Pielęgnacja paznokci u stóp - wątek zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-11, 18:31   #1
Zará
Raczkowanie
 
Avatar Zará
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 343

Pielęgnacja paznokci u stóp - wątek zbiorczy


Proszę w tym wątku wpisywać rady, zadawać pytania odnośnie pilęgnacji paznokci u stóp




Hejcia ;*
Więc mimo, że do lata jeszcze sporo czasu, chciałabym sie do niego przygotować ^^
Ten wątek dotyczy poznokci, a przede wszystkim tych u stóp ^^
Wiecie, klapeczki japoneczki - ładnie by wyglądało, gdyby była zadbane : D
Nie wiem jaką powinnam zapewnić im prawidłową opiekę, aby były ładne i zadbane...
Proszę Was kochane o rady domowe ^_-
Całuję Zarcia ;*

Edytowane przez rambo
Czas edycji: 2007-06-20 o 13:37 Powód: utworzenie wątku zbiorczego
Zará jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 20:14   #2
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk
Dot.: Paznokietki na lato ^^

podlanczam sie. moje sa takie straszne u nog jeden jest zolty bo jak bylam mala to usiadlam na stolku i wlozylam dpod niego palec (pozniej mi ropial i odpadl) a jak odrosl to byl juz zolty na zawsze. a poza tym ona sa jakby pofaldowane i to nie pionowo a poziomo chyba wiecie o co mi chodzi. prosze o rady
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 21:44   #3
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Paznokietki na lato ^^

Niby wydaje się ,że do lata jeszcze daleko ale naprawdę warto zadbać o stópki już teraz , by z koncem maja nie wpadać w panikę -" o moj boże jak ja złoże klapeczki" . Z domowych zabieg.ów upiększających proponowałabym następujące czynnosci:
Na poczatek obowiązkowa kąpiel stópek. Do wody dodajemy kilka kropel olejku eterycznego, soli ( kosmetycznej lub nawet kuchennej) lub zwyklego płynu do kąpieli. Doskonale działąją tez specjalne granulki lub płatki.Taka 5-10 minutowa kąpiel zmiekczy skórki i pozwoli łatwiej i efektywniej przeprowadzić pozniejsze zabiegi. Po kąpieli nalezy bardzo dokładnie wytrzec przestrzen miedzy palcami - grzybki lubią tam niestety zamieszkiwac Warto tez zaopatrzyc sie w specjalny peeling do stop - choć od biedy taki zwykły do ciala tez wystarczy.
Nastepnie zajmujemy sie zrogowaciałym naskorkiem - zazwyczaj przy uzyciu metalowej tarki pozbywamy się wiekszych zrogowacen zaś mniejsze usuwamy pumeksem. Trzeba jednak robic to z wyczuciem- nadmierne "piłowanie" moze pobudzic rogowacenie i skora bedzie szybciej twardniała.
Obcinamy pazurki obcinakiem - pamietajmy ,że tniemy zawsze " w kwadrat" -inaczej ryzykujemy wrastanie pazurów w wał paznokciowy. Kiedy nasze paznokcie są grubsze i twarde uzyjmy raczej specjalnych cęgów do paznokci - ich ostrze jest ostre i wydłuzone by latwiej bylo operować przy twardej płytce. Co istotne..Najlepiej by kazdy z czlonkow rodziny dysponował swoim "sprzetem" zaś po kazdym uzyciu dezynfekował narzedzia.
Przechodzimy do wyrównania paznokci - najlepiej ( podobnie jak u dłoni) uzyc pilnika szklanego. Piłujemy delikatnymi ruchami, w jedną stronę. Tego pilniczka mozemy tez uzyc do wygładzania niewielkich zrogowacen.
Na skórki nakładamy preparat zmiękczający - trzymamy nieco dłuzej niż w przypadku dłoni - jednak nie 20 minut bo naprawdę nic nam to nie da . Następnie DELIKATNIE odsuwamy je ( bron boże nie wycinamy) drewnianym patyczkiem bądz kopytkiem ( jest bardziej dokładne).
Raz w miesiącu mozna wypolerowac pazurki specjalną polerką - jednak nie czesciej bo mozna doprowadzić do rozdwajania sie paznokci.
Po kąpieli skóra będzie doskonale wchłaniała preparaty nawilzające- warto zainwestowac w dobry krem, dobrany do konkretnych stopek-
powinien miec działanie antyseptyczne, bakteriobójcze i grzybobojcze, moze przynosic ulgę zmeczonym stopom, chłodzić je i dezodorować, usuwać uczucie pieczenia i niemiły zapach. Trzeba poczekac az balsam dobrze się wchłonie a paznokcie przestaną być bardzo rozmiękczone - dopiero wtedy przystępujemy do malowania.
Przyda się specjalny separator paluszków - zeby nie popaprać lakierem skory wokoł innych paznokci. Na początek koniecznie połózmy bazę, pozniej 2 warstwy lakieru i obowiązkowo utwardzacz.

To by było na tyle, tak w wielkim skrócie

AA jesli chodzi o paznokcie problematyczne , to bez wizyty u specjalisty się nie obejdzie.
Gdy nasze paznokcie są brzydkie, połamane i kruche warto zainwestować w zabieg ich przedłużenia badz utwardzenia. Bardzo ładnie, dyskretnie i elegancko wygląda na stopach french manicure. Mozemy go wykonać techniką zelową lub akrylową, mozemy też po prostu pokryc naturalne pazurki , którymś z tych materiałów. Lakier bedzie sie wtedy trzymal bez porownania dłużej, nie bedziemy narzekać na wieczne odpryski i "ułomki" pazurow- o licznych możliwosciach zdobienia nie wspominając Założenie tipsa jest też najlepszym rozwiazaniem w przypadku problemu wrastających paznokci- akryl utrzyma prawidłową linie wzrostu paznokcia. Jednak gdy stan jest bardziej zaawansowany należy zastosować klamry. To plastikowe płytki, ktore odpowiednio dopasowane do paznokcia zapobiegają jego wrastaniu.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 22:09   #4
Zará
Raczkowanie
 
Avatar Zará
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 343
Dot.: Paznokietki na lato ^^

Paulakrk, baaardzo Ci dziękuję za wyczerpującą wypowiedz ;* Naprawdę muszę skorzystać ** Ja chcę już lato... bo niestety, ale zimą, nie przykładam do nich wiekszej wagi Cały czas stópki schowane w skarpetkach i kozakach... Niom to zaczynamy akcję LATO 2006 *__* Nich nasze stópki będą śliczne i zadbane... A mam kłeszczyn... co ile taki zabieg stosować?

Ps. Madziaaakk - współczuję z tym stołkiem
Zará jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 22:31   #5
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Paznokietki na lato ^^

Nie ma za co
Napewno nie częsciej niz raz na tydzień a kiedy już dojdziesz do takiego stanu ,że stópki będą wyglądały przyzwoicie, wystarczy codzienne wmasowanie kremu, dezodorancik no i okazjonalne malowanie pazurków ( tylko warto pamiętać o odpowiednim zmywaczu do paznokci-był kiedyś taki fajny firmy Orly w sprayu, z dodatkowym płynem odtłuszczajacym i dezynfekujacym płytkę-full wypas jednym słowem )
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 11:48   #6
Zará
Raczkowanie
 
Avatar Zará
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 343
Dot.: Paznokietki na lato ^^

Jeszcze raz bardzo dziękuję za rudy ;*
A mam jeszcze pytanie i jedno zmartwienie
Pytanie: jaką odżywkę do paznokci najlepiej zakupić (jak jesteśmy już przy tym temacie)?
Zmartwienie: Jak piłuje paznokcie, to niestety, ale każdy ma praktycznie inny kształt Tzn. ja po prostu nie umiem ładnie ich wypiłować tych na dłoni. I o co chodzi z tym obcinaniem na kwadrat u stop? Bo ja kciuk mam półokrągły, a ręsztę taką przeciętną...
Eh... niom i właśnie z tym piłowaniem i obcinaniem jest największy problem


Zará jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 11:52   #7
blondi1234
Raczkowanie
 
Avatar blondi1234
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 237
Dot.: Paznokietki na lato ^^

a mozecie polecic jakis dobry kremik do stop? najlepiej taki ktory bedzie dbrze nawilzal i sprawial ze stopki beda gladkie i miekkie ?
blondi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-12, 12:48   #8
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Paznokietki na lato ^^

Bardzo dobre i ogólnodostępne są preparaty Scholla. Z tanszych odpowiedników, dla stópek bez nadmiernych problemów mogę polecić z własnego doświadczenia " kremożel do rąk i stóp z kozim mlekiem" -jest po prostu wybitny!!!!
Natomiast jesli macie dostep do jakiejs hurtowni lub mozecie zamówic przez net lub u kosmetyczki to polecam preparaty firm - SOHO, Orly, czy z odżywek Nail Tek Foundation III. Wybór jest ogromny więc warto sie rozejrzeć i wybrać coś najbardziej odpowiedniego ( balsam do pielegnacji stop zwykłych, rozgrzewajacy,chlodzacy,d la diabetykow, balsam z placenta i wit A+E, emulsja do stop zapobiegajaca luszczeniu sie,olejek dezynfekujaco - nawilzajacy,maska pielegnacyjna,krem relaksujacy,aromatyczny złuszczacz ,żel na zmeczone stopy,płynny talk z czysta taoica.... i wiele wiele innych). Wydatek mały nie jest ale warto zainwetsować w choć jeden markowy , dobry preparat .
A pazurki u stóp...nie wiem jak to wytlumaczyc...pozwol po prostu rosnac paznokciom do maksymalnej długosci ( oczywiscie na tyle na ile pozwala Tobie wygoda i zmysł estetyczny i w pewnym momencie zacznij je piłować tylko na samym czubku -przyłuż prostopadle pilnik i wykonaj pare ruchów - ale bez jego wykrącania na wszystkie strony . Z czasem nabiorą odpowiedniego kształtu i zażegnane zostanie niebezpieczenstwo ich wrastania

Tu na fotce widać troche tego koziego mleka

Edytowane przez paulakrk
Czas edycji: 2007-03-13 o 17:58
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 18:11   #9
niedzwiadek86
Raczkowanie
 
Avatar niedzwiadek86
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 199
Dot.: Paznokietki na lato ^^

Ja osobiście uzywam kremow i pellingów do stop z Avonu i jestem bardzo zadowolona
__________________
" Człowiek w miłości szuka mapy, lecz nie wie że ta mapa kryje się w sercu ... "
niedzwiadek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 19:46   #10
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk
Dot.: Paznokietki na lato ^^

mi tez odowiada peeling z avonu. i cena nie wygorowana
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 18:25   #11
Zará
Raczkowanie
 
Avatar Zará
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 343
Dot.: Paznokietki na lato ^^

Ooo... dziękuję za wszelakie rady ;*
A może mi ktoś pokazać zdjęcie paznkokci, dzięki którym mogłabym się sugerować piłując? Bo w sumie teraz całyczas w skarpetkach to moge pozwolić im zaszaleć
Zará jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-24, 14:59   #12
Zará
Raczkowanie
 
Avatar Zará
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 343
Dot.: Paznokietki na lato ^^

Nie?
Zará jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 17:25   #13
Zará
Raczkowanie
 
Avatar Zará
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 343
Dot.: Paznokietki na lato ^^

Ach jeszcze jedno, ale to tyczy się paznokci u dłoni Generalnie to chodzi o skórki i o ich kształt (na jaki mam piłować)
Zará jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 17:45   #14
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Paznokietki na lato ^^

Jesli chodzi o peeling do stop, goraco polecam Wam PEDICURE IN A MINUTE Sally Hansen, niesamowicie wygladza stopki (ja stosuje go rowniez do dloni), a ze zawiera cenne olejki nie wymaga pozniejszego stosowania kremu do stop. wprawdzie to cudo kosztuje ok 30 zl ale jest niesamowicie wydajne. i jeszcze jak pieknie pachnie.

na tej samej zasadzie mozna stosowac "Magic Manicure" Alessandro (stosuje na dlonie, al wkrotce zamierzam wyprobowac rowniez na stopy), z tymze Alessandro kosztuje 75 zl (buteleczka 100ml), ale sadzac po zuzyciu, a stosowalam juz kilka razy, naprawde niewiele ubylo, wiec jest mega wydajny. no i dzieki "Magic Manicure" nie trzeba juz chodzic do kosmetyczki na parafinke, wszystko mam w domowym zaciszu. i jeszcze jak raczki pozniej pieknie pachna! (mam wersje Magic Manicure jablko + cynamon )
polecam przejrzec recenzje obu produktow na KWC.
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 18:30   #15
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Paznokietki na lato ^^

Zara ale chodzi Ci o wypiłowanie skórek ( bo tak napisałaś ) czy pazurków? Jesli masz na myśli paznokcie - najlepiej pilować je tak jak pisałam Tobie a propos stópek - poczatkowo piłuj tylko " z długości" , nie piluj boczkow!!!! Jesli zapedzisz sie z pilowaniem boczkow na stopach - paznokcie mogą zacząc wrastać a u rączek będą tworzyć sie brzydkie zadziorki zaś pazur bedzie czesciej pekal w tym miejscu
A jesli chodzi o skórki - nic nie wycinaj! Zrób kąpiel lub peeling rączek i drewnianym patyczkiem bądz ręznikiem delikatnie odsuwaj skórki z powierzchni płytki. O cążkach i nożyczkach wogole zapomnij - możesz w ten sposob uszkodzić macierz
A fotek pazurkow u stóp jakoś nie moge znalesc - generalnie stópki to nie moja domena
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 18:37   #16
Zará
Raczkowanie
 
Avatar Zará
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 343
Dot.: Paznokietki na lato ^^

Paulakrk, dziękuję za wszelkie rady ;*
Tak chodziło mi o piłowanie paznokci xD Wląsnie najgorsze jest z tym, ze potem każdy pazur ma inny kształt, ale to chyba po prostu trzeba dość do wprawy
Dziękuję także Tobie Chomiczka
Zará jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 22:59   #17
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk
Dot.: Paznokietki na lato ^^

zdjecia pazurkow u nog jakie znalazlam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hj,.jpg (7,5 KB, 318 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hjdicure.jpg (48,0 KB, 493 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0225.JPG (72,3 KB, 388 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ist2_433677_relaxation_after_the_pedicure.jpg (7,0 KB, 273 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kl.jpg (29,2 KB, 413 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pedicure.jpg (9,5 KB, 228 załadowań)
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 23:05   #18
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk
Dot.: Paznokietki na lato ^^

...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pedicure-thumb.jpg (13,9 KB, 465 załadowań)
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 10:41   #19
Zará
Raczkowanie
 
Avatar Zará
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 343
Dot.: Paznokietki na lato ^^

Łooo... śliczne.... te ostatnie najładniejsze... ja do takiego kształtu nigdy chyba nie dojde Ale dzieki za zdjętka i za pamiec
Zará jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-18, 19:10   #20
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Paznokietki na lato ^^

ja też musze zainwestować troche w stopu i paznokcie... eh.. ale u mnie najgorszy jest mały paznokieć-rośnie prawieże pionowo w ogóle nie moge go zapuścić ani pomalować bo wygląda strasznie czy są jakieś "Domowe" i niedrogie sposoby że go przypłaszczyć??
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 10:28   #21
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Paznokietki na lato ^^

up up
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 16:19   #22
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Red face Pielęgnacja paznokci u stóp

Szukałam podobnego wątku po hasłach stopy, stóp, pedikiur, pedicure i nie znalazłam właściwego więc zakładam

Jak dbacie o swoje pazurki u nóżek? Jakim zabiegom je poddajecie żeby były zadbane i stópki zdrowo wyglądały?
Mam problem, bo ja nie umiem sie z nimi obchodzić
Po pierwsze, jak sobie czasami nie radze ze stresem to mimowolnie, np. przed telewizorem lub komputerem łapię się na skubaniu skórek własnie u paznokci na stopach Jeśli mam "przedegzaminowy" nerwowy tydzień to skubię nawet same paznokcie bo są na tyle miękkie Po prostu je urywam a potem długo odrastają i wyglądaja bardzo nieestetycznie i wstyd mi z takimi stopami chodzić. Myślałam, że jak zacznę je malowac to mi przejdzie (tak się własnie wyleczyłam z obgryzania paznokci u rąk ) ale niestety nic to nie dało Denerwuje mnie każda nowa skórka narosnięta na paznokciu. Przedstawcie mi wasze "programy" pielegnacyjne i inne rytuały, liczę że może wykonywanie regularne takich czynności pomoże pozbyć mi się tego (bądź co bądź nerwowego) problemu.
Proszę o ratunek
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 16:34   #23
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Pielęgnacja paznokci u stóp

Cieszę się, że założyłaś ten wątek, bo sama kiedyś szukałam na wiazażu czegoś o pielegnacji paznokci u stóp i nie znalazłam ;(
Ja sam nie dbam o nie zbytnio (aż wstyd sie przyznać) jedyne co robię to co tydzień/półtora usuwam z nich skórki i maluję. nie lubie zajmować się paznokciami u stop bo jakoś tak trudny mam do nich dostęp, niewygimnastykowana jestem
Wogole to wiekszy problem niz z paznokciami mam ze skóra na piętach, która jest zżółkła, twarda i łuszcząca się (choć regularnie ja ścieram).
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 16:45   #24
Kasiek85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 263
Dot.: Pielęgnacja paznokci u stóp

hej..ja mam problem zwłaszcza z małym palcem u stóp, bo ten paznokieć jest jakby podwójny..wrrr..nie wiem jak sobie z nim poradzić słyszałam o zrywaniu paznokci, ale nigdy na takie coś się nie zgodze
a tak to mam zestaw do pedicure, więc o wiele łatwiej zadbać mi o moje dolne paznokietki
Kasiek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 18:02   #25
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Pielęgnacja paznokci u stóp

dziewczynki walnęłam kiedyś wielki elaborat na temat stópek
Poszukajcie , bo sporo osób się tam wypowiadało


o! mam - http://www.wizaz.pl/forum/showthread...light=pedicure
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 18:49   #26
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Pielęgnacja paznokci u stóp

dzięki
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 18:53   #27
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Paznokietki na lato ^^

Cytat:
Napisane przez Madzia14
najgorszy jest mały paznokieć-rośnie prawieże pionowo w ogóle nie moge go zapuścić ani pomalować bo wygląda strasznie czy są jakieś "Domowe" i niedrogie sposoby że go przypłaszczyć??
Mam ten sam problem
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 11:20   #28
Robe
Raczkowanie
 
Avatar Robe
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szwajcaria -Zürich
Wiadomości: 139
GG do Robe Send a message via Skype™ to Robe
Dot.: Pielęgnacja paznokci u stóp

Ja kocham kapiele w pianie , wiec i o moje stopki dbam codziennie. Sa to takie zwyczajne zabiegi pielegnacyjne np. po osuszenie ( dokladnym ) wcieram w nie Citrus Refreshing Moisture Gel ( AVON ).raz w tygodniu maja stopki specjalny dzien , mianowicie mocze je przez 10-15 min. w cieplej wodzie z dodatkiem soli z morza martwego,ktora zawiera rowniez ekstrakt z Eukaliptusa i rozmarynu. Nastepnie funduje im piling mam taki pumeks w kremie, no i wkoncu skorki odsowam i usuwam to co zbedne, na koniec oliwke dla dzieci w nie wcieram.Nie mam problemow z stwardnialym naskorkiem na stopach ,ale to pewnie przez to codzienne moczenie w wannie.
__________________
. JAK NAZWAC SWOJ SALON
Robe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 18:04   #29
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Pielęgnacja paznokci u stóp

Kupiłam odzywke do miękkich paznokci
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 18:48   #30
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Pielęgnacja paznokci u stóp

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
Kupiłam odzywke do miękkich paznokci
Trzymamy kciuki za Twoje paznokcie
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.