Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-20, 10:04   #361
k_ota
Raczkowanie
 
Avatar k_ota
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 149
GG do k_ota
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

a czy przypadkiem buty skórzane nie są droższe? W końcu są solidniejsze i lepsze no i to "prawdziwa skóra", a nie jakieś podróby... Jak widziałam w sklepach to im więcej prawdziwej skóry w butach (wiem, że to dziwnie brzmi, ale mam nadzieję, że wiecie o co chodzi) to owe buty są droższe...
__________________
Pies myśli: Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba musi być Bogiem...
Kot myśli Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba muszę być Bogiem...
k_ota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-20, 19:58   #362
Julia-84
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 124
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Cytat:
Napisane przez k_ota Pokaż wiadomość
a czy przypadkiem buty skórzane nie są droższe? W końcu są solidniejsze i lepsze no i to "prawdziwa skóra", a nie jakieś podróby... Jak widziałam w sklepach to im więcej prawdziwej skóry w butach (wiem, że to dziwnie brzmi, ale mam nadzieję, że wiecie o co chodzi) to owe buty są droższe...
Dokładnie tak jest..akurat jezeil chodzi o takie wyroby jak buty, portfele itd...to tansze sa imitacje... natomiast przeciewnie jest z kosmetykami...
Julia-84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-22, 17:40   #363
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Tak, ale kupiłam glanki 9 lat temu i nadal je mam, podczas gdy wszelkie materiałowe szybko się rozwalały, przecierały, dziurawiły i takie tam. Stąd oszczędność. Jest mi bardzo przykro... Portfel skórzany czy torebkę mogę sobie odpuścić, ale na buty bardzo zwracam uwagę, jako że nie dam rady unikać śniegu, błota i kałuż na ścieżce do domu.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 22:22   #364
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

testowanie, testowaniem. A co z tymi co uzywaja skladnikow pochodzenia zwierzecego w swoich produktach? Pomyslcie ile zwierzat jest zabijanych takie produkty mozna nabyc tylko przez internet, albo w specjalnych sklepach dla vegan, a kosztuja... szkoda mowic.
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 12:53   #365
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Dziewczyny, jakiś czas temu dostałam kosmetyki Yves ROcher, które zamówiłam przez internet.
Jest tam, w dodatkowej ulotce, taka informacja:
"Nasze produkty przynoszą wam korzyści równocześnie nie szkodząc naszym przyjaciołom, zwierzętom. Zgodnie z powyższą zasadą nasze produkty zawsze testujemy w laboratorium, nigdy na zwierzętach."

Podobne informacje znajdują się na ich stronie internetowej:
http://www.yvesrocher.pl/index.php?p=35
Są tam też zapewnienia, że produkty YR są bezpieczne dla środowiska - i fakt, na niektórych produktach - np. myjących - jest informacja, że zawierają składniki, które ulegają biodegradacji.

Co wy na to?
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 10:04   #366
k_ota
Raczkowanie
 
Avatar k_ota
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 149
GG do k_ota
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

jestem mile zaskoczona. Fajnie by było, bo mają niektóre naprawdę dobre produkty... Ale nie mnie się wypowiadać.
Też się zwracam do całej reszty: Co wy na to?
__________________
Pies myśli: Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba musi być Bogiem...
Kot myśli Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba muszę być Bogiem...
k_ota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 10:15   #367
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Cytat:
Napisane przez k_ota Pokaż wiadomość
jestem mile zaskoczona. Fajnie by było, bo mają niektóre naprawdę dobre produkty... Ale nie mnie się wypowiadać.
Też się zwracam do całej reszty: Co wy na to?
Taka sama informacja jest na francuskiej stronie YR:

Nous sommes l'une des premières entreprises européennes à avoir dit non aux tests de produits finis sur les animaux, pour privilégier l'usage de méthodes substitutives dès 1989.

i po angielsku:

We test our products, but never on animals
We were one of the first European companies to say “no” to animal testing on finished products, favoring the use of alternative methods since 1989.


Czyli chodzi tu o testowanie gotowych kosmetyków. Ze składnikami - no nie wiadomo. W zasadzie ciężko uniknąć kosmetyków, których składniki na którymś tam etapie, w którymś roku nie byłyby testowane na zwierzętach..
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-07, 17:47   #368
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Podnosze Wątek ! . . .
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 16:55   #369
Pałcia
Przyczajenie
 
Avatar Pałcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

hej! po przeczytaniu obu list z testowanymi i nietestowanymi kosmetykami normalnie sie załamałam.... mam bardzo dużo testowanych kosmetyków! Rexona, garnier, unilever, sunsilk.... z każdego sie coś znajdzie! Najgorsze jest to że nie umiem tak nagle przestać jakich tam rzeczy używać. ( np dezodorant z rexony) po prostu z przyzwyczajenia... a jeszcze gorszy kłopot mam z mamą. Ona uważa że mam świra i nawet jak jej dokładnie wytłumacze to i tak będzie robić swoje. ( np. używać szamponu z garniera) i co ja mam robić?!....
Pałcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 17:12   #370
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Pogadaj z mamą, powiedz że dla Ciebie ważne jest to, żeby nie kupywała Garniera bądź innych rzeczy które testują. Musi zobaczyć ze tobie bardzo na tym zależy, rozmowa jest tu wyjściem - innego nie widze. Ja natomiast przestawiłam sie na wegetarianizm bo jak zobaczyłam jak zabijają te zwierzęta i jak niektóre tam'krzyczą' to mi sie.. słabo zrobiło. A o testowanych kosmetykach to już wogóle .. jak zobaczyłam jak testują to odrazu wywaliłam wszystko z mojej szuflady co testowane i nie kupuje niczego innego. Masz problem z dezodorantem ? Ja sie przestawiłam na Nive'e bo też używałam ZAWSZe z Rexony. A dodam jeszcze że u mnie wogóle jak ja nie jem mięsa jakoś mama przestała tak je kupować, dużo mniej jest go w domu. U mnie jest uszanowane to na czym mi zależy, więc u Ciebie powinno być podobnie.
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 13:01   #371
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Mnie najbardziej... hmmm... rozstraja (nie wiem jakiego użyć słowa, bo nie jest to zdenerwowanie) rozbieżność między listami testowanych kosmetyków/składników/koncernów itp. Nawet w tym wątku. Fakt, że same firmy nas zwodzą w swoich oświadczeniach.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-12, 13:05   #372
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Kiedy ide do sklepu biore kosmetyk - bo czytalam ze dobry i luz jakos leci... Potem czytam taka liste i normalnie swieczki w oczach, wizja takich zwierzakow podczas testow... no ja pierdziele... na dzis mam humor zjechany bo sporo posiadam niestety tych testowanych.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 13:18   #373
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

kiniaczeq - oto link do zdjęcia z galerii na onecie, temat: podróż do Tybetu. Myślałam, że zwymiotuję.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 13:38   #374
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej... hmmm... rozstraja (nie wiem jakiego użyć słowa, bo nie jest to zdenerwowanie) rozbieżność między listami testowanych kosmetyków/składników/koncernów itp. Nawet w tym wątku. Fakt, że same firmy nas zwodzą w swoich oświadczeniach.
Mysle, ze rozbieznosci wynikaja z tego, ze radykalna postawa jest negowanie firm, ktore nie testuja, ale skladniki, ktorych uzywaja, kiedys byly testowane, przez zupelnie inne firmy.....
Osobiscie jestem realistka i rozumiem, ze wszystkie sztuczne substancje kiedys, w przeszlosci byly testowane na zwierzetach. I , ze trudno dzis robic kosmetyki, bez uzycia takich skladnikow.
Potrafie "wybaczyc" firmom, ktore siegaja po te wyniki badan, pod warunkiem, ze nie testuja nowych skladnikow.


Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
kiniaczeq - oto link do zdjęcia z galerii na onecie, temat: podróż do Tybetu. Myślałam, że zwymiotuję.
Makabryczne Dlatego (pomijajac wspolczucie wobec zwierzat) nie jadam miesa. Ja sie go zwyczajnie (a raczej:nadzwyczajnie) brzydze.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 14:17   #375
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Osobiscie jestem realistka i rozumiem, ze wszystkie sztuczne substancje kiedys, w przeszlosci byly testowane na zwierzetach. I , ze trudno dzis robic kosmetyki, bez uzycia takich skladnikow.
Potrafie "wybaczyc" firmom, ktore siegaja po te wyniki badan, pod warunkiem, ze nie testuja nowych skladnikow.
Uważam dokładnie tak samo
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 14:32   #376
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Wezmy takie SLS- Sodium Laureth Sulfate.
Moze to srednio trafiony przyklad (bo wiele osob unika tej sustancji, niekoniecznie przez wzglad na zwierzeta), ale wiem na 100% , ze bylo testowane na szczurach. Widzialam wyniki tych testow, bo mialy przekonac konsumentow, ze nie jest to tak szkodliwa i grozna substancja, jak ostatnio sie mowi.
Wiele firm , szczycacych sie tym, ze nigdy nie testowaly swoich produktow- jak np. Weleda, Decleor, czy Paul Mitchell- ma SLS ,w skladach swoich kosmetykow!
Nawet b. drogie produkty organiczne zawieraja takiego rodzaju skladniki- poniewaz nie tylko chemikalia testowano na zwierzetach, ale rozne naturalne substancje, np.pochodzenia roslinnego, tez.
I co zrobic w takiej sytuacji?
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 15:02   #377
Martek88
Zadomowienie
 
Avatar Martek88
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Wezmy takie SLS- Sodium Laureth Sulfate.
Moze to srednio trafiony przyklad (bo wiele osob unika tej sustancji, niekoniecznie przez wzglad na zwierzeta), ale wiem na 100% , ze bylo testowane na szczurach. Widzialam wyniki tych testow, bo mialy przekonac konsumentow, ze nie jest to tak szkodliwa i grozna substancja, jak ostatnio sie mowi.
Wiele firm , szczycacych sie tym, ze nigdy nie testowaly swoich produktow- jak np. Weleda, Decleor, czy Paul Mitchell- ma SLS ,w skladach swoich kosmetykow!
Nawet b. drogie produkty organiczne zawieraja takiego rodzaju skladniki- poniewaz nie tylko chemikalia testowano na zwierzetach, ale rozne naturalne substancje, np.pochodzenia roslinnego, tez.
I co zrobic w takiej sytuacji?

Niestety nawet jak firmy deklaruja, ze nie testuja na zwierzakach swoich kosmetykow to skladniki kosmetykow byly wczesniej testowane tak jest w wiekszosci przypadków! czytalam gdzies o tym. Staram sie nie kupywac kosmetykow koncernow takich jak L'oreal, procter&gamble, gilette, garnier, itp czesto zdarza mi sie odkladac w sklepie krem garniera czy balsam jak przypomne sobie jakim kosztem go wyprodukowano


Aha troche nie na temat (chociaz tez dot to testowania na zwierzakach) wlascicielom psow i kotow odradzam karmy EUKANUBA firmy IAMS
sa testowane w bardzo niehumanitarny sposob , firma znajduje sie na czarnej liscie org broniacych praw zwierzat http://www.iamscruelty.com/

tu filmik PETA z labolatorium IAMS
http://www.petatv.com/tvpopup/Prefs.asp?video=iams



Martek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 18:14   #378
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

nawet tam nie wchodze.. nie chce już dzisiaj płakać
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-18, 15:08   #379
Mysia=)
Raczkowanie
 
Avatar Mysia=)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 65
Kosmetyki testowane i nie testowane na zwierzętach

xxxxxxxxxxx

Edytowane przez Mysia=)
Czas edycji: 2010-11-12 o 13:40
Mysia=) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-18, 15:19   #380
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: Kosmetyki testowane i nie testowane na zwierzętach

Ziaja nie testuje na zwierzaczkach
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-18, 15:43   #381
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Kosmetyki testowane i nie testowane na zwierzętach

Nivea testuje?
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-18, 15:46   #382
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Kosmetyki testowane i nie testowane na zwierzętach

Jest już bardzo duży wątek o tym na Wizoożu. Następnym razem proszę korzystać z wyszukiwarki.

Przesuwam na wizooż - watek zapewne zostanie połączony z tym : http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115749


Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Nivea testuje?
Według listy w przytoczonym przeze mnie wątku Nivea nie testuje
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-18, 23:37   #383
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Kosmetyki testowane i nie testowane na zwierzętach

Cytat:
Napisane przez rambo Pokaż wiadomość
Przesuwam na wizooż - watek zapewne zostanie połączony z tym
Łączę wątki
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 13:11   #384
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Kosmetyki testowane i nie testowane na zwierzętach

Nivea nie testuje, ktoś tu ma złe informacje.
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-22, 10:19   #385
k_ota
Raczkowanie
 
Avatar k_ota
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 149
GG do k_ota
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Potwierdzam Nivea NIE TESTUJE
__________________
Pies myśli: Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba musi być Bogiem...
Kot myśli Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba muszę być Bogiem...
k_ota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 12:35   #386
Kreestal
Raczkowanie
 
Avatar Kreestal
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 227
Unhappy Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Cytat:
Napisane przez magda knoxville Pokaż wiadomość
znam osobiscie tworcow listy OK. i powiem wam ze oni kieruja sie tym aby firma:

nie korzystala z polproduktow testowanych na zwierzetach bo mimo iz caly kosmetyk nie moze byc testowany to jego skladniki moga,.
druga rzecz-kosmetyki nie moga zawierac skladnikow poch zwerzecego.

ziaja uzywa w niektorych kosmetykach kolagenu:/pierwszy post mija sie z prawda-owszem oni nie testuja kosmetykow bo raz: albo robi sie to jeszcze na etapie doierania pojedynczych skladnikow albo uzywaja skladnikow pochodzenia zwierzecego


jeszcze jedno ani oriflame ani avon ani yves roche nie sa firmami przyjaznymi dla zwierzat,...mimo iz krzycza ze uzywaja TYLKO prosuktow roslinnych....ufam tylkio liscie ok..oni to sprawdzaja...jeszcze jedno-opieraja sie na informacjach od producenta wiec warto pamietac ze moze on klamac!
A wiesz czemu Oriflame nie ma na tej liście? Z tego co wiem nie testują kosmetyków na zwierzętach, a składy są czysto roślinne. To dla mnie dość istotne, bo jedyne kosmetyki, jakich używam, pochodzą właśnie z Oriflame lub Eco Cosmetics.
Kreestal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-10, 02:01   #387
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Odswiezam watek i dodaje info, dla milosniczek perfum
Dot. Puig Beauty&Fashion Group, w ktorej sklad wchodza marki:
Carolina Herrera, Nina Ricci, Paco Rabanne, Antonio Puig, Gal, Myrurgia, Payot -ktore NIE TESTUJA NA ZWIERZETACH
(zrodlo: PETA Caring Consumer List)
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-10, 04:35   #388
Babygia
Zadomowienie
 
Avatar Babygia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Stuttgart/Niemcy
Wiadomości: 1 111
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

No a jak teraz zakwalifikowac The Body Shop.ktory zostal wykupiony przez koncern L`Oreal?
__________________
"Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience."

NASZA KLASA http://nasza-klasa.pl/card/11402382/e1546266ad

FACEBOOK http://www.facebook.com/Feline.Gia?ref=profile
Babygia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-10, 11:10   #389
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Cytat:
Napisane przez Babygia Pokaż wiadomość
No a jak teraz zakwalifikowac The Body Shop.ktory zostal wykupiony przez koncern L`Oreal?
Osobiscie zrezygnowalam calkowicie z produktow T.B.Shop.Dla mnie najwazniejsze jest to, kto tak naprawde zarabia "na mnie", czyli do czyjej kieszeni trafiaja moje pieniadze.
Szczerze mowiac,nigdy nie bylam wielka fanka T.B.S. (wole firmy Weleda i DrHauschka)- kupowalam produkty T.B.Shop wlasnie dlatego, ze nie byly testowane na zwierzakach i wlasciciele byli przeciwni takim testom. Jednak skoro teraz, zerujac na opinii T.B.S., rzeczywiste zyski czerpie L'Oreal- ja nie przykladam sie do tego
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 14:30   #390
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

ostatnio na kremie do cery suchej perfecta daxa znalazlam adnotacje, ze nie maja zadnych skladnikow pochodzenia zwierzecego i oczywiscie, ze nie sa testowane na zwierzetach. co ciekawe na innych produktach tej firmy (tylko na niektorych) byla tylko informacja o nietestowaniu

wierzyc im czy nie ?
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:28.