przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-23, 20:53   #1801
pestka1830
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 245
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

no i mam długie włoski metoda microrings

ps. monisia666 ja kupiłam włoski od beautyshop7 ale własnie przed chwilką kuzynka skonczyła mi zakładać i niewiem jeszcze jak będa się "zachowywały".
__________________
"-How old are you?
-Seventeen.
-How long have you been seventeen?
-A while..."
pestka1830 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 20:56   #1802
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez katarzynaforumowiczka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny1 mam juz wloski. siegaja mi do pasa. sa super .ale mi tak dziwnie jak w lstro patrze:p ide jeszcze dzis na dodtakeowe 20 pasemek bo mi cos malo jest ich: ale i tak sa sliczne. pozdrawiam
wklej fotki jak bedziesz miala chetnie obejrzymy.pa.
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 20:59   #1803
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez pestka1830 Pokaż wiadomość
no i mam długie włoski metoda microrings

ps. monisia666 ja kupiłam włoski od beautyshop7 ale własnie przed chwilką kuzynka skonczyła mi zakładać i niewiem jeszcze jak będa się "zachowywały".
jakie masz wloski tzn.indyjskie ,europejskie czy inne podziwiam was ze same to robicie ja bym sie nie podjela.jeszcze nie moze z czasem .
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 21:02   #1804
pestka1830
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 245
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

kupiłam takie:
http://www.allegro.pl/item176917959_...i_kolory_.html
__________________
"-How old are you?
-Seventeen.
-How long have you been seventeen?
-A while..."
pestka1830 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 21:15   #1805
argissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 174
GG do argissa
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Monisia jak przyjdą koniecznie daj znac!!!!!Mam nadzieje ze bedziesz zadowolona ja zamówie po 1-szym kwietnia dopiero
argissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 21:28   #1806
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Milcia, te włosy wyglądają wspaniale! A jak się ładnie falują. Robisz coś z nimi czy tak naturalnie?
confused jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 21:55   #1807
JuDiT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Mam pytanie: którą metoda przedłuzania włosów bardziej sie opłaca? keratynowa czy na ringi?
A i jeszcze jedno: które włosy na przedłuzenie lepsze: syntetyki czy naturalne?
MOże dla niektórych te pytania wydaja sie dziwnie proste...ale dla mnie to jest czarna magia...

Edytowane przez JuDiT
Czas edycji: 2007-03-23 o 21:58 Powód: dopisek
JuDiT jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-24, 00:10   #1808
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 680
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
dziewczyny powiedz mi jak myślicie jaka dlugoscia i ile pasm ma doczepione ta dziewczyna?? bardzo bym chciala mic takie wlasnie wlosy i wacham sie nad dlugoscia i ilością pasemek Pozdrawiam
te są super, taki kolorek pasemek mi się marzy.
Iam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 03:09   #1809
milkaschoko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

witam,jestem tutaj pierwszy raz bo.............przedluzal am przez 3 lata temu wlosu metoda takiego zaplatania wlosow syntetycznych z moimi a potem zgarzane razem.Zakladalam syntetyczne bo sa lzejsze i mniej obciazaluy moje wloski.Ronbilam to u takich fryzjerek ktore kiedys pracowalay w Warszawskiem MDMie Basia i Danusi i powiem szczerze za nosilam 3 lata non stop zmieniajac tylko wlosy co 2mce aby bbyly zawsze swieze,i niema co sie oszukiwac kazad metoda troszke niszczy ale dzieki Basi i Danusi udalo mi sie zapuscic swoje wlosy.Potem mialam przerwe 2 lata i 2 tygodnie temu wzielo mnie na lekki prrzedluzenie dolu bo gore mam krotka i mocno pocieniowana i co?!!!!tragedia!zrobila u Adrianny K na ul.SZLAK w Krakowie i niestety!!!!!mialo mnie to kosztowac 300,350 zl na koniec dziewczyna powoedziala ze weszlo 76pasemek liczac kazde10zl to cena 760!!!!!nie naleze do osob klotliwych wiec zaplacilam i wyszlam.Wlosy mialy byc naturalne a po myciu sza sztywne jak u lalki ,a nosilam syntetyczne i z nimi nie mialam problemu wiec z naturalnymi powinno byc lepiej.A najgorsze ze pasma zaczepila na doslwonie kilku moich wloskach i tak mi obciazaja ze czuje jak wyrywaja moje wlosy.W ciagu tygodnia wypadlay mi4pasemka razem z moimi wlosami i jestem zalamana bo mam lyse placki.Czy ktos wie jak zdjac pasemka na keratyne z woskiem?bo na te preparaty mam zekomo zalozone.Bardzo prosze o pomoc bo chce sie pozbyc calego tego przedluzonego dolu bo zostane bez wlosow.I szczez odradzam Salon JOLA na ul.szlak bo to paranoja za 2rzedy pasemek na dole i tak spartaczone placic tyle pieniazkow.
milkaschoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 03:13   #1810
milkaschoko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Aj i jeszcze jedno jesli jest jakas dziewczyna ktora ma kontakt z BASIA i DANUSIA z Warszawy ktore kiedys pracowaly w MDMie i chyba GALERII MOKOTO oraz przyjmowaly klientki u siebie w domu a przedluzenie syntetykami 5lat temu kosztowal u nich 850zl to bardzo prosze o kontakt bo u nich zaloze z chcecia.Niestety wyjechalam Zwarszawy i stracilam kontakt.Wiem ze Basia Mieszka na ochocie ale nic wiecej nie pamietam.Prosze o pomoc
milkaschoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 04:19   #1811
toykana
Przyczajenie
 
Avatar toykana
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 15
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cześć dziewczyny ja tutaj nowa
Szukałam informacji na temat przedłużania włosków.Widzę,że macie spore doświadczenie
Chciałam tylko zaptać jaką długość radziłybyście wybrać aby mieć włoski do pasa przy 1.60 wzrostu
Dzięki za odpowiedzi.Pozdrawiam
__________________
Grzeczne Dziewcznki idą do nieba...... a Niegrzeczne tam gdzie chcą!
toykana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-24, 07:44   #1812
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

dam znać napewno niestey teraz wekend to dopiero pewnie wysla mi dopiero w poniedzialek - wtorek zalezy jak pienizki dojda, juz nie moge sie doczekac
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 08:51   #1813
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dzięki dziewczyny za wklejone fotki ciekawa jestem czy któraś z forumiwoczek już jest właścicielka włosków załozonych metodą racoon...ja się przymierzam własnie do tej metody i ciekawa jestem co i jak
__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 08:54   #1814
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez JuDiT Pokaż wiadomość
Mam pytanie: którą metoda przedłuzania włosów bardziej sie opłaca? keratynowa czy na ringi?
A i jeszcze jedno: które włosy na przedłuzenie lepsze: syntetyki czy naturalne?
MOże dla niektórych te pytania wydaja sie dziwnie proste...ale dla mnie to jest czarna magia...
może poczytaj wcześniejszde wypowiedzi na forum i jakoś znajdziesz odpowiedz...nie jestem ekspertką więc nie mogę ci udzielić takich informacji, ale wiem, że ten watek był już poruszany na forum miłej lektury przygotuj sobie herbatkę, bo to może troche zająć P.S. ja kiedys myślałam o założeniu włosów na keratyne, ale szybko zrezygnowałam...teraz jest naprawde wiele alternatyw...jesli nie chcesz zniszczyć włosów może poczytaj o włosach przedłużanych na taśmę, ja własnie tak owe posiadam i jestem mega zadowolona...niedrogo i solidnie
__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 09:21   #1815
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Fajnie że już kupiłaś. Mam nadzieje że po przedłużeniu napiszesz jak ci poszedł zabieg, jak ci się noszą no i pochwalisz się jakąś fotką z efektem.

Pozdrawiam i trzymam kciuki.
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 09:36   #1816
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

confused dziękuje za komplement. Włosy same się tak nie układają, tylko ja kombinuje z fryzurkami. Zakręciłam sobię ją na taką lokówke z inną zamienną końcówką ( zdjęcie dodałam ), i miałam bardzo mocno zakręcone włosy potem je kilka razy rozczesałam i w efekcie na koniec dnia fryzura się lekko falowała i te lekke fale trzymają się jeszcze dziś.
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!


Edytowane przez milcia23
Czas edycji: 2007-06-14 o 15:22
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 11:50   #1817
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

śliczne...
confused jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 13:06   #1818
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

mam pierwszą negatywną opinie na temat moich włosów, kolega ( a raczej znajomy) na początku nie rozumiał co zrobiłam i jak to idzie tak zrobić, a potem stwierdził że są za długie i powinnam je obciąć, a jak przy swojej niesmacznej dociekliwości dowiedział się że to są prawdziwe włosy znaczy ludzkie to powiedział " o fuj to ludzkie włosy"
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 16:19   #1819
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez milkaschoko Pokaż wiadomość
Aj i jeszcze jedno jesli jest jakas dziewczyna ktora ma kontakt z BASIA i DANUSIA z Warszawy ktore kiedys pracowaly w MDMie i chyba GALERII MOKOTO oraz przyjmowaly klientki u siebie w domu a przedluzenie syntetykami 5lat temu kosztowal u nich 850zl to bardzo prosze o kontakt bo u nich zaloze z chcecia.Niestety wyjechalam Zwarszawy i stracilam kontakt.Wiem ze Basia Mieszka na ochocie ale nic wiecej nie pamietam.Prosze o pomoc
ja jakies 5 lat temu tez u nich robilam w mdm wiem tylko tyle ze przenosily sie do salonu na ul.widok bo tam lepiej placili.tez bylam z nich zadowolona.
sprobuj ich poszukac w inernecie poprzez salony fryzjerskie ktore przedluzaja wlosy.niestety nic wiecej nie wiem.
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-24, 16:52   #1820
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez milcia23 Pokaż wiadomość
mam pierwszą negatywną opinie na temat moich włosów, kolega ( a raczej znajomy) na początku nie rozumiał co zrobiłam i jak to idzie tak zrobić, a potem stwierdził że są za długie i powinnam je obciąć, a jak przy swojej niesmacznej dociekliwości dowiedział się że to są prawdziwe włosy znaczy ludzkie to powiedział " o fuj to ludzkie włosy"
niestety - niektorzy niestety nie potrafia zrozumiec nas kobiet ze chcemy sie upiekszac .przecierz zeby miec taka dl.40-50 cm.trzeba zapuszczac jakis 3-4 lata a gdzie podcinanie chocby 1 cm bo przeciesz trzeba , a farbowanie i inne zabiegi. moze nie bylby zdziwiony jakbys powiedziala ze to konski ogon.heheheee.
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 17:17   #1821
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Masz racje, jak mi to mówił to mi trochę mowe odjeło ale teraz powiedziałaby mu że aż strach pomyśleć jakbym miała przeszczep nerki ( pewnie by powiedział- fe kogoś nerke masz w brzuchu) albo jeszcze gorzej jakbym miała zastawke w sercu ze świni ( bo przecież takie operacje istnieją) to dopiero by miał prawo co przeżywać. Niewiem niby młody człowiek w wielkim mieście studiuje a sto lat za murzynami
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 18:30   #1822
toykana
Przyczajenie
 
Avatar toykana
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 15
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Nikt mi nie odpowie???
__________________
Grzeczne Dziewcznki idą do nieba...... a Niegrzeczne tam gdzie chcą!
toykana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 18:56   #1823
Kabi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 10
Angry Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

witam
kiedy po praz pierwszy a bylo to w tamtym roku chcialam sobie przedluzyc wloski zaczekam czytac to forum.moj problem z doczepianymi wyglada tak.doczepilam se 50cm na micro ringi naturalne wlosy. na poczatku bylam bardzo zadowolona ale to nei trwalo dlugo.strasznie mnie swedziala glowa ale po kilku tygodniach minelo wiec prawdopodobnie ma uczulenie ale to nei jest najgorsze.w pierwszych tygodniach wypadlo mi ok 20pasemek nawet doszlo do tego ze za jednym razem lecialo 5 pasemek.poprosilam mojego cholopaka i on mi kombinerkami posciskal wszytkie i bylo spoko.pozniej co bylo i jest najgorsze pasemka juz nei wypadaja ale wypadaja wlosy z tych pasemek i jak czasami poleci mi jakies pasemko to dlatego ze ring juz nie ma co trzymac!wiec z mojej poczatkowej burzy wloso zrobilo sie takie NIC!mialo mi starczyc te pasemka na ok rok oczywiscie co 3 miesiace podciagac trzeba ale to te same wlosy oczywiscie to tez sie okazalo nie prawda!podciagnelam sobie teraz w styczniu i mam ich o polowe mniej i juz o nastepnym podciaganiu nie ma mowy tymi wlosami!oczywiscie dziewczyna ktora mi to robi nie wiem jak wpadla na taki pomysl ale te najlepsze pasemka i najdluzsze przyczepilam mi od samego czubka no moze 1cm od czubka a te gorsze od spodu wiec nie mam wogole teraz przedluzonych tylko zageszczone!!!!!!!!malo tego moja praca wymaga ode mnei spietych wlosow a jak zrobie kucyk to oczywiscie widac czarne (do blond wlosow) ringi!prosze napiszcie mi czy wy tez macie takie doswiadczenia bo ja nei wiem czy to moja wina czy dziewczyny czy wlosow!napewno dlaej chce sobie przedluzaz naturalnymi min 50cm ale jest jeden probelm mieszkam za granica i nie mam nikogo tu kto by to mogl zrobic za taka cene jak w polsce moze ktos ma namiar na dziewczyny w gdansku albo olsztynie?ewentalnie londyn?co mam robic?
Kabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 18:57   #1824
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez toykana Pokaż wiadomość
Nikt mi nie odpowie???
witaj .ja mam 164 cm.wlosy ktore dolozylam mialy 50 cm. ale ja kazalam je obciac jakies 10 cm. po obcieciu sa za stanik i uwazam ze wygladaja naturalnie.
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 19:46   #1825
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

mowia ze krytykujemy to czego sie boimy lub nie rozumiemy - moze z nim wlasnie tak jest .nie moze obiac tego co zrobilas i mysle ze nie ma to nic wspolnego z tym ze studiuje - niektorym i nauka nie pomoze niestety ale tacy tez musza byc na swiecie.
a my sie cieszymy naszym wygladem i to jest najwazniejsze prawda.
reszta niech spada na drzewo - jak to mowia.
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 21:33   #1826
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

witam. zgodnie zobietnica umieszczam foto racoona robione na włosach jasnych i ciemnych. blondynka miała założone włosy słowiańskie , brunetka europejskie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zgrzew 2.JPG (64,5 KB, 347 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3062_resize.JPG (73,8 KB, 312 załadowań)
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-25, 01:08   #1827
toykana
Przyczajenie
 
Avatar toykana
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 15
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

renia73 dziękuję

renihair...brunetka ma nieregularnie rozmieszczone pasemka czy to normalne?
I czy te ,placki,, są takie widoczne normalnie?Czy klientka miała rzadziutkie włosy?Co jaki czas trzeba poprawiać tą metodę?Racon...czy włosy się dredują bądz co innego?Sorki za natłok pytań
__________________
Grzeczne Dziewcznki idą do nieba...... a Niegrzeczne tam gdzie chcą!
toykana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-25, 08:50   #1828
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez toykana Pokaż wiadomość
renia73 dziękuję

renihair...brunetka ma nieregularnie rozmieszczone pasemka czy to normalne?
I czy te ,placki,, są takie widoczne normalnie?Czy klientka miała rzadziutkie włosy?Co jaki czas trzeba poprawiać tą metodę?Racon...czy włosy się dredują bądz co innego?Sorki za natłok pytań
zgadza sie ..brunetka ma rzadkie włoski i na dodatek mało i krótkie...rozmieszczenie wówczas tzw"tradycyjne"nie przyniosloby oczekiwaneg skutku. przy takiej ilos ci włosów trzeba romieść w sposób nie liniowy tylko na zasadzie plastru miodu. blondynka juz miała lepsze włosy dlatego można było zrobic inaczej. tych placków nie widać pod włosami. umieszczająć te fotki chodziło mi o pokazanie samych zgrzewów racoon.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-25, 09:40   #1829
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ta metoda wyglada tak jak na keratyne
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-25, 11:13   #1830
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
ta metoda wyglada tak jak na keratyne
tak..tyle ze łączenia są mniejsze i nie wykruszaja sie. sa poprostu trwalsze.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.