platyna bez siana i wypadania - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-04, 19:06   #1
Kasiek85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 263
Question

platyna bez siana i wypadania


Witam wszystkie wizazanki jestem blondynką z natury, ale bardzo ciemną rozjaśniam wlosy pare lat ale mam problemy z kondycja wlosów zaczęły być suche, ale największy problem mam z wypadaniem mam dwa pytanka:
1.jakiej firmy platyne polecacie żeby nie zniszczyła włosów?
2.jakie odżywki i szampony polecacie do pielegnacji takich wlosków?
w skórcie jak zrobić platyne bez efektów ubocznych?

myslalam o powrocie do mojego blondy, ale juz tak sie przyzwyczailam do jaśniutkich włosków, że nie potrafie
Kasiek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 19:08   #2
kasia135
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 194
Dot.: platyna bez siana i wypadania

bardzo dobry wątek, dopisuję się do pytania...
kasia135 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 22:57   #3
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: platyna bez siana i wypadania

Jesli wasze wloski sa podatne na rozjasnianie to moze sprobowac jakas farba Garniera? Ona nie niszczy wlosow, wrecz je pielegnuje. Ja nimi rozjasniam, a pozniej ewentualnie myje wlosy Regenalem z Welli i moje wlosy sa platynowe
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 23:16   #4
Palinka18
Raczkowanie
 
Avatar Palinka18
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Świętokrzyskie :)
Wiadomości: 118
Dot.: platyna bez siana i wypadania

mam bląd włoski, raczej balejaz ale niestety po kazdym farbowaniu mam tak jakby popalone koncówki i strasznie wypadaja podpisuje sie pod watkiem...
__________________
...Studentka...




Palinka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 23:42   #5
Kasiek85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 263
Dot.: platyna bez siana i wypadania

Shockwaves a jakiego odcienia używasz tej farby i jak bardzo jasne masz po nim wlosy?? moje latwo rozjaśnic ale też chcialabym mieć bardzo jasne
Kasiek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 00:18   #6
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 106
Talking Dot.: platyna bez siana i wypadania

Mam jasniutkie bardzo wloski ( te ktore oczywiscie jeszcze mi pozostaly z wieloletniego dosw moge stwierdzic ze naj.. kolory sa w gamach palette, choc to farba ktora najbardziej ze wszystkich niszczy wlosy Platynowe i srebrne blondy sa najlepsze i najladniej wychodza. Z ciemnego najlepiej wyjsc rozjasniaczem do pasemek welli ME51? jakos tak tylko uwaga bo cholernie pali wlosy jest tak intensywny, trzeba bardzo pilnowac. Koncowki wiadomo sa w najgorszym stanie wiec na nie nakladamy farbe na sam koniec na doslkowie 5 do 8 minut wystarczy. NIe musisz ich potem scinac, wystarczy "wypikowac". A za cudo na zniszczone wlosy i do ich regeneracji uwazam Power Mask z SP Wella. REWELACJA. mozecie rowniez uzywac garnier Fructis kolor i blask maska 1minutowa.Jest b dobra i tylko ok 20 zl za 500 ml!! Na rozjasnione wlosy trzeba najbardziej uwazac i je pielegnowac, blond najbardziej niszczy wloski. Jak juz mam odrost spryskuje srayem rozjasniajacym, potem pod suszarka susze i tak pare razy i znowu blondzik jest piekny zamiast regenala mozecie kupic w rossmanie tez taki fioletowy szamponik, ok 7 zl a takie same efekty buziaki
__________________
... Zabijasz każdą minutę ciszy...gdy pragnę mówić a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 00:34   #7
Kasiek85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 263
Dot.: platyna bez siana i wypadania

dzieki dziewczyny za odpowiedzi palety raczej sie nie chwyce, bo strasznie mi spalila wlosy mysle wyprobować bardzo jasny blond z Garnier Belle Color nr 110 i na to wlaśnie Regenal albo ten szamponik tylko musialabym sie rozejrzeć po rossmanie ja osobiście uzywalam farby welli jak dobrze pamietam to 12/1 ale i tak wlosy są zniszczone z odzywek i szamponow uzywam Pantene pro-v najwięcej intensywną regeneracje i też sporo mi pomoglo, ale to jeszcze nie to ostatnio mialam probki z Nivea szampon i odzywka i tez ladne wlosy po tym mialam..wolalabym jednak zapobiegać niż leczyć, czyli znalźć odpowiednią farbe
Kasiek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-05, 00:41   #8
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 106
Dot.: platyna bez siana i wypadania

pamietaj ze zawsze mozesz rozjasnic blond kremem koloryzujacym bez amoniaku na ok 20 myc, np Joanny. MA bardzo ladne odcienie. Garnier rzeczywiscie nie niszczy na tyle wloskow. MOze Loreal ? tylk ofarba w granicach 30 zl, ale na pewno bedzie dobra. Pozdraiwam
__________________
... Zabijasz każdą minutę ciszy...gdy pragnę mówić a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 09:48   #9
Kasiek85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 263
Dot.: platyna bez siana i wypadania

z tym, ze kremy mi tak nie chwytają wlosów a jak juz to nie na taki odcień jakbym chciala chyba pozostaje mi testować na sobie
Kasiek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 14:38   #10
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: platyna bez siana i wypadania

Cytat:
Napisane przez Kasiek85
Shockwaves a jakiego odcienia używasz tej farby i jak bardzo jasne masz po nim wlosy?? moje latwo rozjaśnic ale też chcialabym mieć bardzo jasne
Uzylam niedawno pierwszego odcienia na palecie - Superrozjasniajacy blond. Na opakowaniu wyglada na zimny odcien, ale wyszedl cieply- taki bezowy blond, dosc jasny, ale mial troche zoltawy odcien, wiec spieram go wlasnie Regenalem. Teraz, jak juz bede miala odrosty to sprobuje Superrozjasniajacego Popielatego blondu- moze tez bedzie dobry. Nie mam niestety zadnej fotki, zeby pokazac, ale powiem ze kolor mi sie podoba i np kiedy farbowalam G. Color Naturals to nigdy sie tak nie rozjasnil, zawsze odrosty byly pomaranczowe w a przypadku tej farby wlasciwie nie widze roznicy miedzy odrostami a reszta wlosow
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 14:56   #11
donaticzka
Rozeznanie
 
Avatar donaticzka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 565
Dot.: platyna bez siana i wypadania

a dziś znowu jestemblondi tak już mam
__________________


Edytowane przez donaticzka
Czas edycji: 2006-11-09 o 21:36
donaticzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-05, 15:23   #12
handka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 25
Dot.: platyna bez siana i wypadania

Azylek, wspomniałaś o sprayu rozjaśniającym. Możesz podać jakieś bliższe info na ten temat? Można tak domowymi sposobami pozbyć się odrostów..?!
handka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 15:58   #13
Kasiek85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 263
Dot.: platyna bez siana i wypadania

Rany, ja sobie nie wyobrazam teraz przyciemnic wlosów w szkole bylam rozpoznawana wlasnie przez moje wlosy obecnie nie są w tak bardzo zlym stanie i nie mam takiego problemu z przesuszaniem co wlasnie z wypadaniem moja mama ciągle narzeka, ze moich wlosow jest wiecej niz psa moje naturalne wlosy zblizone są odcieniem do grosza, a ja siebie w takich wlosach nie lubie i musze coś z nimi pokombinować a do fryzjerki raczej z tym nie pójde, bo mają jeden rozjaśniacz i walą calą serie, a zoltymi wlosami nie mam zamiaru wyjść..ehhhh, ciężkie jest zycie blondynki
Kasiek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 18:16   #14
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 106
Dot.: platyna bez siana i wypadania

Cytat:
Napisane przez handka
Azylek, wspomniałaś o sprayu rozjaśniającym. Możesz podać jakieś bliższe info na ten temat? Można tak domowymi sposobami pozbyć się odrostów..?!
tak ,ja uzywam sprayu rozjasniajacego pallette w niebieskiej buteleczce okolo 20 zl kosztuje, albo kup sobie w rossmanie za ok 8 zl podobnie dziala. Spryskujesz odrost przeczesujesz grzebienieim i suszysz suszarka, potem znowu i tak kilka razy az osiagniesz odp odcien.
__________________
... Zabijasz każdą minutę ciszy...gdy pragnę mówić a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 18:45   #15
Kasiek85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 263
Dot.: platyna bez siana i wypadania

Azylek a ten pallette tez tak pali wlosy jak farby?? bo niestety je maja okropne i w życiu juz z pallette nie kupie
Kasiek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 18:56   #16
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 106
Dot.: platyna bez siana i wypadania

na sprayu pisze ze uzywac w rekawiczkach ochronnych, ale ja sie nigdy do tego nei stosowalam, i jedynie czasami mi sie palce od wody utlenionej zabarwily. w tym jest male stezenie pewnie gora 3 lub 4% (to tak jak zwykla woda utleniona ) bez obaw niszczy ale nie ma porownania z zadna farba, to tylk ospray zreszta mozna nim spryskac wlosy i wyjsc bezposrednio na slonce, i tez rozjasni, pallette ladniunio pachnie, ten z rossmana tak sobie buziaki
__________________
... Zabijasz każdą minutę ciszy...gdy pragnę mówić a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 22:53   #17
Kasiek85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 263
Dot.: platyna bez siana i wypadania

ok, no to mam piękną platyne na dole i troszke ciemniejsze włosy na górze ale to przez to że koncówki już były jasniejsze

dzisiaj siostra mi coś wspomniała o płukance srebrzystej..wiecie coś na ten temat?? z góry dzięki
Kasiek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 23:19   #18
Isahra
Raczkowanie
 
Avatar Isahra
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 147
Dot.: platyna bez siana i wypadania

Ja bedac blondynka ciagle farbowalam lorealem.. bo jak mi sie wydawalo drogie - dobre. Najwieksza pomylka.. jedyne co dobre mieli to odzywki. Wlosy po ok tygodniu niesamowicie sie lamaly i byly bardzo wysuszone na koncach.. po ok 3 tyg bardzo matowialy.. nic ciekawego. Dlatego teraz jestem brunetka
__________________
"Gdy twoje serce wyrywa się tam, gdzie wre bój zmysłów - ty zostawaj z tyłu..." - Shakespeare
Isahra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 12:31   #19
Kasiek85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 263
Dot.: platyna bez siana i wypadania

no mi niestety jakoś ciemne włoski nie pasują mam jasną karnację i blondynką byłam od zawsze tylko, że ciemną..teraz zrobiłam sobie włosy garnierem i jestem zadowolona, a moje małe siano ujarzmiam prostownicą
jak narazie włosy mi tak bardzo nie wypadają..to znaczy wypadaja, ale tak jak zawsze, a nie jakoś strasznie..zobacze co będzie dalej, ale narazie zostane przy tej farbie, a z dala trzymam się od pallette
Kasiek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.