Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-25, 06:10   #451
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Fluidy, pudry, bazy, brązery

Cytat:
Napisane przez lexie
Przepraszam, albo post mi się przypadkiem załapał, albo były w nim jakieś odniesienia do spółek albo był odpowiedzią na cytat postu, który przenosiłam

Więc, proszę, uznajmy pytanie za ponowione tutaj
I sama się podłączę, bo spodek mam ale na razie nie umiem go dobrze użyć i wykorzystać wszystkich jego możliwości

Dodam, ze mam nr 2 - zdecydowanie bardziej różowy i chłodniejszy niż jedynka
nic się nie stało
Maziałam się wczoraj 2 siostry i uznałam, że jest zdecydowanie za chłodny na lato dla mojej cery, myślę że 1 będzie idealna, czekam tylko aż przyjdzie (i jeszcze raz dziękuję Demonikowi ). Generalnie to mam problem z nakładaniem - zostają mi po nim placki, które muszę rozcierać gąbeczką, ale może to wina innego kremu niż zwykle.
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 06:17   #452
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Fluidy, pudry, bazy, brązery

Cytat:
Napisane przez króliczek
Generalnie to mam problem z nakładaniem - zostają mi po nim placki, które muszę rozcierać gąbeczką, ale może to wina innego kremu niż zwykle.
Jeśli chodzi o placki to ja sie przyznaję, że u mnie po każdym pudrze brązującym zostają jakieś smugi itp. szczególnie jeśli nałożę go na filtr, więc żeby tego uniknąć najpierw matuję cerę jakimś puderkiem, a potem dopiero nakładam brązer. Wtedy takiego problemu nie mam.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 06:24   #453
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Fluidy, pudry, bazy, brązery

u mnie dobrze sprawują się:
-Terracota
-rozświetlająca Sephora
-kuleczki Giordani Gold i Avon
gorzej lub fatalnie: ziemia egipska i ziemia Lavertu
więcej grzechów nie pamiętam, bądź używam rzadko
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 06:25   #454
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Ja robię tak jak Basia i nie mam najmniejszych problemów z moimi brązerkami - najpierw filtr, potem skrobia kukurydziana a na koniec brązerek.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 07:14   #455
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Kate30
Mania - zabijasz mnie , a zakupy były jeszcze w gipsie czy już bez?

Co do ochroniarzy, w moich sephorach są okropni - wzrok bazyliszka, jak na mnie spojrzą to od razu przychodzi mi na myśl, że jednak przyszłam tam coś ukraść - nie kupić , za to panie są przesympatyczne - w douglasie tudzież.
Kate zakupki robiłam już bez gipsu- wczoraj sobie go zdjęłam bo mnie denerwował zresztą wczoraj mnie wszystko denerwowało... :|


Zauważyłam, że ochroniarze w Douglasie są trochę bardziej dyskretni, jakoś mniej mi przeszkadzają, a ten wczorajszy to już w ogóle

Kiedyś w Sephorze oglądając perfumy jeden ochroniarz co chwilę przechodził mi pod nosem, jakby nie potrafił mnie ominąć z tyłu ... W dodatku przestrzeni między półką a mną nie było zbyt wiele, więc o mało nie stłukł flakonu :/ A jaki miał tępy wyraz twarzy ... boshhh .. co za idiota
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 07:15   #456
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez mania19
Ash, grazia niestety nie potrafię Wam pomóc

Wiem tylko, że Sally Hansen ma spray brązujący do nóg w sprayu który zmywa się zwykłą wodą

Dziś miałam zły humor, więc postanowiłam, że kupię sobie małe co nie co, bo akurat byłam w Douglasie . I co ???

Kupiłam błyszczyk glam shine crystals i będę go używać chyba tylko na wieczór, bo drobinki za duże na światło dzienne , zwykłego glam shine ale niewiem czy na wymiankę nie pójdzie, no chjyba, że do koloru sie przyzwyczaję, cienie Loreal holographic -miałam już nie kupować żadnych cieni, w dodatku cienie o podobnym kolorze już mam, i to nie jedne, oraz tusz l'extreme - trzecia maskara w tym miesiącu ... W dodatku trzymałam już puder brązujący ArtDeco oraz szminkę, ale na szczęście odłożyłam Wrócając do domu popatrzyłam na moje zakupy i stwierdziłam, że chyba byłam na haju, kupując te wszystkie niepotrzebne rzeczy Załapałam jeszcze większego doła ... Na szczęście już mi przeszło

Bardzo miło spędziłam dziś czas w Douglasie muszę przyznać Rozmawiałam z przesympatyczną panią, która znała się na rzeczy, w dodatku sama (!!!) zapronowała próbki podkładu Liquid Finish oraz Cream Finish Kanebo. Gdy zobaczyłam w domu ile tego podkładu mi nalała to aż mi szczęka opadła
Jedną "próbką" będę się maziać chyba z miesiąc
Przy kasie dała mi jeszcze 2 próbki perfum, oraz 2 próbki kremów
Czułam się jak w ulubionej Sephorze

A jakiego ochroniarza mieli... Specjalnie ustawiłam sobie lusterko (w trakcie testowania błyszczyków) tak aby widzieć jego cudne oczy

Dobrze, że teżeta ze mną nie było...
MAnia19, coś jest z tym Douglasem Ja ostatnio chodzę tylko tam. Panie z Douglasa gdyńskiego biją na głowę panie z sephory W CH Wzgórze (a myślałam, żę one to szczyt uprzejmości). Konsultantki w Douglasie same proponuja próbki, są miłe, dają (uwaga!) próbeczkę nawet jeżeli się nie kupuje nic albo jakiś dorgbazg. Douglas jest vis-a-vis mojej szkoły prawo jazdy. Jak siędomyślacie, jestem tam dwa razy w tygodniu.
sorry za off - top.
Wracając do rzeczy, wątek o bronzerach mnie totalnie rozbił. Efekt osiołak z owsem, sianem i Bóg wie czym jeszcze dopadł mnei bez litości. Nie iwem ja jaki bronzer się zdecydować TErracotta dla blondynek, czy paletka amber bronze, a moze IsaDora?
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 08:26   #457
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Beliczku Terracotta dla blondynek jest cudna, bardzo podobaja mi się też letnie kolekcje inncyh firm, dzisiaj zreszta biegnę do 2 perfumerii, żeby w końcu się zdecydowac na cosik nowego, ale cos czuję, że pozostanę wierna albo ArtDeco albo Guerlain
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-25, 08:28   #458
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez Madlaine
Beliczku Terracotta dla blondynek jest cudna, bardzo podobaja mi się też letnie kolekcje inncyh firm, dzisiaj zreszta biegnę do 2 perfumerii, żeby w końcu się zdecydowac na cosik nowego, ale cos czuję, że pozostanę wierna albo ArtDeco albo Guerlain
Mad, wiem, że terracotta dla blondynek jest boska Prblem w tym, żę spodobał mi się amber bronze, którym umalowała mnie wizazystka w Douglasie. Ale chyba wezmę terracottę, bo to limitowanka. Amber bronze nie zniknie
Pozdrawiam
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 08:58   #459
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

I to jest właściwe myslenie ja tez dzisiaj stawiam na jakąś limitowankę, żebym zdążyła z zakupem przed zniknięciem
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 11:58   #460
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez Madlaine
I to jest właściwe myslenie ja tez dzisiaj stawiam na jakąś limitowankę, żebym zdążyła z zakupem przed zniknięciem
MAd, co zamierzasz kupić?
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 13:31   #461
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje n

Cytat:
Napisane przez beliczek
MAd, co zamierzasz kupić?
Ewuś, własnie wróciłam z zakupów, byłam z mężem, więc za wiele mi nie dał się pomazać w perfumerii, ale wiem już że do zakupu mam puder ArtDeco - rozświetlający w złocistym odcieniu - jest po prostu boski i musze go mieć

Jeszcze raz oblukac terracotte podjadę za ok. godzinkę, gdy będziemy jechac po córę do przedzkola, teraz już nie było czasu, bo musze obiad zrobić
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-25, 20:57   #462
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień

Cytat:
Napisane przez Kate30
Ja mam odcień 03 i nie jest wcale zbyt ciemny dla blondynki
Jestem brunetką Odcien 03 jest chyba najjaśniejszy - maja jakas odwrotna numeracje. Myślałam o kolorze 02. Myslisz, ze moze byc za ciemny?
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 21:13   #463
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień

dziś zobaczyłam Isadore sun glow ...nie wiem co będzie dalej . Poprostu cudo. Falowana faktura pudru przetykana złotem .
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 21:56   #464
sharloca
Raczkowanie
 
Avatar sharloca
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: łorsoł
Wiadomości: 81
GG do sharloca
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez beliczek
Sharloca, czy to tegoroczna kolekcja ARt Deco? Niesamowite gadżety
dawno mnie nie bylo... ale wszystkie gadzety sa aktualne
__________________


"Jedynym sposobem pozbycia się pokusy jest uleganie jej."

:
sharloca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 03:23   #465
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcie

Cytat:
Napisane przez Ash
Jestem brunetką Odcien 03 jest chyba najjaśniejszy - maja jakas odwrotna numeracje. Myślałam o kolorze 02. Myslisz, ze moze byc za ciemny?
03 jest najjaśniejszy - nie mam pojęcia czy 02 będzie ci pasował. Ja wybrałam 03 właśnie ze względu na ryzyko dobrania złego odcienia - zbyt ciemny puder u mnie nie przejdzie.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 13:25   #466
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcie

Kurcze, to mam dylemat. Tak to jest z kupowaniem przez neta. Ryzyk fizyk.

Czy ktos wie, gdzie mozna w Wawie kupic lavertu? Jak bede w stolicy to wtedy kupie i juz. Lepiej sprawdzić organoleptycznie, ktory odcien bedzie dobry
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 16:29   #467
grazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcie

zalezy mi na opalonym cialku tak jednorazowo tj ,interesuje mnie jakis balsam co to go mozna zmyc wieczorkiem a ktory nadawalby lekka opalenizne,nie znosze smierdzacych samoopalaczy,prosze doradzcie mi co kupic ,tylko zeby tez nie bylo to cos co blyszczy,zalezy mi na czyms co imituje prawdziwa opalenizne na dzien
grazia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 20:06   #468
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

dostałam dzisiaj paczkę z moimi szalonymi zakupami (dzieki Madziu i przetestowałam spodek Sephory - jest cudny i idealny dla mojej jasnej karnacji, nawet mój mąz zauważył nowy makijaż i stwierdził, że na opaloną wyglądam ach ci mężczyźni

Tak czy inaczej z ręką na sercu polecam, puder jest naprawdę fajny, za nieduże pieniądze, na pewno wydajny, łatwo się nakłada i nie znika w mgnieniu oka, łatwo go dozować, można stworzyć efekt skóry musniętej słońcem, idealnie wymodelowac rysy, lub tez opalić dekolt czy ramiona.
Drobinki w pudrze są w sam raz i w odpowiedniej ilości, zatem nie wygląda się juz z daleka jak choinka.
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 20:12   #469
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

ja tez kcem
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-26, 20:13   #470
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

ciesze się Mad, że dotarło Mam nadzieję, że nic się nie popsuło po drodze
Buziaki
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 20:36   #471
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez neonka28
ja tez kcem
Neonko, nie doszło jeszcze?
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 21:36   #472
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

niet
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 21:47   #473
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje

przez wiztyte Papieża na poczcie podobno mają duże opóźnienia, wiec się nie martw Neonko
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 21:48   #474
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Kasiu, może jeszcze jutro przyjdzie, jesli Twoja poczta dostarcza przesyłki w soboty
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 08:43   #475
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcie

Dostałam przed chwilą paczuszkę od Demonika (dziękuję) z moim spodkiem. Muszę przyznać, że ten kolor, czyli 01, dużo lepiej się spisuje na mojej skórze niż 02. Daje zdecydowanie bardziej naturalny efekt i nie mam z rozprowadzeniem takich problemów, jak przy ciemniejszym odcieniu. Co do jego ilości...to chyba starczy mi na 10 lat
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 15:31   #476
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcie

Mam, dostałam!!! Dziś dostałam dwie paczki. Mój kochany przyniósł mi z poczty

Bardzo się ciesze!
Dziękuje Madziarro za przesyłke i próbki.

Puder spodek Sun doskonały odcień dla jasnolicej. Piękne subtelne drobinki i odcień morskiej, delikatnej opalenizny.Szkoda ,ze limitka bo to kwc!!!Rekompensuje mi duża pojemność mega spodek!!

Paletka do brwi. Rzeczywiście KWC! Dostosowana do moich potrzeb. Brwi podkreślone i nieusztucznione. Wosk w paletce dodatkowo podkreśla i nablyszcza brwi i co najważniejsze pomaga rozetrzec zaaplikowany kolor.Teraz moje brwi są bardzo naturalne. Klasa!!!


Spray bomba na okazje. Czekam na sierpniowe wesele!!!


Mariqa tez zrobila mi niespodzianke.Dziś mam radoche nie z tej ziemi!! All abaut eve przepiękne i zmysłowe! A kolorówka poprostu bajeczna. Lustro jest moje!! he he

Dziękuje za spółke z Madlaine.Spontaniczność i mega korzyść
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 15:38   #477
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcie

Bardzo przepraszam, ale nie chce mi się przekopywac tego wątku i tylko krótkie pytanko - a który masz numer spodka Sun? Jam też bladolica i przymierzam się do kupna, wiec dzięki z góry za pomoc
moniga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 15:42   #478
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcie

01 soleil cuivre limitka z kolekcji Sun sephora- sliczny cieply odcien srodziemnomorskiej opalenizny, delikatne zlote iskierki tylko widoczne w swietle dodaja czaru i magi

Waga pudru 30g z lusterkiem-slusznie nazwany przeze mnie spodkiem do kawy, brak puszku ale buzia jak marzenie.Naprawde ciesze się wyjatkowo bo kończy mi się EL amber bronze sun kiss sypki a z puderniczki będzie łatwiej aplikować
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 15:43   #479
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkie

Cytat:
Napisane przez moniga
Bardzo przepraszam, ale nie chce mi się przekopywac tego wątku i tylko krótkie pytanko - a który masz numer spodka Sun? Jam też bladolica i przymierzam się do kupna, wiec dzięki z góry za pomoc
Monika - ja to dziś w kółko ci odpowiadam
Spodek ma nr 01 - z nowej kolekcji sun sephory
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 15:49   #480
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wsz

Cytat:
Napisane przez neonka28
01 soleil cuivre limitka z kolekcji Sun sephora- sliczny cieply odcien srodziemnomorskiej opalenizny, delikatne zlote iskierki tylko widoczne w swietle dodaja czaru i magi

Waga pudru 30g z lusterkiem-slusznie nazwany przeze mnie spodkiem do kawy, brak puszku ale buzia jak marzenie.Naprawde ciesze się wyjatkowo bo kończy mi się EL amber bronze sun kiss sypki a z puderniczki będzie łatwiej aplikować
Neonko ale ten odcien jest praktycznie identyczny(nawet nazwa) jak spodków Sephory normalnych
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.