Under Twenty- dobry sposób na trądzik? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-02, 18:44   #1
cute_girl0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 26

Under Twenty- dobry sposób na trądzik?


Under Twenty- dobry sposób na trądzik? Mam małe krostki, czasem pryszcze, i cerę mieszaną. Używałyście? Jakie efekty? Warto kupić??
cute_girl0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 19:03   #2
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Dot.: Under Twenty- dobry sposób na trądzik?

HEJ.Ja tam używałam toniku Under Twenty i zadowolona nie byłam, nawet do końca niezużyłam. Też mam cere mieszaną czasami wyskoczy mi pryszcz. No a ten tonik to wogóle nie pomógł,a nawet uczulił. A więc ja niepolecam
*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 19:06   #3
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Under Twenty- dobry sposób na trądzik?

Cytat:
Napisane przez cute_girl0
Under Twenty- dobry sposób na trądzik? Mam małe krostki, czasem pryszcze, i cerę mieszaną. Używałyście? Jakie efekty? Warto kupić??
Małe krostki i czasami pryszcze to nie trądzik Myślę,że będzie OK.

Sprawdź oceny tych kosmetyków na kwc zobacz w KWC: Under Twenty
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 20:51   #4
Sylwuśk@
Raczkowanie
 
Avatar Sylwuśk@
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 42
Dot.: Under Twenty- dobry sposób na trądzik?

Ja uzywam obecnie Under Twenty niebieski tonik i niebieska piankę do twarzy... nie jestem zachwycona, powiem wiecej jestem nawet neizadowolona. Raz na jakis czas pojawia mi sie wysyp i liczyłąm że chociaż jeśli ta seria ich nie zlikwiduje to chociaz zmniejszy występowanie. Przeliczyłam się. Zaczęło mi wysuszać skórę, więc teraz żeby nie zmarnować tego używam: Tych dwóch środków, kremu nawilżającego Dremedic i Benzacne żelu ale tylko punktowo na wypryski mocniejsze do wysuszenia. efekt - jako tako...
Sylwuśk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 08:35   #5
alexxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 9
Dot.: Under Twenty- dobry sposób na trądzik?

Jeśli moglibyście to proszę o polecenia jakiegoś dobrego żelu głęboko oczyszczającego i toniku. Chciałbym aby w okolicy noska przymknęły mi się pory... i nie tworzyly sie pryszcze i zaskorkniki.Proszę o jakiś dobry zel i tonik. Bardzo byłbym wdzięczny ... który poprawiłby wygląd mojej skóry ... bo nie jest ona tragiczna ... bo na podbórodku mam białe zaskórniki i koło noska otwarte pory, troszke wągrów i na czole plamki i czasem ropne pryszcze ... Proszę o rade

Czy wiecie co to jest czyrak ? tzn. bo na twarzy kiedyś mi syskoczył - lekarz powiedział mi, ze to czyrak ;/ czy zna się ktoś na tym i wie jak z temu zapobiec bo czytałem, ze możne się to nawrócić bo miałem jednego, był on dość duży ... kiedy ropa wyleciała to chyba nie jest widoczny "gołym okiem" ale czuć go jak dotykam - kurcze bo właśnie wyskoczyły mi na podbrodku i czole niby pryszcze - tylko, ze one są strasznie twarde i bolą a kiedy wycisnąłem jednego - to troszke "białej ropy" takiej z pryszczów ( sorki za prostolinijność w moim jezyku, ale jestem chłopakiem i się w ogóle nie znam na tym... ) boje sie, że to mogą być czyraki... oby nie ... czy mozna jakoś sie zabezpieczyć przed tym? walczyćz nimi ?
alexxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 08:50   #6
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: Under Twenty- dobry sposób na trądzik?

używałam krem kuracji z serii under twenty i pięknie wygładził moja buzię rozjaśnił przebarwienia potrądzikowe ,zwęźił pory, ograniczył błyszczenie się i przez pewnien czas nie miałam przykrych niespodzianek na twarzy,potem skóra sie przyzwyczaiła i .Teraz uzywam podkładu z tej serii i jestem naprawdę zadowolona wyprałam odcień natural ,który jest troche ciemny ale na opalonej twarzy wygląda ładnie.co najważniejsze u mnie nie zatyka porów,to jedyny podkład ,który kupię ponownie.
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 08:58   #7
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: Under Twenty- dobry sposób na trądzik?

alexxx moim zdaniem serię ,którą opisujemy w tym watku możesz ze spokojem używać (under twenty dr ireny eris) dostaniesz ją w każdej drogeri lub aptece.Dodatkowo polecam po wszystkich zabiegach "wyciskania" maść tribiotic dostaniesz w aptece i zielarskich.dobrze goi i leczy.Jeżeli miałbyś jakieś problemy z dostaniem w/w specyfików to wybierz inne jest ich teraz tyle w drogeriach.
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-06, 18:17   #8
feanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 57
Dot.: Under Twenty- dobry sposób na trądzik?

Ja osobiscie nie polecam under twenty. Uzywałam żelu i toniku przeciwtrądzikowego i musze przyznać ze nic nie dał. Trądzik jaki był taki został. Z czystym sumieniem polecam kosmetyki z serii Garnier czysta skóra, Nivea visage young i troche mocniejszy loreal pure zone (ale radze nie uzywać przy suchej lub wrazliwej skórze ,bo podrażnia i szczypie). Maść tribiotic tez jest ok i do tego nie droga ( ok. 1 zl za małą saszetkę w aptece ) Alexxx skoro dermatolog powiedzial ci ze masz czyraka to powinien powiedziec moze jak zapobiegac tworzeniu sie itp?? Na tym akurat nie zabardzo sie znam bo nigdy czyraka nie posiadałam ,ale moze warto poszukac tez czegos w internecie? ;] Aha i co do specyfikow ,to polecałabym jednak dermatologa ,bo kazdy ma inna twarz i kazda reaguje inaczej, a lekarz dobierze odpowiednie mascie itp :P Pzdr
feanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 19:32   #9
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Under Twenty- dobry sposób na trądzik?

Dla mnie ta seria nadaje się tylko do osób którym wyskoczy jeden pryszcz na miesiąc. To nie nadaje się do typowego trądziku.
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 20:21   #10
nadia0065
Raczkowanie
 
Avatar nadia0065
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 56
Dot.: Under Twenty- dobry sposób na trądzik?

Ta seria nadaje się dla osób, które mają tłustą cerę bez trądziku i boją się aby nic im nie wyskoczyło. Ale na bank trądziku to nie wyleczy, bo to nie lekarstwo, a trądzik to choroba. Takie jest moje zdanie, ale oczywiście cuda się zdarzają
__________________
Lepiej grzeszyć a potem żałować, niż żałować, że się nie grzeszyło
nadia0065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 19:07   #11
Aneczka***
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Under Twenty- dobry sposób na trądzik?

Dziewczyny uważajcie na to!!! ja kupiłam sobie żel ten niebieski i teraz mam przez to trudne do wyleczenia krosty które nie chcą się goić......... ale za to mogę polecić bardzo dobrą maseczke z glinki zielonej którą możecie kupić w zwykłej aptece, jest naprawdę bardzo skuteczna i w dodatku taniutka (ok.5zł, jedno opakowanie wystarczy nawet na 3, 4 razy)) więc nic nie ryzykujecie
Aneczka*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-08, 19:22   #12
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Under Twenty- dobry sposób na trądzik?

Ja bardzo sobie tę firmę cenię.Wypróbowałam już wszystkie maseczki oprócz brązującej i jestem bardzo zadowolona.Jeśli chodzi o linię niebieską to mam piankę i maseczkę.Od kiedy używam pianki prawie w ogóle nie mam pryszczy. Polecam do cery tłustej i z wypryskami.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 18:55   #13
paulaa009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8
Dot.: Under Twenty- dobry sposób na trądzik?

Ja kupiłam może nie cały miesiąc temu i jestem bardzo zadowolona A trądzik też do najmniejszych nie należał. Także rano myje twarz żelem do mycia under 20 , później stosuje krem z tej samej firmy i po 10 min makijaż :P A na wieczór zmywam makijaż płynem micelarnym under 20 , pózniej znowu żel do mycia i tonik z tej firmy. I na to jeszcze nawilżający krem Bambino. On jest dla dzieci ale jest bardzo dobry dla skóry wrażliwej. Polecam jeszcze picie drożdży 2 razy dziennie i robienie maseczki z drożdży 2-3 razy w tygodniu Mi to naprawde pomaga , jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z mojej cery A walcze z tym naprawde długo.
paulaa009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-15 19:55:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.