Rozszerzone pory i środki ściągające - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-04, 15:34   #31
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Czy ostatecznie domknać pory?

Cześć dziewczyny Właśnie kupiłam to zielone paskuctwo Jest w proszku do wymieszania, bo tuby były same duże, a ja może już po tym 1x zostanę bez twarzy, więc ... I teraz mam problem - w ulotce są podane 2 sposoby zrobienia sobie tego cuda - z samą wodą, albo z oliwą z oliwek/tudzież jej domieszką. I nie wiem, jak Wy się traktujecie, żeby było dobrze? Tak na żywca - woda + glinka, czy jednak się trochę natłuszczacie/zmiękczacie oliwą? I jeszcze - to ile razy podczas tego seansu podlewać się wodą i w których momentach?
moniga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 18:12   #32
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Czy ostatecznie domknać pory?

ja Was tu nie chce straszyć ale poszłam dzisiaj kupić tą glinke a tu pani w sklepie mówi mi że nie ma i że co gorsze nie będzie.Powiedziała że miała tą glinke i ostatnio pojechała po nią do hurtowni czy gdzieś tam i jej powiedzieli że ta glinka została wycofana z produkcji czym pani była bardzo zdziwiona bo schodziła jej świetnie.Jedyne co mi poradziła to zrobienie zakupów w sklepie gdzie jeszcze mają te zapasy
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 18:22   #33
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Czy ostatecznie domknać pory?

Eee tam.
Niedawno byłam na targach i na ich stoisku nie było żadnej informacji o końcu produkcji
Nie ma się czym przejmować
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 18:38   #34
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Czy ostatecznie domknać pory?

O matkom ... jestem tak ściśnięta na twarzy, że chyba wyprofilują mi się w końcu seksowne kości policzkowe i dziubek Ale co ważniejsze dziewczyny metoda na żywca DZIAŁA!!!

Sandija jesteś Wielka! A to w podzięce, bo 80% problemu załatwione
A teraz to już z górki ...
Jeszcze tonik i kto wie ...
moniga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 19:47   #35
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Czy ostatecznie domknać pory?

He, he miło mi to słyszeć
Mów mi tak jeszcze, karm mnie, karm
Nie, żartuję, ale cieszę się, że Ci pomaga. Zielona glinka - ale ta, Argiletzu, - to ściąga pory jak szalona, mówiłam
Dobrze, że od razu się pochwalilaś. Kurczę, nie pomyślałam o tych seksownych kościach policzkowych, od dziś walę tak podwójną ilość glinki i to dwa razy dziennie
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 19:59   #36
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Czy ostatecznie domknać pory?

A ten tonik lysanel jak uzywacie,np naprzemiennie z jakims kwasem w kremie??I czy bym mogla przemyc nim twarz w lato ,np 2 razy w tyg czy czekac do jesieni??Teraz uzywam od lutego lysanel w kremie i szkoda mi go ostawiac , bo efekty sa.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 22:32   #37
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Czy ostatecznie domknać pory?

Podziomko, krem Lysanel jednak lepiej odstawić na lato, nawet przy reaplikowaniu filtrów jest on mocny i zwiększa ryzyko podrażnień, to raz, a dwa, że kwasy AHA z biegiem czasu mają coraz słabsze działanie - więc przerwa wyjdzie im na zdrowie.
W lato spokojnie możesz używać tego toniku co drugi dzień i wspomagać się Effaclarem. Ja go polecam na lato, dlatego, że ma niskie stężenie (1,5%BHA) jest łagodny, ale działa skutecznie. Mogłabyś go używać co 2, 3 dni. I oczywiście - filterki
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-05, 08:47   #38
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Czy ostatecznie domknać pory?

No to jak mi Hauschka porów nie domknie, to będę się czołgać w Rossmanie w poszukiwaniu glinki Argiletz . TŻ jest coraz bardziej przerażony zawartością mojego koszyczka w łazience . No ale lubi mnie w zielonym . Polecacie w tubce, mam nadzieję, że jest tylko jeden rodzaj bo będę się znowu miesiąc zastanawiać którą kupić. A i właśnie glinki zamykając pory, troszkę wysuszają, czym potem niezapychającym dobrze nawilżyć buźkę? Doradźcie kochane coś , bo mam podobno po kwaskach cerę w stanie agonialnym - za mało nawilżoną .
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 10:44   #39
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Czy ostatecznie domknać pory?

Kasik, glinka zielona w tubce, li i jedynie
Bardzo lekki i fajnie nawilżający jest Physiogel a znowu moim pupilkiem-nawilżaczem jest kremik antybakteryjnyYoung AA - co chwila chwalę go na Wizażu - ma świetny skład bogaty w przeciwutleniacze, więc intesyfikuje działanie filtrów, a oprócz tego ładnie wypływa na niespodzianki - szybciej goi i bardzo ogranicza powstawanie.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 10:49   #40
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Czy ostatecznie domknać pory?

Cytat:
Napisane przez Sandija
Podziomko, krem Lysanel jednak lepiej odstawić na lato, nawet przy reaplikowaniu filtrów jest on mocny i zwiększa ryzyko podrażnień, to raz, a dwa, że kwasy AHA z biegiem czasu mają coraz słabsze działanie - więc przerwa wyjdzie im na zdrowie.
W lato spokojnie możesz używać tego toniku co drugi dzień i wspomagać się Effaclarem. Ja go polecam na lato, dlatego, że ma niskie stężenie (1,5%BHA) jest łagodny, ale działa skutecznie. Mogłabyś go używać co 2, 3 dni. I oczywiście - filterki

Kremik mam zamiar odstwic juz zaraz ,bo sloneczko coraz mocniej przygrzewa.Na lato przestawie sie na ten tonik i mysle jeszcze o effaclarze.Dzieki za info Sandija. A filtry stosuje.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 14:41   #41
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Czy ostatecznie domknać pory?

Dzisiaj rano stwierdziłam ze zdziwieniem, że mam na prawym policzku 2 średniej wielkości cysty ... Widok dziwny zaiste, bo dawno takowych nie posiadałam, a i Zorac powinien nie dopuścić do powstania tego typu niespodzianek Hmm .. Jak myślicie zawdzieczam to glince czy Avence?

Edytowane przez moniga
Czas edycji: 2006-05-06 o 01:10
moniga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-05, 16:26   #42
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Czy ostatecznie domknać pory?

Avene
Nie ma możliwości, zeby była to wina glinki,a avenka czasemn (tzn.u niektórych) z tego słynie.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 01:17   #43
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Czy ostatecznie domknać pory?

Szkoda, bo juz zdążyłam polubić Avenkę i głupio mi będzie smarować się Vichy, bo jest taki jakiś ... za chudy Nic to, połozyłam dzisiaj znowu glinkę, złagodziła, sciągnęła mnie jeszcze bardziej, więc pory mi właściwie znikneły. Ta glinka po prostu czyni cuda - ściąga, goi, ujednolica, ba liftuje nawet. SZok absolutny. Jeszcze się nie mogę otrząsnąć
Sandija, jejku, jak ja mogłam bez niej żyć do tej pory? Jeszcze raz i tak do końca zycia
moniga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 07:51   #44
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Czy ostatecznie domknać pory?

dowcip niepoprawny - moniga, przejdź na muzułmanizm żart :P
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 10:30   #45
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Czy ostatecznie domknać pory?

moniga, a jakiej glinki uzywałaś Dermaglin czy Argielitz? Ja właśnie wczoraj sobie zrobiłam maseczkę z zielonej glinki Dermaglinu w szasetce, co prawda przeciwzmarszczkowa, ale co tam I siedziałam sobie z nią wannie przez prawie godzinę, co jakiś czas pochlapując się wodą Wczesniej stosowałam ja tak, że siedziałam 15 minut z betoenm na twarzy, a teraz był ow wiele lepszy efekt, chcociaż nie chcę tu nic zapeszać, jednak pory się lekko domknęły
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 14:22   #46
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Czy ostatecznie domknać pory?

Ja już długo stosuję glinki i Argiletz i dermaglin i lubię je.
Jednak znacznie bardziej spektakularny i długotrwały efekt oczyszczenia i domknięcia porów mialam po ziemi wulkanicznej (muszę znów sobie kupić).
Uwielbiam tę maseczkę.

Dodatkowo oczywiście effeclar K - świetny, a obecnie rewelacyjne efekty porowe mam po olejku Hauschki. Nos i czoło jak nowe.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 14:38   #47
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Czy ostatecznie domknać pory?

Cytat:
Napisane przez agnieska
dowcip niepoprawny - moniga, przejdź na muzułmanizm żart :P



Szadi - no własnie Argielitz i to zieloną. Poczytaj sobie w KWC o niej. Wcześniej stosowałam Dermaglin i też metodą na skorupę, ale patent z zielonym Argielitzem i podlewaniem się w trakcie wodą, jest dużo lepszy.

Kate - dzieki serdeczne za rady. Gdyby się to tylko dało stosować wszystko od razu, to byłabym szczęśliwa Olejek jeszcze przede mną i Effeclar też z resztą. Z tym zestawem szykuję się na lato. Póki co z BHA stosowałam tylko maseczkę aspirynową z pozytywnymi skutkami. A co do ziemii, możesz mi napisać czy to tę stosujesz? http://www.esentia.pl/servlet/SNFPro...a5410706331035
moniga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 19:56   #48
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Czy ostatecznie domknać pory?

Cytat:
Napisane przez moniga



Szadi - no własnie Argielitz i to zieloną. Poczytaj sobie w KWC o niej. Wcześniej stosowałam Dermaglin i też metodą na skorupę, ale patent z zielonym Argielitzem i podlewaniem się w trakcie wodą, jest dużo lepszy.

Kate - dzieki serdeczne za rady. Gdyby się to tylko dało stosować wszystko od razu, to byłabym szczęśliwa Olejek jeszcze przede mną i Effeclar też z resztą. Z tym zestawem szykuję się na lato. Póki co z BHA stosowałam tylko maseczkę aspirynową z pozytywnymi skutkami. A co do ziemii, możesz mi napisać czy to tę stosujesz? http://www.esentia.pl/servlet/SNFPro...a5410706331035
Tę tę, ale kupuję tu - taniej i za przesyłkę się nie płaci.

http://www.eversun.pl/index2.php/manufacturers_id/15
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 11:49   #49
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Czy ostatecznie domknać pory?

Kate, dziekuję bardzo.
moniga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-07, 17:50   #50
Lolka102
Raczkowanie
 
Avatar Lolka102
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 206
Dot.: Czy ostatecznie domknać pory?

IN The Shadows _ masz MOJEGO avatarka!!!
Mam go już od bardzo dawna - myślę że z tego powodu mogą być mylone nasze posty.
Lolka102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 19:02   #51
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Czy ostatecznie domknać pory?

Cytat:
Napisane przez Lolka102
IN The Shadows _ masz MOJEGO avatarka!!!
Mam go już od bardzo dawna - myślę że z tego powodu mogą być mylone nasze posty.
Takie sprawy załatwia się na PW
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 14:53   #52
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Czy ostatecznie domknać pory?

Cytat:
Napisane przez Lolka102
IN The Shadows _ masz MOJEGO avatarka!!!
Mam go już od bardzo dawna - myślę że z tego powodu mogą być mylone nasze posty.
wydaje mi się, że jednak nie Twojego, bo widzę pewną różnicę między oboma zdjęciami

a ja to się powinnam zdenerwować, bo po Wizażu buszuje Justa78
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 15:05   #53
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Czy ostatecznie domknać pory?

Już nie offtopikujmy na ten temat, bo już sobie wyjaśniłyśmy to z Lolką
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 22:06   #54
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Czy ostatecznie domknać pory?

Cytat:
Napisane przez Sandija
Już nie offtopikujmy na ten temat, bo już sobie wyjaśniłyśmy to z Lolką
To fajnie, ale szkoda, że wczesniej też Lolka nie napisała do mnie PW, dopiero teraz zobacyłam jej post
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 16:11   #55
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Czy ostatecznie domknać pory?

Byłam dzisiaj w aptece po składniki do serum pani Basi i przy okazji zapytałam się o glinkę (lepiej kupić na miejscu i nie ponosić kosztów przesyłki ), chociaż byłam przekonana, że nie będzie. Ale okazało się, że mają tylko w proszku. Jednak jak chcę to zamówią w tubce i jutro mogę zobaczyć czy przyszła Także Shadi, jak będziesz zainteresowana to będą w aptece na rogu Bydgoskiej i Roosevelta
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 16:32   #56
justa84_
Raczkowanie
 
Avatar justa84_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin/Suwałki
Wiadomości: 159
GG do justa84_
Dot.: Czy ostatecznie domknać pory?

przeczytam caly watek i koniecznie musze sobie kupic ta glinke ale mam pytanko na jak dlugo pory sa domkniete?
__________________
<-- ... Si vis amari Ama ...-->
justa84_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 16:34   #57
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Czy ostatecznie domknać pory?

ja tez mam pytanie co do "cudownej" glinki co ile ja stosujecie??codziennie wieczorkiem czy jak??i jak ja nakladacie to ile razy zwilzacie wodą??
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 16:38   #58
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Czy ostatecznie domknać pory?

o a wlasnie dzisiaj chce isc na solarium to lepiej ta maseczke zrobic przed czy po?? jak myslicie?? prosze o szybka odpowiedz
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 16:42   #59
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Czy ostatecznie domknać pory?

Cytat:
Napisane przez marta_v
ja tez mam pytanie co do "cudownej" glinki co ile ja stosujecie??codziennie wieczorkiem czy jak??i jak ja nakladacie to ile razy zwilzacie wodą??
Marta, ja swoją glinkę z Lirene stosowałam raz lub dwa razy w tygodniu, częściej chyba się nie powinno. A co do zwilżania, to trzeba ją spyskiwać za każdym razem jak poczujemy, że przysycha
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 16:54   #60
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Czy ostatecznie domknać pory?

ja jestem dobra codziennie pewnie bym nie miala twarzy ale nie wiem czym nawilzyc buzke po tym zabiegu:/ mam dosyc tłustą cere i stosuje dodatkowo skinoren... moge uzywac kremu z nagietka jest dosyc tłustawy czy co mi najlepiej proponujecie?? do nawilzania buzki... i jak np.zrobie "operacje" glinka,pózniej naloze skinoren i odrazu krem nawilzajacy na to?? czy troche odczekac??
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:05.