sanatorium w Dąbkach-ktoś był? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-19, 22:31   #211
jworld
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witam wszystkie osoby zainteresowane pobytem w Cegielskim

jak czytam komentarze o sanatorium to poprostu odechciewa się jechać
w myśl zasady "jeden nie zadowolony ,zrobi gorszą reklamę niż 100 zadowolonych"

a więc tak :
miałam okazje przebywać w sanatorium na przełomie Kwietnia 2008 i Maja 2008 więc całkiem nie dawno ;]
zdementuje plotki że w sanatorium można się tylko choroby nabawić w myśl osób tylko narzekających ;p
więc tak :
-sanatorium położone jest w bajecznym miejscu , o nie spotykanym klimacie.
- sanatorium zapewne pamięta czasy komuny ,lecz jest odnowione
natomiast pokoiki skromne ale odremontowane wraz z łazienkami.
w pokoju jest telewizor ( jest Mini mini i carton network dla dzieci )
oraz tel.
co do zabiegów to
- lekarze i pielęgniarki bardzo mili , i co najważniejsze badanie bardzo staranne
człowiek czuje się jak w prywatnej przychodni i to nie przesada
więc proszę nie komentować wątku.
zabiegi odbywają się do południa i sa wręcz przyjemne dla dzieci , włącznie z gimnastyka
która jest codziennie po śniadaniu.
zabiegi w zależności co przepisze lekarz dla dziecka ( inhalacje ,jonoforeza itp.itd
oczywiście tylko Cegielski oferuje dla opiekunów darmowe zabiegi.
u konkurencji - usługa płatna ;]
jak wspominałam na wstępie okolica jest bajeczna więc nie mamy prawa się nudzić -
jest
sporo smażalni ryb - które oferują rarytasy morza jak ryby ;p
oczywiście wszystkie kafejki czynne ( oferują trunki i etc.)
jest plac zabaw i mini boisko
wypożyczalnie rowerów ( i ładne szlaki ,z pięknymi widokami)
równoczesnie z moim turnusem była moja bliska koleżnka w Dukacie -
oby wszyscy zachwalacze się nie zdziwili a osoby które przepisują skierowania
nie miały pretensji do siebie i innych, ale nie mnie to komentować ;p


i najwazniejsze czujemy się jak na wczasach i wypoczywamy pełną piersią
acha tylko Cegielski posiada kafejkę internetową ;pi oczywiście w międzyczasie
cały czas dla dzieci są oranizowane występy i przedstawienia
więc mamy sporo czasu dla Siebie
mozna poznać miłych i sympatycznych kuracjuszy.
jak ktoś jedzie samochodem
ma pobliskie miasteczko darlowo z extra basenem i latarnią morska do zwiedzenia.
a jest to tylko 10 km od dąbek.
do ustki mamy 50 km nie bede się rozpisywała co tam jest.

JEżELI MACIE OKAZJE TO PROSZE JECHAć
JEżELI KTOS MA ASPIRACJE NA HOTEL ***** TO NIECH SOBIE DARUJE WYJAZD ;P
GDYż BęDZIE ROZCZAROWANY .

pozdrawiam

mile rozczarowane po tym co czytałam na forum ;p

Renia
jworld jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 11:01   #212
jakubowo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 22
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Bardzo dziekuje za twoje odpowiedzi (NETAWIKA!) juz pomalu musze sie zaczynac pakowac bardzo sie przydają twoje rady .Pozdrawiam Justyna.Jak cos mi jeszcze wpadnie do głowy to sie odezwie.PA.A jednak cos zapomniałam czy za pokój
płaci sie jak przyjedziesz czy jak juz jest koniec turnusu .
jakubowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 11:05   #213
jakubowo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 22
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

karlain79 jedziesz do dukatu i jaki numer masz pokoju
jakubowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 11:18   #214
grecce
Raczkowanie
 
Avatar grecce
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: sieniawa
Wiadomości: 73
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

bardzo dziekuję za opinię jworld ja wyżeżdzam do cegielskiego 29.05-18.06 i czuję sięspokojniejsza ale mam jeszcze jedno pytanie czy są organizowane wycieczki z ośrodka i czy są drogie.
grecce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 16:01   #215
ktosicek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 12
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

patrzyłem na oferte cegielskiego i co jest minusem tego co widać to prysznice na korytażu. wolalbym zdecydowanie zeby byly w pokoju.
mam nadzieję ze jest tak jak widać i jak mi to opisała pani przez telefon.
choć na zdięciach można wszystko ladnie ująć.
ktosicek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 21:03   #216
jagomat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Cześć,
Jadę ze swoim 6 letnim synem do Cegielskiego w terminie 14.07 - 03.08. Czy ktoś z Was jeszcze wtedy tam jedzie? Mam trochę "cykora" jezeli chodzi o warunki.
Pozdrawiam
jagomat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 11:23   #217
jworld
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Cytat:
Napisane przez grecce Pokaż wiadomość
bardzo dziekuję za opinię jworld ja wyżeżdzam do cegielskiego 29.05-18.06 i czuję sięspokojniejsza ale mam jeszcze jedno pytanie czy są organizowane wycieczki z ośrodka i czy są drogie.
tak Cegielski organizuje wycieczki i rejs stakiem po Bałtyku
z Darłowka cena to autokar - 14 zł i statek 16 oczyłwiście nie jest
obowiązkowe ale na pewno atrakcyjne

natomiast zdjecia pokazane w Cegielskim pod prysznicem ,są przed REMONTU ;p a pisałam że był remont ;] więc są mocno nie aktualne

pozdrawiam
Renia
jworld jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-22, 19:55   #218
netawika1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Hej hej,

płatność trzeba uregulować zaraz na początku
netawika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 21:02   #219
jakubowo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 22
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

netawika1 bardzo dziekoje za odpowiedz pozdrawiam.
jakubowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 11:28   #220
uljas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Cytat:
Napisane przez jagomat Pokaż wiadomość
Cześć,
Jadę ze swoim 6 letnim synem do Cegielskiego w terminie 14.07 - 03.08. Czy ktoś z Was jeszcze wtedy tam jedzie? Mam trochę "cykora" jezeli chodzi o warunki.
Pozdrawiam
Witam,
ja też jadę do Cegielskiego w tym samym terminie, czyli 14.07 - 03.08 z siemioletnia córką (na dwa tygodnie, bo potem zmienia mnie babcia, bo niestety praca wzywa).

Chciałam już zamówić sobie pokój (taki po remoncie) w Cegielskim, ale zostałam "spuszczona na drzewo". Pani z recepcji wogóle nie chciała rozmawiać nt. rezerwacji pokoju w lipcu. Stwierdziła, że wszystkie pokoje mają taki sam standard (a z tego formum wynika, że tylko część jest wyremontowana). Ale cóż będę jeszcze próbować, może za któryms podejściem się uda. A Ty może próbowałaś coś załatwiać w tym temacie?

Próbowałam też zmienić miejsce pobytu na Dukat, ale w NFZ poinformowali mnie, że wszystkie miejsca w tym terminie sa juz zajęte, ale dadzą mi znać, bo może się okazać, że ktoś w ostatniej chwili z tzw. "przyczyn wyższych" zrezygnuje. Ale tak szczerze to do końca wcale na to liczę, że ktoś nale tak zrezygnuje.

Warunki w Cegielskim, no cóż może i gorsze w porówniu do Dukatu, ale należy patrzeć na to pozytywnie w końcu mamy rewlacyjny termin pobytu i trzeba mieć nadzieję, że pogoda nam dopisze, a większość czasu będziemy przebywać poza ośrodkiem!
uljas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 13:12   #221
lara82
Przyczajenie
 
Avatar lara82
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 21
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

ja jeszcze mam pytanko odnośnie Dukatu
Czy w pokojach są kubki i łyżeczki?
lara82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-26, 17:20   #222
karlain79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Nie, jadę do Argentyt.Pozdrawiam
karlain79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 17:23   #223
karlain79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witajcie drogie koleżanki i uświadomcie mnie jak to jest.Ja jadę 20 czerwca do sanatorium do ośrodka Argentyt i jak dzwoniłam tam ,aby zarezerwować pokój to pani poinformowała mnie że to na miejscu wszysko się odbywa i nie ma wsześniejszej rezerwacji, a Wy piszecie tu już nr pokoi i pięter?????CZyżby w Argentyt było inaczej?????
karlain79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 09:36   #224
roberto151
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witam wszystkich
Dawno się nie udzielałem na forum, ale czytajac wypowiedzi w tym wątku postanowiłem trochę napisać, bo niektórych postów mozna się normalnie wystraszyć odnośnie panujacych warunków w sanatorium.

Ja wraz z 7 letnią córą przebywalismy na turnusie w Cegielskim na przełomie marca i kwietnia więc to jescze była delikatna zima i nie za bardzo pasował mi ten termin ale jednak zdecydowaliśmy się na wyjazd.

Pobyt nasz moge opisać krótko - BYŁO SUPER.
Należy zacząć od tego, że Dąbki to prześlicznie położona miejscowość, z jednej strony lasy i jezioro a z drugiej strony nasze piękne morze. Plaża jest piaszczysta i szeroka a spacery po niej to niezapomniane chwile. Z Dąbek jest niedaloko, bo niecałe 10 km. do Darłowa i troszkę więcej do Koszalina, także mozna robić sobie wypady na wycieczki krajoznawcze.

Co do warunków w Cegielskim, faktycznie nie ma rezerwacji pokoi przed przyjazdem, pokój dostajemy w momencie kwaterowania, ale pokoje są tak do siebie podobne,że nie ma większej różnicy. Pokoiki są z łazienkami i TV- 2 kanały dla dzieci-, balkonik , jedynie prysznice są na korytarzu, w ośrodku jest kawiarenka internetowa, przedszkole dla dzieciaków.
Dla dzieci oragnizowane są prawie codziennie dyskoteki, przedstawienia teatralne, konkursy i zabawy.

My zabiegi rozpisane mielismy do południa, zresztą tak chyba maja wszyscy, więc po obiadku czas wolny.
Zabiegi przeprowadzane są w miłej atmosferze i dzieci były zadowlone, lekarze plus cała opieka medyczna zasługują na duże uznanie za podejście do dzieci i cierpliwość.
Oczywiście że dzieci trochę chorują , nie sposób tego uniknąć przy takiej liczbie zgromadzonych w jednym miejscu dzieci, moja córeczka na początku załapała delikatną anginę ale po lekarstwach przypisanych przez lekarza, i to nie antybiotykach, i spacerach po 3 dniach objawy ustapiły i wcale nie lezała w łóżku, achhhh to nadmorskie powietrze.

Posiłki wydawane są o stałych porach na stołówce znajdujacej sie na parterze koło recepcji. Szczerze przyznam że byłem miło zaskoczony jakoscią i świeżoscią jedzenia. Wszystko było przyżądzone ze smakiem i smakowało zarówno dzieciakom jak i rodzicom. Ilości jedzenia również wystarczajace,a na śniadanie i kolacje plus noramlnie podanych porcji: chleb, dzem, mleko + płatki, herbatka, kawa niestety tylko zbożowa, czasem wędlinka,no i oczywiście pyszny smalec z cebulką do woli.

Podsumowując: super miejsce, super warunki, naprawde mozna wypocząć, dziecko wróciło zadolone, uśmiechniete. Dziś mamy koniec maja a córeczka ani raz nie zachorowała, co przed wyjazdem do sanatarium nie bylo miesiąca bez antybiotyku.
Sanatorium Cegielski doskonale spełnia swoją rolę w leczeniu dzieci i ja jestem bardzo zadowlony z pobytu tam.

Dla nas ten 3 tygodniowy pobyt był wielka odmianą, przezyliśmy tam super chwile i mamy wiele cudownych wspomnień.
Już rozpocząłem starania o przyznanie ponownie tego sanatorium, pewnie bedzie trzeba znowu rok poczekać, ale warto.

Proszę nie nastawiać się negatywnie do pobytu tam, no chyba że jak to zostało napisane w innym poście, ktoś oczekuje warunków hotelu 5 gwiazdkowego.

Edytowane przez roberto151
Czas edycji: 2008-05-27 o 13:18
roberto151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 14:14   #225
joasia1976
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witaj karlain 79. Byłam w hotelu Argentyt ze swoją córeczką. Jestem bardzo , ale to bardzo zadowolona z pobytu. Niestety, niektóre panie z recepcji pozostawiają wiele do życzenia, dlatego masz problem z rezerwacją. Staraj się o rezerwację pokoju w tym samym budynku co są zabiegi i stołówka. Jeden budynek jest osobno i trzeba się ubierać żeby dojść do głównego budynku.
joasia1976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 20:11   #226
Anka yoggga
Raczkowanie
 
Avatar Anka yoggga
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 168
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Moja żona przebywała w Cegielskim od 6-go maja do 26-go maja 2008r . Faktycznie sanatorium widać że po remoncie , odmalowane pokoje , zmienione podłogi ( nie wytrzymają długo ale może parę turnusów ) . Łazieneczki małe ale lepsze to i faktycznie w dobrym stanie . Tapczaniki nowe ale mebelki raczej z odzysku . Po wejściu do pokoju czuć specyficzny odór, trochę dziwne warunki dla dzieci z alergią nie polecam . Duży plus to stołówka . Dania smaczne i można naprawdę dobrze zjeść . Do woli picia chleba , głodówka nikogo nie dotknie. Duży plus to zorganizowanie ,do godziny 13 ,czyli do obiadu wszyscy byli po zabiegach i wizytach lekarskich ( spuznialscy po 13 odwiedzali lekarzy ) . Po obiadku każdy miał czas na zwiedzanie malowniczej okolicy . Wszystko ładnie i pięknie ALE.....................
Odwiedziny w ośrodku tylko od 16 do 18 potem won z ośrodka ALE...........
Pod warunkiem że nie jesteś klientem WILLI SOLAR .
Tu zwracam się do pana dyrektora ośrodka Cegielski w Dąbkach . Nie ładnie panie dyrektorze . Willa Solar to własność jak wiadomo własność ( taka cicha ) rodziny dyrektora , wykupujesz tu pokój i możesz robić w senatorium co chcesz. Możesz siedzieć do woli , możesz sie stołować . . Inni wypad z baru
Na koniec turnusu przyjechałem po żonę . Po przejechaniu 500 km po 3 tygodniowej rozłące nie ma szans wejść do pokoju . Pani w recepcji jest przeciwna a potem żąda dowodu osobistego, bo jak nie wyjdziesz to problemy . Ludzie wraca komuna czy co . Chciałem jak normalny człowiek wejść i wyjść a tu a kuku . Inni mogą a ty nie .
Nie rezerwowałem miejsca w willi solar bo nie ma szans na jednoosobowy pokój , dowalą ci obcą osobę i do widzenia nie ma inaczej i obowiązkowo wyżywienie .
Ale jak to mówią są równi i równiejsi (klijenci solara) . Dobrze że to była sobota , bo pan dyrektor musiał by ze mną pogadać a nie jestem szraczkiem ,może nie długo się spotkamy " inaczej" czyli przez instytucję z ORZEŁKIEM w herbie . Nie rozumiem ale lepiej okazać się świnią i wejść na tzw krzywy ryj . I tak radzę robić wszystkim nie przejmować się idę i mam w dupie .
Dla wszystkich proponuję nocleg w nowej willi Fregata , cena przed sezonem 30zł za osobę 10za dziecko . Num tel 094 719 19 00 608 312 251
Pozdrowienia dla wszystkich
Anka yoggga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 12:23   #227
lara82
Przyczajenie
 
Avatar lara82
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 21
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

A my je3dnak zmieniamy pokój w Dąbkach.Dzwoniłam do recepcji dzisiaj i słowo do słowa i okazuje się ,że pokoik ,który mieliśmy zarezerwowany naprawdę był malusi ,tylko dwa łóżka i mała komoida się tam mieścia. Więc zmieniliśmy na pokój trzyosobowy na 2 piętrze
lara82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 18:44   #228
jakubowo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 22
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

czesc powiedz mi czy są tam kubki i talerze na pokoju,ręczniki (;lara82)
jakubowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 18:59   #229
lara82
Przyczajenie
 
Avatar lara82
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 21
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

ręczniki są ,ale kubki i talerze to sama nie wiem
lara82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-29, 20:30   #230
jakubowo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 22
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

dzieki za odpowiedz TO DO SOBOTY pozdrawiam.
jakubowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 20:50   #231
lara82
Przyczajenie
 
Avatar lara82
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 21
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

do zobaczenia.PAmiętaj,że zmieniłyśmy pokój,ale pamiętam jaki Wy macie
lara82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 08:10   #232
mamajulki2004
Przyczajenie
 
Avatar mamajulki2004
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
GG do mamajulki2004
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witam. Własnie wrocilam z Dąbek. Byłam z córexczka w osrodku Argentyt i jestem ogolnie zadowolona
mamajulki2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 18:47   #233
anie777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 19
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witam. Jadę do Dąbek w sierpniu, przebywać będę w Dukacie chciałabym wziąść z sobą laptopa porszę mi powiedzieć czy jest tam możliwość skorzystania z internetu .
anie777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 06:27   #234
netawika1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witam,

jeśli chodzi o internet w Dąbkach, to niestety w Dukacie nie ma mozliwośći korzystania. Ja miałam kartę IPlusa i wszystko super działało. Pozdrawiam
netawika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 21:43   #235
anie777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 19
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Dziękuję za wiadomość.

Mam pytanie czym się różnią pokoje te z najniższym standartem od tych ze średnim standartem ?
Czy ktoś mieszkał w pokoju o najniższym standarcie ?
Jaki ten pokój jest i w co jest wyposażony ?
Z góry dziękuję

Edytowane przez anie777
Czas edycji: 2008-06-06 o 13:34
anie777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 21:14   #236
kierowniczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Cytat:
Napisane przez mamajulki2004 Pokaż wiadomość
Witam. Własnie wrocilam z Dąbek. Byłam z córexczka w osrodku Argentyt i jestem ogolnie zadowolona
Witam!Napisz jak było.Co warto zabrać z sobą a czego nie trzeba brać.Dzięki ,pozdrawiam
kierowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 16:07   #237
Marta2772
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Pasłęk
Wiadomości: 4
GG do Marta2772
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

A czy ktoś był w szpitalu uzdrowiskowym ,,Słoneczny gród" w Rabce? Ja jadę pierwszy raz do sanatorium i trochę mam tremę. Nie wiem co zabrać, doradźcie co jest najbardziej potrzebne, a co zbędne? Jeśli ktoś był w Rabce, to proszę opiszcie okolicę. Z góry dzięki za odpowiedź
Marta
Marta2772 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 07:14   #238
mamajulki2004
Przyczajenie
 
Avatar mamajulki2004
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
GG do mamajulki2004
Thumbs up Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Cytat:
Napisane przez kierowniczka Pokaż wiadomość
Witam!Napisz jak było.Co warto zabrać z sobą a czego nie trzeba brać.Dzięki ,pozdrawiam
Witam.Teoretycznie wszystko jest : pralka z suszarką i proszkiem - 7 zł (moje dziecko bylo uczulone na ten proszek), zelazko, odkurzacz i czajnik na korytarzu. Z czajnikami zawsze był problem bo mamy zabieraly do pokoi i trzeba było ganiac i szukac po osrodku. Od najblizszego turnusu dyrekcja obiecala wstawic czajniki do pokoi. Dla mnie problemem byly naczynia - ze stolowki nie mozna pozyczyc NIC (zadnego talerza, czy widelca) a w pokoju jest tylko szklanka z lyzeczka. Radzilabym tez sie zaopatrzyc w jakies leki ktore twoje dziecko zwykle przyjmuje - opieka lekarska na bardzo niziutkim poziomie (natomiast baza zabiegowa i Panie od zabiegów - rewelacja) Moje dziecko w trakcie pobytu - tak jak 90 % dzieci bylo chore -i .......ani razu nie bylo zbadane przez pediatre, alergologa czy pulmonologa - tylko przez specjaliste chorob zakaznych w wieku mocno emerytalnym - sorki ale nie mialam zaufania (jak sie pozniej okazalo - słusznie)
I najwiekszym minusem jest przemieszanie dzieci chorych zezdrowymi - na stolowce, w bazach zabiegowych itp. Nie ma mozliwosci odizolowania chorego dziecka choc na tyle zeby moglo jesc np posilki w pokoju. Moja coreczka miala 40 st goraczki i jak zadzwonilam na recepcje z pytaniem czy jest mozliwosc dostarczenia sniadania do pokoju to uslyszalam ze to moj problem jak to sobie zorganizuje ale generalnie nie ma takiej opcji ----- no i musialam z rozpalonym dzieckiem na reku gnac na stolowke...

Specjalnie wypisalam minusy zeby was przygotowac na pewne rzeczy.
Oczywiscie musze tez napisac ze osrodek przepiekny, jedzonko dobre , obsługa (za wyjatkiem pan z recepcji) rewelacyjnie mila, rewelacyne polozenie osrodka, przemila obsluga w kawiarnii, Pan Rysio - kaowiec - tez rewelacja, zabiegi kapitalne - sama z nich przy okazji korzystalam
I caly wyjazd poza jakimis niedociagnieciami uwazam za baaaaaaaaaardzo udany ))
Jedyny minus to kwota jaka zostawilam w Dąbkach hihihihihihi :/

Jedzcie i bawcie sie dobrze
mamajulki2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 20:14   #239
kierowniczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Dzięki za cenne wiadomości.Myślę ,że pogoda dopisze i będziemy mogli więcej czasu spedzic na plaży niz w ośrodku.Mam mieszane uczucia, ale myślę że będzie ok.Naczynia wezmę ze sobą bo po co niepotrzebnie się denerwować.Pozdrawiam serdecznie
kierowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 20:38   #240
MAMA SZYMONA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Cytat:
Napisane przez mamajulki2004 Pokaż wiadomość
witam.teoretycznie Wszystko Jest : Pralka Z Suszarką I Proszkiem - 7 Zł (moje Dziecko Bylo Uczulone Na Ten Proszek), Zelazko, Odkurzacz I Czajnik Na Korytarzu. Z Czajnikami Zawsze Był Problem Bo Mamy Zabieraly Do Pokoi I Trzeba Było Ganiac I Szukac Po Osrodku. Od Najblizszego Turnusu Dyrekcja Obiecala Wstawic Czajniki Do Pokoi. Dla Mnie Problemem Byly Naczynia - Ze Stolowki Nie Mozna Pozyczyc Nic (zadnego Talerza, Czy Widelca) A W Pokoju Jest Tylko Szklanka Z Lyzeczka. Radzilabym Tez Sie Zaopatrzyc W Jakies Leki Ktore Twoje Dziecko Zwykle Przyjmuje - Opieka Lekarska Na Bardzo Niziutkim Poziomie (natomiast Baza Zabiegowa I Panie Od Zabiegów - Rewelacja) Moje Dziecko W Trakcie Pobytu - Tak Jak 90 % Dzieci Bylo Chore -i .......ani Razu Nie Bylo Zbadane Przez Pediatre, Alergologa Czy Pulmonologa - Tylko Przez Specjaliste Chorob Zakaznych W Wieku Mocno Emerytalnym - Sorki Ale Nie Mialam Zaufania (jak Sie Pozniej Okazalo - Słusznie)
I Najwiekszym Minusem Jest Przemieszanie Dzieci Chorych Zezdrowymi - Na Stolowce, W Bazach Zabiegowych Itp. Nie Ma Mozliwosci Odizolowania Chorego Dziecka Choc Na Tyle Zeby Moglo Jesc Np Posilki W Pokoju. Moja Coreczka Miala 40 St Goraczki I Jak Zadzwonilam Na Recepcje Z Pytaniem Czy Jest Mozliwosc Dostarczenia Sniadania Do Pokoju To Uslyszalam Ze To Moj Problem Jak To Sobie Zorganizuje Ale Generalnie Nie Ma Takiej Opcji ----- No I Musialam Z Rozpalonym Dzieckiem Na Reku Gnac Na Stolowke...

Specjalnie Wypisalam Minusy Zeby Was Przygotowac Na Pewne Rzeczy.
Oczywiscie Musze Tez Napisac Ze Osrodek Przepiekny, Jedzonko Dobre , Obsługa (za Wyjatkiem Pan Z Recepcji) Rewelacyjnie Mila, Rewelacyne Polozenie Osrodka, Przemila Obsluga W Kawiarnii, Pan Rysio - Kaowiec - Tez Rewelacja, Zabiegi Kapitalne - Sama Z Nich Przy Okazji Korzystalam
I Caly Wyjazd Poza Jakimis Niedociagnieciami Uwazam Za Baaaaaaaaaardzo Udany ))
Jedyny Minus To Kwota Jaka Zostawilam W Dąbkach Hihihihihihi :/

Jedzcie I Bawcie Sie Dobrze


Witam Serdecznie,
Jadę 20 Czerwca Do Argentytu I Mam Kilka Pytań.mam Nadzieję że Możesz Mi Na Nie Odpowiedzieć?!
Czy W Pokojach Są Ręczniki?
Czy Jest Jakaś Suszarka Pokojowa?
W Jaki Sposób Można Zarezerwować Pokój?-ilekroć Dzwonię To Słyszę że To Niemożliwe.
Zabiegi Dla Mamy Są Płatne?
Z Góry Wielkie Dzięki Za Odpowiedzi.
Pozdrawiam.
MAMA SZYMONA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-16 23:34:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:31.