Na rozjaśnione pasemka farba ale co z odrostami? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-17, 12:39   #1
CIV-CIV
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 65

Na rozjaśnione pasemka farba ale co z odrostami?


Pewnie się powtarzam, ale proszę się nie denerwować... Potrzebuję rady...
Byłam w salonie fryzjerskim zrobiłam sobie jednokolorowe blond pasemka na naturalny kolor włosów średni blond, wszystko było ok ale nie spodobały mi się (chociaż wszyscy mówią że jest dobrze ja źle się czuję w takim kolorze). Kupiłam sobie farbe Garnier Color Natutals blond z zamiarem powrócenia do mojego naturalnego koloru i postanowieniem nie farbowania nigdy wiecej włosów. Obawiam się jednego czy gdy zafrabuje tą farbo całość włosów będe musiała to robić co miesiąc żeby nie wyglądać niekorzystnie z odrostami? Proszę o pomoc... Załanczam zdjęcie przed niefortunnym zabiegiem (właśnie do takiego koloru chciałbym wrócić).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Schowek01.jpg (80,7 KB, 93 załadowań)
CIV-CIV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 12:42   #2
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Na rozjaśnione pasemka farba ale co z odrostami?

niestety jeśli już zdecydujesz się na farbowanie to jest to niestety nieodwracalny krok i przed odrostami się nie uchronisz. Może zainwestuj lepiej w jakiś dobry szampon koloryzujący, jeśli nie bardzo odpowiada Ci perspektywa cimiesięcznego farbowania :/
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 13:02   #3
CIV-CIV
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 65
Dot.: Na rozjaśnione pasemka farba ale co z odrostami?

Myślisz że jak dobrałam kolor- ja myśle-zbliżony do mojego koloru to odrosty będzie tak znać że bede zmuszona na kolejne farbowanie? Moja ideą było zafarbowanie na ten blond, gdyż mysłałam że jak odrosna mi moje naturalne wlosy nie bedzie wiekszej róznicy i spkojnie nie bede musiala farbowac ich ponownie

A jakie szampony proponujesz?
CIV-CIV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 15:12   #4
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Na rozjaśnione pasemka farba ale co z odrostami?

jeśli kolor farby jest zbliżony do Twojego naturalnego to odrosty nie powinny być bardzo widoczne tylko rozjaśniane pasemka mogą Ci wyjść jaśniejsze niestety... jeśli więc nie chcesz radykalnej zmiany koloru odradzam Ci inwestowanie w farby bo niepotrzebnie zniszczysz sobie włoski. Z szamponów polecam Wellę jest dość szeroki wybór szamponów zmywalnych do 20 myć na pewno coś wybierzesz tylko przy wyborze szamponu musisz raczej liczyć się z tym, że on mniej dokładnie pokryje Twoje włosy...
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:23.