AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+ - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-09, 03:45   #181
palau
Zakorzenienie
 
Avatar palau
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gorzow Wlkp
Wiadomości: 3 131
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Sandijko i jeszcze jedno-co sądzisz o promowanym przez Kate30 sprey'u Biodermy

wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=113334

Jak wg Ciebie ma się do antka D-P?
palau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 03:45   #182
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Cytat:
Napisane przez palau
W jaki sposób chronić usta...filtrem pomaziać?Jeśli TAK to pomadki już bez filtra?A jeśli składnikiem pomadki jest masło karite które o ile dobrze pamiętam zawiera filtr naturalny?
Czy meteoryty mogę bezkarnie aplikować na Antka?
Czy pod filtr mogę użyć jakieś cóś matującego lub inne cudo-co radzisz?Cerę mam mieszną..pory niczym kratery-no i klasyka-łatwość zapychania! :/
I co by nie razić po oczętach solarowe społeczeństwo - kiedy i co nakładać brązującego

uff ... tym samym moja forumowa dziewiczość została złamana,mam nadzieję że przyjmiecie mnie w zastępy filtro a z czasem i kwaso pasjonatek.
Ja co prawda nie Sandija, ale odpowiem chętnie.

Usta traktujesz filtrem razem z całą twarzą, po wchłonięciu możesz nakładać pomadkę. Jeśli w jakiś dzień rezygnujesz z pomadki, najlepiej zaopatrzyć się w taką typowo filtrową (zwłaszcza latem na plażę itp.)
Niektóre dziewczyny przelewają sobie odrobinę filtra do małego pojemniczka i tymże maziają usta (zamiast filtrowej pomady).

Meteoryty na antki odpadają - talk i mika oraz reszta badziewia, które zawierają destabilizują filtr i obniżają ochronę.

Z brązujących beztalkowców (tylko takie na antki niestety się nadają), mamy narazie na składzie tylko kuleczki NuSkin (są na KWC). Ewentualnie na antka grubo skrobią (lub beztalkowym pudrem) i na górę jakiś talkowo-mikowy brązer, ale taka kombinacja napewno obniży ochronę.

Pod antka raczej nie polecam ci żadnych matujących specyfików, raczej nawilżające - antek zawiera alkohol, będzie raczej podsuszał skórę (choć błyszczał się będzie swoją drogą), nie nawilży jej. Na błysk i widoczne pory powinna pomóc skrobia (ziemniaczana jeśli ją polubisz, lub nasza pupilka - kukurydziana, ew. kukurydziana modyfikowana dry flo do nabycia tutaj

http://mazidla.com/index.php?option=...d=20&Itemid=28

Mam nadzieję, że pomogłam.

A teraz o avenowskich rozterkach.

Otóż mnie avene nie zapycha na kaszkowo, ale z pewnością sprzyja powstawaniu pojedynczych niespodzianek. Dodatkowo robią mi się na buzi takie maleńkie białe krosteczki (zwykle rano po wstaniu mam ich kilka), które można zlikwidować bez śladu paznokciem, ale jednak są.
Avenki są poprostu ultra ciężkie, hiper odżywczo - nawilżające, dla wielu cer tej dobroci zbyt dużo.

Mając obecnie porównanie po 2 tygodniach z biodermą - wiem, że i dla mojej cery jest avenki zbyt dużo. Buzia po biodermie wyglądała zdecydowanie lepiej, właśnie przy wieczornym zmywaniu - po avence jest lekko czerwonawa, po biodermie idealnie biała. Przy bidermie nie miałam absolutnie żadnego wyprysku czy krosteczki, ale za to alkohol przesuszył mi buzię. Nie wiem czy jest filtr idealny?
Może zrobię jeszcze jedno podejście do DP? Miałam go już raz, ale ściągał mi twarz po aplikacji.
Dla mnie idealne byłoby połączenie Biodermy alkoholowej w strefie T, a pod oczka Avene i na poliki też - niestety to niewykonalne.
Może spróbuję stosować je naprzemiennie, obawiam się jednak czy cera mi nie zwariuje - jeden dzień nawilżenia, drugi suszenia.
Sama nie wiem. Jest jednak pewne, że z Avene coś nie do końca jest w porządku.

Co do ziemi słonecznej - Sandija ja stosuję ją od dłuższego czasu z różnymi filtrami i w moim przypadku to nie ona jest winna różnym różnościom na mojej cerze - wiem to napewno.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 04:07   #183
palau
Zakorzenienie
 
Avatar palau
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gorzow Wlkp
Wiadomości: 3 131
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Bardzo Ci dziękuję moja droga-buziak Ci sie należy za moja pierwsza prywatną poradę

Co do pomadek..nie używam zazwyczaj nic na usta..jakieś błyszczyki lekko barwiące lub wcale ale to nic bez czego obyć się niemogłabym.Pytałam pod kątem pomadek ochronnych...czy firmy produkujące filtry do maziania mają w swojej ofercie również pomadki?Pytam pod kątem niełaczenia filtrów.

I jeszcze jedno-przeczytałam właśnie na prędce twój wątek o Biodermie...i szczerze mnie poruszył.Waham się w tej chwili pomiędzy antkiem D-P a właśnie Biodermą którą tak zaciekle zachwalasz i chwała Ci .W zwiasku z powyższym czy testowałaś Antka D-P? Wykluczywszy jego wysuszające właściwości -jak się ma do owej Biodermy?
palau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 04:10   #184
palau
Zakorzenienie
 
Avatar palau
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gorzow Wlkp
Wiadomości: 3 131
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

I jeszcze jedno-apropos brązerów..a co z brązerami w kremie..nigdy takich cudów nie aplikowałam więc ani ciut nie orientuję sie w temacie

kurde...a jakiś cień od czasu do czasu ?Oko z rana czasem trzeba namalować bo właściwego nie widać po małej dawce snu Chyba nie obowiązuje ścisły post make upowy?
palau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 04:47   #185
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Cytat:
Napisane przez palau
Bardzo Ci dziękuję moja droga-buziak Ci sie należy za moja pierwsza prywatną poradę

Co do pomadek..nie używam zazwyczaj nic na usta..jakieś błyszczyki lekko barwiące lub wcale ale to nic bez czego obyć się niemogłabym.Pytałam pod kątem pomadek ochronnych...czy firmy produkujące filtry do maziania mają w swojej ofercie również pomadki?Pytam pod kątem niełaczenia filtrów.

I jeszcze jedno-przeczytałam właśnie na prędce twój wątek o Biodermie...i szczerze mnie poruszył.Waham się w tej chwili pomiędzy antkiem D-P a właśnie Biodermą którą tak zaciekle zachwalasz i chwała Ci .W zwiasku z powyższym czy testowałaś Antka D-P? Wykluczywszy jego wysuszające właściwości -jak się ma do owej Biodermy?
Ja używałam i DP i sprayu Biodermy i polecam DP, bo Bioderma podrażniła mi skórę na policzkach - szczypała mnie i piekła, zaczerwieniła się i musiałam zmyć wszystko z twarzy. Myślę, że Bioderma będzie dobra (idealna) dla skór tłustych i mało wrażliwych. A DP ma alkohol, ale nie podrażnia i nie szczypie, a też jest lekki, więc ja jednak optuję za nim
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 05:10   #186
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Cytat:
Napisane przez palau
Co do pomadek..nie używam zazwyczaj nic na usta..jakieś błyszczyki lekko barwiące lub wcale ale to nic bez czego obyć się niemogłabym.Pytałam pod kątem pomadek ochronnych...czy firmy produkujące filtry do maziania mają w swojej ofercie również pomadki?Pytam pod kątem niełaczenia filtrów.

I jeszcze jedno-przeczytałam właśnie na prędce twój wątek o Biodermie...i szczerze mnie poruszył.Waham się w tej chwili pomiędzy antkiem D-P a właśnie Biodermą którą tak zaciekle zachwalasz i chwała Ci .W zwiasku z powyższym czy testowałaś Antka D-P? Wykluczywszy jego wysuszające właściwości -jak się ma do owej Biodermy?
Tak, jak najbardziej mają. I Avene, i LRP i Bioderma - zwykle w cenie oscylującej wokół 30zł.

Tak jak Joasia pisze, dla skór wrażliwych, suchych skłonnych do podrażnień lepszym wyjściem jest D-P.
Wchłanialność podobna, brak lepienia, ale D-P się zdecydowanie błyszczy, bioderma nie. A więc D-P trzeba przyskrobiować, biodermę można nosić bez niczego innego.
Cienie na oku nie zrobią filtrom krzywdy.
Na nosek okulary z dobrymi filtrami oczywiście.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 09:05   #187
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
czy to oznacza, ze bede musiala sie z nim pozegnac? I wszystkie inne Avenki mnie zapchaja? Jakiego filtra teraz szukac? Czym sie malowac?
Ivvonka i Jowisia nie załamywać się , podam dla przykładu siebie: mleczko avene mnie niestety zapycha , emulsja nie wiem poniewaz używałam zbyt krótko (tłuszcz, tłuszcz i jeszcze raz tłuszcz) , aby to stwierdzić. Losoś łososiowy także nie wiem czy mnie zapycha, ponieważ miałam tylko próbki, obecnie używam łososia albinosa i mnie nie zapycha!!
Więc dziewczynki testujcie, jeszcze w kolejce czekają spraye avene .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-09, 09:09   #188
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

To ja jestem kolejnym przykładem na to, że łososiowa Avenka nie zapycha - mi przepięknie wypielęgnowała skórę twarzy ...a to nawilżenie...nie ma sobie równych
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 14:42   #189
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Dzisiaj nalozylam emulsje 50 Avene z probki z braku laku. Zaszlam do apteki i skusilam sie na zachwalany Anthelios DP 50 (dostalam gratis 3 flitracze probki, SVR 30, Bioderma 50 nowa i Antek tonujacy 50) - ale nawet nie mam go jak uzyc, bo nie mam zadnego kosmetyku bez talku i mikki! ;( Zaraz pobuszuje w Internecie i zamowie chyba NU SKIN...)

A krosteczki jak byly tak sa...
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 15:12   #190
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Zaszlam do apteki i skusilam sie na zachwalany Anthelios DP 50 (dostalam gratis 3 flitracze probki, SVR 30, Bioderma 50 nowa i Antek tonujacy 50) - ale nawet nie mam go jak uzyc, bo nie mam zadnego kosmetyku bez talku i mikki! ;( Zaraz pobuszuje w Internecie i zamowie chyba NU SKIN...)
...
Ivvonka , kartoflanke to chyba masz w domu .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 15:17   #191
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Mam i lubie, ale po niej samej wygladam jak corka mlynarza... Do tej pory kolorowalam sie troche Ziemia Sloneczna, ktora mi sie konczy, no i antka destabilizowalaby (Zaczynam juz mowic Waszym slangiem ) I potrzebuje czegos nowego do takiego efektu "musniecia sloncem".
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-09, 16:33   #192
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Ja tez bylam zadowolona z mleczka - nie swiecilam sie mocno, ladnie nawilzal, uwielbiam jego zapach... Krostki nie wyskoczyly do razu, jakos tak pogorszenie nastapilo od dwoch dni. Na poczatku pojedynczo, ale nie myslalam, ze to filtr. Ogolnie lubie Avene.
Mnie tez nie zaczelo sie od razu i lososiem bylam wprost wniebowzieta. To wszyyystko co naczytalam sie strasznego o filtrach, a tu.. ani nie bieli, ani nie tworzy smug, dosc ladnie sie wchlania, wszystko bylo cacy..! Zaczal zapcyhac dopiero po tygodniu, choc i tak do konca nie moge w to uwierzyc, i ciagle daje mu szanse. Na noc uzywam bardzo tlustego Iwostinu z lipidami i witamina E, tluscioch straszny, wprawdzam wiec, czy to czasem nie to.

Ciezko mi w tym momencie sobie wyobrazic, ze moglabym szukac czegokolwiek poza obrebem Avenki; Przede wszystkim ze wzgledu na parsol. Po drugie inne typu DP RLP zawieraja alkohol, a przy moich naczynkach kosmetyczka zlapala sie za glowe jak o nim uslyszala. Mam przesuszona skore i naprawde potrzebuje jakis odzywczych kremow, wiec bede mimo wszystko testowac dalej avenki (mleczka, emulsje, spray'e, a zaczne od albinosa, bo cos mi sie moze wydawac, ze to wycofanie lososia tez moglo miec wplyw )

Cytat:
Napisane przez Kate30
Otóż mnie avene nie zapycha na kaszkowo, ale z pewnością sprzyja powstawaniu pojedynczych niespodzianek. Dodatkowo robią mi się na buzi takie maleńkie białe krosteczki (zwykle rano po wstaniu mam ich kilka), które można zlikwidować bez śladu paznokciem, ale jednak są.
Avenki są poprostu ultra ciężkie, hiper odżywczo - nawilżające, dla wielu cer tej dobroci zbyt dużo.
Mnie dokladnie w ten sam sposob, ale ciagle licze na to, ze to moze jednak Iwostin?. A o ultraciezkosci i hiperodzywczosci jako powodzie zapychania mowila dokladnie to samo moja kosmetyczka

Cytat:
Napisane przez Paula07
Więc dziewczynki testujcie, jeszcze w kolejce czekają spraye avene .
Dziekuje Paulus Bede testowac
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 20:39   #193
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Jowisiu dawaj swój poprzedni Avatarek - był cudowny!!!!
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 20:56   #194
tusia25
Raczkowanie
 
Avatar tusia25
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Nida
Wiadomości: 90
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Ja się brązuję tym:
http://republika.pl/malika/

Są całkowicie bezpieczne - bo mineralne
tusia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 21:01   #195
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Cytat:
Napisane przez Kate30
Jowisiu dawaj swój poprzedni Avatarek - był cudowny!!!!
Naprawde?
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 21:03   #196
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Uff - naprawdę!!!
Odetchnełam!
Nie rób więcej takich niespodzianek.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 00:17   #197
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Paula i Sandjia, wlasnie przeczytalam wasz recenzje co do Iwostinu na noc. A wiec moze to on mnie zapycha, a nie bogu winny losos!!
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 00:28   #198
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Jowisiu, to możesz odkryć jedynie drogą eliminacji. ech,nie ma lekko.
Nie wiem, na jaki aviatarek zmieniłaś i nie chcę wiedzieć - podpinam się pod zachwyty, masz przępiękny!
Choć pamiętam też Twoje zdjęcie, blondynka z papieroskiem,też było ładne
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 12:07   #199
gwiazda666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 126
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Dziewczyny jestem zalamana!!!
Jak to w koncu jest z tym lososiem.Mieszkam w Berlinie i kilka dni temu kupilam krem 50+ avene.W skladzie ma trojglicerydy ,wiec bylam pewna,ze to bezbarwny krem,bo po lososu wygladam jak swinka.
No i szok bo w tubce losos!!!
Wiec dziewczyny jak to jest z tym lososiem,a jak z wersja bezbarwna,ktora ma trojglicerydy,bo moze ja cos pomylilam
13 euro w bloto!!!
gwiazda666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-10, 12:10   #200
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Cytat:
Napisane przez gwiazda666
Dziewczyny jestem zalamana!!!
Jak to w koncu jest z tym lososiem.Mieszkam w Berlinie i kilka dni temu kupilam krem 50+ avene.W skladzie ma trojglicerydy ,wiec bylam pewna,ze to bezbarwny krem,bo po lososu wygladam jak swinka.
No i szok bo w tubce losos!!!
Wiec dziewczyny jak to jest z tym lososiem,a jak z wersja bezbarwna,ktora ma trojglicerydy,bo moze ja cos pomylilam
13 euro w bloto!!!
Spokojnie, nic nie pomylilas. Trafilas na resztki tego samego kremu Avene +50, tyle, ze o zabarwieniu lososiowym. ZABARWIENIU. To nie jest krem tonujacy, nie nadaje zadnego odcienia na twarzy, i podobno zachowuje sie dokladnie tak samo jak krem albinos (bialy, nie lososiowy), ktory teraz stopniowo wchodzi na jego miejsce.
Z tego co sie orientuje, nie ma miedzy tymi kremami (widocznej na twarzy) roznicy, oprocz ich zabarwienia.
Lososia juz probowalas? Dlaczego wygladasz po nim jak swinka? Ten bialy, ktory chcialas, jest dokladnie taki sam. A moze ty mowisz o kremie tonujacym? (to jeszcze co innego)




Sandija, jest mi strasznie milo To fajnie, byc AZ TAK zapamietana...
Nie lubie juz swojego avatarka, ale co go zmienie, to sie wszyscy dra.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 12:39   #201
gwiazda666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 126
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Nie nie Jowisiu mowie o wersji z bialym koleczkiem, nie tonujacej.
Losos na mojej buzi wyglada koszmarnie ,mam maske,nie chce sie wchlonac.Dlatego chcialam wersje bezbarwna,no ale niestety trzeba bedzie sie pomeczyc.
Dziewczyny kochane ,czy w Polsce jest spray avene 40+ ,200 ml ,chzyba sie skusze na niego.
Ostatnio mialam spray 50+ 100ml,porazka.Mialam wersje kulkowa,czulam lakbym maziala sie piaskiem,a jak buzie mialam podrazniona.
A tak poza tematem --to cala biochemia jest super,no i oczywiscie wy kochane filtromaniaczki!!!
gwiazda666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 12:45   #202
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Cytat:
Napisane przez gwiazda666
Nie nie Jowisiu mowie o wersji z bialym koleczkiem, nie tonujacej.
Losos na mojej buzi wyglada koszmarnie ,mam maske,nie chce sie wchlonac.Dlatego chcialam wersje bezbarwna,no ale niestety trzeba bedzie sie pomeczyc.
Dziewczyny kochane ,czy w Polsce jest spray avene 40+ ,200 ml ,chzyba sie skusze na niego.
Ostatnio mialam spray 50+ 100ml,porazka.Mialam wersje kulkowa,czulam lakbym maziala sie piaskiem,a jak buzie mialam podrazniona.
A tak poza tematem --to cala biochemia jest super,no i oczywiscie wy kochane filtromaniaczki!!!
Spray Avene SPF 40 /200 ml jest do kupienia w Polece.
Spray SPF 50+ jest teraz w nowej wersji, już bez kuleczek.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 12:50   #203
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Cytat:
Napisane przez gwiazda666
Nie nie Jowisiu mowie o wersji z bialym koleczkiem, nie tonujacej.
Losos na mojej buzi wyglada koszmarnie ,mam maske,nie chce sie wchlonac.Dlatego chcialam wersje bezbarwna,no ale niestety trzeba
Ale z tego co sie orientuje, wersja bezbarwa wychodzi na buzi dokladnie tak samo jak losos.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 13:15   #204
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Cytat:
Napisane przez jowisia
Ale z tego co sie orientuje, wersja bezbarwa wychodzi na buzi dokladnie tak samo jak losos.
Wersja bezbarwna wychodzi trochę inaczej niż łosoś, łosoś albinos trochę pobiela twarz, a łosoś prawdziwy jedynie lekko rozjaśniał .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 15:20   #205
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

niestety, nie mogę podzielić zachwytów nad białym łososiem, który wg wielu osób wchłania się lepiej niż łososiowy łosoś (to jak on się wchłaniał??? ). na mojej skórze wchłania się zdecydowanie źle, po prostu skóra nie jest w stanie przyjąć takiej ilości tego kremu. zostaje mi nadmiar na skórze w postaci białych miejsc (zgrupowań kremu ). poza tym, troszeczkę mi się wałkuje i zbiera w takie białe plamki, osadza się na brwiach itp. trudno mi go też było zmatowić. jak dla mnie, to on jest trudny w obsłudze i trzeba mieć do niego cierpliwość to już wolę krem SPF 50+ LRP, który trzeba było wprawdzie długo rozsmarowywać, ale w końcu się wchłaniał. dziękuję przemiłej Wizażance za próbkę białego łososia, bo nie wiem, czy całe opakowanie bym wytrzymała, zwłaszcza, że nadchodzą cieplejsze dni.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 09:49   #206
Jamajka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 63
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

A powiedzcie mi, gdzie mogę kupić Biodermę 100, ale nietonującą? Szukałam w aptekach internetowych,ale nie ma
Jamajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 12:54   #207
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Cytat:
Napisane przez Jamajka
A powiedzcie mi, gdzie mogę kupić Biodermę 100, ale nietonującą? Szukałam w aptekach internetowych,ale nie ma
Biodermy mają obecnie oznaczenie 50+, może dlatego nie potrafisz znaleźć, oznaczenia 100 już nie ma. Bezbarwy jest krem i fluid (40ml) oraz mleczko (100ml).
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 20:57   #208
Jamajka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 63
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Wielkie dzięki Kate. To zacznę poszukiwania od nowa
Jamajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 09:39   #209
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Cool Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

czy tylko u mnie ten kremik się wałkuje na skórze? :0

tak ladnie się rozprowadza..mało błyszczy ale niestety robią się takie białe kłaczki - gdy próbuję je rozsmarować powstaje tylko więcej paproszków..

czy to może być wina HOL Avene, którym się wczesniej posmarowałam? czy raczej moja skóra już "tak ma"?
__________________
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 09:54   #210
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Cytat:
Napisane przez obca
czy tylko u mnie ten kremik się wałkuje na skórze? :0

tak ladnie się rozprowadza..mało błyszczy ale niestety robią się takie białe kłaczki - gdy próbuję je rozsmarować powstaje tylko więcej paproszków..

czy to może być wina HOL Avene, którym się wczesniej posmarowałam? czy raczej moja skóra już "tak ma"?
U mnie też się wałkował, ale zauważyłam, że tylko wtedy, kiedy po połozeniu na skórę warstwy kremu nie rozsmarowałam jej od razu, tylko odczekałam, aż sie sama trochę wchłonie. Przy tym kremie trzeba wsmarowywać się od razu - wtedy (przynajmniej u mnie) było ok i efekt był bardzo ładny- bez lepienia, bez świecenie zbytniego etc.
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.