Farba do w³osów z³oty blond, karmel, ciemny blond - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2006-04-25, 16:04   #1
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 666

Farba do w³osów z³oty blond, karmel, ciemny blond


Wiem, ze prosciej jest pojsc po prostu do drogerii i wybrac farbe, ale
1.jestem daltonistka
2. boje sie jaki odcien wyjdzie na moich wlosach(kiedys mialam ciemny blond, ale teraz mam mysie).
szukam czegos co zabarwiloby mi wlosy na same wakacje (2 miesiace), zeby kolorek zmyl sie w tym czasie, bo ide do nowej szkoly i nie chce zaczynac z jakimis wyplowialymi wlosami z odrostami, zwlaszcza, ze chodzi do tej szkoly moj love
cena nie gra roli, ale zeby mozna ja bylo kupic w rossmanie lub w naturze, ewentualnie na allegro. macie jakies foty z takimi kolorkami (pokrewnymi tez, bo jeszcze sie nie zdecydowalam nie wiem co pasuje do szaro-niebieskich oczu i do reszty)?. podawajcie jakies sprawdzone firmy, ok? dziekowa
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg ciara.jpg (1,5 KB, 9295 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg christina miliiooan.jpg (2,3 KB, 9060 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg mary kate.jpg (4,2 KB, 1246 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 00.jpg (2,7 KB, 8783 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg fryzury_fru.jpg (3,0 KB, 1156 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ciaraj.jpg (3,6 KB, 837 za³adowañ)
FirstLady jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-04-25, 16:08   #2
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 666
Dot.: Farba do w³osów z³oty blond, karmel, ciemny blond

jeszcze melody z pussycat dolls ma super wloski, woem ze na tych fotkach slabo widac, ale lepszych nie udalo mi sie znalezc jak znajde to od razu wkleje
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 200px-Pussycat-dolls-1024x768-20814v.JPG (12,4 KB, 869 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ciara1.jpg (3,2 KB, 705 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ciara2.jpg (3,2 KB, 8507 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ciara3.jpg (2,2 KB, 8469 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg mary kate3.jpg (4,6 KB, 373 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg jessica.jpg (3,0 KB, 828 za³adowañ)
FirstLady jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-04-25, 16:21   #3
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: Farba do w³osów z³oty blond, karmel, ciemny blond

Witaj Je¿eli chodzi ci o krótkotrwa³± zmianê koloru to szampon koloryzuj±cy lub toner by³yby najlepsze, zmywalne i nie ma uci±¿liwych odrostów Jednak o ile wiem z w³asnego do¶wiadczenia szamponem mo¿na jedynie podkre¶liæ kolor w³osów, do radykalnej zmiany to raczej farba i najlepiej nak³adana przez do¶wiadczonego fryzjera, który mo¿e zmieszaæ ró¿ne kolorki ¿eby uzyskaæ odpowieni efekt Kolory na fotach bardzo ³adne- jak dla mnie to miodowy blond. Do podobnego chcê zej¶æ z br±zu Pozdrawiam
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-04-25, 16:33   #4
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 666
Dot.: Farba do w³osów z³oty blond, karmel, ciemny blond

mialam jasniejsze wlosy niz teraz, ale zauwazylam, ze odkad uzywalam szamponu do wlosow brazowych bardzo sie przyciemnily, musze kupic taki do blond. duzo moich kolezanek uzywalo szamponow koloryzujacych i jedna z szatynki zrobila sie w kasztanowa laske, druga z brazowej w ruda, mi chyba tes sie uda. pozdro
edit - cos takiego chyba da sie u mnie zrobic - ciemny blond, ale jak dla mnie jasny rudy. ale to sa podobne odcienie.
FirstLady jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-04-25, 16:41   #5
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomo¶ci: 233
Dot.: Farba do w³osów z³oty blond, karmel, ciemny blond

Cytat:
Napisane przez FirstLady
1.jestem daltonistka
Jak to daltonistka?Daltonizm to przypad³o¶æ mê¿czyzn nie kobiet.
__________________
¯adna mi³o¶æ, przyja¼ñ, szacunek nie jednoczy tak jak wspólna nienawi¶æ do czegos.
tula1980 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-04-25, 16:46   #6
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 666
Dot.: Farba do w³osów z³oty blond, karmel, ciemny blond

naprawde? moze nie mam jakiegos zaswiadczenia lekarskiego, ale kiedy zobacze gdzies ladnu kolor, to nigdy nie moge znalezc podobnego, nawet jesli jest tuz obok. chodzi mi zwlaszcza o te trzy kolorki, slyszalam, ze jasne kolory wlosow pogrubiaja twarz, a ja jestem bardzo chuda na twarzy, pomozcie mi prosze
a jaki odcien blondu dalibyscie joasi jablczynskiej, bo podobno jestem do niej podobna tylko ze mam jasniejsze wlosy?
co myslicie o tej farbie?
http://www.goldmax.pl/product_info.php?products_id=560
szukam idenycznego odcienia, tylko innej firmy, bo ta farba zostaje na wlosach (podobno) 4 miesiace, powstaja odrosty i strasznie niszczy wlosy
http://www.goldmax.pl/product_info.php?products_id=446
http://www.goldmax.pl/product_info.php?products_id=603
i jeszcze te, takie kolory, tylko szampony koloryzujace lub rozswietlajace, koniecznie dobrej jakosci
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg ciara.jpg (1,5 KB, 8406 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg christina miliiooan.jpg (2,3 KB, 8435 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 00.jpg (2,7 KB, 8449 za³adowañ)
FirstLady jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-04-25, 17:31   #7
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 666
Dot.: Farba do w³osów z³oty blond, karmel, ciemny blond

a co myslicie o kolorku anetki kreglickiej?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1m.jpg (6,0 KB, 8815 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (46,0 KB, 855 za³adowañ)
FirstLady jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-10-20, 11:37   #8
kasia4358
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Farba do w³osów z³oty blond, karmel, ciemny blond

Witam Moje wlosy sa falowane.. odcien- blond, moze ciemny blond...Chcialabym pofarbowac na z³oty blon lub miodowy.. Pierwsze pytanie: Czy wyjdzie mi taki odcien? a drugie(najwazniejsze) czy arba nie wyprostuje mi wlosow? Bo tego bym nie chciala..Pozdrawiam.Buss: cmok:ka
kasia4358 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-20, 11:40   #9
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 7 326
Dot.: Farba do w³osów z³oty blond, karmel, ciemny blond

Cytat:
Napisane przez kasia4358 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Moje wlosy sa falowane.. odcien- blond, moze ciemny blond...Chcialabym pofarbowac na z³oty blon lub miodowy.. Pierwsze pytanie: Czy wyjdzie mi taki odcien? a drugie(najwazniejsze) czy arba nie wyprostuje mi wlosow? Bo tego bym nie chciala..Pozdrawiam.Buss: cmok:ka
Nikt nie wie jaki wyjdzie Ci kolor w³osów, nikt nie jest jasnowidzem. Kup szampon,wrazie czego zmyje siê. Poza tym mo¿esz zrobiæ teskt pasemkowy- uci±æ pasmo w³osów,zafarbowaæ,jak kolor Ci siê spodoba nalo¿yæ farbe na ca³e w³osy. Je¶li chcesz z³oty blond i miodowy to jest masa takich odcieni ró¿nych firm, ja polecam Castin Loreala jest tam odcieñ ¶wietlisty, s³oneczny i miodowy blond- bardzo ³adne, nie niszcz± w³osów, to szampon wiec sie zmyje. Z tego co wiesz farba nie prostuje w³osów...sk±d taki pomys³
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-20, 11:48   #10
kasia4358
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Farba do w³osów z³oty blond, karmel, ciemny blond

Ale szamponetka nie rozjasnia, prawda? a moje wlosy sa ciemniejsze od tego miodowego blondu, wiec nie wiem.Chyba musze farba....Ten castin Loreala faktycznie bardzo ladny.Pozdrawiam
kasia4358 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-20, 11:55   #11
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 880
Dot.: Farba do w³osów z³oty blond, karmel, ciemny blond

Cytat:
Napisane przez kasia4358 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale szamponetka nie rozjasnia, prawda? a moje wlosy sa ciemniejsze od tego miodowego blondu, wiec nie wiem.Chyba musze farba....Ten castin Loreala faktycznie bardzo ladny.Pozdrawiam
Niby szamponetki nie rozjasniaja, ale Casting podobno ma takie wlasciwosci. Nie dziwie sie wcale, bo kolezanka zwrocila mi dopiero wczoraj uwage na to, ze ma on w skladzie utleniacz!!! Tez marze o takim kolorze, ale na karmelkowy i miodowy Casting sie nie zdecyduje, bo to pierwszy produkt koloryzujacy, ktory nie zmyl sie z moich wlosow (nawet farby sie zmywaly szybko i szamponetki Palette) :/
lea88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-20, 12:12   #12
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 7 326
Dot.: Farba do w³osów z³oty blond, karmel, ciemny blond

Lea, a ja zazdroszczê ¿e Ci siê nie zmy³,z moich znik³ po paru myciach..pewnie dlatego,¿e nak³ada³am na rozja¶niane w³oski..mo¿e za drugim razem d³u¿ej potrzyma...poza tym wiele zale¿y od koloru, rudo¶ci zmywaj± siê najszybciej:/
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-20, 12:33   #13
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 880
Dot.: Farba do w³osów z³oty blond, karmel, ciemny blond

A ja sobie wcale nie zadroszcze, bo kolor bynajmniej byl sredni :/ Poza tym szampon to szampon- jest po to zeby sie zmywal (szczegolnie jesli kosztuje tyle kasy) . Akurat przy Blondzie 700 (liczylam na ladny, cieply ciemny blond) nie widac duzej roznicy, ale przy karmelkach/miodach na pewno by byla.
Chiii1986- tak. Tobie raczej sie zmyl nie z powodu rudosci, ale wlasnie dlatego ze nakladalas go na rozjasniane wlosy.

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2007-10-20 o 13:43
lea88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-21, 22:21   #14
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 2 716
Dot.: Farba do w³osów z³oty blond, karmel, ciemny blond

Cytat:
Napisane przez lea88 Poka¿ wiadomo¶æ
Niby szamponetki nie rozjasniaja, ale Casting podobno ma takie wlasciwosci. Nie dziwie sie wcale, bo kolezanka zwrocila mi dopiero wczoraj uwage na to, ze ma on w skladzie utleniacz!!! Tez marze o takim kolorze, ale na karmelkowy i miodowy Casting sie nie zdecyduje, bo to pierwszy produkt koloryzujacy, ktory nie zmyl sie z moich wlosow (nawet farby sie zmywaly szybko i szamponetki Palette) :/



A masz moze zdjecia?Jak wyszedl miodowy blond CASTINGIEM?
__________________







dagirll jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-18, 22:54   #15
sloneczkomk92
Przyczajenie
 
Avatar sloneczkomk92
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: nml
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Farba do w³osów z³oty blond, karmel, ciemny blond

HeJ. Mam MaLY DYLEMaCIk Mam NaTURaLNY kOlOR jasNY braZ ,mialam wczesniej rozjasnione pasemka (WIDOCZNE DUZE ODROTY) Od NIEdaWNa (TYDZIEN TEMU) ZMIenilam kOLOr wlosow, pomalowalaM Na Gleboki mahoniowy szatyn , Wyszlo troche inaczej niz na opakowaniu od farby zamiast wyjsc ladny brazik ciemny, to wyszla mieszanka braz w roznych odcieniach dla mnie z bordo ale nie widac az TakIEGO INTENsYWNEGO kOLORU jak bORdO < NasZCZEsCIE>! sa baRDZO DUZE ZMIaNY W WYGLaDZIE bO NIEMIalaM jEsCZE NIGDY Na Tak CIEMNY , POkRYLO CaLa ILOsC WlOsOw, widZialaM slICZNY kolor karmelowy, teraZ TROCHE Zaluje ze nie pomalOWaLam Na KaRMElowy bo jest jasNIejsZY NIZ ten co teraZ Mam ... widZIaLaM U KOlEZaNKI I sLICZNIIE WYGLaDa TakI NaTURaLNY bRaZ gdybym chciala pomalowac za jakis czas wlosy na karmel to mi napewno nie wyjdzie, co mam zrobic pomó¿cie , plis
POZDRAWIAM MADZIA
sloneczkomk92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-11, 15:32   #16
*AvRiLkA*
Raczkowanie
 
Avatar *AvRiLkA*
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Silesia
Wiadomo¶ci: 166
Dot.: Farba do w³osów z³oty blond, karmel, ciemny blond

O matko, ile czasu Ci zajê³o pisanie tego posta, bo wydaje mi siê, ¿e u¿ywanie na przemian ma³ych i du¿ych liter, trochê utrudnia pisanie na klawiaturze.. ale sorry za OT.

W³a¶nie zastanawiam, siê nad zmian± koloru na miodowy. Pamiêtam jak kiedy¶ szala³am za kolorem w³osów sióstr Olsen i w³a¶nie wpad³am na pomys³, czy nie spróbowaæ zmieniæ czego¶ na roztrzepanej, korzystaj±c z okazji, ¿e fryzjerka do mojej mamy przychodzi
Mam rozja¶niane w³osy, do tego myjê je codziennie, wiêc zastanawiam siê czy ten ca³y Casting nie zmyje siê z moich w³osów jeszcze szybciej.. Bezczelnie podczepiê siê do tego w±tku, bo kolory na do³±czonych przez autorkê zdjêciach równie¿ mi siê podobaj±, tylko jakiej firmy farba..

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Szybka decyzja - Casting Creme Gloss Miodowy Blond 832. A co mi tam. Ponoæ do 28 myæ
__________________
'. like my own personal brand of heroin .'
*AvRiLkA* jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-27, 16:18   #17
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomo¶ci: 1 241
Dot.: Farba do w³osów z³oty blond, karmel, ciemny blond

Cytat:
Napisane przez *AvRiLkA* Poka¿ wiadomo¶æ
O matko, ile czasu Ci zajê³o pisanie tego posta, bo wydaje mi siê, ¿e u¿ywanie na przemian ma³ych i du¿ych liter, trochê utrudnia pisanie na klawiaturze.. ale sorry za OT.

W³a¶nie zastanawiam, siê nad zmian± koloru na miodowy. Pamiêtam jak kiedy¶ szala³am za kolorem w³osów sióstr Olsen i w³a¶nie wpad³am na pomys³, czy nie spróbowaæ zmieniæ czego¶ na roztrzepanej, korzystaj±c z okazji, ¿e fryzjerka do mojej mamy przychodzi
Mam rozja¶niane w³osy, do tego myjê je codziennie, wiêc zastanawiam siê czy ten ca³y Casting nie zmyje siê z moich w³osów jeszcze szybciej.. Bezczelnie podczepiê siê do tego w±tku, bo kolory na do³±czonych przez autorkê zdjêciach równie¿ mi siê podobaj±, tylko jakiej firmy farba..

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Szybka decyzja - Casting Creme Gloss Miodowy Blond 832. A co mi tam. Ponoæ do 28 myæ
I jak wysz³o?
__________________

Noc(nik) jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-25, 18:08   #18
Ageiros
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Farba do w³osów z³oty blond, karmel, ciemny blond

Z³ocisty blond - Palette 10 min color nr 850.
Wysz³o mi dok³adnie tak jak na opakowaniu farby, i jestem bardzo zadowolona Ale mia³am wcze¶niej rozja¶niane wlosy, pasemka, platyna. Plus mega odrosty (5 cm)

Z³apa³o super. Wysz³o mi tzw,,stare z³oto" , naturalny, do¶æ ciep³y, ciemny blond. Nie ma ¿adnej ró¿nicy miêdzy odrostami a reszt±.
Trzyma³am farbê troszkê d³u¿ej - 20 min - no i mia³am jasn± ,,bazê"
Na ciemnych w³oskach, farbowanych wcze¶niej na br±zy, mo¿e wyskoczyæ rudo.
Ageiros jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-26, 13:47   #19
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 2 031
Dot.: Farba do w³osów z³oty blond, karmel, ciemny blond

Ja te¿ czajê siê na miodowy blond (czy jakos tak) Castinga.Bojê sie, ¿e wyjd± rude.
Leseratte jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 09:08   #20
doris10095
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Farba do w³osów z³oty blond, karmel, ciemny blond

Cytat:
Napisane przez FirstLady Poka¿ wiadomo¶æ
jeszcze melody z pussycat dolls ma super wloski, woem ze na tych fotkach slabo widac, ale lepszych nie udalo mi sie znalezc jak znajde to od razu wkleje
Witam wszystkich,mam takie pytanie,zawsze farbowa³am wlosy na jasny blond np.Vikingiem z Loreala,nie wiem co mnie podkusi³o ale przyciemnilam w³oski na jasny orzech farb± 10 min.Loreal,a gdy kolorek zmyl sie zafarbowalam je Islande-popielaty blond Loreal,obecnie mam sprany ciemny blond,czy moglabym z tego kolory uzyskaæ miodowy czy karmelowy blond?Prosze o radêi dziekuje.

Edytowane przez doris10095
Czas edycji: 2010-01-27 o 09:09
doris10095 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-10, 20:05   #21
kamis77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Farba do w³osów z³oty blond, karmel, ciemny blond

jak± farb± mog³abym uzyskaæ taki kolor ja na zdjêciu? dodam, ¿e mam rozja¶niane w³osy- b. jasny blond (garnierem nr 100). Chcia³abym co¶ zmieniæ i uzyskaæ ciep³y, z³oty jasny blond (jak na zdjêciu)
kamis77 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-10, 20:11   #22
kamis77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Farba do w³osów z³oty blond, karmel, ciemny blond

jeszcze raz wklejam zdjêcie, bo jaki¶ b³±d mi wyskoczy³..
kamis77 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-23, 10:51   #23
wiolcia48
Raczkowanie
 
Avatar wiolcia48
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 142
GG do wiolcia48
Dot.: Farba do w³osów z³oty blond, karmel, ciemny blond

HEEEJ!!
Jestem blondynk±, mój naturalny to ¶redni blond, rok temu rozja¶ni³am i mam jasny. Jednak teraz bardzo doskwieraja mi odrosty. Nie chce ponownie rozjasniaæ bo mimo ¿e jasne w³osy strasznie mi sie podobaj±, to to je strasznie niszczy, a mam cieniutkie i rzadkie w³osy. My¶la³am o karmelowej farbie, albo zmieszaæ jaki¶ sredni blond z karmelowym. Lub miodowym. Nie wiem czy bêdzie mi to pasowaæ, mam niebieskie oczy. :P Pomocy :P
wiolcia48 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-23, 12:01   #24
monisia198408
Raczkowanie
 
Avatar monisia198408
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 39
Dot.: Farba do w³osów z³oty blond, karmel, ciemny blond

kamis77 do³±czam siê ja tez mam bardzo jasny blond z 3-4 cm odrostami bym chcia³a taki jak na zdj ciep³y blond taki bardziej naturalny

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

czy je¶li mam 3-4 cm odrosty w kolorze mysiego blondu a reszta w³osów bardzo jasny blond to czy równo mi zafarbuje ta farba wszystkie w³osy?Schwarzkopf Natural&Easy - Wielotonowa farba do w³osów srebrzysty ¶redni popielaty blond nr 542 bardzo mi siê podoba ten kolor proszê o pomoc


---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

lub takim Essential Color Schwarzkopf 205
monisia198408 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-15, 22:57   #25
cukiereczeq16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: anglia
Wiadomo¶ci: 23
Send a message via Skype™ to cukiereczeq16
Dot.: Farba do w³osów z³oty blond, karmel, ciemny blond

Kamiss77
Powinien Ci taki wyjsc po tych farbkach
cukiereczeq16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-16, 10:08   #26
monisia198408
Raczkowanie
 
Avatar monisia198408
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 39
Dot.: Farba do w³osów z³oty blond, karmel, ciemny blond

witam.U¿ywa³am jednej i drugiej i niestety ale ¿adna z nich nie rozja¶ni 4cm odrostów a reszta rozja¶nionych w³osów nabiera fajnego blasku nadaj± sie tylko do od¶wie¿ania koloru a szkoda bo maja fajne odcienie takie ciep³e i z refleksami
monisia198408 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-16, 17:57   #27
cukiereczeq16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: anglia
Wiadomo¶ci: 23
Send a message via Skype™ to cukiereczeq16
Dot.: Farba do w³osów z³oty blond, karmel, ciemny blond

Hmm no tak na rozjasnianvyh najladniej wychodzi szczegolnie ta druga ale pare osob na odrosty tez kladla i nawet rozjasnialy hmm to chyba juz od naturalnych wloskow zalezy.
cukiereczeq16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-16, 19:05   #28
kamis77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Farba do w³osów z³oty blond, karmel, ciemny blond

Czy jak u¿yjê której¶ z tych dwóch farb powy¿ej, to wyjdzie mi mniej wiêcej taki kolorek jak na zdjêciu? je¿eli mam b. jasne rozja¶nione w³osy blond.
kamis77 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-16, 19:07   #29
kamis77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Farba do w³osów z³oty blond, karmel, ciemny blond

mo¿e mo¿ecie poleciæ równie¿ jak±¶ farbê z Garniera- bo bardzo lubie farby tej firmy
kamis77 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-17, 11:02   #30
monisia198408
Raczkowanie
 
Avatar monisia198408
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 39
Dot.: Farba do w³osów z³oty blond, karmel, ciemny blond

nie wyjdzie ci taki na rozja¶nionych bo to s± martwe w³osy musia³aby¶ co jaki¶ czas przez kilka tyg farbowaæ by martwy w³os przyj±³ kolor bo inaczej bêdzie siê szybko sp³ukiwa³ wiem z do¶wiadczenia
monisia198408 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:24.