Zima Kwasy A Co Latem? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-27, 19:34   #181
Svay
Przyczajenie
 
Avatar Svay
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: Zima Kwasy A Co Latem?

Mam nadzieję, że wytrwam, bo nigdy specjalnie nie dbałam o wysoki filtr, w tym roku mnie wzięło A czy z Biodermy spray z 40 wystarczy? Bo te kremy, których używałam do tej pory mają dosyć ciężką konsystencję i chciałabym zmienić je na coś lżejszego.
Svay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 19:48   #182
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zima Kwasy A Co Latem?

Cytat:
Napisane przez Svay
Mam nadzieję, że wytrwam, bo nigdy specjalnie nie dbałam o wysoki filtr, w tym roku mnie wzięło A czy z Biodermy spray z 40 wystarczy? Bo te kremy, których używałam do tej pory mają dosyć ciężką konsystencję i chciałabym zmienić je na coś lżejszego.
Jak najbardziej wystarczy.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 07:49   #183
Madziejka*
Raczkowanie
 
Avatar Madziejka*
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 326
Dot.: Zima Kwasy A Co Latem?

Przepraszam, tak spontanicznie napisałam nie myśląc o miejscu.
Madziejka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 11:30   #184
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Zima Kwasy A Co Latem?

Cytat:
Napisane przez Svay
A wracając do glyco-a, to czy to jest odpowiedni preparat, żeby pozbyć się zaskórników? Stosowałam go wg instrukcji w ulotce, pani w aptece nic więcej nie potrafiła mi powiedzieć, a moja skóra po stosowaniu wygląda tak, jak przed...
Strasznie się cieszę, że trafiłam na Wizaż wcześniej podobne pytania zadawałam wielu osobom, a one z reguły rysowały sobie kółko na czołach słuchając mnie...
Svay, witaj u nas
Dziewczyny Ci już odpowiedziały na większość pytan, ja jeszcze powrócę do tej kwestii. Jak długo i z jaką częśtotliością używasz Glyco-A?
Jeśli masz wyjątkowo uporczywe zaskórniki, to myślę, że jednak przydałoby się walnąć z grubej rury jakimś retinoidem,ale to dopiero na jesieni.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 11:54   #185
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Zima Kwasy A Co Latem?

a na zaskorniki to lepiej liquiid pauli 2% bha, ktory postanowilam juz kupic czy wlasnie retinoidy? a moze uzywac naprzemiennie? oczywiscie na jesien
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 12:07   #186
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Zima Kwasy A Co Latem?

Ja bym naprzemiennie stosowała, jeżeli są uporczywe - retinoidy je wyciągają w oczach
A przy małych problemach lotion powinin wystarczyć.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 12:09   #187
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Zima Kwasy A Co Latem?

Cytat:
Napisane przez Ash
a na zaskorniki to lepiej liquiid pauli 2% bha, ktory postanowilam juz kupic czy wlasnie retinoidy? a moze uzywac naprzemiennie? oczywiscie na jesien
Ash, retinoidy to wyższa szkoła jazdy , na początku stosowania retioidów nie wprowadza sie kwasów tylko zwykły nawilżacz o najprostszym składzie, np: Psychiogel, po to aby dodatkowo nie podrazniać cery .
Możesz po skończeniu kwasów BHA wprowadzić retinoid.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-30, 14:14   #188
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Zima Kwasy A Co Latem?

Widzialyscie zdjatka mojej skory, blyszczenie i zaskorniki.
Strrrrasznie chciałabym sie ich pozbyc
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 08:45   #189
Svay
Przyczajenie
 
Avatar Svay
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: Zima Kwasy A Co Latem?

Cytat:
Napisane przez Sandija
Svay, witaj u nas
Dziewczyny Ci już odpowiedziały na większość pytan, ja jeszcze powrócę do tej kwestii. Jak długo i z jaką częśtotliością używasz Glyco-A?
Jeśli masz wyjątkowo uporczywe zaskórniki, to myślę, że jednak przydałoby się walnąć z grubej rury jakimś retinoidem,ale to dopiero na jesieni.
Glyco-A używałam przez dwa tygodnie na noc i przestałam. Zaskórnity jakieś porażające nie są, ale ja je widzę... Co prawda tylko na nosie, ale to przecież centralny punkt twarzy A jak mają się kwasy do oczyszczania twarzy u kosmetyczki? Chodzi mi o skuteczność i o to, czy w jakiś sposób te dwie metody można łączyć. Czy kwasy trzeba stosować non stop, czy jak mi już zejdę zaskórniki to mogę zrobić przerwę np. na rok? Dzięki Sandija za odpowiedź
Svay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 13:13   #190
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Zima Kwasy A Co Latem?

kwasy oczyszczają skórę wolniej niż oczyszczanie mechaniczne u kosmetyczki, ale za to efekty powinny być trwalsze. oczyszczanie mechaniczne odpada przy cerze naczynkowej, w ogóle od niego się odchodzi w niektórych krajach. wszystkich zaskórników to Ci chyba żadne kwasy nie usuną. a przerwy trzeba robić w stosowaniu kwasów AHA - po kilku miesiącach stają się mniej skuteczne, kwasy BHA można stosować bez przerwy, a można też zmniejszyć częstotliwość i używać ich dla podtrzymania efektów np. raz w tygodniu.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 18:41   #191
Svay
Przyczajenie
 
Avatar Svay
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: Zima Kwasy A Co Latem?

Na razie robię przerwe na dłużej, ale coś czuję, że gdy się zrobi zimno i ponuro to wrócę do kwasów jakoś tak lubię eksperymentować
Svay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-03, 14:43   #192
_Lunka_
Raczkowanie
 
Avatar _Lunka_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 484
Dot.: Zima Kwasy A Co Latem?

Witajcie przemiłe Wizażanki Dotychczas tylko sobie czytałam i przyswajałam wiedzę, ale tak miło w Waszym gronie, że postanowiłam dołączyć Dzięki Wam zaczęłam dbać o ochronę przeciwsłoneczną i od kilku tygodni stosuję filtry Jesienią pani dermatolog przepisała mi kurację zinerytem a potem całą zimę stosowałam Effaclar K, ale oczywiście ani słowem nie wspomniała o filtrach, mam nadzieję, że wielkiej szkody sobie nie wyrządziłam Chciałabym jesienią zakupić Lotion 2% BHA Pauli, ale mam obawy, ponieważ zawiera on Caprylic/Capric Triglycerides. Nie wiem jak w kwasach, ale w zwykłych kremach mnie zapycha. Mam cerę mieszaną, zaskórników wiele nie mam, tylko na nosie właściwie, za to mam rozszerzone pory i plamki po niespodziankach, które mi często wyskakują na policzkach i linii żuchwy (właśnie nie w strafie T). Stosuję maseczkę aspirynową, glinkę zieloną Argiletz i effaclar k (zamiennie oczywiście ) a na dzień serum c i filtry. Retinoidów teraz nie chcę wprowadzać bo lato idzie (może jednak przyjdzie ) , macie jakiś pomysł czym jeszcze mogę usuwać moje plamki po wypryskach? Bo jak stare zaczynają blaknąć to wychodzą nowe i wciąż jak trędowata chodzę Aj, ale się rozpisałam pozdrawiam cieplutko
_Lunka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 14:47   #193
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zima Kwasy A Co Latem?

Lunka witaj.
Fajna pielęgnacja. Dermatolodzy - szkoda gadać.
Ja też mam problem z plamkami, nie ma się co oszukiwać, nie ma na nie skutecznego sposobu. Trzeba dać skórze owe 28 dni i same znikną w procesie regeneracji naskórka. Wiem, jedne znikają inne się pojawiają - ot taki nasz plamkowy los .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 15:02   #194
_Lunka_
Raczkowanie
 
Avatar _Lunka_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 484
Dot.: Zima Kwasy A Co Latem?

Witaj Kate30 Dzięki za ciepłe powitanie i szybką odpowiedź no to mało pocieszające, że nie ma rady na plamki a nie wiesz moze czy trójglicerydy w lotionie Pauli moga zapychać? Może w towarzystwie kwasu nie są szkodliwe Effaclar K mi bardzo służy, ale kusi mnie większa skuteczność Pauli dzięki niższemu ph. Jeszcze trochę czasu mam na przemyślenie zakupu, ale chciałabym, żeby mi ktoś mądrzejszy doradził . Buziaki
_Lunka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 16:14   #195
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Zima Kwasy A Co Latem?

witaj Lunko Ja też mam plamki i to własnie one sa moim głównym problemem Troche pomaga mi AD, ale w połączeniu z moim okropnym filtrem niemiłosiernie wysusza...jeszcze będę musiała do pon. czekać na DP niezawodna oczywiście maseczka spirynowa, cudownie rozjasnia Serum z wit. C też powinno rozjaśnić plamki szczególnie te o wyższych stężeniach.

Co do Lotionu, to chyba mógłby zapychać... A zastanawiałaś sie nad płynem? Jest trochę mocniejszy w działaniu, ma nizsze pH.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 16:26   #196
_Lunka_
Raczkowanie
 
Avatar _Lunka_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 484
Dot.: Zima Kwasy A Co Latem?

Witaj Shadi Trochę się obawiam, że płyn mnie wysuszy, recenzja Smoczycy trochę odstrasza chyba, że będę nim traktować tylko strefę T, tam mi nie zaszkodzi Natomiast lotionem Sandija się zachwyca, ale na nią capryle nie działają, szczęściara Jest też żel, ale jeszcze nie ma recenzji w KWC. Chyba trzeba będzie testować na sobie
_Lunka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 17:39   #197
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Zima Kwasy A Co Latem?

Mam w planach kupic avenke bodajze 50. Starczy by uchronic sie przed ubocznymi skutkami skinorenu?

Lunka witaj
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 18:19   #198
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Zima Kwasy A Co Latem?

Cytat:
Napisane przez Nati02
Mam w planach kupic avenke bodajze 50. Starczy by uchronic sie przed ubocznymi skutkami skinorenu?

Lunka witaj
Oczywiście Tylko jeszcze trzeba nakładac odpowiednia ilość

Lunko, Zawsze można zmniejszyć czestotliwość używaniu do 2 razy w tyg. Jeśli kapryle Ci szkodzą, to nie warto ryzykować
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 18:27   #199
_Lunka_
Raczkowanie
 
Avatar _Lunka_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 484
Dot.: Zima Kwasy A Co Latem?

Witaj Nati 50-tka to najwyższy faktor, ale żaden nie daje 100% ochrony. Informacje o kuracji znajdziesz też w wątku o Acno Dermie (to to samo co Skinoren) http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=64816 Buźka


Shadi
masz rację, moja buźka nie lubi kapryli, więc nie będę jej nimi karmić
__________________





_Lunka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-04, 17:55   #200
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Zima Kwasy A Co Latem?

Dziewczyny oceńcie proszę
Ułożyłam sobie plan pielęgnacji na lato
Zależy mi głownie na zlikwidowaniu drobnych zaskurniaków i mocnym działaniu przecwzmarszczkowym. Mam cerę mieszaną. Czy to co wymysliłam trzyma się kupy?

Rano:

TWARZ:
serum z wit. C
Redermic cera n/m
filtr Avene

SZYJA I DEKOLT:
serum z wit. C + filtr Avene

OCZY:
Active C pod oczy + filtr Avene

Noc:

TWARZ:
poniedziałek – Effaclar K
wtorek - olejek Hauschki
środa – Redermic cera n/m
czwartek - Olejek Hauschki
piątek - Effaclar K
sobota - Redermic cera n/m
niedziela - Olejek Hauschki

SZYJA I DEKOLT:

A.T.W. Fast, żel - krem do pielęgnacji biustu i dekoltu

OCZY:
Active C pod oczy

Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 19:02   #201
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Zima Kwasy A Co Latem?

Cytat:
Napisane przez Basia39
Dziewczyny oceńcie proszę
Ułożyłam sobie plan pielęgnacji na lato
Zależy mi głownie na zlikwidowaniu drobnych zaskurniaków i mocnym działaniu przecwzmarszczkowym. Mam cerę mieszaną. Czy to co wymysliłam trzyma się kupy?

Rano:

TWARZ:
serum z wit. C
Redermic cera n/m
filtr Avene

SZYJA I DEKOLT:
serum z wit. C + filtr Avene

OCZY:
Active C pod oczy + filtr Avene
Basiu, chcesz używać jednocześnie serum i Redermica tego samego dnia? redermic również zawiera wit. c, więc jeśli potrzebujesz dodatkowego nawilżenia pod odżywcze Avenki, to sam Redermic najzupełniej wystarczy. I jeszcze jedno - kosmetyki z wit. C trzeba zużyć jak najszybciej, uważam że niepotrzebnym zbytkiem jest posiadanie dwóch kremów z wit. c o tym samym stężeniu i jeszcze serum do zużycia w ciągu dwóch tygodni, za dużo roboty wybierz jeden produkt z wit. c
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 19:46   #202
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Zima Kwasy A Co Latem?

Cytat:
Napisane przez agnieska
Basiu, chcesz używać jednocześnie serum i Redermica tego samego dnia? redermic również zawiera wit. c, więc jeśli potrzebujesz dodatkowego nawilżenia pod odżywcze Avenki, to sam Redermic najzupełniej wystarczy. I jeszcze jedno - kosmetyki z wit. C trzeba zużyć jak najszybciej, uważam że niepotrzebnym zbytkiem jest posiadanie dwóch kremów z wit. c o tym samym stężeniu i jeszcze serum do zużycia w ciągu dwóch tygodni, za dużo roboty wybierz jeden produkt z wit. c
Ja do serum jestem bardzo przywiązana od dawna kręcę takie o 10% stężeniu raz w tygodniu, w sumie dla mnie to 5 minut roboty, więc żaden kłopot. Tylko, że teraz patrzę na tę swoją rozpiskę i nie widzę nic naprawdę przeciwzmarszczkowego, może zamiast redermicu powinnam wstawic coś z retinalem, tylko latem to raczej na noc na przemian z Effaklarem i olejkiem Haushki?
A na dzień faktycznie tylko serum z wit. C i filtry?
Tylko co z tym retinalem
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 20:06   #203
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Zima Kwasy A Co Latem?

to kręć serum, a jeśli potrzebujesz dodatkowego nawilżenia to korzystaj z bogactw Mazideł w takim wypadku oszczędź na LRP, niepotrzebne wydawanie kasy z tym retinalem dobry pomysł, tylko osobiście uważam że przy takim wysuszaniu to hauschka będzie za słaba - używałam jej w tym roku, gdy brałam jeszcze dwie kapsułki Aknenorminu dziennie (czyli całkowita zmiana profilu cery, z tłustej trądzikowej na przesuszoną) i mam złe wspomnienia. Spróbuję jeszcze raz, może za miesiąc - powinno być lepiej gdyż kończę kurację Aknenorminem. Tobie proponowałabym może Physiogel? Lub HOL/HOR..
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 20:33   #204
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zima Kwasy A Co Latem?

Basiu - bardzo fajny zestaw!!!
Ja mam niemal identyczny i też nic przeciwzmarszczkowego - wychodzę z założenia, że przeciwzmarszczkowo działają filtry - i to mi wystarczy.
A reszta mega prosta - Active C, effeclar, olejek H i jest naprawdę dobrze.
Zresztą moja cera na każdą nowość czy odchylenie od tej lini reaguje nerwowo nie powiem. Nawet toniku bezkarnie nie mogę zmienić.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 20:37   #205
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Zima Kwasy A Co Latem?

Cytat:
Napisane przez Kate30
Nawet toniku bezkarnie nie mogę zmienić.
Kate, a jakiego toniku uzywasz? ja mam tonikowy krezys [w ogole mam kryzys] i wrocilam do hydraphase LRP, ale za tanio to mi on nie wychodzi...
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 20:41   #206
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zima Kwasy A Co Latem?

Cytat:
Napisane przez L_V
Kate, a jakiego toniku uzywasz? ja mam tonikowy krezys [w ogole mam kryzys] i wrocilam do hydraphase LRP, ale za tanio to mi on nie wychodzi...
Ja też mam kryzys - próbowałam AA - ale podrażnił mnie potężnie już po 2 dniach. Jedyny antybakteryjny, który w miarę dobrze znoszę to dermedic acne expert. Bez pudła to jedynie micela biodermy.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 20:49   #207
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Zima Kwasy A Co Latem?

Cytat:
Napisane przez Kate30
Ja też mam kryzys - próbowałam AA - ale podrażnił mnie potężnie już po 2 dniach. Jedyny antybakteryjny, który w miarę dobrze znoszę to dermedic acne expert. Bez pudła to jedynie micela biodermy.
Rzeczywiście, Acne Expert jest świetny pachnie jabłkami, antybakteryjny - a zupełnie nie podrażnia, w przeciwieństwie do np. (oficjalnie) łagodzącego z Tołpy. Szkoda tylko, że nie wyłapuje tak dobrze resztek makijażu jak ten wyżej wymieniony
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 20:54   #208
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Zima Kwasy A Co Latem?

Cytat:
Napisane przez Kate30
Basiu - bardzo fajny zestaw!!!
Ja mam niemal identyczny i też nic przeciwzmarszczkowego - wychodzę z założenia, że przeciwzmarszczkowo działają filtry - i to mi wystarczy.
A reszta mega prosta - Active C, effeclar, olejek H i jest naprawdę dobrze.
Zresztą moja cera na każdą nowość czy odchylenie od tej lini reaguje nerwowo nie powiem. Nawet toniku bezkarnie nie mogę zmienić.
Kate pewnie zamiast Redermica stosujesz Active C?
Ja w sumie jeszcze się nie zdecydowałam który z nich, wpisałam Redermic tak na zapas
Fakt, że przeciwzmarszczkowo działają filtry, ale może rzeczywiście powinnam w moim wieku coś typowo przeciwzmarszczkowego z retinalem walnąc?
Juz sama nie wiem
DORADŹCIE!
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 20:58   #209
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zima Kwasy A Co Latem?

Cytat:
Napisane przez Basia39
Kate pewnie zamiast Redermica stosujesz Active C?
Ja w sumie jeszcze się nie zdecydowałam który z nich, wpisałam Redermic tak na zapas
Fakt, że przeciwzmarszczkowo działają filtry, ale może rzeczywiście powinnam w moim wieku coś typowo przeciwzmarszczkowego z retinalem walnąc
Juz sama nie wiem
Active C wydaje mi się przyjaźniejszy jeśli idzie o skład. Ponadto padły na redermica podejrzenia o zapychanie - u Iwonki nawet pewność.
Nie kupuję osobnego Active C pod oczy (mam jeden z wymianki) - zwykły Active C świetnie się pod oczy nadaje ( na moje oko to niemal te same preparaty).
Mam obydwie wersje - i do suchej i do mieszanej i one też dla mnie prawie się nie różnią. Obydwie są świetne.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 21:06   #210
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Zima Kwasy A Co Latem?

Cytat:
Napisane przez Kate30
Active C wydaje mi się przyjaźniejszy jeśli idzie o skład. Ponadto padły na redermica podejrzenia o zapychanie - u Iwonki nawet pewność.
Nie kupuję osobnego Active C pod oczy (mam jeden z wymianki) - zwykły Active C świetnie się pod oczy nadaje ( na moje oko to niemal te same preparaty).
Mam obydwie wersje - i do suchej i do mieszanej i one też dla mnie prawie się nie różnią. Obydwie są świetne.
Ja Active C pod oczy również mam z wymianki (jeszcze nie rozpakowany) gdyby nie to pewnie też bym nie kupowała. Byłam wczoraj w aptece i poprosiłam o próbeczki Redermica (do cery mieszanej) i Active C. Ten pierwszy dostałam, nistety drugiego nie mieli. Dziś będę testować.
Acha zapytałam Panią o różnicę pomiędzy oboma kremami i dostałam odpowiedź, iż Redermic jest silniejszy, nie wiem na jakiej podstawie padło to stwierdzenie, bo Pani nie potrafiła wyjaśnić Tak, że wiele mi w wyborze nie doradziła, zresztą zbytnio na to i tak nie liczyłam
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.