Wierzycie w kremy anycellulitowe/ujedrniajace? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-26, 04:49   #1
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238

Wierzycie w kremy anycellulitowe/ujedrniajace?


oops

Edytowane przez CaliDreamin
Czas edycji: 2008-12-31 o 07:53
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 06:12   #2
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Wierzycie w kremy anycellulitowe/ujedrniajace?

ja wlasnie jakis czas temu wyciagnelam z szafki swoj zapomniany YR.Jak zwykle kupilam i rzucilam w kat Nie wierze w dzialanie samych kremow,ale mysle ze jako dodatek do odpowiedniego odzywiania i cwiczen pomagaja.Wspomniany YR juz mi sie konczy i szczerze powiem,ze chyba kupie nastepne opakowanie.Na pewno nie odchudza,ale poprawia napiecie i jedrnosc skory,i tu znow jako dodatek do cwiczen,a nie sam w sobie
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 08:09   #3
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Wierzycie w kremy anycellulitowe/ujedrniajace?

Ja mam taki krem, ale z Avonu, nigdy nie wierzylam w takie cuda, dlatego lezy sobie od roku w lazience prawie caly, nigdy bym nie wydala tyle kasy na ten krem, a to byl prezent i sie marnuje Taki jest moje zdanie na ten temat
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 08:48   #4
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Wierzycie w kremy anycellulitowe/ujedrniajace?

Wiara czyni cuda

A tak poważnie, taki preparat antycellulitowy czy ujędrniający to bardzo dobry niezbędnik kiedy połączymy go z odpowiednią dietą i ćwiczeniami. Samo wsmarowywanie nic nie da - my też musimy coś z siebie dać .
Ja zakupiłam serum anty-cellulitowe Lipocure, firmy Vichy. Jestem bardzo zadowolona z efektów tego specyfiku. Pomaga mi utrzymać skórę w dobrej formie poprzez nawilżanie i również ujędrnianie. Oczywiście do tego, jak wcześniej napisałam, ważne są ruch i dieta.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 09:23   #5
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: Wierzycie w kremy anycellulitowe/ujedrniajace?

Cytat:
Napisane przez Shazney
Wiara czyni cuda

A tak poważnie, taki preparat antycellulitowy czy ujędrniający to bardzo dobry niezbędnik kiedy połączymy go z odpowiednią dietą i ćwiczeniami. Samo wsmarowywanie nic nie da - my też musimy coś z siebie dać


Zgadzam się z Shazney.
Kiedyś używałam Liposyne Vichy. Spodziewałam się chyba cudów, a później byłam rozczarowana. Teraz mam żel antycellulitowy Garnier (4 razy tańszy od Liposyne), ćwiczę 3 razy w tygodniu, nie jem słodyczy, a efekty widać gołym okiem.
__________________
"To dziwne, ale o ile mądre kobiety interesują się mądrymi mężczyznami, o tyle mądrzy mężczyźni interesują się kobietami zupełnie innego rodzaju."
Natalie Portman
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 09:38   #6
czarownica
Zadomowienie
 
Avatar czarownica
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 177
Post Dot.: Wierzycie w kremy anycellulitowe/ujedrniajace?

Niestety, nic nie da się zrobić samym kremem. Przetestowałam wiele marek ale żeden antycellulitowy nie działał. W ujędrniające wierzę, bo pomagają ale tylko jak regularnie się je stosuje, tak jest w moim przypadku. Ale najlepiej ćwiczyć, wtedy nie zalegają na półce tysiące kremów które miały cuda zdziałać a nie zrobiły nic .
czarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 09:42   #7
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Wierzycie w kremy anycellulitowe/ujedrniajace?

Ja też nie wierzyłam, do czasu. Kiedyś używałam żelu Avonu, przezroczystego, który chłodził i był znakomity!
Już go nie ma, jest w zamian coś innego, ale nie daje, przynajmniej u mnie, takiego efektu:/
W każdym razie, skórę miałam bardziej naciągniętą i efekt było widać gołym okiem. Dodam, że nie ćwiczyłam jakoś specjalnie, gdyż zdawałm wtedy maturę, smarowałam go co wieczór, i masowłam się chwilkę szorstką rękawicą.
Więc wiara czyni cuda
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-26, 11:58   #8
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: Wierzycie w kremy anycellulitowe/ujedrniajace?

kiedys stosowałam te kremy wyszczuplajace z Yves, ale jakichs powalających efektów nie pamiętam, po jednym od razu robiło mi sie ciepło i skóra była czerwona (przyjemne wrażenie, ale nie podrażnienie) a na drugi dzień skór nadl była delikathnihe jędrniejsza i gładsza. ale po zadnym z takich nie schudły mi uda. moze przy czestym i regularnym stosowaniu?!!
wiec na pytanie czy wierze- nie do końca, a do ujedrniania stosuje zwykłe kremy i balsamy do ciała

a to serum o którym piszesz było kleiste, lepkie, po nałożeniu troszkę szczypało; po nałożeniu miałam wrazenie nie umytych nóg, wiec decyzja nalezy do ciebie!
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 13:16   #9
Awris
Raczkowanie
 
Avatar Awris
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 87
GG do Awris
Unhappy Dot.: Wierzycie w kremy anycellulitowe/ujedrniajace?

Kremy antycelulitowe, jak większość z Was zauważyła... to po prostu bujda na resorach... Gdyby reklamy miały poparcie w rzeczywistości to tak szybka likwidacjia tłuszczyku - i co się z tym wiąże - uwolnienie ogromnej porcji zmagazynowanej energii, doprowadziłoby chyba do naszego samozapłonu... Poza tym nic poza liposukcją nie zmniejszy ilości komórek tłuszczowych - ich ilość ustala się w dzieciństwie i koniec. Efekty które czasem widać wiążą się głównie niestety z miejscowym odwodnieniem tych komórek... Mówię niestety bo bardzo chciałabym żeby jednak jakiś cud-kremik działał...
Z własnego pola bitewnego - całkiem przyzwoity stan otrzymałam używając pilingu z fusów kawy (przepis na forum), porządne wcieranie + podwyższona aktywność fizyczna i coś pozytywnego zaczyna się dziać Kawa => kofeina - ma działanie odwadniające i (podobno) przyspieszające metabolizm, choć wątpię by w ten sposób zadziałała, bo nie za bardzo ma sama jak przez skórę przeniknąć...
__________________
The intelligence is like a river...
The deeper it is, the less noise it makes.
Awris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 14:49   #10
Karolcia23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Dot.: Wierzycie w kremy anycellulitowe/ujedrniajace?

No dobrze, same z siebie nie wystarczą, ale trochę pomagają - może jakiś ranking? co polecacie?
Karolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 18:32   #11
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Dot.: Wierzycie w kremy anycellulitowe/ujedrniajace?

Celullictis wogole nie mam (dzieki ci geny!!) ale nie pogardze efektem napietej skory w niektorych miejscach. Wiem ze mi tluszczyka zaden krem nie spali. Chodzilo mi o to czy sa jakiekolwiek efekty. Jezeli jakis zel mi odwodni komorki miejscowo to, wedlug mnie, warty kupienia.

Czy ktos z was ma doswiadczenia z CelluEnd?
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-26, 18:44   #12
tao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: dania
Wiadomości: 140
GG do tao
Dot.: Wierzycie w kremy anycellulitowe/ujedrniajace?

mam zupełnnie inne zdanie w tej kwestii,mam galenica i jestem zachwycona efektami!!!spodnie w udach są lużniejsze już po 2 tygodniach,skóra ładnie napięta to mój ideał,pierwszy raz kupiłam środki galenica ok 8 lat temu i juz nie pamiętam co to było ale zapadły mi te kosmetyki w pamięć.Podobał mi sie też efekt po gluco block vichy ale w obydwu przypadkach odstraszająca jest cena
tao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 18:53   #13
Toogra
Zadomowienie
 
Avatar Toogra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 197
Dot.: Wierzycie w kremy anycellulitowe/ujedrniajace?

Cytat:
Napisane przez blackdaisy
Ja też nie wierzyłam, do czasu. Kiedyś używałam żelu Avonu, przezroczystego, który chłodził i był znakomity!
Już go nie ma, jest w zamian coś innego, ale nie daje, przynajmniej u mnie, takiego efektu:/
W każdym razie, skórę miałam bardziej naciągniętą i efekt było widać gołym okiem. Dodam, że nie ćwiczyłam jakoś specjalnie, gdyż zdawałm wtedy maturę, smarowałam go co wieczór, i masowłam się chwilkę szorstką rękawicą.
Więc wiara czyni cuda
Pamiętam,ten zel stosowałam go chyba 4 lata temu gdy strasznie ze stresu schudłam,,,i skora na mnie wstretnie wisiała ,,,,ten zel sprawił ,,że wszystko się jakoś ładnie wciągnęło,,,Potem za jakis czas wymyslił Avon nowosc super krem i wycofal ten zel...Ten nowy krem to wg mnie 'beznadzieja"

Edytowane przez Toogra
Czas edycji: 2006-04-27 o 06:38
Toogra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 20:17   #14
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Wierzycie w kremy anycellulitowe/ujedrniajace?

Ja od siebie jeszcze dodam, że bardzo ważny jest sam "rytuał" wsmarowania takiego kremu.
Masaż, masaż i jeszcze raz masaż...
Wlasciwie podobne efekty moze przyniesc wmasowywanie zwyklego balsamu nawilzajacego . Oczywiscie nie w przypadku zaawansowanego cellulitu tylko przy jego początkach...
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 20:40   #15
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Wierzycie w kremy anycellulitowe/ujedrniajace?

hmmm... jako dodatek do odpowiedniego odzywiania, diety z duza iloscia wody mineralnej i systematycznych cwiczen... to owszem cos moga dac... bo tak to moze wygladza skore... napnie ja troche... ale cudow nie zdziala bo nie ma takiej mocy zeby tak gleboko wniknac w skore...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 20:45   #16
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Wierzycie w kremy anycellulitowe/ujedrniajace?

ja kupiłam jakiś czas temu (myśle że 2-3 tyg temu) serum Lirene i widze efekty i rożnice!na pewno celuit jest mniejszy i mam wrażenie że wysmuklił mi uda, na pewno na ten efekt ma też wpływ że próbuje byc na diecie
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 06:47   #17
szponciak
Raczkowanie
 
Avatar szponciak
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 214
Dot.: Wierzycie w kremy anycellulitowe/ujedrniajace?

To ja sie tez wypowiem Nie wierze w kremy i inne specyfiki na celulit, bardziej od nich polecam taka specjalna rekawice, albo gabke do tarcia po ciele ona fajnie rozbija i usuwa ten celulit, wiem bo dzieki temu sama sie jego pozbylam w 80%
Natomiast balsamy ujedrniajace bardzo fajnie napinaja skore, co bardzo lubie
szponciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 16:55   #18
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Wierzycie w kremy anycellulitowe/ujedrniajace?

Prawda jest taka ze kazda z nas ma inna skore i kazdej z nas co innego pasuje.Jednej bedzie odpowiadal taki krem i uczyni cuda a drugiej nic nie da.Ja po ciazy stosuje na brzuch , biodra i uda krem Lancome i musze powiedziec ze mi pomaga.To jest krem ujedrniajacy.Na cellulit uzywalam Plasticity Dior, ale przestalam go uzywac po jednym opakowaniu bo stwierdzilam ze najpierw schudne i ujedrnie skore a potem bede walczyc z celluitem, zreszta nie ma go tak wiele wiec mysle ze gimnastyka, dieta i kremik cos tam zdzialaja.Kremy to tylko pomoc w dbaniu o siebie to taki dodatek do diety i gimnastyki.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 17:41   #19
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: Wierzycie w kremy anycellulitowe/ujedrniajace?

w cudowne działanie kremów nie wierzę.W połączeniu z cwiczeniami dietą owszem mogą zadziałać.Według mnie jedynie co mogą dać to bardziej nawilżoną skórę tam gdzie je wsmarowujemy i efekt wygładzenia,ale to działanie silikonu dodawanego do tych specyfików
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-09, 17:45   #20
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Wierzycie w kremy anycellulitowe/ujedrniajace?

2 skuteczne pod którymi się podpisuję to :
Shiseido Body Creator, mialam kilka opakowań w przyplywie kasy
Lirene serum antycellulit tańsze i jakże skuteczne.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 23:21   #21
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: Wierzycie w kremy anycellulitowe/ujedrniajace?

Wierze odkad wyposazylam sie w roll on Garniera i zel z jego serii
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 23:22   #22
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: Wierzycie w kremy anycellulitowe/ujedrniajace?

Ach i obowiazkowo peeling antycellulitowy Lirene- mistrzostwo swiata
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.