Do Kolezanek ktore uzywaly lub uzywaja podkladu Max Factor Lasting Performance :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-02, 22:27   #1
AsIa_16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 41
Smile

Do Kolezanek ktore uzywaly lub uzywaja podkladu Max Factor Lasting Performance :)


Witam serdecznie
Mam pewne pytanie
Chce kupic sobie podklad max factora lasting performance, ale mam problem z dobraniem koloru, bylam juz w 2 sephorach i w jednej z nich pani doradzala mi numer 105 lub 102, jednak wydaje mi sie ze jednak mimo wszystko sa za ciemne
Czy odcien 101 jest o wiele jesniejszy w rzeczywistosci od 102?
Czy odcienie 101 i 100 wygladaja w rzeczywistosci tak jak na stronie max factora http://www.maxfactor.nu/face/liquid/...swatch_101.gif
Nie wiem czy kupic 101 czy 100, na tej stronie wyglada na to ze 100 jest ciemniejszy a 101 jest "rozowy". Sama niewiem jak to w koncu jest
Mam jasna karnacje nie chodze na solarium, ogolnie wszystko jest naturalne, nieiwme jaki odcien bedzie lepszy czy 100 czy 101, w drogeriach nie bylo 100 i 101 wiec nie milam jak tego sprawdzic.
Pomozcie
AsIa_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 22:47   #2
nuitarii
Raczkowanie
 
Avatar nuitarii
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 187
Dot.: Do Kolezanek ktore uzywaly lub uzywaja podkladu Max Factor Lasting Performance

Światło w drogeriach jest zawsze mylące.
Radzę Ci posmarować policzek i jednym i drugim podkładem i wyjść na światło dzienne. Wtedy najlepiej wybierzesz podkład
__________________
Ha!
nuitarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 09:49   #3
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Do Kolezanek ktore uzywaly lub uzywaja podkladu Max Factor Lasting Performance :)

Hej, używałam i 100, i 101. Dla mojej ekstremalnie bladej karnacji 100 była w sam raz, to b. jasny chłodny odcień. Natomiast 101 jest już ciemniejsza i wpada w róż, ponadto ten odcień trochę ciemniał w ciągu dnia. Kiedyś oglądałam kolory LP na tej stronie, którą podałaś, ale kolory są tam przekłamane. 100 faktycznie wygląda tam na ciemniejszą niż 101, a przecież jest jaśniejsza. Radzę wziąć próbki tych odcieni, które Cię interesują i przetestować w domu, a nie w drogerii, gdzie często oświetlenie jest fatalne.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 11:55   #4
julies
Raczkowanie
 
Avatar julies
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 89
Dot.: Do Kolezanek ktore uzywaly lub uzywaja podkladu Max Factor Lasting Performance

ja uzywam 101 i nie wyglada on rozowo na mojej twarzy. Wybieralam miedzy 102 a 101 ,ale tez po probie w domku okazalo sie ze 101 na zime byl swietny.Teraz musze kupic cos na lato
julies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 13:28   #5
wicca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 100
Dot.: Do Kolezanek ktore uzywaly lub uzywaja podkladu Max Factor Lasting Performance :)

witam ,
jeżeli zależałoby ci na jasnym ŻÓŁTYM odcieniu, to radze poszperać na allegro. ja zakupiłam LP prod. w USA bądź też w Kanadzie, w kolorze light champagne 3 (jaśniutki żółty beżyk). pozdr
wicca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 20:37   #6
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Do Kolezanek ktore uzywaly lub uzywaja podkladu Max Factor Lasting Performance :)

Też się zastanawiam nad tym podkładem.
Czy ten 101 nie jest bardzo różowawy??? Szukam właśnie jakiegoś chłodnego w miarę jasnego podkładu, który nie bedzie ani maksymalnie beżowo-żółty ani całkiem różowy, bo w obu wyglądam tragicznie A ten 101 mi wygląda na taki pośredni, nawet na zdjęciach w dziale Moje Makijaże...
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 21:55   #7
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: Do Kolezanek ktore uzywaly lub uzywaja podkladu Max Factor Lasting Performance :)

Jakosciowo jest swietny, ale faktycznie 101 wpada w roz. No wpada niestety 100 nigdzie nie widzialam, a myslalam jeszcze o 103, ale nie bylo probki. Nastepnym razem bardziej polatam za nim
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-06, 22:31   #8
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Do Kolezanek ktore uzywaly lub uzywaja podkladu Max Factor Lasting Performance :)

Ja miałam 101 albo 102 - już nie pamiętam. Kolorek wpadał w róż więc to pewnie było 101. Ja bym radziła przed zakupem przetestować na własnej buzi i ocenić możliwie w naturalnym świetle a nie w drogerii
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 11:20   #9
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: Do Kolezanek ktore uzywaly lub uzywaja podkladu Max Factor Lasting Performance :)

Bo to jest tak, ze biore w drogerii jasny podklad. Mowie sobie jest peikny, ale jak on troche wsiaknie w skore, to sie robi inny kolor. Wychodze z drogerii a reka rozowa lub pomaranczowa Jedyny podklad co stosowalam jak zaczynalam i mial idealny odcien ziemisty taki chlodny to byl fluid bodajze nastolatki czy cos czy under twenty odcien cappucino. Z tym, ze jakosciowo to byla kiszka
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 11:27   #10
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Do Kolezanek ktore uzywaly lub uzywaja podkladu Max Factor Lasting Performance :)

No nic, popatrzę jeszcze w drogeriach odcienie, ale czytałam na kwc, że on jest lepszy na zimę, bo jest taki kryjący i cięższy...
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 11:59   #11
simonka005
Raczkowanie
 
Avatar simonka005
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 213
Dot.: Do Kolezanek ktore uzywaly lub uzywaja podkladu Max Factor Lasting Performance :)

a ja mam pytanko dotyczace koloru cieplego bezu wpadajacego w zolty, zloty , kawa z mlekiem ... ale ciemniejszy odcien niz 105????
simonka005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-07, 18:21   #12
Kamuusia
Raczkowanie
 
Avatar Kamuusia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 160
Dot.: Do Kolezanek ktore uzywaly lub uzywaja podkladu Max Factor Lasting Performance

Ile kosztuje ten podklad?
Kamuusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 18:31   #13
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Do Kolezanek ktore uzywaly lub uzywaja podkladu Max Factor Lasting Performance :)

Gdy kupowałam go kiedyś w Galerii Centrum, kosztował ok. 55 zł.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 22:45   #14
kinnka
Raczkowanie
 
Avatar kinnka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 382
GG do kinnka
Dot.: Do Kolezanek ktore uzywaly lub uzywaja podkladu Max Factor Lasting Performance :)

Asia16: 100 jest jaśniejsza od 101, ale nieco cieplejsza. 101 lekko wpada w róż i jest stanowczo chłodnym odcieniem. 105 odstaje od nich maksymalnie, bo jest i ciepła i dosyć ciemna (ja używam, jak się już całkiem solidnie opalę; również większości moich klientek ten odcień najbardziej pasuje w okresie letnim, czyli jak są opalone).

Simonka005: ciepły odcień ciemniejszy od 105 to 108 i 111. tylko 111 jeszcze w Polsce nie widziałam

Ogólnie im wyższy numer, tym ciemniejszy odcień tego podkładu.
Aha, nie polecam ich na lato - są trochę za ciężkie i trzeba się z nimi nieco pomęczyć.
kinnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 16:14   #15
AsIa_16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 41
Smile Dot.: Do Kolezanek ktore uzywaly lub uzywaja podkladu Max Factor Lasting Performance :)

A co myslicie o True Match Loreala ? Czy jest lepszy ? Dostalam probke koloru W3 zloty beż i jak na lato jest w sam raz, musze jeszcze znalesc kolor na zime jakis o ton lub 2 jasniejszy. Który bylby dobry na zime ?
AsIa_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 18:23   #16
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Do Kolezanek ktore uzywaly lub uzywaja podkladu Max Factor Lasting Performance :)

Ja w tej chwili używam już 3. opakowanie True Match i dla mnie jest on dużo lżejszy niż LP, a nawet lepiej kryje, przy czym pozostaje niewidoczny. Trzyma się tak samo długo. Ogólnie dla mnie True Match wypada lepiej od LP. Aha, w kwestii koloru chyba za bardzo nie poradzę, bo ja używam tylko 1 koloru - C1, tylko ten mi pasuje, inne już na pierwszy rzut oka wyglądają na dużo za ciemne dla mnie. Dobór koloru zależy od tonacji, którą masz (chłodna czy ciepła).
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 19:20   #17
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Do Kolezanek ktore uzywaly lub uzywaja podkladu Max Factor Lasting Performance

Witam

Planuje kupić sobie lasting performance, ale niestety nigdzie w drogerii nie moge znaleźć tych jasnych odcieni 100 albo 101.

Chcę kupić na allegro, tylko nie mam pojęcia który odcień by mi pasował, bo w drogeriach jakoś ostatnio jasnych brak

Dziewczyny pomóżcie mi

Moja cera jest naczynkowa i dosyć jasna. Idealnie pasuje mi odcień podkładu Cameo Dream Matte Mousse Maybelline. Może ktoś z was używał tego podkładu i lastina i ma porównanie jeśli chodzi o te odcienie

Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 20:38   #18
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Do Kolezanek ktore uzywaly lub uzywaja podkladu Max Factor Lasting Performance

Używałam cameo pure make up i 102 lasting performance na 100% jest dla mnie za ciemna.
Jutro może uda mi się na ryneczku obejrzeć 100 i 101 jeszcze raz choć mnie się i tka ciemne wydają
Ze strony www widzę,że 101 wpada w róż i jest dość ciemna.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 21:26   #19
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Do Kolezanek ktore uzywaly lub uzywaja podkladu Max Factor Lasting Performance

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Witam

Planuje kupić sobie lasting performance, ale niestety nigdzie w drogerii nie moge znaleźć tych jasnych odcieni 100 albo 101.

Chcę kupić na allegro, tylko nie mam pojęcia który odcień by mi pasował, bo w drogeriach jakoś ostatnio jasnych brak

Dziewczyny pomóżcie mi

Moja cera jest naczynkowa i dosyć jasna. Idealnie pasuje mi odcień podkładu Cameo Dream Matte Mousse Maybelline. Może ktoś z was używał tego podkładu i lastina i ma porównanie jeśli chodzi o te odcienie

Sama używałam przez jakiś czas DM, odcień Cameo i jeśli chodzi o Lasting Performance, radzę wypróbować najjaśniejszy nr 100. Miałam 2 odcienie, 100 i 101. 100 na pierwszy rzut oka wydaje się b. jasna, ale po nałożeniu lekko ciemnieje, tak samo było u mnie z 101, który jest bardziej różowy od 100. Tu zaznaczam, że moja cera jest w chłodnej tonacji i b. jasna. Cameo DM też był troszkę za ciemny dla mnie, ale przy użyciu minimalnej ilości i dokładnym roztarciu było dobrze. Mając na względzie to lekkie ciemnienie LP na twarzy po jakimś czasie radzę wypróbować lub kupić, gdy nie masz możliwości przedtem wypróbować, jaśniejszy odcień niż zwykle używasz.
Swoją drogą to prawda, że ciężko znaleźć te najjaśniejsze odcienie. Ja swoją 100 LP znalazłam w małej drogerii. Trzeba dobrze poszukać właśnie w takich mniejszych drogeriach lub spróbować w nich zamówić dany odcień, może go sprowadzą. Mnie kiedyś się udało w taki sposób zdobyć poprzednią sztukę LP 100. A całkiem niedawno (ok. 3 tygodni temu) będąc w Szczecinie w 2 drogeriach Nikola (albo Nicola) natknęłam się na wyżej wymienioną 100. Może w Twojej miejscowości są te drogerie (nie wiem, czy działają pod tą nazwą w całej Polsce, ale w Szczecinie jedna z nich jest w Carrefourze). Mają tam duży wybór kosmetyków, z których wiele znalazłam dopiero tam.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-03, 21:53   #20
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Do Kolezanek ktore uzywaly lub uzywaja podkladu Max Factor Lasting Performance

ja używam 105 ale on jest raczej do ciemniejszej cery
uwilebiam ten podkład, chciałam szukać czegoś nowego bo mi sie kończy i albo znowu go sobie kupie albo z giordani oriflame.
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 06:20   #21
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Do Kolezanek ktore uzywaly lub uzywaja podkladu Max Factor Lasting Performance

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Używałam cameo pure make up i 102 lasting performance na 100% jest dla mnie za ciemna.
Jutro może uda mi się na ryneczku obejrzeć 100 i 101 jeszcze raz choć mnie się i tka ciemne wydają
Ze strony www widzę,że 101 wpada w róż i jest dość ciemna.
A w której drogerii będziesz dokładnie szukać tych odcieni

Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 06:22   #22
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Do Kolezanek ktore uzywaly lub uzywaja podkladu Max Factor Lasting Performance

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Sama używałam przez jakiś czas DM, odcień Cameo i jeśli chodzi o Lasting Performance, radzę wypróbować najjaśniejszy nr 100. Miałam 2 odcienie, 100 i 101. 100 na pierwszy rzut oka wydaje się b. jasna, ale po nałożeniu lekko ciemnieje, tak samo było u mnie z 101, który jest bardziej różowy od 100. Tu zaznaczam, że moja cera jest w chłodnej tonacji i b. jasna. Cameo DM też był troszkę za ciemny dla mnie, ale przy użyciu minimalnej ilości i dokładnym roztarciu było dobrze. Mając na względzie to lekkie ciemnienie LP na twarzy po jakimś czasie radzę wypróbować lub kupić, gdy nie masz możliwości przedtem wypróbować, jaśniejszy odcień niż zwykle używasz.
Swoją drogą to prawda, że ciężko znaleźć te najjaśniejsze odcienie. Ja swoją 100 LP znalazłam w małej drogerii. Trzeba dobrze poszukać właśnie w takich mniejszych drogeriach lub spróbować w nich zamówić dany odcień, może go sprowadzą. Mnie kiedyś się udało w taki sposób zdobyć poprzednią sztukę LP 100. A całkiem niedawno (ok. 3 tygodni temu) będąc w Szczecinie w 2 drogeriach Nikola (albo Nicola) natknęłam się na wyżej wymienioną 100. Może w Twojej miejscowości są te drogerie (nie wiem, czy działają pod tą nazwą w całej Polsce, ale w Szczecinie jedna z nich jest w Carrefourze). Mają tam duży wybór kosmetyków, z których wiele znalazłam dopiero tam.
Dziękuję ślicznie

Tylko moja cera jest naczynkowa więc non stop delikatnie zaróżowiona i nie wiem czy czasami ta 101 by bardziej u mnie naturalniej wyglądała Postaram się rozejrzeć po tych mniejszych drogeriach
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 06:23   #23
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Do Kolezanek ktore uzywaly lub uzywaja podkladu Max Factor Lasting Performance

Cytat:
Napisane przez Sathi Pokaż wiadomość
ja używam 105 ale on jest raczej do ciemniejszej cery
uwilebiam ten podkład, chciałam szukać czegoś nowego bo mi sie kończy i albo znowu go sobie kupie albo z giordani oriflame.
Sathi a czy on jest bardzo kryjący Czy sądzisz, że bedzie wstanie ukryc moje popękane naczynka
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 14:09   #24
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Do Kolezanek ktore uzywaly lub uzywaja podkladu Max Factor Lasting Performance

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
A w której drogerii będziesz dokładnie szukać tych odcieni

W żadnym sklepie ich nie znajdziesz.Dziś kupiłam 100 na ryneczku,bo w polskich drogeriach najjaśniejszy jest 102 pastelle,który jest dla mnie za ciemny(bardzo ciemny).
100 wpada w róż i jest tylko nieco jaśniejszy niż 101-ten bardziej mi w żółty wpada,a nie róż jak na zagranicznych stronach internetowych(dlatego radzę się tym odcieniem z netu nei sugerować przy wyborze koloru).
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 14:57   #25
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Do Kolezanek ktore uzywaly lub uzywaja podkladu Max Factor Lasting Performance

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie

Tylko moja cera jest naczynkowa więc non stop delikatnie zaróżowiona i nie wiem czy czasami ta 101 by bardziej u mnie naturalniej wyglądała Postaram się rozejrzeć po tych mniejszych drogeriach
Nie ma sprawy. A czy koniecznie chcesz kupić tylko i wyłącznie LP, czy też inny podkład o jasnym odcieniu i podobnych cechach do LP, ale bardziej dostępny, też wchodzi w rachubę?
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 18:02   #26
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Do Kolezanek ktore uzywaly lub uzywaja podkladu Max Factor Lasting Performance

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy. A czy koniecznie chcesz kupić tylko i wyłącznie LP, czy też inny podkład o jasnym odcieniu i podobnych cechach do LP, ale bardziej dostępny, też wchodzi w rachubę?
Może i nie koniecznie, ale naczytałam się dużo dobrych opini na jego temat No i na allegro można go dosyć tanio nabyć Zależy mi również, aby ukrył moje naczynka

Może masz jakiegoś swojego faworyta jeśli chodzi o podkłady
Chętnie poczytam

Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 18:07   #27
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Do Kolezanek ktore uzywaly lub uzywaja podkladu Max Factor Lasting Performance

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
W żadnym sklepie ich nie znajdziesz.Dziś kupiłam 100 na ryneczku,bo w polskich drogeriach najjaśniejszy jest 102 pastelle,który jest dla mnie za ciemny(bardzo ciemny).
100 wpada w róż i jest tylko nieco jaśniejszy niż 101-ten bardziej mi w żółty wpada,a nie róż jak na zagranicznych stronach internetowych(dlatego radzę się tym odcieniem z netu nei sugerować przy wyborze koloru).
Oj to się trochę zakręciłam, bo byłam przekonana, że to właśnie 101 wpada w róż, a 100 bardziej w żółć

Chodziłam dziś trochę po drogeriach i rzeczywiście najjaśniejszy to 102
Jednak bardzo bym chciała sprawdzić kolorek na żywo zanim zakupie podkład na allegro. Pochodze jeszcze po tych mniejszych drogeriach a nóż będzie

Swoją drogą ciekawe dlaczego nie mają tych jasnych odcieni
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 20:37   #28
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Do Kolezanek ktore uzywaly lub uzywaja podkladu Max Factor Lasting Performance

Dziewczyny, ale namotałyście!
Tam powyżej Pyra i Kinnka piszą, że to 101 wpada w róż; teraz znów czytam, że 100. No i komu mam wierzyć, hę?
Obejrzeć własnoocznie nie mam mozliwości.

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość

Swoją drogą ciekawe dlaczego nie mają tych jasnych odcieni
Bo zakładają, że przeciętna statystyczna Polka połowę życia spędza w solarium I nawet tak bardzo się nie mylą...
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 21:48   #29
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Do Kolezanek ktore uzywaly lub uzywaja podkladu Max Factor Lasting Performance

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Może i nie koniecznie, ale naczytałam się dużo dobrych opini na jego temat No i na allegro można go dosyć tanio nabyć Zależy mi również, aby ukrył moje naczynka

Może masz jakiegoś swojego faworyta jeśli chodzi o podkłady
Chętnie poczytam

U mnie LP dobrze się sprawował, ale jeszcze lepiej podpasowały mi (szczególnie w kwestii odcienia) X-Ceptional Wear (Gosh) i Colorstay (Revlon). Obydwa dobrze kryją i trzymają się długo w dobrym stanie. Odkryłam oba dzięki Wizażowi.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 06:20   #30
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Do Kolezanek ktore uzywaly lub uzywaja podkladu Max Factor Lasting Performance

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale namotałyście!
Tam powyżej Pyra i Kinnka piszą, że to 101 wpada w róż; teraz znów czytam, że 100. No i komu mam wierzyć, hę?
Obejrzeć własnoocznie nie mam mozliwości.
Też się zakręciłam
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:12.