koloryzacja:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-17, 15:59   #1
mistic
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar mistic
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6
GG do mistic

koloryzacja:(


mam pewien problem. za kazdym razem jak farbyje wlosy (a wybieram brazy) kolor na moich wlosach jest o wiele ciemniejszy od tych na opakowaniach, a wrecz wpadaja w czerń (szczegolne koncowki). i nie ma roznicy czy farbuje sie sama czy farbuje mnie fryzjerka. kompletnie nie mam pomyslu co z tym zrobic, a marze o zloto-brazowym kolorku. moze ktoras z was poradzi mi co mam w takiej sytuacji zrobic, lub ma ten sam problem co ja -bylabym bardzo wdzieczna !
mistic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 19:43   #2
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: koloryzacja:(

jeśli masz farbowane włosy na ciemny kolor polecam rozjaśniającą farbę Recital Preference L'oreal, która jest przeznaczona właśnie do takich włosów. Producent zapewnia idealny kolor bez pomarańczowego odcienia. Chyba warto wypróbować.
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 19:57   #3
SZAC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2
Dot.: koloryzacja:(

Mysle ze powinnas farbe trzymac farbe na glowie nie dluzej jak 30 min.i uzyc do farbowania oxygent 9 procentowy mysle ze to powinno pomoc.
SZAC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 21:41   #4
Marika
Raczkowanie
 
Avatar Marika
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 135
Dot.: koloryzacja:(

mysle ze masz przetrawione konce dlatego chwytaja ci ciemniej. zafarbuj najpierw odrost a dopiero na 5 minut przed koncem przemasuj na calosc... mysle ze bedzie ok
__________________
Marika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 10:57   #5
mistic
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar mistic
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6
GG do mistic
Dot.: koloryzacja:(

dzieki wam dziewczyny!
sprobuje z Recital Preference L'oreal, tez o nim slyczalam i mam nadzieje ze nie bede miala juz tego efektu po koloryzacji.
buziaki
mistic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 11:50   #6
KASSIIA
Raczkowanie
 
Avatar KASSIIA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Wiadomości: 86
Dot.: koloryzacja:(

Ja osobiście mam złe wspomnienia po użyciu tej farby. Zastosowałam kolor ultrarozjaśniający popielaty kasztan UE3, co dokumentuje poprzez załączoną fotkę. Włosy przy skórze miałam jaśniejsze niż końcówki i to w stopniu na prawde widocznym. Mogę tylko dziękować Bogu, że nie posłuchałam instrukcji i nałożyłam farbę na całe włosy, a nie najpierw na odrosty i po 20 minutach na resztę. Z racji, że farba ta głównie ma za zadanie rozjaśnić, podejrzewam że ta różnica w kolorach byłaby jeszcze większa (włosy na długości przez 10 minut rozjaśniły by się jeszcze mniej). Doszłam do wniosku, że może w przypadku włosów farbowanych z odrostami, przy użyciu tej farby, właściwa byłaby czynność odwrotna najpierw nałożenie na długość potem na odrosty (tylko to już wymaga niezłej wprawy). Nie wiem czy moje wnioski są poprawne, w razie czegoś poprawcie mnie.
W każdym razie nie wiem jak u innych, ale u mnie farba ta nie zdała egzaminu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg farba.jpg (115,2 KB, 18 załadowań)
KASSIIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 12:02   #7
shacka
Raczkowanie
 
Avatar shacka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 248
GG do shacka
Dot.: koloryzacja:(

Mam podobny problem. W zeszlym roku zapragnelam zmiany koloru wlosow, z moich naturalnych ciemnych blond na braz i tak tez zrobilam. Kupilam sredni braz Welli czy Garniera nie pamietam juz i sie przerazilam. Wlosy wyszly praktycznie czarne. Co farbuje to nie uzyskuje pozadanego koloru. Po sylwestrze farbowalam wlosy mleczna czekolada Welli i powiem Ci ze kolor ladny nie za ciemny. Tydzien temu Pani w geancie zaproponowala mi ciemny satynowy blond <o ile dobrze pamietam nazwe> Natural&Easy Schwarzkopf'a, powiedzialam jej ze chce miec nadal braz na lepku ale jasniejszy. Wzielam dwa opakowania i powiem Ci ze jestem bardzo zadowolona. Wkoncu mam taki kolor o jakim marzylam. Nie za ciemny nie za jasny, swietlisty. farba ogolem bardzo dobra <napisalam o niej w innym poscie>. Na moje dlugie wlosy potrzebne byly dwa opakowania. W srodku w tubce jest odzywka ktora nadaje blask i miekkosc wlosom. Polecam Schwarzkopf-a, wydaje mi sie ze ktorys z ich brazow moglabys wziasc, lub tak jak ja do rozjasnienia jakis ciemny lub sredni blond, ale nie jasny bo bedziesz ruda :P Przy tym cena niewysoka, chyba 10 zl. Polecam i pozdrawiam
shacka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:54.