Takie rzeczy poprawiaja wyglad skory po jakims czasie. Do tego pij wode, herbate zielona, czerwona, jedz grejfruty, zacznij ćwiczyc to lepiej sie poczujesz wtedy
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 14:40   #29
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Mam 21 lat i duze oraz glebokie dosyc zmarszczki na czole(z tymi pod oczami jakos sie pogodze )wiem ze to moja wina ze sa(brak ochrony przed promieniami UVitd)ale kurcze no sa wielkie moja siostra ktora ma 29lat nie ma takich jak ja no normalnie zalamka Kupilam dzis krem Eris Lirene nawilzajaco-ochronny SPF 30+(wow szkoda ze tak pozno)i wlasnie sie zastanawiam czy nie kupic kremu przeciwzmarszczkowego jakiegos jeszcze bo juz nie wiem co robic(pije wode, herbate zielona i bratka)
Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 14:44   #30
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Moglybyscie dac link do tego kremu Loreala? cosik nie moge go znalesc bede bardzo wdzieczna
Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:22.