Garnier- pielęgnacja ujędrniająca skórę ROLL-ON - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-01, 14:10   #1
weronisiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5

Garnier- pielęgnacja ujędrniająca skórę ROLL-ON


próbowałyście już może Garnier antycellulitowy roll-on. Już dużo kosmetyków wypróbowałam niestety bez efektów. Możecie napisać coś o tym kosmetyku bo wakacje tuż tuż.
weronisiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 14:19   #2
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Garnier- pielęgnacja ujędrniająca skórę ROLL-ON

A możesz podać skład? I link do KWC?
Jak niby mamy ocenić?
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 14:22   #3
weronisiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5
Dot.: Garnier- pielęgnacja ujędrniająca skórę ROLL-ON

http://dw.pedet.pl/x_C_I__P_7016898-7010001.html

tu jest opisany skład i wszystko o tym kosmetyku.
weronisiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 14:33   #4
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Garnier- pielęgnacja ujędrniająca skórę ROLL-ON

Potrzebny jest skład.
Nie hasła reklamowe.
Bez składu nie można ocenić właściwości kosmetyku, a to, że producent napisał,że zawiera kofeinę i wyciąg z cyrusów, nic nie oznacza.
Proszę podawać link do KWC i pełen skład:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=13775
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 14:39   #5
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Garnier- pielęgnacja ujędrniająca skórę ROLL-ON

Może dzialać, ma wysoko w składzie kofeinę, wyciągi z owoców (kiwi, grejfrut, jabłko), z miłorząbu japońskiego, kwas salicylowy wygładzający skórę. Już samo uciskanie,to jest robienie masażu podczas aplikowania tego kosmetyku, przyniesie efekty. Na pewno większe, niż wmasowanie na łapu-capu kosmetyku antycellulitowego.
Także ma czym walczyć z nieduzym cellulitem (lekko pomarszczoną skórą) natomiast przy bardziej zaawansowynym, z towarzyszącą mu otyłością - nie sądzę
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 17:11   #6
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Garnier- pielęgnacja ujędrniająca skórę ROLL-ON

no i przede wszytskim ruch ,odpowiednie jedzenie,odstawienie hormonów bo w duzej czesci to pigulki wpływaja na cellulit co osobiscie moge potwierdzic.

sam kosmetyk nie pomoze szczegolnie przy 2-3 stopniu cellulitu.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 17:12   #7
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Garnier- pielęgnacja ujędrniająca skórę ROLL-ON

Na drugim miejscu w składzie znajduje się alkohol , ciekawe po co go tak wysoko umiescili. Na pewno nie nadaje sie dla wrażliwej, delikatnej , naczynkowej skóry.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-01, 17:40   #8
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Garnier- pielęgnacja ujędrniająca skórę ROLL-ON

A czy ten wątek nie powinien być czasem na Kosmetyczce???
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 20:50   #9
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Garnier- pielęgnacja ujędrniająca skórę ROLL-ON

Alchemiczko, zostaw - analizujemy skład
Przy diecie i ćwiczeniach to cuda nie są potrzebne, skóra się poprawia. Natomiast fajnie, jak preparat bez tego też coś zrobi.
Co do pigułek - te całkiem najnowsze (Yasmin) dbają o gospodarkę wodną organizmu, nie zatrzymuja wody, więc nie przyczyniająsię do cellulitu.
A w ogóle, to nie dajmy się zwariować: jak się ściśnie skórę, to chyba każdej z nas pojawi się "cellulit", to normalne. Producenci chcą wybębnic od nas kasę i zarzucają nas całą masą wyszczuplająco-ujędrniających preperatów. A czasem to nie jest wina niećwiczenia itp., tylko taki urok naszego organizmu.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 20:53   #10
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Garnier- pielęgnacja ujędrniająca skórę ROLL-ON

Cytat:
Napisane przez Sandija
Alchemiczko, zostaw - analizujemy skład
Przy diecie i ćwiczeniach to cuda nie są potrzebne, skóra się poprawia. Natomiast fajnie, jak preparat bez tego też coś zrobi.
Co do pigułek - te całkiem najnowsze (Yasmin) dbają o gospodarkę wodną organizmu, nie zatrzymuja wody, więc nie przyczyniająsię do cellulitu.
A w ogóle, to nie dajmy się zwariować: jak się ściśnie skórę, to chyba każdej z nas pojawi się "cellulit", to normalne. Producenci chcą wybębnic od nas kasę i zarzucają nas całą masą wyszczuplająco-ujędrniających preperatów. A czasem to nie jest wina niećwiczenia itp., tylko taki urok naszego organizmu.
OKi, to zostawiamy wątek. Pytałam, poniewaz ostatnio pojawiło się kilka, któe powinny być na innych forach. Pozdrawiam serdecznie
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 10:22   #11
Rhiannon
Raczkowanie
 
Avatar Rhiannon
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 420
GG do Rhiannon
Dot.: Garnier- pielęgnacja ujędrniająca skórę ROLL-ON

Cytat:
Napisane przez Paula07
Na drugim miejscu w składzie znajduje się alkohol , ciekawe po co go tak wysoko umiescili. Na pewno nie nadaje sie dla wrażliwej, delikatnej , naczynkowej skóry.
Do naczynkowej skóry nie nadaje sie też ze względu na kofeinę zaraz na początku składu :/. W ogóle niewiele jest preparatów antycellulitowych, które można stosować przy skórze naczynkowej .
A co do wpływu pigułek hormonalnych na cellulit, to w 100% prawda Niestety, ale wiem coś o tym . Przez pigułki przytyłam, cellulit mi sie powiększył i jeszcze mam wieksze problemy z naczynkami i zyłkami Ale ja niestety nie mogę odstawić pigułek, bo moje bóle miesiączkowe bez pigułek trwają nie raz 3 dni i wyglądają tak, że chodzę po scianach, zarzywam bardzo silnhe środki przeciwbólowe tylko na receptę, a i tak często ląduję w szpitalu na zastrzykach z Ketanolu I jestem w ślepym zaułku : albo uroda i zdrowie, albo ból i wyłączenie z życia raz w miesiącu na 3 dni i w związku z tym przekładanie egzaminów (jak już musiałam robić, gdy nie brałam pigułek) i niemożność podjęcia pracy . A o tym, jak pigułki działają na moje libido już nie wspominam nawet :/. Nieźle mam, nie?
Rhiannon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-02, 10:40   #12
gwiazdeczka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 157
Dot.: Garnier- pielęgnacja ujędrniająca skórę ROLL-ON

Witajcie

Ja, gdy nie zazywalam hormonow w trakcie miesiaczki nie nadawalam sie do zycia, zwykle leki przeciwbolowe nic nie dawaly, odkad zaczelam brac hormony w "tych dniach" czuje sie tak jak kazdego innego,nie zazywam zadnych lekow prezciwbolowych. Wczesniej bralam Cilest, a obecnie Diane-35 ze wzgledów ginekologicznych (torbiele).

A co do cellulitu, to faktycznie zaobserwowalam powiekszenie sie go, ale przytyc nie przytylam podczas brania hormonow.
gwiazdeczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 09:31   #13
Beherit
Raczkowanie
 
Avatar Beherit
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 32
Dot.: Garnier- pielęgnacja ujędrniająca skórę ROLL-ON

Ehh.. doskonale rozumiem... ja też mdlałam z bólu, mimo dużej na niego odporoności... ehh, wcześniej Diane 35 (2lata) teraz Yasmin...
Przy Diane libido bliskie zeru (choć moze i to wina silnego stresu) ale za to buzia się oczyściła (niestety również bardzo uwrażliwiła) i bóle już nie powalają na kolana...
Związku brania hormonów z cellulitem raczej nie zauważyłam... w moim przypadku była to kwestia zmiany diety...
w te "cudowne" preparaty już nie wierzę, bo zazwyczaj bardziej szkodzą (a przynajmniej mi) niż pomagają... no ale może ktoś faktycznie może być zadowolony... chyba to kwestia indywidualnego sprawdzenia
__________________
...pagan poetry...
Beherit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:06.